نرم افزار مالی و حسابداری ویکتا

Calculator Economic

تولید و فناوری گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن

 

نرم افزار حسابداری ویکتا ( AT-V )

نرم افزار حسابداری و مالی

یکی از خدمات موسسه حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن، ارائه محصولی به عنوان نرم افزار حسابداری می باشد که در دنیای امروز برای ساماندهی به مسایل مالی کسب و کارهای کوچک و بزرگ استفاده می گردد. در سال های اخیر با گسترش استفاده از رایانه در سازمانها، ادارات، شرکت ها و مشاغل مختلف نیاز به تغییر سیستم حسابداری از حالت سنتی مطرح شده است و در این راستا موسسات زیادی سعی داشته اند که نرم افزار های تولیدی خود را در دسترس متقاضیان قرار دهند. موسسه حسابرسی اقتصاد قرن نیز با تکیه بر تجارب تخصصی خود توانسته است یکی از جامع ترین و کاربردی ترین برنامه ها را برای مدیریت سیستم مالی کسب و کارهای مختلف ارائه نماید. برای نظم بخشیدن به عملیات مالی یک کسب و کار در صورتی که در آن کار از رایانه نیز استفاده می شود، می توان از این برنامه استفاده نمود. در ادامه ی این مطلب به مزایا و فواید استفاده از یک برنامه حسابداری خواهیم پرداخت.

با توجه به نقش مهم سیستم های مالی و اداری در توسعه سازمانهای امروزی این نیاز در جوامع جهان سوم مانند ایران که گام بزرگی در مسیر توسعه و رشد سیستم های مالی برداشته است و قصد به حداقل رساندن فاصله خود با سایر کشورهای پیشرفته را دارد. به همین جهت نیاز به ابزارها و امکانات پیشرفته ایی دارد تا نیاز مدیران سازمان ها با استفاده از این امکانات به حداقل برسد و با استفاده به موقع از این ابزارها هر سازمانی بتواند در راستای توسعه و ارائه خدمات مراکز خود اقدام نماید. نرم افزار حسابداری ویکتا به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر سادگی آن، استاندارد های حسابداری نیزدر آن لحاظ شده است. مدیریت دفاتر حسابداری ( کل ، معین ، روزنامه ) ، کاردکس کالا و انبار ، بهای تمام شده کالای آماده برای فروش ، خزانه داری ، حقوق و دستمزد پرسنل و .... تنها بخشی از امکانات نرم افزار ویکتا می باشد. نرم افزار ویکتا در نهایت سادگی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید تمامی امور مالی محل کار خود را به راحتی انجام دهید. نرم افزار ویکتا همانطور که گفته شد بسیار ساده و کارآمد می باشد. با توجه به این که نرم افزار اکسل بیشترین کارایی را برای حسابداران دارد  ، نرم افزار ویکتا نیز در محیط  اکسل طراحی شده تا مدیران یا حسابدارانی که به نرم افزار اکسل تسلط کامل دارند بتوانند  به راحتی امور مالی و ثبت اسناد روزانه خود را انجام دهند. حسابداران عزیز می توانند با توجه به نیازهای مالی محل کار خود اقدام به ماژول مورد نیاز خود داشته باشند تا در اولین فرصت بر روی سیستم مالی آن مرکز نصب و اجرا گردد. در اپليکيشن حسابداری نرم افزار ویکتا همه موارد لازم جهت دراختيار داشتن يک برنامه حسابداري کوچک و درعين حال کامل، پيش بيني شده است. گزارشات هم به صورت نمودار و هم به صورت فهرست وار و با نمايش جزئيات در قسمت پرداخت ها و دريافت ها قابل مشاهده خواهد بود. از ديگر گزينه هايي که در نرم افزار حسابداری ویکتا وجود دارد، قابليت پشتيبان گيري و بازيابي اطلاعات ، تخصيص رمز عبور براي ورود به برنامه، پشتيبانی و ويرايش مشخصات کاربري می باشد. نرم افزار حسابداری ویکتا  محصول گروه مالی و بازگانی اقتصاد قرن  اولین و پرکاربرترین نرم افزار حسابداری طراحی شده در محیط نرم افزار اکسل در ایران میباشد. نرم افزار حسابداری ویکتا دارای نسخه های متنوع برای مشاغل مختلف از جمله فروشگاهها، شرکتهای بازرگانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی و ... است. نرم افزار حسابداری ویکتا از جمله نرم افزار های بسیار پرکاربرد در بین نرم افزار های مالی و حسابداری به شمار می آید. کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار ویکتا را به پرکاربردترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است. این نرم افزار در نسخه های تک کاربره ارائه می گردد .

فواید استفاده از نرم افزار حسابداری و مالی چیست؟

-         استفاده از نرم افزار حسابداری موجب می شود که یک حسابدار بتواند با دقت بیشتری کارها را به انجام برساند، در واقع نمی توان گفت که با استفاده از این سیستم در شرکت یا کسب و کار خود دیگر نیاز به شخص حسابدار نخواهید داشت، اما به میزان زیادی شاهد افزایش سرعت ثبت اطلاعات و بازیابی آنها خواهید بود و می توانید بر روی این برنامه، به عنوان یک کمک حسابدار سرمایه گذاری نمایید.

-         با استفاده از نرم افزار حسابداری موسسه حسابرسی اقتصاد قرن به راحتیمی توانید تمامی اطلاعات خود را ثبت نمایید، برای مثال اگر کار شما مرتبط با فروش باشد؛ اطلاعات مربوط به مشتریان ، کالاها، مشخصات فنی کالا، موجودی انبار، فاکتورها و ... به صورت دقیق و در مدت زمان کوتاهی قابل ثبت خواهند بود.

-         از طریق یک برنامه حسابداری مدیریت موجودی، مدیریت اطلاعات مشتریان، مدیریت دریافتی ها و پرداختی ها به راحتی انجام خواهد گرفت.

-         با استفاده از نرم افزار حسابداری، تمامی فعالیت های مالی و مالیاتی به طور دقیق ثبت می گردد و در هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید یک گزارش کامل از میزان درآمد، هزینه ها، فاکتورها و .... به دست آورید و بر روی کاغذ به صورت چاپ شده آنرا مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به ایمیل کردن اطلاعات داشته باشید به راحتی می توانید نسخه ی الکترونیکی گزارشات را در پیوست ایمیل خود قرار دهید.

-         گزارش گیری از نرم افزار حسابداری در بازه های زمانی مختلف، معمولا به صورت ماهیانه قابل دریافت می باشد.

-         با استفاده از این سیستم میزان خطای انسانی و بروز اشتباهات محاسباتی به حداقل می رسد و نسبت به روش های سنتی قبلی از امنیت زیادی در حفاظت اطلاعات و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز بر خوردار خواهد بود.

-         دقت بالا و توانایی ثبت جزییات یکی از ویژگی های نرم افزار حسابداری می باشد.

-         با استفاده از این روش به میزان زیادی در وقت صرفه جویی خواهد شد، زیرا دیگر نیاز نیست که همانند روال سنتی اطلاعات اضافی بر روی کاغذ ثبت شود، بلکه هر اطلاعی در فرم هایی از پیش تعیین شده تایپ و ذخیره می گردد. تمامی فعالیت ها و تبادلات مالی به صورت روزانه قابلیت ثبت در نرم افزار حسابداری را دارد و بازیابی اطلاعات از طریق چند کلیک ساده در کوتاه ترین زمان مقدور خواهد بود؛ پس به طور کلی تغییر دادن شیوه کاری از حالت دستی به مکانیزه موجب می گردد تا سرعت انجام امور بیشتر شود

-          استفاده از یک نیاز به تخصص و آموزش های خاص ندارد، اگر می توانید از رایانه استفاده نمایید، با کمی تمرین بر قسمت های مختلف این برنامه نیز مسلط خواهید شد.

-         با توجه به نوع کسب و کار خود می توانید مناسب ترین نرم افزار حسابداریرا برای خود انتخاب نمایید، در این راستا مشاوران موسسه حسابرسی اقتصاد قرن راهنمای شما خواهند بود.

-         استفاده از نرم افزار حسابداری موجب تعدیل هزینه ها در دراز مدت می گردد، به گونه ای که با ساماندهی حجم کار نیاز به استخدام یک حسابدار دیگر نخواهید داشت و اگر زمانی بخواهید نیروی کار خود را تغییر دهید، شخص جدیدی که در مجموعه ی شما مشغول خواهد شد با سیستمی مشخص و منظم مواجه می گردد، که برای کسب اطلاعات و بررسی سوابق مالی کسب و کارتان تنها نیاز است که کار با نرم افزار حسابداری را یاد بگیرد، پس این روش دارای فوایدی است که برخی از آنها با گذشت زمان برای شما مشخص می شوند.

خدمات مشاوره انتخاب نرم افزار حسابداری

شما می توانید با برقراری تماس و یا مراجعه حضوری از خدمات مشاوره ی ما بهره مند شوید و بر اساس اطلاعاتی که به شما ارائه خواهیم داد مناسب ترین برنامه حسابداری را برای خود انتخاب نمایید. هم چنین موسسه حسابداری اقتصاد قرن ارائه دهنده ی تمامی خدمات مربوط به نصب و راه اندازی، آموزش و پشتیبانی نرم افزار های حسابداری می باشد.

با توجه به نقش مهم سیستم های مالی و اداری در توسعه سازمانهای امروزی این نیاز در جوامع جهان سوم مانند ایران که گام بزرگی در مسیر توسعه و رشد سیستم های مالی برداشته است و قصد به حداقل رساندن فاصله خود با سایر کشورهای پیشرفته را دارد . به همین جهت نیاز به ابزارها و امکانات پیشرفته ایی دارد تا نیاز مدیران سازمان ها با استفاده از این امکانات به حداقل برسد و با استفاده به موقع از این ابزارها هر سازمانی بتواند در راستای توسعه و ارائه خدمات مراکز خود اقدام نماید .


نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری ویکتا به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر سادگی آن، استاندارد های حسابداری نیزدر آن لحاظ شده است. مدیریت دفاتر حسابداری ( کل ، معین ، روزنامه ) ، کاردکس کالا و انبار ، بهای تمام شده کالای آماده برای فروش ، خزانه داری ، حقوق و دستمزد پرسنل و .... تنها بخشی از امکانات نرم افزار ویکتا می باشد . نرم افزار ویکتا در نهایت سادگی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید تمامی امور مالی محل کار خود را به راحتی انجام دهید .

طراحی نرم افزار    

نرم افزار ویکتا همانطور که گفته شد بسیار ساده و کارآمد می باشد . با توجه به این که نرم افزار اکسل بیشترین کارایی را برای حسابداران دارد  ، نرم افزار ویکتا نیز در محیط  اکسل طراحی شده تا مدیران یا حسابدارانی که به نرم افزار اکسل تسلط کامل دارند بتوانند  به راحتی امور مالی و ثبت اسناد روزانه خود را انجام دهند . حسابداران عزیز می توانند با توجه به نیازهای مالی محل کار خود اقدام به ماژول مورد نیاز خود داشته باشند تا در اولین فرصت بر روی سیستم مالی آن مرکز نصب و اجرا گردد .

امکانات نرم افزار    

در اپليکيشن حسابداری نرم افزار ویکتا همه موارد لازم جهت دراختيار داشتن يک برنامه حسابداري کوچک و درعين حال کامل، پيش بيني شده است. گزارشات هم به صورت نمودار و هم به صورت فهرست وار و با نمايش جزئيات در قسمت پرداخت ها و دريافت ها قابل مشاهده خواهد بود. از ديگر گزينه هايي که در نرم افزار حسابداری ویکتا وجود دارد، قابليت پشتيبان گيري و بازيابي اطلاعات ،  تخصيص رمز عبور براي ورود به برنامه، پشتيباني و ويرايش مشخصات کاربري می باشد.

نرم افزار حسابداری ویکتا  محصول گروه مالی و بازگانی اقتصاد قرن  اولین و پرکاربرترین نرم افزار حسابداری طراحی شده در محیط نرم افزار اکسل در ایران میباشد. نرم افزار حسابداری ویکتا دارای نسخه های متنوع برای مشاغل مختلف از جمله فروشگاهها، شرکتهای بازرگانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی و ... است. نرم افزار حسابداری ویکتا از جمله نرم افزار های بسیار پرکاربرد در بین نرم افزار های مالی و حسابداری به شمار می آید.

کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار ویکتا را به پرکاربردترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است. این نرم افزار در نسخه های تک کاربره ارائه می گردد .

مزایای نرم افزار حسابداری ویکتا

از مزایای نرم افزار ویکتا که برای هر حسابداری در هر سطوح که بسیار مهم می باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود .

 1. کاربرد ساده : با توجه به تسلط نسبی افراد به نرم افزار اکسل ، حسابداران می توانند با نرم افزار ویکتا ارتباط خوبی برقرار نموده و از کابرد ساده و محیط راحت اکسل نهایت استفاده را ببرند .
 2. فوق العاده سریع : نرم افزار ویکتا همراه با فرمول های مندرج در استاندارد های حسابداری ارائه می گردد که برای راحتی کاربران این فرومول ها در تعداد بسیار زیادی در صفحات مختلف تکرار شده است که ثبت امور مالی را برای کابران فوق العاده سریع به اتمام میرساند
 3. کارآمد بودن نرم افزار : نرم افزار ویکتا به کاربر این امکان را میدهد هر صفحه را به یک سر فصل حسابداری اختصاص دهد و با توجه به فرمول های تعریف شده با ثبت اطلاعات مالی می توانند گزارشات دلخواه خود را به صورت نموداری یا فهرست دریافت نمایند .
 4. قابل انعطاف بودن ساختار نرم افزار : نرم افزار ویکت این امکان را دارد که با توجه به نیاز های هر سازمان  طراحی شده و به صورت کاملا اختصاصی در اختیار کاربران قرار بگیرد.

  نرم افزار حسابداری ویکتا محصول شرکت اقتصاد قرن یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای حسابداری تحت ویندوز میباشد. قابلیت های و ویژگی های این نرم افزار عبارتنداز :
  ۱) امكانات سیستم حسابداری
  تعریف و تدوین کدینگ و سرفصلهای حسابداری در سه سطح کل ، معین و تفضیلی بطور دلخواه
  تعیین و تخصیص تبصره های خاص به سیستم اتوماتیک از جهت قابلیتهای ویژه همچون :
  ▪ آرتیکل های تشکیل دهنده اسناد بدهکاران و بستانکاران تجاری ، سرفصل های ثابت و متغیر، نحوه مرتب سازی ستون بدهکاران و بستانکاران در سند حسابداری
  ▪ تعریف و تدوین کلیشه اسناد برای صدور اسناد حسابداری اتوماتیک
  ▪ تنظیم و تعریف تفضیلی ها بطور شناور و یا وابسته به معین های مختلف توسط کاربر بطور دلخواه
  ▪ ثبت اسناد حسابداری در سه مرحله پیش نویس ، موقت ، دائم
  ▪ کپی از یک یا چند سند دیگر در سند جاری
  ▪ کپی از آرتیکل های سند حسابداری در سند جاری
  ▪ تعریف صندوق های شرکت به تعداد دلخواه
  ▪ صدور سند افتتاحیه به صورت دستی یا خودکار و انتقال مانده ها از دوره مالی قبل
  ▪ بستن حسابهای موقت و صدور کاربرگ و سند اختتامیه به صورت خودکار در پایان دوره مالی
  ▪ مرتب سازی آرتیکل های اسناد و مدیریت چاپ آنها بر مبنای روال مشخص شده توسط کاربر
  ▪ درج شرح های تکمیلی علاوه بر شرح آرتیکل در اسناد حسابداری جهت درج شرح های اختصاصی
  ▪ جستجو و مرتب سازی آرتیکل اسناد بر اساس عناصر تشکیل دهنده اسناد مالی
  ▪ صدور قبوض دریافت و پرداخت و نحوه تسویه حساب به صورتهای نقد ، چک ، حواله های بانکی و یا تنخواه گردان و تایید اسناد دریافتنی و پرداختنی در بخش چک و بانک
  ▪ دریافت و پرداخت اسناد دریافتنی و پرداختنی به صورت ترکیبی از نقد و چک و حواله بانکی
  ▪ صدور و چاپ رسید دریافت و پرداخت
  ▪ چاپ اسناد حسابداری در سه فرمت
  ▪ قابلیت شماره دهی و شکل دهی خودکار اسناد بر اساس تاریخ
  ▪ ثبت دفاتر بطور اتوماتیک با توجه به اسناد تراز
  ▪ دسترسی به سند و پیوست مربوطه از طریق دفاتر حسابداری
  ▪ مدیریت گزارشگیری و شکل دهی دفاتر توسط کاربر
  ۲) گزارشات سیستم حسابداری
  ▪ تراز آزمایشی در سطح گروه حسابها ( چهار ، شش و هشت ستونی ) در محدوده زمانی دلخواه و تعیین نمایش حسابهای مانده دار و حسابهای بدون مانده توسط کاربر
  ▪ تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای کل ( چهار ، شش و هشت ستونی )
  ▪ تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای معین ( چهار ، شش و هشت ستونی  )
  ▪ تراز آزمایشی در سطح سرفصلهای تفضیلی ( چهار ، شش و هشت ستونی  )
  ▪ تهیه خلاصه اسناد جهت ارائه به اداره مالیات در محدوده زمانی دلخواه
  ▪ صورت حساب ریز تفضیلی های ویژه شامل ( اشخاص ، اموال ، حسابهای بانکی و  )
  ▪ مانده حسابهای تفضیلی ویژه و بر اساس نوع گزارش از حیث مانده بدهکاری و بستانکاری
  ▪ مانده حسابهای معین در حسابهای کل
  ▪ مانده حسابهای تفضیلی در معینهای مربوطه
  ▪ حساب عملکرد سود و زیان
  ▪ ترازنامه استاندارد
  ▪ صدور کاربرگ
  ▪ گزارش تراز ویژه بر حسب محدوده تفضیلی و معین و نمایش آن بر اساس مانده معین در تفضیلی و تفضیلی در معین
  ▪ امكانات سیستم خرید و فروش
  ▪ تنظیم و تعریف مشتریان
  ▪ تعیین مشخصات مشتریان از حیث طبقه بندی مشتریان ، وضعیت مانده حساب اول دوره ، تنظیم کد معادل
  ▪ حسابداری ، نشانی ، تلفن و
  ▪ تعریف بازاریاب و تنظیم نوع قرارداد و تعیین درصد آن
  ▪ تنظیم پورسانت ویزیتور به ازای هر کالا یا به صورت کلی بر روی فاکتور فروش
  ▪ اعمال تخفیفات درصدی ، کسورات ، اضافات بر روی فاکتور خرید و فروش
  ▪ ثبت ، تعیین و تدوین کلیه خدمات مرتبط ( خدمات درآمدزا و خدمات هزینه ای )
  ▪ ثبت و صدور پیش فاکتور فروش ، فروش ، برگشت از فروش ، خرید و برگشت از خرید
  ▪ ثبت و انتقالی اطلاعات از روی پیش فاکتور به فاکتور فروش
  ▪ چاپ فاکتور فروش در سه فرمت رسمی ، دلخواه و بر روی فاکتورهای چاپ شده و آماده
  ▪ تعیین و تعریف سه نرخ جهت فروش یک کالا و استفاده آن بطور دلخواه بر روی فاکتور فروش
  ۳) ارتباط با دستگاه بارکدخوان
  ▪ قابلیت تبادل اطلاعات با سایر سیستمهای فعال مانند انبار ، حسابداری و
  ▪ اعلام مانده پیشین مشتریان بر روی فاکتور فروش
  ▪ اعلام موجودی کالا بصورت On Line و لحظه ای هنگام صدور فاکتور فروش
  ۴) گزارشات خرید و فروش
  ▪ صورت فروشندگان و خریداران یک کالا
  ▪ صورت عملکرد یک کالا با اشخاص مرتبط با ان کالا
  ▪ صورت عملکرد یک شخص با کالاها
  ▪ صورت کالاهای خریداری شده از یک شخص
  ▪ صورت کالاهای فروخته شده به یک شخص
  ▪ صورت ارائه دهندگان یک نوع خدمات
  ▪ صورت دریافت کنندگان یک نوع خدمات
  ▪ صورت خدمات ارائه شده به یک شخص
  ▪ صورت خدمات دریافت شده از یک شخص
  ۵)  گزارش ویژه از کسورات و اضافات فاکتورهای خرید و فروش
  ▪ صورت عملکرد یک کالا با بازاریابان
  ▪ صورت عملکرد یک بازاریاب با کالاها
  ▪ گزارشات ویژه از خرید و فروش و نحوه تسویه هر یک از فاکتورها
  ▪ گزارش از پورسانت های کالاهای فروش رفته
  ▪ گزارش سود و زیان موردی حاصل از فروش یک کالا
  ▪ آنالیز ماهانه فروش کالا
  ۶)  امكانات سیستم انبار
  ▪ معرفی انبار به تعداد دلخواه و توزیع موجودی اولیه کالاها در انبار
  ▪ تعریف و ایجاد گروه های اصلی و فرعی برای کالاها
  ▪ تعریف واحد اندازه گیری در دو سطح اصلی و فرعی و تعیین ضریب تبدیل بین واحدهای فرعی و اصلی
  ▪ معرفی مشخصات و شرح مخصوص کالا در فاکتور خرید و فروش ، شماره سریال ، بارکد ، روش قیمت گذاری و طبقه بندی آن
  ▪ کنترل نقطه سفارش و حداقل موجودی برای هر کالا درهر انبار
  ▪ قیمت گذاری کالا به سه روش ، میانگین و میانگین موزون و FIFO
  ▪ صدور حواله انبار و رسید کالا مستقل از دایره خرید و فروش جهت ورود کالاهای امانی و یا خروج کالاهای مصرفی
  ▪ تهیه و تدوین اطلاعات مربوط به انتقال کالاها ما بین انبارها
  ▪ چاپ رسید و حواله انبار
  ۷ ) گزارشات سیستم انبار
  ▪ کارت حسابداری موجودی کالا ( تعدادی )
  ▪ کارت موجودی کالا (ریالی )
  ▪ گردش مقدار وکاردکس کالاها طی دوره (مقداری )
  ▪ صورت موجودی های جنسی انبارها
  ▪ صورت موجودی های جنسی به تفکیک حد سفارش کالاها
  ▪ آمارگردش کالاها بر اساس برگه های انبار
   ۸) امكانات سیستم اموال و داراییها
  ▪ ثبت و تعریف کلیه گروه های اثاثیه اداری شامل: اموال،ماشین آلات و تجهیزات موجود در شرکت ( جهت مصارف داخلی یا فروش )
  ▪ ثبت کلیه اموال و دارایی های ثابت اختصاص یافته به گروه های مختلف اموال، ماشین آلات و تجهیزات
  ▪ ثبت مشخصات مربوط به کلیه مشتریان مرتبط با خرید یا فروش اموال
  ▪ ملاحظه کامل مشخصات تمامی مشتریان مرتبط با خرید یا فروش اموال
  ▪ ثبت فاکتورهای مختلف جهت خرید یا فروش اموال
  ▪ ملاحظه فهرست کامل فاکتورهای خرید یا فروش اموال
  ▪ ثبت فاکتورهای ویژه تعمیرات ونگهداری اموال
  ▪ ثبت ذخایراستهلاک اموال مختلف در روشهای متفاوت مطابق با اصول قانون مالیات های مستقیم (روش مستقیم،نزولی، ارزش ویژه )
  ۹) گزارشات سیستم اموال و داراییها
  ▪ صورت موجودی اموال
  ▪ صورت موجودی گروه های اموال
  ▪ صورت وضعیت گردش یک اموال
  ▪ صورت وضعیت ذخایر استهلاک اموال
  ▪ صورت اموال خریداری شده
  ▪ صورت اموال فروخته شده
  ▪ صورت اموال تعمیر شده
  ▪ صورت فروشندگان اموال
  ▪ صورت خریداران اموال
  ▪ صورت تعمیرکنندگان اموال
  ۱۰) امكانات سیستم چک و بانک
  ▪ چاپ روی چک در قالبها ی مختلف
  ▪ ثبت کلیه تفضیلی های مربوط به تمامی حساب های بانکی شرکت
  ▪ ثبت کلیهحساب های بانکی اشخاص ( پرسنل و مشتریان مرتبط با شرکت )
  ▪ ثبت چک های ابتدای دوره شرکت
  ▪ ثبت چک های ابتدای دوره اشخاص
  ▪ ملاحظه فهرست کامل حساب های بانکی شرکت
  ▪ ملاحظه فهرست کامل حساب های بانکی اشخاص
  ▪ ملاحظه تمامی چک های پرداختنی، چک های پاس شده، چک های صندوق و چک های باطل شده
  ▪ ملاحظه تمامی چک های دریافتنی، چک های برگشتی، چک های خرج شده، چک های نقد شده، چک های وصول
  ▪ شده و اسناد بانکی
  ▪ ثبت کلیه حواله های بانکی وارده و صادره
  ▪ ملاحظه فهرست کامل حواله های بانکی وارده و صادره
  ▪ ملاحظه کلیه فهرست حسابهای بانکی اشخاص و شرکت
  ▪ انجام کلیه عملیات چک و بانک شامل : واریز وجه نقد، برداشت وجه نقد، حواله های بانکی، هزینه های بانکی،
  ▪ کنترل چک های شرکت و کنترل چک های اشخاص
  ▪ ملاحظه فهرست کامل برگه های عملیات بانکی شرکت شامل :عملیات چک و بانک انجام شده بین شرکت و طرفهای حساب شرکت
  ۱۱)  گزارشات سیستم چك و بانك
  ▪ صورت چک های پرداختنی
  ▪ صورتچک های دریافتنی
  ▪ صورت چک های پرداختنی معوقه
  ▪ صورت چک های دریافتنی معوقه
  ▪ صورت وضعیت چک های عمل شده شرکت
  ▪ صورت وضعیت چک های عمل شده اشخاص
  ▪ صورت حواله های بانکی دریافتی
  ▪ صورت حواله های بانکی پرداختی
  ▪ صورت واریزی های نقد به بانک
  ▪ صورت برداشت های نقد از بانک
  ▪ صورت انتقال موجودی به بانک از بانک های دیگر
  ▪ صورت هزینه های بانکی


   

خدمات و امکانات پس از فروش نرم افزار ویکتا :

حسابداران و مراکزی که نرم افزار ویکتا را خریداری نموده اند می توانند به راحتی از مزایا و خدمات پس از فروش این نرم افزار که در ادامه توضیح خواهیم داد به راحتی بهره مند گردند

 1. ارسال رایگان به سراسر کشور : با خرید این نرم افزار در هر شهر از ایران که هستید نرم افزار به صورت کاملا رایگان برایتان ارسال خواهد شد .
 2. یک سال گارانتی : نرم افزار ویکتا به همراه یک سال گارانتی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و در صورت بروز هرگونه مشکلی در حین کار با نرم افزار می توانند با استفاده از خدمات پس از فروش تقاضای تعویض و یا رفع مشکل نرم افزار را از گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن را داشته باشند .
 3. یک سال پشتیبانی : نرم افزار ویکتا به همراه یک سال پشتیبانی ارائه میگردد کاربران می توانند برای استفاده از خدمات پشتیبانی با شماره های مخصوص پشتیبانی مندرج در پکیج نرم افزار تماس حاصل نمایند.
 4. به روز رسانی نرم افزار : چنانچه نرم افزار نصب شده در سیستم های مالی مراکز نیاز به به روزرسانی داشته باشد با اعزام کارشناس در اولین فرصت به روز رسانی نرم افزار انجام خواهد گرفت .
 5. در اختیار قرار دادن 1 حسابدار به مدت 1 سال : چنانچه مرکزی قصد راه اندازی سیستم مالی برای محل کار خود را داشته باشد می تواند با خرید نرم افزار تقاضای حسابدار نماید تا یکی کارشناسان حسابداری گروه مالی و بازرگانی اقتصاد قرن به مدت یک سال به صورت پاره وقت در آن مرکز اطلاعات مالی مربوطه را به صورت کاملا رایگان ثبت نماید .

 نرم افزار مالی - حسابداری ویکتا در سال 1394 با نام  ویکتا    آماده ارائه میباشد .

فروش در سه سطح  V1 , V2 , V3  مجموعه های خدماتی ، تولیدی ( صنعتی ) ،پیمانکاری ، و بازرگانی و فروش ( شرکتی - فروشگاهی ) 

به همراه ماژول های اضافه : خزانه ، حقوق و دستمزد ، مالیات ، CRM ، ERP ، بهای تمام شده CGS

  : نسخه آموزشی V-Education ویژه دانشجویان حسابداری و مدیریت و اساتید دانشگاه

: سطح V1 اقتصادی و عمومی جامع ( تک کاربره ، فرم عادی )

: سطح V2 اختصاصی و عمومی جامع ( قابلیت چند کاربره شدن ، شبکه - فرم برنامه )

: سطح V3 اختصاصی و حرفه ای جامع ( قابلیت چند کاربره شدن ، شبکه - فرم برنامه ، قابلیت اجرا تحت وب )

 


خواندن 1828 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: آموزش حسابرسی استانداردهای حسابداری