به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
ثبت شرکت و ثبت برند در کرج

گروه ثبت شرکتها و برند

ثبت شرکت و ثبت برند توسط موسسه اقتصاد قرن در کرج

راه اندازی یک کسب و کار به گونه ای که قانونی بوده و مغایرتی با قوانین و استانداردهای وضع شده در این زمینه نداشته باشد، نیازمند گذراندن مراحلی است که هر یک از این مراحل باید با دقت ویژه ای به انجام برسند و در اکثر موارد نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی از افراد کاردان و یا برونسپاری این مسئولیت به اشخاص حقیقی و حقوقی ای است که این کار را انجام می دهند.

ثبت شرکت و ثبت برند نیز یکی از این مراحل قانونی است که برای ادامه ی فعالیت کاری فعالان اقتصادی لازم می باشد. صاحبان کسب و کاری که می خواهند به مدت زمان طولانی و با اهداف دراز مدت در زمینه ی کاری خود مشغول به فعالیت مانده و در این عرصه ماندگار باشند؛

ثبت شرکت و ثبت برند

لازم است که تمامی مراحل قانونی مرتبط با ثبت شرکت یا برند خود را انجام دهند و این نکته را نیز مد نظر قرار دهند که اکثریت رقبای کاری ایشان نیز این مراحل را گذرانده اند؛ زیرا لازمه ی بقا و ماندگاری در زمینه ی اقتصادی می باشد. قطعا شرکتی که به ثبت قانونی رسیده است اعتبار بیشتری در نزد سایر همکاران و همچنین مخاطبان و مشتریان دارد و این اعتبار بر کیفیت فعالیت اقتصادی و اثر بخش بودن نیز تاثیر لازم را خواهد داشت.

با ثبت شرکت و ثبت برند تمامی صاحبان کسب و کار می توانند از مزایایی که قانون تجارت برای آن ها مشخص نموده است، بهره مند شوند. برای افزایش اطلاعات شما لازم است ذکر نماییم که یک شرکت وابسته به شرایط و ضوابط شکل گیری، میزان سرمایه ی اولیه، و نوع فعالیت ان می تواند در قالب های متفاوتی به ثبت برسد که عبارت است از: شرکت سهامی عام، سهامی خاص، تعاونی، با مسئولیت محدود و ….

ثبت برند یا علامت تجاری چیست؟

هر شرکت تولید کننده، موسسه ی ارائه دهنده ی خدمات و هر مرکزی که به صورت قانونی فعالیت می نماید، نیاز به یک نشانه یا علامت خاصی است که بیانگر فعالیت های تجاری اش باشد و همچنین هویت و نوع فعالیتش در ذهن مصرف کنندگان و مخاطبان تداعی نماید. به این منظور لازم است که هر شرکت برای خود یک لوگو یا نشانه ی تجاری طراحی کرده و آن را به ثبت برساند تا توسط آن شناخته شود. به این پروسه ثبت برند گفته می شود که نیازمند سپری نمودن چند مرحله است.

اگر این مسئولیت را به موسسه اقتصاد قرن بسپارید، صفر تا صد کارها به بهترین شکل در حداقل زمان و با مناسب ترین هزینه انجام خواهد شد و شما به عنوان کارفرما لازم نیست که وقت ارزشمند خود را برای پروسه ی ثبت برند بگذارید و می توانید بدون دغدغه پس از مدتی از برند ثبت شده ی خود به عنوان یک امتیاز برای گسترش فعالیت های تجاری استفاده نمایید. علامت تجاری منحصر به فرد شرکت شما باعث می شود تا از سایر رقیبان خود متمایز باشید و بتوانید در بازار پر رقابت امروز محصولات تولیدی خود را به مخاطبان معرفی نمایید.

مزایای ثبت شرکت و ثبت برند، لوگو و علامت تجاری چیست؟

  1. با ثبت نمودن قانونی شرکت یا موسسه ی خود، به صورت رسمی و مستقل در یک صنف فعالیت خواهید داشت.
  2. شرکت های ثبت شده از اعتبار بیشتری نزد جامعه برخوردار هستند.
  3. با ثبت قانونی کسب و کار خود گرفتار جریمه های ناشی از تخلف و مالیات های سنگین نخواهید شد.
  4. با ثبت شرکت و ثبت برند خود شما نیز یکی از شرکت کنندگان در بازار جهانی رقابت اقتصادی و تجاری خواهید بود زیرا این روش یکی از مهمترین روش ها به منظور بازاریابی و تبلیغات می باشد.
  5. زمانی که برند تجاری شما ثبت گردد، خدمات قابل ارائه و یا کالاهای تولیدی شما به رسمیت شناخته می شود و متمایز از سایر خدمات و یا کالاهای مشابه خواهد بود.

موسسه اقتصاد قرن با برخورداری از مشاوران حقوقی وبا تجربه و متبحر راهنمای شما عزیزان در زمینه ی انجام کلیه ی مراحل ثبت برند و ثبت شرکت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *