آموزش کاربردی حسابداری در کرج

اولین مرکز تخصصی و رسمی آکادمی حسابداری در استان البرز - کرج

بزرگترین هدف آموزش کسب دانش نیست ، بلکه به کار بردن آن است کاربردی ترین مطالب روز حسابداری و حسابرسی را با ما دنبال کنید

( تحت نظارت انجمن حسابداری ایران )

آموزش حرفه ای حسابداری در کرج و تهران ( کارگاه مالی ) با ارائه گواهی کارورزی و تضمین یادگیری مفاهیم برای کارجو در کرج و تهران

دوره های تخصصی عملی و کاربردی حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار - کیلینیک تخصصی آموزشی حسابداری و حسابرسی

آموزش تخصصی حسابداری و حسابرسی در کرج و تهران - واحد پژوهش و آموزش اقتصاد قرن

آموزش حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار و جذب کارورز پس از سطح سنجی کارشناسان

آموزش حسابداری و حسابرسی ویژه دانشگاه - دانشجویان حسابداری و مدیریت بصورت خصوصی

آموزش حسابداری کاربردی در شرکت حسابداری و حسابرسی « کارآموزی و کارورزی رایگان با یک سال پشتیبانی آموزشی و کارآموزی رایگان »

سامانه پیامک شرکت : 10003000131313

آموزش حسابداری و حسابرسی در کرج

در زندگی مدرن و پر تکاپوی امروزی، یادگیری و آموختن مهارت ها، علوم و فنون جدید یکی از ملزومات محسوب می شود و هر شخصی که قصد پیشرفت و ارتقای سطج دانش خود را داشته باشد، قطعا لازم است با جدیت بیشتری به یادگیری بپردازد. شما در هر شغلی که فعالیت داشته باشید، با گذر زمان و به وجود آمدن تغییرات در آن کسب و کار، نیازمند به روز رسانی اطلاعات خود هستید و هرگز نمی توان گفت که یک بار آموختن و آموزش دیدن برای تمام عمر کافی است؛ بنابراین همواره نیاز به آپدیت کردن و به روز رسانی آموخته ها می باشد. حرفه ی حسابداری و حسابرسی از آن دسته مشاغلی است که در همه ی زمانها به صورت انحصاری و یا در ترکیب و ادغام با مشاغل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع یک حسابدار می تواند وظیفه ی رسیدگی به صورت های مالی و مالیاتی کسب و کارهای مختلف را بر عهده بگیرد و آن را به انجام رساند. امروزه مشاغل بسیار حرفه ای تر و پیشرفته تر از گذشته شده اند و بر همین اساس میزان مسئولیت ها و کارها نیز افزایش پیدا کرده است به گونه ای که مدیران و کارفرمایان برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان خود، بخش اعظمی از کارهای محاساباتی و حسابداری را برون سپاری می کنند و در واقع از این طریق می توان تا حد زیادی وظیفه ی رسیدگی به مسایل مالی یک شغل را سبک تر کرد و به کسی واگذار کرد که در این زمینه دارای مهارت، دانش و تجربه است و از آموزش های لازم برخوردار شده است.

فواید شرکت در کلاس های آموزش حسابداری و حسابرسی

با گذشت زمان و متداول شدن برون سپاری امور مرتبط با حسابداری و حسابرسی، فرصت های شغلی بیشتری برای کسانی پدید آمده است که به نوعی حسابدار محسوب می شوند و تحصیل کرده و آموزش دیده ی رشته ی حسابداری هستند. همین موضوع به سادگی بیان می کند که اگر شما علاقه مند به فعالیت در این زمینه هستید،می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آینده ی شغلی خودتان در دوره های مربوط به آموزش حسابداری و حسابرسی شرکت نمایید.توجه داشته باشید که امروزه وظیفه ی یک حسابدار بسیار گسترده تر شده است و لازم است وی به مجموعه ای از مهارت ها تسلط داشته باشد. امروزه همانند گذشته به تعداد زیادی حسابدار نیاز نیست و یک شخص آموزش دیده می تواند مجموعه ی زیادی از فعالیت ها را انجام دهد. همچنین تخصصی تر شدن کارها و پیوند آن ها با تکنولوژی موجب شده تا با استفاده از نرم افزارهای تخصصی میزان زیادی در وقت و هزینه های جاری صرفه جویی گردد و تعداد اشتباهات نیروهای انسانی در زمینه های مالی نیز به حداقل برسد. همچنین با رواج یافتن استفاده از سیستم های محاسباتی کامپیوتری به منظور آسان تر سازی عملیات حسابداری و حسابرسی، دیگر از آن دفاتر حجیم و سنگین و سیستم کاری دستی خبری نیست و شما در صورتی که بتوانید یک یا چند نرم افزار حسابداری معروف را به بهترین شکل بیاموزید و یاد بگیرید، خواهید توانست در سمت های شغلی خود به عنوان یک حسابدار به شکلی قابل قبول و رضایت بخش عمل کنید.

دوره های مدرن آموزش حسابداری در کرج

موسسه حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با هدف اعتلای دانش و مهارت در استان البرز و شهر کرج،به برگزاری دوره های آموزش حسابداری و حسابرسی به همراه نرم افزار های تخصصی اقدام نموده است و به این ترتیب در کنار فعالیت های تخصصی خود در این زمینه پاسخگوی نیاز و علاقه ی شما عزیزان نسبت به آموزش نیز خواهد بود. لازم به ذکر است که تنها اشتغال در یک حرفه ی خوب دارای اهمیت نیست بلکه همزمان با آن برخورداری از دانش و مهارت کافی نیز از ارزش بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل موسسه حسابداری اقتصاد قرن با بهره گیری از تجربیات جمعی از اساتید و همکاران با تجربه ی خود در این خصوص، زمینه ی یادگیری، رشد و تعالی علاقمندان را فراهم می سازد تا با آموزش صحیح بتواند نیروی کار انسانی مفید و مجرب برای اینده را تربیت نماید. چه بسا که این عزیزان در زمانی نه چندان دور، از جمله مطرح ترین و مجرب ترین حسابداران ایران شوند.

آموزش کاربردی حسابداری در کرج

آموزش حسابداری مالی 

توانايي تشخيص فعاليت هاي مالي + توانايي ثبت وقايع مالي +  توانايي اصلاح حساب ها و اسناد + کاربرد اصول حسابداري در شرکت ها  + ايجاد کدينگ مالي در نرم افزار + کاربرد نرم افزارهاي مالي + فوايد حسابداري دستي  + شرح وظايف حسابدار + بررسي موارد مربوط و نامربوط به حوزه حسابداري در شرکت ها  +  انتظارات شرکت از حسابدار + جمع بندي چرخه عمليات حسابداري + تهيه گزارشات مورد نياز رئيس حسابداري      

آموزش حسابداری مالياتی

توانايي تشخيص فعاليت هاي مالياتي شرکت + توانايي ثبت وقايع مالياتي + توانايي در برقراري حساب ها بصورت منطقي و رعايت استاندارد هاي حسابداري و استانداردهاي مالياتي + رعايت قوانين مالياتي در هنگام ثبت اسناد + جمع بندي کامل حوزه مالياتي شرکت + شناخت و تسلط کامل بر انواع ماليات ها + برنامه ريزي جهت ارائه انواع ماليات ها بصورت تفکيکي + ثبت اسناد بر اساس سياست داخلي شرکت ( هئيت مديره و مسئول مالي ) + اصلاح حساب ها با حفظ کليت کار +  تهيه گزارشات جهت ارائه به مسئول مالي  

آموزش رئيس حسابداری

توانايي و تسلط کامل و بدون نقص بر روي کليه حساب هاي شرکت اعم از مالي و مالياتي + توانايي بررسي کامل  حساب ها + تسلط کامل بر چيدمان کدينگ ( ايجاد کدينگ ، اصلاح کدينگ ، حذف کدينگ ) + تسلط کامل بر تراز آزمايشي + توانايي اصلاح حساب ها از کليه سطوح کدينگ + رديابي منطقي حساب ها از تراز آزمايشي + تسلط کامل بر حساب ها و اسناد و اصلاح هر گونه اسناد مالي + توانايي برطرف نمودن مشکلات حسابداران تحت نظر + تهيه و تنظيم انواع اظهارنامه هاي مالياتي + تنظيم و تحرير دفاتر قانوني شرکت  + تنظيم ليست بيمه و  کنترل حقوق و دستمزد +  تهيه و تنظيم انواع گزارشات مورد نياز مدير مالي .

نکته : رئيس حسابداري بعنوان فني ترين شخص عمليات حسابداري هر شرکت مي باشد .  

آموزش مديريت مالی

کنترل دارائيها و بدهي هاي شرکت + کنترل اعتبارات و نقدينگي + کنترل ساختار سرمايه + کنترل موجودي و بهاي تمام شده + کنترل کامل وضعيت مالي و مالياتي شرکت + رديابي و کنترل هزينه ها و طرح هاي افزايش بهره وري + کنترل تراز آزمايشي + تنظيم صورتهاي مالي  + تهيه گزارشات تحليلي و توانايي تبديل گزارشات به زبان عاميانه + تهيه گزاراشات سود و زياني شرکت بصورت دوره اي + تنظيم گزارشات مورد نياز هئيت مديره و سهام داران + تهيه گزارشات درون سازماني و برون سازماني +   تهيه و تنظيم بودجه سال هاي آتي        ( مطابق سند چشم انداز شرکت ) + کنترل سود و سرمايه شرکت + ارائه پيشنهادات موثر به هئيت مديره + تجزيه و تحليل طرح ها از نظر سود آوري + نظارت کلي بر مجموعه مالي شرکت  + تعيين حسابرس شرکت و نظارت بر فعاليت هاي حسابرس و ....

آموزش امور مالی و حسابداری

ما با برگزاری دوره ها و کارگاههای عملی آموزش حسابداری در کرج و تهران در تمامی امور مالی مانند : اصول حسابداری ، تحریر دفاتر ، حسابداری مکانیزه ( نرم افزارهای مالی ) ، امور مالیاتی ، محاسبات حقوق و دستمزد و..... سعی در پرورش حسابدارانی داریم که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و یا هنوز دانشجو هستند که قصد ورود به بازار کار حسابداری در کرج را دارند و نیاز به تمرین این امور دارند تا علم تئوری خود را تکمیل نموده و به صورت پروژه ایی درآورند . شرکت در این کارگاهها به حسابداران تازه وارد کمک می کند که بدون داشتن نگرانی بابت آزمون و خطاهای حین کار به تجربه کافی دست پیدا کنند . در کارگاههای حسابداری در کنار هم تمامی امور مالی که در بالا ذکر شد را به صورت گروهی انجام خواهیم داد تا گروه در تمامی امور مالی در یک سطح قرار گیرند .

آموزش اصول حسابداری

دانشجویان یا فارغ التحصیلان رشته حسابداری برای فراگیری و یا تکمیل علم و دانش حسابداری خود می توانند با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری معلومات خود را کامل نمایند . با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری می توانید دانش خود را همگام با نیاز بازار کار افزایش دهید و با استفاده از تکنیک ها و اصول حسابداری به موقع در بازار کار به حسابداری کاردان و شایسته شناخته شوید.

آموزش حسابداری مکانیزه

ما در کارگاههای حسابداری اقدام به آموزش حسابداری مکانیزه به صورت پروژه ایی و کاملاً تکنیکی نموده ایم . برای پیش برد امور مالی محل کار خود به عنوان حسابدار نیاز به انجام امور مالی به صورت مکانیزه خواهید داشت . حسابداری مکانیزه شامل : ثبت فاکتور خرید و فروش ، تعریف کالاها ، ثبت سند دستی و.... در تمامی نرم افزارهای مالی می باشد . با رعایت تکنیک های ثبت مکانیزه میتوانید در پایان دوره مالی تمامی گزارشات و صورت حساب های حسابداری مثل : ترازنامه ، تراز آزمایشی ، عملکرد سود و زیان و..... را به صورت کامل ارائه دهید . از آنجایی که تمامی نرم افزار ها دارای اصول یکسان میباشند و فقط از نظر گرافیکی با هم متفاوت هستند ، شما حسابدار گرامی می توانید با مسلط شدن به 1 یا 2 نرم افزار حسابداری به راحتی با دیگر نرم افزارها نیز امور مالی خود را به صورت مکانیزه به سرانجام برسانید.

آموزش حقوق و دستمزد

حتما می دانیم که یک حسابدار موفق کسی است که به تمامی امور مالی از جمله حقوق و دستمزد مسلط باشد زیرا تمامی حسابداران مشغول درشرکت ها موظف به محاسبه میزان حقوق و دستمزد پرسنل شاغل  در آن مرکز میباشد . برای انجام محاسبات حقوق و دستمزد با شیفت کاری های متفاوت نیاز به تمرین و تکرار و همچنین برای تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی لازم است که با نرم افزار تامین اجتماعی نیز آشنا شده باشید . لازم است که تمامی نوبت کاری ها را بر طبق درصدهای اعلام شده از سوی وزارت کار کشور فرا گرفته تا هیچ گونه اختلالی در پرداخت میزان حقوق پرسنل ، لیست بیمه تامین اجتماعی و مالیات حقوق به وجود نیاید .

آموزش امور مالیاتی

از دیگر آموزش های این مرکز آموزش امور مالیاتی می باشد که در پایان سال مالی به حسابداران کمک میکند مالیات شرکتی را که در آن مشغول به کار هستند را به راحتی به پایان رساند . در دوره های مالیات افراد شرکت کننده در کارگاه به تمامی امور مالیاتی از جمله : انواع مالیات ، محاسبات مالیات ، پر نمودن اظهار نامه و... مسلط خواهند شد . در این دوره نرم افزار مخصوص اداره دارایی که جهت ارسال مالیات فصلی می باشد به نام (TTMS) را نیز فرا خواهند گرفت . این نرم افزار جهت ارائه صورت حساب های پایان هر فصل مانند : فاکتور خرید ، فاکتور فروش ، صورت حساب ارائه و یا دریافت خدمات می باشد . 

کارگاههای علمی حسابداری ، حسابرسی

دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته های : حسابداری  ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی و.... میتوانند با شرکت در کارگاههای علمی حسابداری اطلاعات خود را جهت ورود به بازار کار حسابداری به روز نموده و تمامی اطلاعاتی را که در حین انجام امور حسابداری نیاز می باشد مانند : حسابداری مکانیزه ، حقوق و دستمزد  ، امور مالیاتی ، تحریر دفاتر ، تهیه لیست بیمه ، تکمیل فرم اظهار نامه و.... را با پرداخت کمترین هزینه فرا گرفته و با اطمینان خاطر در زمینه انجام امور مالی به بازار کار حسابداری وارد گردند . کارگاههای حسابداری در شرکت اقتصاد قرن در سه حالت مختلف برگزار می گردد .

 1. کارگاههای علمی به صورت عادی : این نوع دوره در ایام هفته برگزار می گردد و برای دانشجویان مناسب می باشد . دانشجویان به لحاظ این که نیاز به شرکت در کلاس های دانشگاه را دارند و در طول هفته باید مدت زمانی را جهت مطالعه دروس دانشگاه داشته باشند می توانند با شرکت در دوره های عادی که در طول هفته 2 روز که هر جلسه به مدت 2 ساعت می باشد اطلاعات مفیدی را در زمینه امور مالی دریافت نمایند .
 2. کارگاههای علمی 1 روزه ( express ) : کارگاههای 1 روزه فقط در روز های جمعه برگزار میگردد که بیشتر مناسب افراد شاغل و یا کسانی می باشد که تمایل به یادگیری سریعتر دارند می باشد . لازم به توضیح است که در کارگاههای یک روزه فقط امور حقوق و دستمزد و مالیات تدریس میگردد . از آنجایی که دوره های 1 روزه در روزهای جمعه و به مدت 6الی 8 ساعت برگزار میگردد ، افرادی که در دوره های 1 روزه شرکت می نمایند لازم است که دارای توانایی یادگیری بالا باشند و بتوانند به مدت طولانی تری در کلاس حاضر گردند .
 3. کارگاههای علمی 1 روزه به صورت تورهای تفریحی : گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن اقدام به برگزاری کارگاههای علمی 1 روزه درقالب تورهای تفریحی نموده است و افرادی که تمایل به شرکت در کارگاههای 1 روزه را دارند اما احساس مینمایند محیط کارگاه بعد از مدتی برایشان خسته کننده خواهد شد می توانند با شرکت در تورهای تفریحی هم مباحث حسابداری را فرا گرفته هم با حضور در محیطی دوستانه و مفرح از خدمات تورها بهره مند گردند . لازم به توضیح است که تورهای تفریحی با شرکت حداقل 10 الی 20 نفر از شرکت کننده ها و  با پرداخت 500,000 ریال مازاد شهریه دوره تور برگزار می گردد .

آموزش نرم افزار همکاران سیستم ، سپیدار سیستم

در کارگاههای آموزش حسابداری مکانیزه در کنار تمامی نرم افزار ها و مباحث بیان شده  در این کلاسها نرم افزار همکاران سیستم ( سپیدار ) نیز آموزش داده خواهد شد . نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم جزء نرم افزار های برتر و پیشرفته دنیای حسابداری می باشد . کار با این نرم افزار بسیار ساده و کارآمد می باشد . حسابدارانی که به این نرم افزار تسلط دارند می توانند بدون نگرانی و به راحتی تمام اطلاعاتی را که در اصول و تکنیک های حسابداری بیان شده را مانند : گزارشات مالی ، تعریف کدینگ ها ، انبار ، خرید و فروش و..... را در پایان سال مالی تهیه نموده و به مدیر عامل محل کار خود ارائه دهند.

امکانات سپیدار

حسابداری :

تحریر دفاتر قانونی ، تهیه اظهار نامه و تعریف نمودن کدینگ ها مناسب سرفصل های حسابداری یکی از خواسته های مدیران می باشد . در بخش حسابداری نرم افزار سپیدار حسابدار مربوطه می تواند به راحتی نیاز های مالی مرکز کار خود را تهیه نموده .نرم افزار همکاران سیستم به طور پیش فرض دارای 4 کدینگ استاندارد مانند : تولیدی ، خدماتی ، بازرگانی و پیمانکاری می باشد .

خرید و فروش :

در قست خرید و فروش این نرم افزار تمامی اطلاعات بر اساس واقعیت های بازار و شناخت کامل کسب و کار طراحی شده است . در سیستم خرید و فروش نرم افزار سپیدار فعالیت های مربوطه و همچنین پاسخگویی به مشتریان در کوتاهترین زمان امکان پذیر می باشد .

برخی از امکانات موجود در سیستم خرید و فروش نرم افزار سپیدار :

 1. صدور صورت حساب مشتریان
 2. محاسبه خودکار مالیات ارزش افزوده
 3. امکان راس گیری فاکتورهای هر مشتری
 4. یکپارچگی اطلاعات بین انبار و میزان فروش
 5. امکان تقسیط کل یا مبلغی از مبلغ فاکتور
 6. امکان استفاده از حالت های متعدد گزارش گیری
 7. امکان تهیه فایل خرید و فروش فصلی ، نمودارهای فروش ، سود و زیان فروش ، اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده و گزارش تجزیه سنی بدهکاران

آموزش دریافت و پرداخت:

وجه نقد یکی از مهمترین دارایی های یک شرکت می باشد . در نرم افزار سپیدار در بخش دریافت و پرداخت علاوه بر یاد آوری سر رسید چک های پرداختی و دریافتی امکانات دیگری نیز مانند: چاپ چک و کلر بانک ، امکان تسویه دستگاه کارت خوان ، دریافت و پرداخت چک های تضمینی ، کنترل مانده منفی حساب های بانکی و صندوق ، تهیه مغایرت بانکی خودکار برای هر حساب و... گذاشته شده است .

آموزش حقوق و دستمزد :

محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل مشغول به کار در مرکز مربوطه یکی از وظایف مهم حسابدار می باشد . محاسبه حقوق و دستمزد در نرم افزار سپیدار این امکان را به شما می دهد که مالیات حقوق را به 3 روش محاسبه انجام دهید و سیستم حقوق و دستمزد را به سیستم ورود و خروج کارکنان وصل نمائید . همچنین تهیه لیست بیمه کارکنان تحت پوشش بیمه را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام پذیر خواهد کرد.

آموزش حرفه ای حسابداری باید کاربردی باشد و به صورت کارگاهی ارئه گردد
موسسه ها باید بار دانشگاه ها را هم به دوش بکشند ما در دانشگاه ها دانشجو پروری نمیکنیم دانش آموز پروری میکنیم در دانشگاه یاد گرفتیم همه چیز را لقمه کنیم و در اختیار کسی بگذاریم که میخواهد چیز یاد بگیرد و بگوییم حالا اگر دلت میخواهد لقمه را بجو. اگر در کلاس سه کتاب به عنوان منبع در سی معرفی شود دانشجویان وحشت میکنند در محیط دانشگاهی از دانشجو کار کشیده نمیشود  دانشجو مسیولیتی در ابتکار یادگیری ندارد موسسه ها واقعا باید این بار را به دوش بکشند و زمانها یی که برای کار آموزشی در اختیار داریم واقعا بسیار کوتاه است استفاده از امکانات آموزشی و آموزگار خوب رمز یادگیری کاربردی حسابداری است دوره های آموزشی شامل:

1.    دوره آموزش نرم افزارهای حسابداری
2.    دوره آموزش قوانین مالیاتی به طور کاربردی
3.    دوره آموزش حقوق و دستمزد به طور کاربردی
4.    دوره آموزش مالی به طور کاربردی
5.    دوره آموزش صنعتی به طور کاربردی
6.    دوره آموزش حرفه حسابداری در دو سطح ویزه حسابداران و سایر علاقه مندان به حسابداری
7.    دوره آموزش حسابداری شرکت های تعاونی
8.    دوره آموزش حسابداری شرکتهای بازرگانی
9.    دوره آموزش حسابداری شرکتهای پیمانکاری
10.  دوره آموزش حسابداری شرکتهای تولیدی
11.  دوره آموزش حسابداری شرکتهای خدماتی
12.  دوره آموزش حسابداری انبار و موجودی کالا
13.  دوره آموزش انبار و انبارداری
14.  دوره آموزش مهارتهای مصاحبه شغلی

با توجه به استفاده اکثر شرکتها و فروشگاهها در امور حسابداری از نرم افزار هلو لازم است دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری علاوه بر دانش حسابداری، معلومات استفاده از نرم افزار حسابداری هلو را نیز داشته باشد. نرم افزار هلو قابل استفاده برای فروشگاهها، شرکتهای بازرگانی و خدماتی، تولیدی ها ،کارخانجات و سایر مشاغل می باشد. این نرم افزار هلو دارای امکانات بیشماری از جمله، صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک ها به صورت اتوماتیک، امکان دریافت گزارشات متنوع از جمله گردش کالا و طرف حسابها و ... می باشد. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزارهای هلو را به پرکاربرترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است.

آموزش نرم افزار هلو شامل : آموزش اطلاعات پایه و مقدماتی، صندوق و تنخواه گردان، بانک و رفع مغایرت بانکی، حسابهای دریافتنی و حسابهای پرداختنی، اسناد دریافتنی و اسناد در جریان وصول، اسناد پرداختنی، هزینه ها، درآمد ها، خرید و برگشت از خرید و روش ادواری، فروش و برگشت از فروش، موجودی کالا و روش دائمی، پیش پرداخت و پیش دريافت، دارائیهای ثابت، سپرده ها، سرمایه و جاری شرکاء

 بسته مدیریتی: آموزش حقوق و دستمزد، کالای در راه، پروژه، تسهیلات و اعتبارات، استهلاک انباشته دارائیها، ذخایر، اندوخته ها، بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی، بهای تمام شده، حسابهای انتظامی، ساختار اصلی نرم افزار یا کدینگ، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهار نامه مالیاتی و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده که بصورت کلاس غیر حضوری می باشد.

جزوات قابل پرينت : معمولاً در هر دوره آموزشی جهت یادگیری بیشتر مطالب گفته شده توسط اساتید، آن مطالب را بصورت یادداشت یا جزوه تحریر می نمایند، در این روش آموزش برای جلوگیری از تحریر مطالب و بالا بردن میزان دقت کارآموزان، این مطالب در نرم افزار بصورت فایلی جداگانه تحت عنوان جزوه آموزشی طراحی شده که شما می توانید به راحتی از آن چاپ و استفاده نمائید.

 نسخه آموزشی نرم افزار هلو نرم افزار آموزشی هلو قابل ارتقا به نسخه اصلی ، به همراه کتابچه آموزشی نرم افزار هلو، جزوات آموزشی نرم افزار هلو بصورت کامل می باشد که با توجه به استفاده اکثر شرکتها در امور حسابداری از نرم افزار هلو لازم است یک حسابدار علاوه بر دانش حسابداری، معلومات استفاده از نرم افزار را نیز داشته باشد.

 کلاسهای آموزشی در نرم افزار هلو شامل :

1- آموزش حسابداری با نرم افزار هلو

2- آموزش ورود اطلاعات اول دوره در نرم افزار هلو

3- آموزش صدور سند و فاکتور در نرم افزار حسابداری هلو

4-آموزش اصلاح و بستن حسابها در نرم افزار حسابداری هلو

5- آموزش دریافت انواع گزارشات حسابداری از نرم افزار حسابداری هلو


دوره آموزشی حسابرسی

با توجه به رشد روز افزون علم و آموزشهای کوتاه مدت ، گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی حسابرسی را در کرج  طراحی و در دسترس علاقمندان به امور حسابرسی در کرج قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت دوره آموزشی حسابرسی  ، این دوره به صورت عمومی برگزار می گردد .

دوره آموزشی حسابرسی یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه حسابداری در موسسه اقتصاد قرن می باشد. کارشناسانی که در رشته حسابداری مدرک خود را از دانشگاه محل تحصیل خود دریافت نموده اند می توانند به راحتی در دوره های آموزشی حسابرسی در موسسه اقتصاد قرن شرکت نموده و علوم پایه حسابرسی را فرا بگیرند .

تعریف حسابرسی

دوره آموزشی حسابرسی یعنی بازرسی جستجو گرانه مدارک حسابداری و سایر شواهد زیر بنای صورتهای مالی . حسابرسان از راه کسب آگاهی از سیستم کنترل داخلی و بازرسی مدارک ، مشاهده داراییها ، پرسش از منابع داخل و خارج شرکت و اجرای سایر روشهای رسیدگی ، شواهد لازم را برای تعیین این که صورتهای مالی ، تصویری مطلوب و به نسبت کامل از وضعیت مالی شرکت و فعالیتهای آن در طول دوره مورد رسیدگی ارائه می کند یا خیر، گردآوری می کنند. یا به عبارت دیگر اینکه حسابرسی فرایندی است منظم و با قاعده جهت جمع آوری و ارزیابی بیطرفانه شواهد درباره ادعاهای مربوط به فعالیتها و وقایع اقتصادی ، به منظور تعیین درجه انطباق این ادعاها با معیارهای از پیش تعیین شده و گزارش به افراد ذینفع. وهدف رشته حسابرسی تامین نیروی انسانی متخصص و آگاه نسبت به استانداردهای حسابداری و حسابرسی و آخرین تغییرات آن، قوانین مالیاتی و تجارت، کنترلهای داخلی اثربخش و ارزیابی و مدیریت ریسک می-باشد.

با ارائه گواهینامه پایان دوره کارآموزی و کارورزی از مرکز 

Certificaite in Applied Accunting by E-lerning 

آموزش حسابداری از چند بخش تشکیل شده است:

یادگیری حسابداری از پایه توسط بسته های آموزشی شامل فیلمها، جزوات، تستهای ارزیابی شامل:

بسته حسابداری: آموزش اطلاعات پایه و مقدماتی، صندوق و تنخواه گردان، بانک و رفع مغایرت بانکی، حسابهای دریافتنی و حسابهای پرداختنی، اسناد دریافتنی و اسناد در جریان وصول، اسناد پرداختنی، هزینه ها، درآمد ها، خرید و برگشت از خرید و روش ادواری، فروش و برگشت از فروش، موجودی کالا و روش دائمی، پیش پرداخت و پیش دريافت، دارائیهای ثابت، سپرده ها، سرمایه و جاری شرکاء

بسته مدیریتی: آموزش حقوق و دستمزد، کالای در راه، پروژه، تسهیلات و اعتبارات، استهلاک انباشته دارائیها، ذخایر، اندوخته ها، بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی، بهای تمام شده، حسابهای انتظامی، ساختار اصلی نرم افزار یا کدینگ، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهار نامه مالیاتی و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده که  شامل بخشهای مهمی به شرح ذیل می باشد:

      آموزش انواع حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته

      آموزش طراحی و اجرای کدینگ نرم افزارهای مالی که در این بخش به راحتی با انواع کدینگ به صورت تفصیلی پیوسته و یا تفصیلی شناور کار کرد.

      آموزش بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی برای انواع مشاغل و پس از بستن حسابها 

      چگونگی تهیه انواع گزارشات مالی درون سازمانی و برون سازمانی از جمله تراز آزمایشی، تراز سود و زیان، ترازنامه و صورتحساب سرمایه و ... .

      تحریر دفاتر قانونی شامل دفتر کل و روزنامه و سند حسابداری، تنظیم اظهارنامه مالیاتی و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده .

 

کارآموزی و استخدام حسابداری و حسابرسی در کرج و تهران

برگزاری کارگاه های حسابداری و حسابرسی با نظارت کارشناسان مالی شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن .

 دوره های آموزشی حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار توسط کارشناسان مالی عضو انجمن حسابداران ایران .

 از فارغ التحصیلان و دانشجویان حسابداری ، رشته های مرتبط وعلاقمندان کار حسابداری

 جهت انجام پروژه های حسابداری شرکت ها و مؤسسات دعوت به همکاری می نماید.

 افرادی که خواهان کسب مهارتهای ویژه کار حسابداری و حسابرسی می باشند می توانند در کارگاه های کاربردی حسابداری و حسابرسی شرکت کنند

 شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با حضور مدیران و مهندسی مالی ، حسابداران و حسابرسان مجرب و کارشناسان کارآمد به منظور ارائه

 خدمات در زمینه حسابداری شرکت ها و اشخاص حقیقی ، امور مالی و مالیاتی ، بیمه ای ، راه اندازی سیستم حسابداری و کمک به شرکت ها در

 استخدام حسابدار مجرب و قابل اطمینان با قابلیت متناسب سازی با نیازهای خاص شرکت ها و اشخاص تشکیل گردید از جمله موارد دیگر قابل ذکرارائه

 برنامه یادگیری مهارت های مورد نیاز در سطح تخصصی برای فارغ التحصیلان ، دانشجویان و کارجویان حسابداری و آماده سازی آنها برای 

 پذیرفتن مشاغلی ارزنده و کارآمد می باشیم . در شرکت اقتصاد قرن تلاش دارد که به همه هموطنان خدمات مورد نیاز حسابداری را ارائه نماید . امید

 آنست که بتوانیم جلب اعتماد شما را فراهم ‏آوریم‎.

 

کارآموزی حسابداری و کارورزی حسابداری

 گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن اقدام به برگزاری دوره های کارآموزی و کارورزی حسابداری و حسابرسی برای دانشجویان نموده است . دوره های کارآموزی و کارورزی در گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن به صورت کاملا رایگان و به مدت 40 ساعت برگزار می گردد . دانشجویان رشته های : حسابداری ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت دولتی و سایر رشته های مرتبط جهت تکمیل فرم کارورزی و کارآموزی دانشگاه خود می توانند با شرکت در دوره های کارآموزی ، کارورزی شرکت اقتصاد قرن فرم دانشگاه خود را پر نمایند . در صورت تمایل کارورزان عزیز دوره کارورزی و کارآموزی خود را می توانند با مدت زمان بیشتری به اتمام برسانند تا معلومات بیشتری در زمینه علم حسابداری فرا بگیرند .

 روزهای برگزاری کارآموزی حسابداری

 دانشجویان عزیز به دلیل شرکت در کارگاه های حسابداری می توانند دوره های کارآموزی خود را به صورت پاره وقت در زمانهای دلخواه خود فرا بگیرند . لازم به توضیح است که در زمان برگزاری دوره های کارآموزی مباحثی مانند : حسابداری مکانیزه ( نرم افزار ) ، حقوق و دستمزد ، تهیه لیست بیمه ، قوانین مالیاتی ( انواع مالیات ، تکمیل فرم اظهارنامه ، نرم افزار TTMS و.... ) به صورت کاملا تکنیکی با کارآموزان عزیز کار خواهد شد. هدف گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن از برگزاری دوره های کارآموزی حسابداری این است که افرادی که فراغ التحصیل شده اند و یا هنوز دانشجو هستند بتوانند با قرار گرفتن در محیط کار حسابداری کسب مهارتها و تکنیک های حسابداری را به بهترین شکل ممکن کسب نموده تا هم تجربه ایی لذت بخش و بدون استرس را تجربه نمایند و هم در آینده بتوانند در محیط کاری های بهتر حضور داشته باشند .

 مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دوره کارآموزی و کارورزی حسابداری

 برای شرکت در دوره های کارآموزی لازم است که در زمان ثبت نام مدارک فوق را به همراه داشته باشید تا مراحل ثبت نامتان سریعتر انجام پذیرد .

 1. کپی شناسنامه

 2. کپی کارت ملی

 3. 2 قطعه عکس 4*3

 4. کپی آخرین مدرک تحصیلی

 

خواندن 13997 دفعه