به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
آموزش حسابداری و حسابرسی در کرج

آموزش حسابداری در کرج

فهرست مطالب این صفحه

آموزشگاه فنی و حرفه ای حسابداری در کرج

اولین مرکز تخصصی و رسمی آکادمی حسابداری در کرج

بزرگترین هدف آموزش کسب دانش نیست ، بلکه به کار بردن آن است کاربردی ترین مطالب روز حسابداری و حسابرسی را با ما دنبال کنید .

آموزش حرفه ای حسابداری در کرج بصورت پروژه محور و عملی

آموزش حرفه ای حسابداری با ارائه گواهی کارورزی و تضمین یادگیری مفاهیم برای کارجو در کرج، دوره های تخصصی عملی و کاربردی حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار – کیلینیک تخصصی آموزشی حسابداری و حسابرسی، آموزش تخصصی حسابداری و حسابرسی در کرج – واحد پژوهش و آموزش اقتصاد قرن، آموزش حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار و جذب کارورز پس از سطح سنجی کارشناسان، آموزش حسابداری و حسابرسی ویژه دانشگاه – دانشجویان حسابداری و مدیریت بصورت خصوصی .

آموزش حسابداری در کرج ویژه بازارکار

آموزش کاربردی حسابداری و حسابرسی در کرج توسط تیم آموزشی شرکت اقتصاد قرن با مدرک فنی و حرفه ای و گواهینامه معتبر بین المللی استخدام حسابدار تضمینی

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

آموزش حسابداری کاربردی در شرکت حسابداری و حسابرسی با ارائه مدرک بین المللی

« کارآموزی و کارورزی رایگان با یک سال پشتیبانی آموزشی و کارآموزی رایگان »

ویدیو آموزش حسابداری ویژه بازار کار پکیج آموزش صفر تا صد

 1. در ویدئو آموزشی میتوانید به دانسته های حسابداری تسلط کافی جهت انجام کار حسابداری و حسابرسی پیدا کنید.با ویدئوی آموزش حسابداری  ویژه بازار کار میتوانید به آسانی حسابداری علمی و تجربی خود را در بازار کار شروع کنید.
 2. دوره حسابداری جهت عزیزانی که می خواهند وارد کار حسابداری شوند یا در جهت ارتقا ،نیازمند معلومات پایه ای هستند به زبان ساده در فیلم آموزش حسابداری بیان شده است .
 3. در زندگی مدرن و پر تکاپوی امروزی، یادگیری و آموختن مهارت ها، علوم و فنون جدید یکی از ملزومات محسوب می شود و هر شخصی که قصد پیشرفت و ارتقای سطج دانش خود را داشته باشد، قطعا لازم است با جدیت بیشتری به یادگیری بپردازد. شما در هر شغلی که فعالیت داشته باشید، با گذر زمان و به وجود آمدن تغییرات در آن کسب و کار، نیازمند به روز رسانی اطلاعات خود هستید و هرگز نمی توان گفت که یک بار آموختن و آموزش دیدن برای تمام عمر کافی است؛ بنابراین همواره نیاز به آپدیت کردن و به روز رسانی آموخته ها می باشد.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

حرفه و شغل حسابداری و حسابرسی

 1. حرفه ی حسابداری و حسابرسی از آن دسته مشاغلی است که در همه ی زمانها به صورت انحصاری و یا در ترکیب و ادغام با مشاغل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع یک حسابدار می تواند وظیفه ی رسیدگی به صورت های مالی و مالیاتی کسب و کارهای مختلف را بر عهده بگیرد و آن را به انجام رساند.
 2. امروزه مشاغل بسیار حرفه ای تر و پیشرفته تر از گذشته شده اند و بر همین اساس میزان مسئولیت ها و کارها نیز افزایش پیدا کرده است به گونه ای که مدیران و کارفرمایان برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان خود، بخش اعظمی از کارهای محاساباتی و حسابداری را برون سپاری می کنند و در واقع از این طریق می توان تا حد زیادی وظیفه ی رسیدگی به مسایل مالی یک شغل را سبک تر کرد و به کسی واگذار کرد که در این زمینه دارای مهارت، دانش و تجربه است و از آموزش های لازم برخوردار شده است.

آموزشگاه حسابداری فنی و حرفه ای

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧

فواید شرکت در کلاس های آموزش حسابداری و حسابرسی

با گذشت زمان و متداول شدن برون سپاری امور مرتبط با حسابداری و حسابرسی، فرصت های شغلی بیشتری برای کسانی پدید آمده است که به نوعی حسابدار محسوب می شوند و تحصیل کرده و آموزش دیده ی رشته ی حسابداری هستند. همین موضوع به سادگی بیان می کند که اگر شما علاقه مند به فعالیت در این زمینه هستید،می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آینده ی شغلی خودتان در دوره های مربوط به آموزش حسابداری و حسابرسی شرکت نمایید.توجه داشته باشید که امروزه وظیفه ی یک حسابدار بسیار گسترده تر شده است و لازم است وی به مجموعه ای از مهارت ها تسلط داشته باشد.

سایر مزایای شرکت در دوره های حسابداری ویژه بازار کار

امروزه همانند گذشته به تعداد زیادی حسابدار نیاز نیست و یک شخص آموزش دیده می تواند مجموعه ی زیادی از فعالیت ها را انجام دهد. همچنین تخصصی تر شدن کارها و پیوند آن ها با تکنولوژی موجب شده. تا با استفاده از نرم افزارهای تخصصی میزان زیادی در وقت و هزینه های جاری صرفه جویی گردد و تعداد اشتباهات نیروهای انسانی در زمینه های مالی نیز به حداقل برسد. همچنین با رواج یافتن استفاده از سیستم های محاسباتی کامپیوتری به منظور آسان تر سازی عملیات حسابداری و حسابرسی، دیگر از آن دفاتر حجیم و سنگین و سیستم کاری دستی خبری نیست. شما در صورتی که بتوانید یک یا چند نرم افزار حسابداری معروف را به بهترین شکل بیاموزید و یاد بگیرید، خواهید توانست در سمت های شغلی خود به عنوان یک حسابدار به شکلی قابل قبول و رضایت بخش عمل کنید.

دوره های مدرن آموزش حسابداری در کرج

آموزشگاه حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با هدف اعتلای دانش و مهارت در کرج،به برگزاری دوره های آموزش حسابداری و حسابرسی به همراه نرم افزار های تخصصی اقدام نموده است.

به این ترتیب در کنار فعالیت های تخصصی خود در این زمینه پاسخگوی نیاز و علاقه ی شما عزیزان نسبت به آموزش نیز خواهد بود. لازم به ذکر است که تنها اشتغال در یک حرفه ی خوب دارای اهمیت نیست بلکه همزمان با آن برخورداری از دانش و مهارت کافی نیز از ارزش بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل آموزشگاه حسابداری با بهره گیری از تجربیات جمعی از اساتید و همکاران با تجربه ی خود در این خصوص، زمینه ی یادگیری، رشد و تعالی علاقمندان را فراهم می سازد تا با آموزش صحیح بتواند نیروی کار انسانی مفید و مجرب برای اینده را تربیت نماید. چه بسا که این عزیزان در زمانی نه چندان دور، از جمله مطرح ترین و مجرب ترین حسابداران ایران شوند.

آموزش کاربردی حسابداری در کرج شامل :

آموزش حسابداری مالی

توانایی تشخیص فعالیت های مالی، توانایی ثبت وقایع مالی، توانایی اصلاح حساب ها و اسناد، کاربرد اصول حسابداری در شرکت ها، ایجاد کدینگ مالی در نرم افزار، کاربرد نرم افزارهای مالی، فواید حسابداری دستی ، شرح وظایف حسابدار، بررسی موارد مربوط و نامربوط به حوزه حسابداری در شرکت ها، انتظارات شرکت از حسابدار، جمع بندی چرخه عملیات حسابداری، تهیه گزارشات مورد نیاز رئیس حسابداری

آموزش حسابداری مالیاتی در کرج

توانایی تشخیص فعالیت های مالیاتی شرکت، توانایی ثبت وقایع مالیاتی، توانایی در برقراری حساب ها بصورت منطقی و رعایت استاندارد های حسابداری و استانداردهای مالیاتی، رعایت قوانین مالیاتی در هنگام ثبت اسناد، جمع بندی کامل حوزه مالیاتی شرکت، شناخت و تسلط کامل بر انواع مالیات ها، برنامه ریزی جهت ارائه انواع مالیات ها بصورت تفکیکی، ثبت اسناد بر اساس سیاست داخلی شرکت ( هئیت مدیره و مسئول مالی )، اصلاح حساب ها با حفظ کلیت کار، تهیه گزارشات جهت ارائه به مسئول مالی.

آموزش رئیس حسابداری در کرج

توانایی و تسلط کامل و بدون نقص بر روی کلیه حساب های شرکت اعم از مالی و مالیاتی، توانایی بررسی کامل  حساب ها، تسلط کامل بر چیدمان کدینگ ( ایجاد کدینگ ، اصلاح کدینگ ، حذف کدینگ )، تسلط کامل بر تراز آزمایشی، توانایی اصلاح حساب ها از کلیه سطوح کدینگ، ردیابی منطقی حساب ها از تراز آزمایشی، تسلط کامل بر حساب ها و اسناد و اصلاح هر گونه اسناد مالی، توانایی برطرف نمودن مشکلات حسابداران تحت نظر، تهیه و تنظیم انواع اظهارنامه های مالیاتی، تنظیم و تحریر دفاتر قانونی شرکت، تنظیم لیست بیمه و  کنترل حقوق و دستمزد، تهیه و تنظیم انواع گزارشات مورد نیاز مدیر مالی .

نکته : رئیس حسابداری بعنوان فنی ترین شخص عملیات حسابداری هر شرکت می باشد .

آموزش مدیریت مالی در کرج

کنترل دارائیها و بدهی های شرکت، کنترل اعتبارات و نقدینگی، کنترل ساختار سرمایه، کنترل موجودی و بهای تمام شده، کنترل کامل وضعیت مالی و مالیاتی شرکت، ردیابی و کنترل هزینه ها و طرح های افزایش بهره وری، کنترل تراز آزمایشی، تنظیم صورتهای مالی، تهیه گزارشات تحلیلی و توانایی تبدیل گزارشات به زبان عامیانه، تهیه گزاراشات سود و زیانی شرکت بصورت دوره ای، تنظیم گزارشات مورد نیاز هئیت مدیره و سهام داران، تهیه گزارشات درون سازمانی و برون سازمانی، تهیه و تنظیم بودجه سال های آتی ( مطابق سند چشم انداز شرکت )، کنترل سود و سرمایه شرکت، ارائه پیشنهادات موثر به هئیت مدیره، تجزیه و تحلیل طرح ها از نظر سود آوری، نظارت کلی بر مجموعه مالی شرکت، تعیین حسابرس شرکت و نظارت بر فعالیت های حسابرس و ….

آموزش امور مالی و حسابداری در کرج

ما با برگزاری دوره ها و کارگاههای عملی آموزش حسابداری در کرج در تمامی امور مالی مانند : اصول حسابداری ، تحریر دفاتر ، حسابداری مکانیزه ( نرم افزارهای مالی ) ، امور مالیاتی، محاسبات حقوق و دستمزد و….. سعی در پرورش حسابدارانی داریم که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و یا هنوز دانشجو هستند که قصد ورود به بازار کار حسابداری در کرج را دارند و نیاز به تمرین این امور دارند تا علم تئوری خود را تکمیل نموده و به صورت پروژه ایی درآورند . شرکت در این کارگاهها به حسابداران تازه وارد کمک می کند که بدون داشتن نگرانی بابت آزمون و خطاهای حین کار به تجربه کافی دست پیدا کنند . در کارگاههای حسابداری در کنار هم تمامی امور مالی که در بالا ذکر شد را به صورت گروهی انجام خواهیم داد تا گروه در تمامی امور مالی در یک سطح قرار گیرند .

آموزش اصول حسابداری در کرج

دانشجویان یا فارغ التحصیلان رشته حسابداری برای فراگیری و یا تکمیل علم و دانش حسابداری خود می توانند با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری معلومات خود را کامل نمایند. با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری می توانید دانش خود را همگام با نیاز بازار کار افزایش دهید و با استفاده از تکنیک ها و اصول حسابداری به موقع در بازار کار به حسابداری کاردان و شایسته شناخته شوید.

آموزش نرم افزارهای حسابداری – حسابداری مکانیزه در کرج

ما در کارگاههای حسابداری اقدام به آموزش حسابداری مکانیزه به صورت پروژه ایی و کاملاً تکنیکی نموده ایم. برای پیش برد امور مالی محل کار خود به عنوان حسابدار نیاز به انجام امور مالی به صورت مکانیزه خواهید داشت. حسابداری مکانیزه شامل : ثبت فاکتور خرید و فروش ، تعریف کالاها ، ثبت سند دستی و…. در تمامی نرم افزارهای مالی می باشد. با رعایت تکنیک های ثبت مکانیزه میتوانید در پایان دوره مالی تمامی گزارشات و صورت حساب های حسابداری مثل : ترازنامه ، تراز آزمایشی ، عملکرد سود و زیان و….. را به صورت کامل ارائه دهید . از آنجایی که تمامی نرم افزار ها دارای اصول یکسان میباشند و فقط از نظر گرافیکی با هم متفاوت هستند، شما حسابدار گرامی می توانید با مسلط شدن به ۱ یا ۲ نرم افزار حسابداری به راحتی با دیگر نرم افزارها نیز امور مالی خود را به صورت مکانیزه به سرانجام برسانید.

آموزش حقوق و دستمزد در کرج

حتما می دانیم که یک حسابدار موفق کسی است که به تمامی امور مالی از جمله حقوق و دستمزد مسلط باشد زیرا تمامی حسابداران مشغول درشرکت ها موظف به محاسبه میزان حقوق و دستمزد پرسنل شاغل  در آن مرکز میباشد. برای انجام محاسبات حقوق و دستمزد با شیفت کاری های متفاوت نیاز به تمرین و تکرار و همچنین برای تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی لازم است که با نرم افزار تامین اجتماعی نیز آشنا شده باشید. لازم است که تمامی نوبت کاری ها را بر طبق درصدهای اعلام شده از سوی وزارت کار کشور فرا گرفته تا هیچ گونه اختلالی در پرداخت میزان حقوق پرسنل ، لیست بیمه تامین اجتماعی و مالیات حقوق به وجود نیاید.

حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری

محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل مشغول به کار در مرکز مربوطه یکی از وظایف مهم حسابدار می باشد. محاسبه حقوق و دستمزد در نرم افزار سپیدار این امکان را به شما می دهد که مالیات حقوق را به ۳ روش محاسبه انجام دهید و سیستم حقوق و دستمزد را به سیستم ورود و خروج کارکنان وصل نمائید. همچنین تهیه لیست بیمه کارکنان تحت پوشش بیمه را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام پذیر خواهد کرد.

آموزش مالیات برای مدیران

آموزش امور مالیاتی در کرج

از دیگر آموزش های این مرکز آموزش امور مالیاتی می باشد که در پایان سال مالی به حسابداران کمک میکند مالیات شرکتی را که در آن مشغول به کار هستند را به راحتی به پایان رساند. در دوره های مالیات افراد شرکت کننده در کارگاه به تمامی امور مالیاتی از جمله : انواع مالیات ، محاسبات مالیات ، پر نمودن اظهار نامه و… مسلط خواهند شد. در این دوره نرم افزار مخصوص اداره دارایی که جهت ارسال مالیات فصلی می باشد به نام (TTMS) را نیز فرا خواهند گرفت. این نرم افزار جهت ارائه صورت حساب های پایان هر فصل مانند : فاکتور خرید ، فاکتور فروش ، صورت حساب ارائه و یا دریافت خدمات می باشد .

کارگاههای علمی حسابداری ، حسابرسی

دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته های : حسابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی و…. میتوانند با شرکت در کارگاههای علمی حسابداری اطلاعات خود را جهت ورود به بازار کار حسابداری به روز نموده و تمامی اطلاعاتی را که در حین انجام امور حسابداری نیاز می باشد مانند : حسابداری مکانیزه ، حقوق و دستمزد  ، امور مالیاتی، تحریر دفاتر، تهیه لیست بیمه، تکمیل فرم اظهار نامه و…. را با پرداخت کمترین هزینه فرا گرفته و با اطمینان خاطر در زمینه انجام امور مالی به بازار کار حسابداری وارد گردند.

کارگاههای حسابداری در آموزشگاه اقتصاد قرن در سه حالت مختلف برگزار می گردد :

کارگاههای علمی حسابداری به صورت عادی :

این نوع دوره در ایام هفته برگزار می گردد و برای دانشجویان مناسب می باشد . دانشجویان به لحاظ این که نیاز به شرکت در کلاس های دانشگاه را دارند و در طول هفته باید مدت زمانی را جهت مطالعه دروس دانشگاه داشته باشند می توانند با شرکت در دوره های عادی که در طول هفته ۲ روز که هر جلسه به مدت ۲ ساعت می باشد اطلاعات مفیدی را در زمینه امور مالی دریافت نمایند .

کارگاههای علمی حسابداری یک روزه ( express ) :

کارگاههای ۱ روزه فقط در روز های جمعه برگزار میگردد که بیشتر مناسب افراد شاغل و یا کسانی می باشد که تمایل به یادگیری سریعتر دارند می باشد . لازم به توضیح است که در کارگاههای یک روزه فقط امور حقوق و دستمزد و مالیات تدریس میگردد . از آنجایی که دوره های ۱ روزه در روزهای جمعه و به مدت ۶الی ۸ ساعت برگزار میگردد ، افرادی که در دوره های ۱ روزه شرکت می نمایند لازم است که دارای توانایی یادگیری بالا باشند و بتوانند به مدت طولانی تری در کلاس حاضر گردند .

کارگاههای علمی حسابداری یک روزه به صورت تورهای تفریحی :

آموزشگاه اقتصاد قرن اقدام به برگزاری کارگاههای علمی ۱ روزه درقالب تورهای تفریحی نموده است و افرادی که تمایل به شرکت در کارگاههای ۱ روزه را دارند اما احساس مینمایند محیط کارگاه بعد از مدتی برایشان خسته کننده خواهد شد می توانند با شرکت در  مباحث حسابداری را فرا گرفته هم با حضور در محیطی دوستانه و مفرح از خدمات تورها بهره مند گردند . لازم به توضیح است که با شرکت حداقل ۱۰ الی ۲۰ نفر از شرکت کننده ها و  با شهریه رایگان دوره برگزار می گردد .

آموزش نرم افزار همکاران سیستم ، سپیدار سیستم

در کارگاههای آموزش حسابداری مکانیزه در کنار تمامی نرم افزار ها و مباحث بیان شده  در این کلاسها نرم افزار همکاران سیستم ( سپیدار ) نیز آموزش داده خواهد شد. نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم جزء نرم افزار های برتر و پیشرفته دنیای حسابداری می باشد. کار با این نرم افزار بسیار ساده و کارآمد می باشد . حسابدارانی که به این نرم افزار تسلط دارند می توانند بدون نگرانی و به راحتی تمام اطلاعاتی را که در اصول و تکنیک های حسابداری بیان شده را مانند : گزارشات مالی، تعریف کدینگ ها ، انبار ، خرید و فروش و….. را در پایان سال مالی تهیه نموده و به مدیر عامل محل کار خود ارائه دهند.

آموزش حرفه ای حسابداری باید کاربردی باشد و به صورت کارگاهی ارئه گردد

موسسه ها باید بار دانشگاه ها را هم به دوش بکشند ما در دانشگاه ها دانشجو پروری نمیکنیم دانش آموز پروری میکنیم در دانشگاه یاد گرفتیم همه چیز را لقمه کنیم و در اختیار کسی بگذاریم که میخواهد چیز یاد بگیرد و بگوییم حالا اگر دلت میخواهد لقمه را بجو. اگر در کلاس سه کتاب به عنوان منبع در سی معرفی شود دانشجویان وحشت میکنند در محیط دانشگاهی از دانشجو کار کشیده نمیشود  دانشجو مسیولیتی در ابتکار یادگیری ندارد موسسه ها واقعا باید این بار را به دوش بکشند و زمانها یی که برای کار آموزشی در اختیار داریم واقعا بسیار کوتاه است استفاده از امکانات آموزشی و آموزگار خوب رمز یادگیری کاربردی حسابداری است.

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

دوره های آموزش حسابداری شامل :

 1. دوره آموزش نرم افزارهای حسابداری
 2. دوره آموزش قوانین مالیاتی به طور کاربردی
 3. دوره آموزش سامانه های مالیاتی به طور کاربردی
 4. دوره آموزش سامانه های حقوق و دستمزد به طور کاربردی
 5. دوره آموزش حقوق و دستمزد به طور کاربردی
 6. دوره آموزش مدیریت مالی به طور کاربردی
 7. دوره آموزش حسابداری صنعتی و بازرگانی و پیمانکاری به طور کاربردی
 8. دوره آموزش حرفه حسابداری در دو سطح ویزه حسابداران و سایر علاقه مندان به حسابداری پروژه محور
 9. دوره آموزش حسابداری شرکت های تعاونی
 10. دوره آموزش حسابداری شرکتهای بازرگانی
 11. دوره آموزش حسابداری شرکتهای پیمانکاری
 12. دوره آموزش حسابداری شرکتهای تولیدی
 13. دوره آموزش حسابداری شرکتهای خدماتی
 14. دوره آموزش حسابداری انبار و موجودی کالا
 15. دوره آموزش انبار و انبارداری
 16. دوره آموزش مهارتهای مصاحبه شغلی

آموزش نرم افزار حسابداری شامل :

آموزش اطلاعات پایه و مقدماتی، صندوق و تنخواه گردان، بانک و رفع مغایرت بانکی، حسابهای دریافتنی و حسابهای پرداختنی، اسناد دریافتنی و اسناد در جریان وصول، اسناد پرداختنی، هزینه ها، درآمد ها، خرید و برگشت از خرید و روش ادواری، فروش و برگشت از فروش، موجودی کالا و روش دائمی، پیش پرداخت و پیش دریافت، دارائیهای ثابت، سپرده ها، سرمایه و جاری شرکاء

بسته حسابداری مدیریتی :

آموزش حقوق و دستمزد، کالای در راه، پروژه، تسهیلات و اعتبارات، استهلاک انباشته دارائیها، ذخایر، اندوخته ها، بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی، بهای تمام شده، حسابهای انتظامی، ساختار اصلی نرم افزار یا کدینگ، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهار نامه مالیاتی و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده که بصورت کلاس غیر حضوری می باشد.

جزوات حسابداری قابل پرینت :

معمولاً در هر دوره آموزشی جهت یادگیری بیشتر مطالب گفته شده توسط اساتید، آن مطالب را بصورت یادداشت یا جزوه تحریر می نمایند، در این روش آموزش برای جلوگیری از تحریر مطالب و بالا بردن میزان دقت کارآموزان، این مطالب در نرم افزار بصورت فایلی جداگانه تحت عنوان جزوه آموزشی طراحی شده که شما می توانید به راحتی از آن چاپ و استفاده نمائید.

 نسخه آموزشی نرم افزار هلو نرم افزار آموزشی هلو قابل ارتقا به نسخه اصلی ، به همراه کتابچه آموزشی نرم افزار هلو، جزوات آموزشی نرم افزار هلو بصورت کامل می باشد که با توجه به استفاده اکثر شرکتها در امور حسابداری از نرم افزار هلو لازم است یک حسابدار علاوه بر دانش حسابداری، معلومات استفاده از نرم افزار را نیز داشته باشد.

 • هزینه دوره های آموزش حسابداری آموزشگاه اقتصاد قرن چقدر می باشد؟

  هزینه دوره های آموزشی حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن بستگی انتخاب نوع دوره آموزشی دارد.

 • کارگاه های آموزش حسابداری و حسابرسی شما شامل چه مباحثی می باشد؟

  دوره های ما شامل حسابداری ویژه بازار کار، حسابداری تکمیلی ویژه سرپرست های حسابداری و حسابداری برای مدیر فنی مالی و حسابرسان می باشد.

 • آیا در پایان دوره آموزشی، امکان استخدام در شرکت اقتصاد قرن وجود دارد؟

  بله در پایان دوره پس از تعیین سطح و تایید کارشناس، با توجه به سطح شما، یا در شرکت اقصاد قرن استخدام می شوید و یا شما را به بازار کار معرفی می نماییم.

آموزشگاه حسابداری فنی و حرفه ای

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
۴.۷/۵ - (۳۸ امتیاز)

440 دیدگاه دربارهٔ «آموزش حسابداری در کرج»

 1. سلام میخواستم بدونم دوره حسابدارى ویژه بازار کار چقدر زمان میبره و گواهى نامه حسابدارى یا مدرک هم داده میشه یا نه در موضوع حسابدار و حسابرسى

  1. درود بر شما.حسابداری ویژه بازار کار دوره تکمیلی حسابداری ۳ ماهه که شامل حسابداری مالیاتی، حسابداری حقوق و دستمزد،نرم افزار حسابداری، تحریر دفاتر قانونی، حسابرسی داخلی بصورت کامل طبق هر سرفصل حسابداری و حسابرسی می باشد و گواهینامه های بین المللی و داخلی پس از گذراندن دوره تکمیلی و تخصصی بصورت جداگانه ارائه میگردد

 2. سلام من فارغ التحصیل کامپیوترم ولی میخوام وارد حسابداری بشم.این دوره چقدر میتونه به من کمک بکنه و اصلا از کجا شروع کنم تا بتونم وارد بازارکار بشم

  1. درود بر شما.با توجه به تحصیلاتی که شما دارید با مقداری علاقه به رشته حسابداری می توانید بسیار کارآمد و موفق باشید.در حال حاضر کارگاه های عملی و تئوری همراه با پروژه های مالی، اجرای عملیات حسابداری بصورت دستی و مکانیزه جهت آموزش شما قابل اجرا می باشد.لطفا جهت هماهنگی و توضیحات بیشتر با شرکت تماس حاصل نمایید

   1. سلام قطعا اموزه ای دانشگاهی برای بازار کار کافی نیست و باید حتما با مباحث مهارتی کار آشنا بشید

 3. سلام
  من کارشناسی حسابداری خوندم اما هیچ دوره ای برای کارورزی نگذروندم و کاربلد نیستم.ایا شما چنین دوره ای دارید ؟

  1. درود بر شما. بله دوره های کارآموزی و کارورزی حسابداری به صورت کامل می باشد، لطفا با دفتر کرج تماس حاصل نمایید

 4. سلام.من یه دوره آموزشی تو یکی از شرکت ها گذروندم و مدرکشو گرفتم اول گفتن واسه کار معرفی میکنن و جذب نیرو دارن ولی واسه معرفی کار زیاد اهمیت ندادن و الان که حساب میکنم خیلی ازم پول گرفتن .جذب نیرو چقدر در برنامه کاریتون تاثیر داره؟و اینکه اول میخوام واسه مصاحبه اقدام کنم

 5. با سلام شرایط مدرک بین المللی رو میخواستم بدونم مدرک کارشناسی حسابداری دارم و مدرک تخصصی نرم افزار هلو رو از شرکت طرفه نگار نیز دارم. میخواستم بدونم چه ندرکی برای اخذ اقامت کاری بنده رو کمک میکنه

 6. جاوید کوثری

  با عرض سلام و خسته نباشید.من دوره حسابداری مالی نرمافزار همکاران سیستم و نرم افزار هلو رو گذروندم.ولی متاسفانه برای شروع به کار ، کارفرما از من سابقه کار میخواد .آیا شما دوره کارآموزی دارید و آیا میتونید بنده رو راهنمایی کنید؟

  1. درود بر شما. البته دوره های کارآموزی ویژه بازار کار برگزار میکنیم لطفا با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید .

 7. با سلام
  من لیسانس حسابداری دارم ، ولی متأسفانه تو دانشگاه چیزی درست و حسابی که به درد بازار کار بخوره به ما یاد ندادن ، سوالم اینه که حسابداری کامل جهت بازار کار چه دوره های و چه مدت باید بگذرونم و اینکه بعد از آموزش شما معرفی به کار انجام میدین؟ و هزینه ها به چه صورت است؟

  1. درود بر شما.آموزشهای ما طبق قوانین روز و استاندارد های روز میباشد و کاملا بصورت عملی و کارگاهی هستند جهت ورود به بازار کار . در مورد سوال دیگر شما بله معرفی به کار داریم.بابت شهریه و نحوه پرداخت با مرکز تماس بگیرید

 8. سلام من کاردانی حسابداری دارم و دوست دارم در شرکت تولیدی و کارخانه ها کار کنم اما چیز زیادی بلد نیستم ایا شما اموزشش رو یاد میدین؟ و بعد از اموزش معرفی به کار میدین؟

  1. درود بر شما. لطفا از طریق شماره تماس های موجود در سایت با واحد آموزش در ارتباط باشید.

 9. سلام خسته نباشید….من دانشجوی رشته صنایع هستم و میخوام در زمینه حسابداری هم اطلاعات داشته باشم(البته با یه مدرک معتبر) که بتونم در بازار کار فعالیت داشته باشم
  خواستم بدونم برای کسی مثل من ک چیز زیادی درباره ی حسابدرای نمیدونه این کلاس ها کافی هست؟ من میتونم با گرفتن مدرک در این زمینه از این مجتمع، امیدی ب کار داشته باشم؟ممنون

 10. سلام رشته بنده کاملا بی ارتباط با حسابداری بوده و میخوام بدونم که چطور می توانم حسابداری رو سریع یاد بگیرم ؟

 11. سلام. من دانشجو مهندسی اقتصاد کشاورزیم میخواستم بدونم شرکت اقتصاد قرن دانشجو برای گذراندن واحد کار آموزی دانشگاه با توجه به غیر مرتبط بودن رشته تحصیلی قبول میکند یا خیر ؟

 12. سلام، من رییس هیات مدیره ی شرکت تولیدی هستم و میخواستم برای تسلط بیشتر در کار و کنترل بخش مالی خودم هم با مدیریت مالی و حسابداری بیشتر آشنا بشم. چه دوره ای رو به من پیشنهاد میدین؟

 13. درود بر شما من تقریبا دو سال پیش در این موسسه آموزش دیدم واقعا کاربردی و به صورت عملی هست و بعد از فرا گرفتن از شما تونستم به راحتی وارد بازار کار شم ممنون از اقتصاد قرن

 14. سلام رشته من حسابداری و در یک موسسه حسابرسی به عنوان کارآموز مشغولم، دوره های تکمیلی حسابداری شما تابستان هم برگزار میشود؟

 15. باسلام وخسته نباشید.امکان داره دوره هایی که مربوط به ورود به بازار کارمیباشد رو بفرمائید درضمن اینکه آیا شما به دانش آموخته را به موسسه یا شرکتی جهت کار معرفی می کنید یا خیر؟ شرایط خاصی دارد؟

  1. درود – دوره های ویژه بازار کار شامل قوانین پایه مالی – تحریر دفاتر قانونی – نرم افزار حسابداری – قانون کار و حقوق دستمزد – قوانین بیمه و نرم افزار بیمه – قانون مالیاتهای مستقیم و غیر مستقیم – نرم افزارهای مالیاتی . البته معرفی بکار داریم پس از اتمام دوره کارآموزی حسابداری – کاربینی حسابداری – کارورزی حسابداری .

 16. سلام واقعا نسبت به دوره و آموزشهای حسابداری که وجود داره شما برتر هستید و کاملا حرفه ای و ویژه بازار کار حسابداری رو آموزش میدید و تشکر ویژه دارم از مدیریت مجموعه اقتصاد قرن

 17. سلام . من سال ۷۴ کارشناسی حسابداری از ازاد رودهن رو گرفتم اما هیچگاه وارد بازار کار این رشته نشدم . در حال حاضر موقعیت های بسیاری برای تصدی ریاست حسابداری و مدیریت مالی شرکتها به من پیشنهاد میگردد اما به واسطه اینکه تجربیات ملموسی در این زمینه ندارم قادر به قبول این پست ها نمی باشم . بنده سابقه بیست ساله در خصوص مدیریت انبارها و تامین کالا و امور بازرگانی و زیرشاخه های ان را دارم . لذا مایل به فراگیری کلیه علوم و فنون کاربردی در این زمینه بصورت کاربردی میباشم .

 18. با سلام ، بنده دارای ۵ سال سابقه رییس حسابداری در بخش تولیدی و بازرگانی هستم جهت ارتقا سطح دانش و اطلاعات خود نیازمند یادگیری دوره مدیریت مالی هستم لطفا اطلاعاتی در خصوص مدت زمان طول دوره ساعات تشکیل کلاس در اختیار بنده قرار دهید ممنون

 19. سلام وخسته نباشید.امکان داره دوره هایی که مربوط به ورود به بازار کار میباشد رو بگید و اینکه در طول دوره با چه نرم افزاری کار میکنیم ، و اون نرم افزار رو به ماهم میدهید، و ایا اون نرم افزار نسخه اموزشی رو به ما میدهید یا اصل

  1. درود بر شما ، جهت اطلاع از دوره ها با تلفنهای مرکز و یا با ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶ تماس حاصل فرمایید .
   نرم افزارهای مختلفی کار میشه . نسخه آموزشی ارائه میشه و برخی نسخه اصلی

 20. قربانعلی مسلمی

  سلام من فوق دیپلم حسابداری صنعتی دارم ولی کار عملی بلد نیستم چقدر زمان میبره وهزینه آن چقدر میشه برای مهارت کارورزی

 21. شهلا رضایی آسای

  سلام…من تحصیلات کارشناسی ام حسابداری و فوق لیسانس حسابرسی هست ولی هیچ نوع سابقه ندارم و تمایل دارم ابتداکاراموزی و بعدواردبازارکارشم…امکان کاراموزی یکی دوروزه که اخرهفته هاباشه رو دارید چون شاغلم و نمیتونم…ازطرفی توانایی یادگیری ام خیلی بالاست …وسوال دوم اینک بعدکارموزی معرفی به کاربصورت پاره وقت نیزداریدیاخیر؟؟ ممنون

  1. سلام. بله امکان کارآموزی در پایان هفته میباشد و اینکه کار حسابداری پاره وقت و تمام وقت نیز داریم

 22. سلام بابت تمام زحماتى که میکشید ممنونم واقعا عالى هستید هتموت مخصوصا استاد جوان که هیچى کم نمیزارن تو کار و آموزش

 23. سلام من دانشجوی حسابدارى هستم دوره هاى ویژه بازار کارتون چقدر طول میکشه؟
  و اینکه تمامى کارگاه هاتون با استاد جوان تشکیل میشه؟

  1. درود بر شما دوره حسابداری حدود ۳ الی ۶ ماه و اینکه کارگاه های مالیاتی و چند کارگاه دیگه با جناب جوان میباشد

 24. سلام یه سوال داشتم اینکه من تعریف شما رو از خیلیا شنیدم و نتایج آموزشاتون خوب بوده سوال من اینه که ١ توى سطح حرفه اى هم حسابدار آموزش میدید و ٢ چقدر زمان آموزش حسابدارى حرفه اى هست ؟

 25. واقعا لذت بردم از کلاسهاى مفیدتون حسابدارى رو از شما مخصوصا آقاى جوان یاد گرفتم و الان جایى که هستم رو مدیون آقاى جوان هستم

 26. چقدر خوب که آموزش حسابدارى مالیاتى و صنعتى هم دارید با آموزشگاه واحد آموزش حسابدارى تماس بگیرم؟
  مدرستون استاد جوان هستن 😎🙂

 27. من براى کار حسابدارى و شغلم یه مشاوره با اقاى جوان میخواستم و براى ادامه تحصیلاتم در مقطع ارشد حسابدارى یا حسابرسى دفتر شرکت تماس گرفتم ایشون زمانشون این ماه پر بود چیکار کنم فوریه!؟

 28. آموزش حسابدارى دوره هاشو دیدم میخواستم بدونم براى بروز رسانى ویدئوى آموزش حسابدارى یا فیلم آموزش حسابدارى و مالیات هم دارید ؟!

 29. سلام آموزش ویدئویى حسابدارى یا پکیج فیلم آموزش حسابداری و نرم افزار هاى حسابدارى کجاى وب سایت شما هستش میخوام دانلود کنم؟!

  1. سلام لطفا در گوگل فروشگاه اقتصاد قرن را سرچ کنید و فیلم آموزشی مورد نظرتون رو تهیه نمایید

 30. سلام خسته نباشید من مدرکم کاردانی حسابداریه مالیه ۲۷سالمه بعد کارآموزی میتونم در شرکت شما کارکنم

  1. شرط همکاری با اقتصاد قرن گذراندن دوره های کارآموزی و پروژه و کارورزی هست . در صورتیکه حسابدار ارشد شما رو تایید کنند شرکت با شما همکاری خواهد داشت .

 31. سلام خسته نباشید خداقوت بعد کارآموزی میتونم شرکت شما کار کنم مدرک تحصیلی کاردانی حسابداری مالیه

 32. میخواستم تشکر کنم از آموزشهاى واقعا کاربردى حسابداریتون
  باورم نمیشه انقدر تغییرات داشتم کمتر از ۶ ماه وارد بازار کار شدم حتى نسبت به همکاراى خودم با اینکه سابقشون بیشتره خیلى بیشتر میدونم طورى شده که ممکنه رئیسشون بشم خیلى خوشحالم و ازتون ممنونم آقاى جوان 💐🌹🙏

 33. سلام میخواستم بدونم بعد از آموزش حسابدارى دوره هایى که دارید در آموزشگاهتون امکان ورود به بازار کار رو داریم؟
  و اینکه دوره هایى که باید آموزش ببینیم جهت ورود به بازار کار حسابدارى چیا هستن؟

 34. سلام ممنونم بابت آموزشهاى حسابداریتون و باید بگم آموزشگاه شما تک هست واقعا کاملا کاربردى ، بروز و جامع اطلاع رسانى میکنید و تمام مربیاتون پاسخ گو هستن به مسائل . موندم جاهاى دیگه چرا انقدر پس موندن توى اطلاعات در هر صورت واقعا تشکر میکنم و الان اگر جایى هستم که رضایت دارم بخاطر شما هست ورمدیون شما هستم ممنونم از شما💐❤️

 35. سلام
  من فارغ التحصیل رشته معماری هستم میخواستم ببینم میتونم با شرکت در کلاس های. حسابداری و حسابرسی رو به طور کامل مسلط بشم؟ و وارد بازار کار بشم؟

  1. سلام . جهت ورود به بازار کار حسابداری باید علاقه و پشتکار هم داشته باشید و جهت توسعه و پیشرفت صبوری کنید

 36. سلام
  من جایی سر کار میرم و میخواستم تو کلاس هاتون شرکت کنم چون محدودیت زمانی دارم اگه تایم کلاس حسابداری مقدماتی رو اغلام کنید ممنون میشم

  1. سلام وقت بخیر برای اطلاع از زمان برگزاری کلاس ها با شماره واحد آموزش ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶ و یا با شماره های ۳۲۲۶۵۰۳۲-۰۲۶ و ۳۲۲۶۵۰۳۳-۰۲۶ در تماس باشید.

 37. سلام مدرک خاصی ندارم بنا به دلایلی نتونستم ادامه بدم میخواستم بدونم میتونم بعد گذروندن کلاس ها وارد بازار کار بشم؟

 38. ثریا قنبرانی

  سلام وخسته نباشید به گروه اقتصاد قرن و ممنون از جناب جوان بابت دوره خوبی که برگزار کردن عالی بود

 39. سلام من حسابداری خوندم برای کار اموزی باید یه مدت یک جا مشغول باشم میتونم این مدت رو تو شرکت شما تو دفتر تهران فعالیت داشته باشم ؟؟؟

 40. سلام برای اظهارنامه مالیاتی برای فروشگاه مواد غذایی کی باید اقدام کرد ؟و چه مدارکی لازم هست در صورت نیاز بیارم خدمتتون؟

 41. سلام
  ادامه حسابداری یه شرکت دیگه هم انجام میدین نرم افزاری که برام نصب کردند سپیدار هست و خیلی بهم ریخته شده

 42. سلام من فارغ التحصیل رشته علوم اجتمایی ام به دلیل نبود بازار کار میخوام وارد رشته حسابداری بشم از کجا باید شروع کنم و اینکه چقدر زمان میبره تا کاملا اماده بازار کار بشم ؟

 43. ساحل کربادی

  سلام
  یک ماه پیش برای معرفی به کار به اقتصاد قرن مراجعه کردم و یک هفته پیش تماس گرفتن و معرفی به یک فروشگاه شدم خیلی ممنونم از اقتصاد قرن خیلی وقت بود دنبال کار میگشتم

 44. سلام و خسته نباشید خدمت جناب جوان و تیم اقتصاد قرن یه تشکر ویژه دارم از شما بابت همه زحماتی که برای شرکت کشیدین و به بهترین نحو اظهار نامه رو رد کردین سپاسگذارم

 45. سلام خیلی ممنونم از اقتصاد قرن که حسابداری رو کامل یاد گرفتم با این که رشته دانشگاهیم نبود ولی الان کاملا مسلط شدم

 46. سلام خیلی ممنون از جناب جوان میری بابت مدیریت خوبشون بابت انبارگردانی و به روز رسانی حساب های فروشگاه و به موقع رد کردن اظهار نامه از شما وتیم خوبتون سپاسگذارم

 47. این دوره ها به معنی واقعی کلمه فاصله بین آموزش های تئوری دانشگاه ها و کار واقعی حسابداری رو رفع کرده. ممنون از مطالب مفیدتون.

 48. سلام وقت بخیر، به جرات میتونم بگم آموزش های عملی و کاربردی شما فاصله بین آموزش تئوری دانشگاه رو با بازار کار رفع کرده👌🏻

 49. سلام. وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم کسانی ک در شهر دیگری هستند چگونه میتونن از دوره های شما استفاده کنند؟
  پیشنهاد میکنم اگه امکانش هست از دوره هاتون فیلم برداری داشته باشین و به صورت لوح فشرده ارائه کنید تا تمام کسانی ک در شهر دیگری هستند بتوانند استفاده کنند

 50. سلام ،در کدام روش ارزیابی موجودی کالا مبلغ موجودی پایان دوره جدیدترین و آخرین قیمت های خرید دوره می باشد؟
  جواب توی تست ها زده اولین صادره از اولین وارده.توضیحشو میگید لطفا.

 51. سلام خسته نباشید
  من ترم یک حسابداری هستم ولی برای اینکه الان وقتم باز تره و دوست دارم تجربه و دانشم رو به بهترین نحو توی این رشته ارتقا بدم و آیندم رو تضمین کنم خیلی دوست دارم که تا قبل از گرفتن مدرک کارشناسیم به دانش و تجربه ای برسم که زود تر و موفق تر وارد بازار کار بشم
  در این باره یه سوال از خدمتتون داشتم و اون اینکه بنظرتون بهترین زمان برای شرکت در این نوع دوره های اموزشی و ورود به بازار کار چه زمانی هست؟
  خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنید چون واقعا میخوام توی رشته تحصیلیم موفق بشم و خیلی هم مستعد یادگیری هستم
  با تشکر از سایتتون

 52. سلام وقت بخیر
  من خیلی برای رفتن به کلاس های حسابداری که به قول معروف درست و حسابی باشه سرچ کردم و از میان این همه آموزشگاه ظاهرا دانش جویان شما به نسبت از بقیه راضی آموزشگاها راضی تر بودن ولی متاسفانه وقتی با قسمت آموزش تماس گرفتم متاسفانه به دلیل شلوغ بودن سرتون واشغال بودن تلفن امکان به برقراری تماس نبودم ممنون میشم همینجا راهنماییم کنید

 53. سلام خسته نباشید …تو این دوره من میتونم شرکت کنم؟مبتیدی هستم و در شرکت تولیدی شروع به کار کردم و نرم افزار هم سپیدار هستش …چون دیر هم از سر کار میام میشه راهنمایی کنید میشه جمعه برگزار شد کلاسا؟

 54. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم توی کلاسای حسابداری بازار کار سند زدن روهم یاد میدن یا خیر ؟

 55. من از حسابداری هیچی نمیدونستم و رشته ی دانشگاهیم اصلا ربطی به حسابداری نداشت یعنی صفر صفر بودم ولی وقتی دوره رو اسم نوشتم و تمومش کردم دیدم چقدر چیز یاد گرفتم و چقدر پیشرفت کردم توی حسابداری . من واقعا از این دوره راضی بودم. حتی تدریس هم خشک نبود و خسته نمیشدیم.این خیلی توی روحیه تاثیر داره و به خاطر همین من تا جلسه آخر با اشتیاق میومدم.امیدوارم بقیه هم ثبت نام کنن و از این کلاسا لذت ببرن.

  1. سلام جهت هماهنگی با دفتر اقتصاد قرن تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 56. سلام خیلی دو ست دارم تو کلاس های شما شرکت کنم ولی چون سر کار میرم نمیتونم بیام راه کاری هم دارین برای شاغلین ؟؟

  1. سلام بله جهت هماهنگی با دفتر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 57. سلام تو منطقه ۴ شرق تهران یه کارگاه خدماتی دارم جهت انبار گردانی و حسابرسی و بروز رسانی میتونید کمکمون کنید و انجام بدین ؟

  1. سلام بله جهت هماهنگی با دفتر تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام جهت شرکت در کلاس ها با واحد اموزش تماس بگیرین
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام بله جهت ثبت نام با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام بله لطفا حهت درخواست و اعزام حسابدار با دفتر هماهنگ کنید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 58. سلام من رشتم حسابداریه و دو سال جاهای مختلف کار کردم ولی به خاطر ضعف هایی که داشتم مجبور شدم خارج بشم شما برای اینکه مشکلاتم حل بشه چه پیشنهادی دارین ؟؟

  1. سلام حهت تعیین سطح به واحد اموزش مراجعه کنید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام بله با دفتر هماهنگ کنید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 59. سلام حسابدار هستم و چندین سال سابقه کار دارم به دلایلی مجبورم به صورت نیمه وقت کار کنم امکان معرفی نیرو رو دارین یا به صورت دور کاری هم میتونم انجام بدم ممنون میشم اطلاع بدین

  1. سلام رزومه خودتون رو برای شرکت ارسال کنید و با دفتر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 60. علیرضا طاهری

  سلام من ۱۰ سال انباردار بودم و هستم وبا سیستم انبار داری نوتریکا و کار کردم و کل کار حواله ورود و خروج و گزارش کار رو کار کردم و کارای دفتری رو هم انجام دادم میخوام حسابداری و حسابرسی رو هم یاد بگیرم

  1. سلام حهت شرکت در کلاس ها با واحد اموزش هماهنگ کنید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 61. سلام ترم ۳ حسابدار ی هستم ولی هیچ چیزی یاد نگرفتم با این وضعیت پیشنهاد شما چیه ؟ کدوم کلاس ها به دردم میخوره ؟؟

  1. سلام با واحد اموزش هماهنگ کنید و در کلاس های طرح a شرکت کنید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 62. سلام یه شرکت بازگانی تو کیش دارم برای مرطب کردن حساب ها میخواستم بدونم شما انجام میدین؟

  1. سلام بله جهت هماهنگی با دفتر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 63. افسانه بخشی

  سلام من چند وقت پیش امدم برای استخدام فرم پر کردم ولی خبری نشد به نام افسانه بخشی ممنون میشم پیگیری کنید

  1. سلام جهت پیگیری با دفتر هماهنگ کنید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 64. سلام رشته دانشگاهی من علوم انسانی هست به نظر شما با شرکت تو کلاس ها میتونم تو رشته حسابداری هم موفق باشم ؟؟

  1. سلام بله اگه دوره ها رو از اول شروع کنید به مشکلی برنمیخورید
   جهت هماهنگی برای ثبت نام با واحد اموزش هماهنگ کنید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲_ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 65. سلام من اصفحان هستم چه جوری میتونم از اموزش های شما استفاده کنم ؟ایا اصفحان هم اموزش دارین ؟؟

  1. سلام با واحد اداری تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 66. سلام حسابدار هستم با ۵ سال سابقه کار میخواستم بدونم شما پروژه دور کاری هم قول میکنیدبه دلیل مشکلاتی نمیتونم شخصا حضور داشته باشم

  1. سلام بله رزومه خودتون رو برای شرکت ارسال کنید و با واحد اداری هماهنگ نمایید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 67. سلام به یک نیرو حسابرس نیاز دارم اگه کسی هست معرفی کنید ممنون میشم (محل شرکت هم صفا دشت )

  1. سلام با دفتر تماس بگیرین جهت اعزام حسابرس
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 68. سلام خیلی اموزش هاتون خوبه من تو اراک هستم و اموزشگاه خوبی اینجا نداره ولی با دیدن فیلم های اموزشی شما کامل حسابداری رو یاد گرفتم

  1. سلام جهت اطلاع از زمان کلاس ها با واحد اموزش تماس بگیرین
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 69. ممنون از توضیحات کامل تون در مورد دوره های آموزشی و ممنون از اینکه اینقدر دقیق و شفاف وظایف یک رئیس حسابداری و مدیر مالی رو توضیح دادین👌🏻
  دوره هایی که به صورت آموزش آنلاین هم باشن برگزار میشه؟ اگر ممکنه در مورد دوره های کارورزی و روند جذب و استخدام هم توضیح بدین ممنون میشم.
  چون واقعا آموزش دانشگاه ها به صورت تئوری هست و متاسفانه دانشجو رو به لحاظ کیفی آماده ورود به بازار کار نمیکنه.

 70. ممنون از دوره های آموزش کاربردی تون جای خالی این نوع از دوره های آموزشی حسابداری که به صورت کاربردی هستن توی خیلی از شهرها حس میشه

  1. سلام وقت بخیر دوره های کارآموزی حسابداری به صورت آموزش هم تئوری و هم عملی میباشند و این دوره های آموزشی از کمک حسابدار تا حسابدار ارشد با رعایت پیش نیازهای لازم و به صورت کاربردی برگزار میشوند

 71. سلام من ۳ سال حسابداری فروش فعالیت داشتم الان میخوام در زمینه مالیاتی مهارت کسب کنم دورهای مالیاتی فقط باید بگذرونم یا نیاز به دوره های دیگه هم هست؟

 72. سلام من کار حسابداری انجام میدم ولی در انجام یکسری امور ضعیف هستم ممنون میشم راهنمایی کنید چه دوره ای شرکت کنم؟

  1. سلام حهت هماهنگی با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه سوم واحد ۸۰
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 73. بهترین و کاملترین نرم افزار حسابداری برای استفاده کلیه شرکت‌های و موسسات از دیدگاه شما کدام نرم افزار است؟

 74. سلام وقت بخیر، میخاستم بدونم مدت زمان دوره های آموزش حسابداری و آموزش حسابرسی چه قدر هست؟ و اینکه بعد از اتمام دوره آموزش حسابداری و آموزش حسابرسی پشتیبانی هم دارید؟

 75. سلام وقتتون بخیر
  من کاردانی رشته ماشین ابزاردارم ولی علاقه شدیدی به حسابداری دارم به نظر شما کدوم دوره هارو باید ثبت نام کنم؟
  و اینکه چند وقت طول میکشه؟

 76. سلام وقت بخیر دوره آموزشی بابت صورتهای مالی و حسابداری صنعتی میخواستم چقدر زمان میبره با چه مبلغ هزینه؟؟؟؟

 77. سیده کتایون میربابایی

  سلام میخواستم بدونم در کنار آموزشهای حسابداری آیا نحوه رزومه نویسی و مصاحبه کاری و قرارداد نویسی هم آموزش داده میشه ممنونم

 78. سلام میخواستم بدونم انبار گردانی هم دارین (انبارها تو شهر های مخطلف) و اینکه اعزام نیرو دارین برای انبار گردانی ؟

 79. سلام برای انبار گردانی چندتا نیرو اعزام میکنید ؟ و اینکه تعداد نیرو ارسالی تو مبلغ تاثیر داره ؟

 80. سلام خسته نباشید شما دوره های آموزشی صورتهای مالی تلفیقی هم دارید؟ چقدر زمان میبره و مدرک هم بابت این دوره داده میشه؟

  1. سلام جهت اطلاع از کلاس ها با واحد اموزش تمس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه سوم واحد ۸۰
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 81. سلام وقت بخیر دوره های آموزش حسابداری در شهر تهران و کرج چه روزهایی برگزار میشه؟ و اینکه امکان تشکیل کلاس ها روز های جمعه هم هست؟

  1. سلام هر روز کلاس ها برقرار هست
   بله جمعه ها هم کلاس داریم
   جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه سوم واحد ۸۰
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام خیر چون کلاس ها برای رشته های غیر مرتبط از اصول حسابداری شروع میشه و از پایه اموزش میبینید
   جهت اطلاع بیشتر و ثبت نام با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه سوم واحد ۸۰
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 82. سلام ممنون از مطالب مفیدتون.
  حدودا چند وقت طول میکشه تا یک حسابدار مسلط به کار بشیم؟
  دوره های کارآموزی رو چه مدت طی میکنیم؟

  1. سلام بستگی به میزان تایمی هست که شما در طول هفته وقت میزارید داره
   جهت سوال و ثبت نام با واحد اموزش تماس بکیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه سوم واحد ۸۰
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام به اموزش از پایه داریم جهت هماهنگی با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه سوم واحد ۸۰
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 83. ویدیوتون بسیار عالی. بود

  ممنون از وقتیکه گذاشتید برای تهیه این. مطالبو اشتراک. گذاری اطلاعاتتون

 84. سلام
  من کارشناسی حسابداری دارم
  یکی دوماه هم توو بخش حسابداریه بیمارستان دوره ی کارآموزی گذروندم… ولی متاسفانه حس می‌کردم چیزی بلد نیستم، کلن با چیزی ک توو دانشگاه ب ما یاد دادن فرق می‌کرد و واسم گُنگ بود
  خیلی ام علاقه‌ دارم یه کار پیدا کنم، ولی این گُنگ بودنه مسائل خیلی نگران میکنه منو…

  ب نظرتون دوره های پایه رو ثبت نام کنم یا ن؟؟لطفا راهنماعیم کنید

  از طرفی بعد از اتمام دوره، مارو برای کار ب جایی معرفی میکنید؟؟ 🙁

  1. با توجه به اینکه دوره های آموزشی حسابداری به صورت کاربردی ارائه میشه و با آموزش های تئوری متفاوت هست، به شما پیشنهاد میشه ابتدا برای انجام مصاحبه حضوری با شماره تماس ۳۲۲۶۵۰۳۲-۰۲۶ و ۳۲۲۶۵۰۳۳-۰۲۶ تماس بگیرید و پس از مصاحبه، برای یادگیری اصولی و کاربردی، از دوره های مقدماتی تا مباحث مالیاتی استفاده کنید.

 85. سلام وقت بخیر مدت زمان آموزش دوره های حسابداری و حسابرسی چه قدر طول میکشه؟ و اینکه بعد از اتمام دوره مدرک هم ارائه میشه؟

 86. سلام
  دوره حسابداری بازار کار چقد طول میکشه؟
  بعد از اون خودتون استخدامی دارید؟اگه دارید فقط برای کرج و تهران هستش یا تو استانای دیگه هم معرفی میکنید اشخاص رو برای کار
  دانشجو هستم

 87. سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم کلاس مالیات مکانیزه و حسابداری بازرگانی رو به صورت خصوصی آموزش دارید یا تمام کلاس هاتون به صورت گروهی انجام میشه

 88. برای دریافت دوره های آموزشی در شهر کرج چه روزهایی از هفته کلاس آموزشی برگزار میشه؟

  1. سلام وقت شما بخیر در اسرع وقت با شما گفتگو خواهم داشت و در صورت تسریع کار با تلفنهاى زیر در ارتباط باشید

   دفتر تهران مرکزى

   ٠٢١٨٨٩٨٢٣۵٠

   ٠٢١۴۴٠١٧٧٢١

   دفتر کرج مرکزى

   ٠٢۶٣٢٢۶۵٠٣٢

   ٠٢۶٣٢٢۶۵٠٣٣

   واحد کارآموزى و کارورزى

   ٠٢۶٣٢٢۴۶۶٧١ ٠٢۶٣٢٢۴۶۶٢٩

   سایر خطوط مشاوره

   ٠٩١٢۴۶٧٧٧۶٢ ٠٩٣۶٢٢٣٣۶٠۶

   وب سایت

   https://www.ithce.ir

   ساعات مصاحبه حضورى ساعات ١٢ الى ١٨

 89. سلام
  دوره های حسابداری مالیات مکانیزه و مالیات تئوری شما چند ساعته برگذار میشه؟!

  1. محمد خوانساری

   سلام و عرض ادب .
   نرم افزار حسابداری رافع ، سپیدار ، هلو آموزش داده می‌شود.
   جهت شرکت در دوره های آموزشی با شماره های ذیل تماس بگیرید :
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳

  1. محمد خوانساری

   سلام و عرض ادب .
   جهت شرکت در دوره های آموزشی با شماره های ذیل تماس بگیرید :
   ۰۲۶۴۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   بله مدرک بین المللی ارائه میگردد.

 90. باسلام
  بنده کارمند هستم و۸سال مشغول بکار هستم میخواستم بدونم به کمک شما میتونم تخصص خودمو کامل بعنوان مدیر مالی مشغول بکار بشم
  چون واقعیت این هست که در قسمت تحلیل نهایی وبستن حساب ها ضعف دارم وبا تجریه کاری حاصل نمیشه مگر اینکه دوره ببینم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 91. مهام گریانی

  تهیه گزارشات درون سازمانی و برون سازمانی رو تو کدوم یکی از کلاس های اموزشیتون میشه یاد گرفت/
  چند ساعت زمان میبره؟

 92. سلام خسته نباشید اگر کارفرما از چندین حساب بانکی استفاده کنه میتونه از مالیات پنهون بمونه مبلغ فروشش ؟

 93. بازتاب: ویژگی‌های یک آموزشگاه حسابداری خوب در کرج - مجله ای برای موفقیت

 94. سلام بنده یه سوالی دارم
  در صورتی که تنخواه گردان بیشتر از سقف تنخواه هزینه کند چه ثبتی انجام می شود؟و آیا بستانکار شدن مانده حساب تنخواه از نظر حسابداری قابل قبوله؟

  1. سلام و درود بر شما
   طبق دستور العمل تنخواه هزینه های بیش از ۵ میلیون نباید از حساب تنخواه کسر شوند. البته در عمل و طبق تورم موجود، مجاز هستید گردش حساب بانکی مربوط به شخص تنخواه گردان را در حسابها افشا کرده و سند صادر کنید. (البته با رعایت شروط مربوط به بیمه و …)
   در هر صورت مجاز به بستانکار کردن حساب تنخواه نیستید، بلکه در این مواقع لازم هست حساب تنخواه از طریق حساب بانکی اصلی شرکت شارژ شود.

  1. سلام و درود بر شما
   طبق بند ۳ تبصره ۲ ماده ۱۴۹ قانون مالیات های مستقیم، استهلاک از تاریخی محاسبه می‌شود که دارایی در اختیار موسسه قرار می‌گیرد. اگر دارایی‌ قابل استهلاک در وسط ماه در اختیار موسسه قرار‌گیرد، کل آن ماه در محاسبه منظور نخواهد شد (به استثنای فیلم‌های سینمایی وارده از خارج کشور که از تاریخ اولین نمایش قابل استهلاک خواهد بود). در مورد کارخانجات، دوره بهره‌برداری آزمایشی جزء بهره‌برداری محسوب نمی‌گردد.

  1. سلام وقت بخیر
   اگر منظور شما از قابل قبول نبودن جرائم ، غیر قابل بخشش بودن آنها می باشد.
   طبق ماده ۱۹۲ ق.م.م جرائم غیر قابل بخشش عبارتند از:
   ۱) عدم ارسال اظهارنامه عملکرد اشخاص حقوقی که مشول جریمه ۳۰% غیر قابل بخشودگی می باشد.
   ۲) عدم ارسال اظهارنامه عملکرد اشخاص حقیقی که مشمول جریمه ۱۰% غیر قابل بخشودگی می باشد.
   ۳) کتمان درآمدها در اظهارنامه عملکرد
   ۴) درج هزینه های غیرواقعی در اظهارنامه عملکرد

  1. سلام و درود بر شما
   جریمه عدم ارسال لیست بیمه معادل ۱۰% حق بیمه متعلقه می باشد و همین طور جریمه تأخیر در پرداخت به ازای هر ماه معادل ۲% حق بیمه متعلقه خواهد بود.

  1. سلام و درود بر شما
   در مرحله خرید ارز تنها شما تبدیل انجام می دهید و ثبت حسابداری آن (به مبلغ تعداد ارز خریداری شده*قیمت ریالی هر ارز خریداری شده) به صورت زیر خواهد بود.
   موجودی نقد و بانک – بانک ارزی (بد)
   موجودی نقد و بانک – بانک ریالی (بس)

  1. سلام و درود بر شما
   برای اعمال درست لازم هست دو مرحله را انجام دهید
   مرحله اول) یک بار در سامانه مالیات حقوق وارد قسمت حقوق بگیران شده و روی گزینه فهرست حقوق بگیران کلیک نموده سپس گزینه عملیات پرسنل مد نظر را انتخاب نموده و تاریخ ترک کار را وارد می نمایید و کلید ثبت پایان کار را کلیک می نمایید.
   مرحله دوم) یک بار دیگر در سامانه مالیات حقوق وارد قسمت فهرست حقوق شده در این قسمت روی گزینه فهرست لیست ها کلیک نموده و در آخرین لیست مالیات حقوق شرکت، روی گزینه عملیات کلیک نموده و سپس گزینه فهرست پرسنل را انتخاب میکنید و با انتخاب گزینه ویرایش پرسنل مد نظر خود، تاریخ ترک کار را در کادر متنی مربوط به عبارت تاریخ پایان کار وارد میکنید.
   نکته ای که وجود دارد این هست که حتما هر دو مرحله کامل انجام شود.

  1. سلام وقت بخیر
   طبق آخرین تغییرات قانون پایانه های فروشگاه و سامانه مودیان و ماده ۳ قانون تسهیل تکالیف مودیان، مهلت ارسال صورتحساب های فروش در سامانه مودیان نهایت یک ماه می باشد.

  1. سلام وقت بخیر
   مهلت ارسال اظهارنامه عملکرد اشخاص حقیقی (گروه ۱ تا ۳ مشاغل) برای هر سال مالیاتی،نهایت تا ۳ ماه پس از پایان سال می باشد . در واقع مهلت ارسال اظهارنامه عملکرد اشخاص حقیقی تا پایان خرداد ماه هر سال می باشد.

  1. سلام و درود بر شما
   مبنای تعهدی یکی از مبناهای پرکاربرد و در واقع کامل ترین مبنا می باشد. به این صورت که در این مبنا، مطالبات و درآمدها به محض تحقق شناسایی می شوند و به محض وصول، به موجودی نقد اضافه می شوند. همین طور تعهدات و هزینه ها به محض تحمیل شناسایی می شوند و به محض پرداخت، از موجودی نقد کم می شود. در واقع در مبنای تعهدی کامل برای شناسایی مطالبات و درآمدها از (حسابهای دریافتنی تجاری و سایر دریافتنی ها) استفاده نموده و برای شناسایی تعهدات و هزینه ها از (حسابهای پرداختنی تجاری و سایر پرداختنی ها) استفاده می نماییم.

  1. سلام وقت بخیر
   در مرحله اول در صورت داشتن حافظه مالیاتی، گواهی مهر سازمانی CSR و Private key برای نرم افزار حسابداری مد نظر، با تهیه ماژول سامانه مودیان نرم افزار حسابداری سپیدار می تواند انتخاب مناسبی باشد.

  1. سلام وقت بخیر
   در صورتی که لیست بیمه اصلی ارسال و تایید شده و هنوز موعد زمانی ارسال لیست بیمه باقی هست، لازم هست به صورت حضوری به واحد درآمد شعبه تأمین اجتماعی کارگاه خود مراجغه نموده و لیست بیمه اصلاحی را که مهر و امضا شده، به همراه سی دی لیست بیمه اصلاحی به کارشناسی مربوطه تحویل دهید.
   نکته ای که وجود دارد این هست که باید تا قبل از پایان موعد زمانی ارسال لیست بیمه در هر ماه تمام این اقدامات انجام شود.

  1. سلام و درود بر شما
   ثبت حسابداری شناسایی حقوق و دستمزد در پایان هر ماه، به صورت زیر انجام می شود
   هزینه حقوق و دستمزد – حقوق و مزایا – ناخالص حقوق(بد)
   هزینه حقوق و دستمزد – بیمه سهم کارفرما- ۲۳% سهم کارفرما (بد)
   سایر حسابهای پرداختنی – حقوق پرداختنی – جاری کارکنان(بس)
   سایر حسابهای پرداختنی – بیمه تأمین اجتماعی – ۳۰%بیمه پرداختنی (بس)
   سایر حسابهای پرداختنی – سازمان امور مالیاتی – مالیات حقوق (بس)
   ثبت حسابداری مربوط به پرداخت ها
   سایر حسابهای پرداختنی – حقوق پرداختنی – جاری کارکنان(بد)
   سایر حسابهای پرداختنی – بیمه تأمین اجتماعی – ۳۰%بیمه پرداختنی (بد)
   سایر حسابهای پرداختنی – سازمان امور مالیاتی – مالیات حقوق (بد)
   موجودی نقد و بانک – بانک های ریالی – بانک … (بس)

  1. اقتصاد قرن

   سلام حداقل و حداکثر عیدی اعلام میشود تقسیم بر روزهای سال ضرب در روزهای کارکرد