به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
خدمات حسابداری

ارائه خدمات حرفه ای حسابداری با شرکت حسابداری اقتصاد قرن

امروزه تمام کسب و کارها و شرکت ها نیاز به ارائه اطلاعات و صورت های مالی برای آگاهی از وضعیت شرکت و افزایش تجارت با دیگر نهادها دارند. شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه خدمات حسابداری از گذشته بوده است.

شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن

در گذشته حسابداری تنها به عنوان ابزاری برای دخل و خرج یک کسب و کار به کار گرفته می شد و اینکه حساب ها و دریافتی ها و پرداختی ها بالانس داشته باشند. اما به مرور زمان حسابداری به عنوان یک زبان مشترک برای حسابداران، مدیران مالی، سرمایه گذاران، اقتصاد دادن و هر فردی که به نحوی با شرکت در ارتباط است تبدیل شد.

 پس اهمیت رسیدگی به این موضوع بر کسی پوشیده نیست و تمام شرکت ها به نحوی احتیاج به نیروهای حرفه ای دارند، کسانی که راهگشای شرکت و سازمان شما در میان انبوه اعداد و اسناد باشند، تا بتوانید چیزی که نیاز شما و یا نیاز هر فرد یا سازمانی بیرون از شرکت شما است به صورت دقیق مشاهده کنید. شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص در کلیه امور حسابداری و حسابرسی این قابلیت را به شما می دهد تا بخش مالی و حسابداری سازمان خود را به عالی ترین شکل ممکن مدیریت کنید.

خدمات حسابداری و حسابرسی

انجام تمامی امور حسابداری  مرتبط با تمام شرکت ها (سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود، تعاونی ،موسسات و کارخانجات) توسط شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن به شرح ذیل می باشد:

خدمات مالی، خدمات حسابداری، خدمات حسابرسی، خدمات مالی و مالیاتی، خدمات مشاوره مالی، خدمات نرم افزاری، تحریر دفاتر قانونی و انجام محاسبات حقوق و دستمزد

خدمات مالی ارائه شده توسط شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن

– تهیه اظهارنامه مالیاتی

– ثبت نام و تنظیم اظهارنامه مالیاتی

– تنظیم دفاتر قانونی

– دریافت گواهینامه ارزش افزوده

– مشاوره های مالیاتی

– تهیه صورت های مالی

– ارائه گزارشات مالی و محاسباتی

– ترجمه  صورت های مالی از فارسی به انگلیسی

– تحریر دفاتر قانونی از قبیل: دفتر روزنامه و دفتر کل ، دفاتر درآمد و هزینه

– دفاع از پرونده های مالیاتی

– ارائه مشاوره مالیاتی در رابطه با مالیات شرکت ها

مشاوره و انجام امور حسابرسی

از دیگر خدمات شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن؛ ارائه مشاوره و خدمات حسابرسی می باشد. در این مورد، شرکت به بررسی درصد کارآمدی منابع درون سازمانی می پردازد. هدف این سیستم استفاده بهینه از منابع موجود در جهت رشد و موفقیت سازمان می باشد.

حسابداری مکانیزه

شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با بکارگیری حسابداری مکانیزه با استفاده از علم روز دنیا و تکنولوژی های جدید در امور حسابداری شرکت ها، بدون خطا، به وسیله نرم افزارهای پیشرفته خدمات حسابداری را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با سابقه ای بیش از ۱۰ سال در کشور، امور مالی مربوطه را با اعزام نیروی متخصص در تمام کشور انجام می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *