گروه نرم افزاری ویکتا

نرم افزار حسابداری و مالی ویکتا - ATV

یکی از خدمات موسسه حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن، ارائه محصولی به عنوان نرم افزار حسابداری می باشد که در دنیای امروز برای ساماندهی به مسایل مالی کسب و کارهای کوچک و بزرگ استفاده می گردد. در سال های اخیر با گسترش استفاده از رایانه در سازمانها، ادارات، شرکت ها و مشاغل مختلف نیاز به تغییر سیستم حسابداری از حالت سنتی مطرح شده است و در این راستا موسسات زیادی سعی داشته اند که نرم افزار های تولیدی خود را در دسترس متقاضیان قرار دهند. موسسه حسابرسی اقتصاد قرن نیز با تکیه بر تجارب تخصصی خود توانسته است یکی از جامع ترین و کاربردی ترین برنامه ها را برای مدیریت سیستم مالی کسب و کارهای مختلف ارائه نماید. برای نظم بخشیدن به عملیات مالی یک کسب و کار در صورتی که در آن کار از رایانه نیز استفاده می شود، می توان از این برنامه استفاده نمود. در ادامه ی این مطلب به مزایا و فواید استفاده از یک برنامه حسابداری خواهیم پرداخت.

فواید استفاده از نرم افزار حسابداری و مالی چیست؟

-         استفاده از نرم افزار حسابداری موجب می شود که یک حسابدار بتواند با دقت بیشتری کارها را به انجام برساند، در واقع نمی توان گفت که با استفاده از این سیستم در شرکت یا کسب و کار خود دیگر نیاز به شخص حسابدار نخواهید داشت، اما به میزان زیادی شاهد افزایش سرعت ثبت اطلاعات و بازیابی آنها خواهید بود و می توانید بر روی این برنامه، به عنوان یک کمک حسابدار سرمایه گذاری نمایید.

-         با استفاده از نرم افزار حسابداری موسسه حسابرسی اقتصاد قرن به راحتیمی توانید تمامی اطلاعات خود را ثبت نمایید، برای مثال اگر کار شما مرتبط با فروش باشد؛ اطلاعات مربوط به مشتریان ، کالاها، مشخصات فنی کالا، موجودی انبار، فاکتورها و ... به صورت دقیق و در مدت زمان کوتاهی قابل ثبت خواهند بود.

-         از طریق یک برنامه حسابداری مدیریت موجودی، مدیریت اطلاعات مشتریان، مدیریت دریافتی ها و پرداختی ها به راحتی انجام خواهد گرفت.

-         با استفاده از نرم افزار حسابداری، تمامی فعالیت های مالی و مالیاتی به طور دقیق ثبت می گردد و در هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید یک گزارش کامل از میزان درآمد، هزینه ها، فاکتورها و .... به دست آورید و بر روی کاغذ به صورت چاپ شده آنرا مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به ایمیل کردن اطلاعات داشته باشید به راحتی می توانید نسخه ی الکترونیکی گزارشات را در پیوست ایمیل خود قرار دهید.

-         گزارش گیری از نرم افزار حسابداری در بازه های زمانی مختلف، معمولا به صورت ماهیانه قابل دریافت می باشد.

-         با استفاده از این سیستم میزان خطای انسانی و بروز اشتباهات محاسباتی به حداقل می رسد و نسبت به روش های سنتی قبلی از امنیت زیادی در حفاظت اطلاعات و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز بر خوردار خواهد بود.

-         دقت بالا و توانایی ثبت جزییات یکی از ویژگی های نرم افزار حسابداری می باشد.

-         با استفاده از این روش به میزان زیادی در وقت صرفه جویی خواهد شد، زیرا دیگر نیاز نیست که همانند روال سنتی اطلاعات اضافی بر روی کاغذ ثبت شود، بلکه هر اطلاعی در فرم هایی از پیش تعیین شده تایپ و ذخیره می گردد. تمامی فعالیت ها و تبادلات مالی به صورت روزانه قابلیت ثبت در نرم افزار حسابداری را دارد و بازیابی اطلاعات از طریق چند کلیک ساده در کوتاه ترین زمان مقدور خواهد بود؛ پس به طور کلی تغییر دادن شیوه کاری از حالت دستی به مکانیزه موجب می گردد تا سرعت انجام امور بیشتر شود

-         استفاده از یک برنامه حسابداری نیاز به تخصص و آموزش های خاص ندارد، اگر می توانید از رایانه استفاده نمایید، با کمی تمرین بر قسمت های مختلف این برنامه نیز مسلط خواهید شد.

-         با توجه به نوع کسب و کار خود می توانید مناسب ترین نرم افزار حسابداریرا برای خود انتخاب نمایید، در این راستا مشاوران موسسه حسابرسی اقتصاد قرن راهنمای شما خواهند بود.

-         استفاده از نرم افزار حسابداری موجب تعدیل هزینه ها در دراز مدت می گردد، به گونه ای که با ساماندهی حجم کار نیاز به استخدام یک حسابدار دیگر نخواهید داشت و اگر زمانی بخواهید نیروی کار خود را تغییر دهید، شخص جدیدی که در مجموعه ی شما مشغول خواهد شد با سیستمی مشخص و منظم مواجه می گردد، که برای کسب اطلاعات و بررسی سوابق مالی کسب و کارتان تنها نیاز است که کار با نرم افزار حسابداری را یاد بگیرد، پس این روش دارای فوایدی است که برخی از آنها با گذشت زمان برای شما مشخص می شوند.

خدمات مشاوره انتخاب نرم افزار حسابداری

شما می توانید با برقراری تماس و یا مراجعه حضوری از خدمات مشاوره ی ما بهره مند شوید و بر اساس اطلاعاتی که به شما ارائه خواهیم داد مناسب ترین برنامه حسابداری را برای خود انتخاب نمایید. هم چنین موسسه حسابداری اقتصاد قرن ارائه دهنده ی تمامی خدمات مربوط به نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی نرم افزار های حسابداری می باشد.

خواندن 414 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: گروه مشاوران آموزشی حسابداری و حسابرسی