به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
ثبت شرکت و برند

ثبت شرکت و برند در کرج

ثبت شرکت، ثبت موسسه، ثبت برند، ثبت تغییرات در کرج توسط تیم فوق تخصصی موسسه ثبتی حقوقی اقتصاد قرن با مشاوره رایگان امور ثبتی شرکتها وموسسات و تغییرات آنها

تلفن های تماس جهت مشاوره ثبت شرکت،ثبت موسسه و ثبت برند در کرج

دفتر خدمات ثبتی

 1. ثبت شرکت و ثبت برند به عنوان یک فرآیند و عمل قانونی می تواند زمینه های لازم برای شکوفایی و بهره گیری توانمندی ها، دانش و مهارت های افراد را فراهم نموده و همچنین بستر مناسبی برای ادامه ی فعالیت و ماندگاری در عرصه ی رقابت و تجارت را به وجود آورد؛ در واقع هر کسی که بخواهد در بازار کار به عنوان یک شخص حقوقی فعالیت مستمر و دائم داشته باشد، متوجه ضرورت پیروی از قوانین تعیین شده در حوزه ی ثبت شرکت و ثبت برند خواهد شد؛ چرا که ثبت قانونی هر کسب و کاری یکی از بدیهی ترین روش های رسمیت بخشیدن به آن می باشد، ثبت برند و ثبت شرکت تاثیر زیادی بر بهبود نظر و ذهنیات مخاطبان و مشتریان در خصوص آن بیزینس خواهد داشت.
 2. به طور کلی تمامی فعالیت های اقتصادی باید بر اساس مفاد قانون کار و تجارت، تعریف شده و صورت بپذیرند و در این صورت است که به کارگیری سرمایه، تجربه و تخصص می تواند در راستای موفقیت آمیز بودن یک شغل موثر واقع شود. ثبت شرکت می تواند بر اساس هدف و زمینه ی کاری شخص یا اشخاص حقیقی در قالب های مختلفی نظیر سهامی خاص و عام، شرکت های با مسئولیت محدود، تعاونی، تضامنی، نسبی، مختلط سهامی و غیر سهامی و …. انجام شود که هر یک از ضوابط مختلف و مشخصی برای رسمی شدن پیروی می نمایند. بدیهی است که برای انجام این کار نیاز به فراهم آوردن مدارک مشخصی نیز خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کرج

این مدارک وابسته به موضوع فعالیت و همچنین نوع قالب ثبتی متفاوت خواهند بود. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضا، یک قطعه عکس ۳*۴ به منظور الصاق بر روی معرفی نامه ی سوء پیشینه، مدرک تحصیلی مرتبط، مجوزهای لازم و …. از جمله مهم ترین مدارکی هستند که برای ثبت شرکت در کرج به آن ها نیاز خواهید داشت.

کسب اطلاعات به منظور ثبت شرکت در کرج

مهم ترین اقدام برای انجام دادن این کار، به دست آوردن اطلاعات کافی و صحیح از منبعی معتبر است. به یاد داشته باشید که تنها در صورتی که به آگاهی کافی در این زمینه مجهز باشید، خواهید توانست در مدت زمان کمتر کلیه ی امور مربوطه را با بالاترین حد کیفیت به انجام رسانید. شرکت اقتصاد قرن در کرج یکی از منابع معتبری است که شما می توانید با خاطری آسوده نسبت به جامعیت و صحت مطالب ارائه شده، به عنوان یک راهنما در زمینه ی ثبت شرکت و از طریق شماره های موجود در این سایت، با این مجموعه تماس گرفته و ضمن صحبت با کارشناسان مجرب از مدارک، شرایط و مجوزهای لازم برای ثبت انواع شرکت مطلع گردید.

ثبت موسسه در کرج

همانطور که اشاره شد، مهم ترین روش قانونی کردن کسب و کار ها این است که آن را به ثبت رسمی برسانید و این موضوع در خصوص سایر مشاغل نظیر انواع موسسات و آموزشگاه ها نیز صدق می کند. هر موسسه ی غیر تجاری، انتفاعی و غیر انتفاعی با هر موضوع فعالیت آموزشی، حسابداری و حسابرسی، ورزشی، هنری، سینمایی، موسیقی، امور خیریه، امور علمی و ادبی، فرهنگی و غیره باید مطابق با آیین نامه های تعیین شده و با طی کردن مراحل خاص و مشخص به ثبت برسد. برای ثبت موسسه در کرج لازم است که مواردی همچون میزان سرمایه ( حداقل یک میلیون ریال )، تعداد شرکا ( حداقل دو نفر )، دریافت مجوز های لازم از ارگان های مربوطه و … نیز مد نظر قرار بگیرد

هرکدام از این ارگان ها طبق آیین نامه های داخلی و منشور های سازمانی خود دارای شرایط به خصوص و متفاوتی برای اعطای مجوز های لازم در شاخه های مختلف به اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ثبت موسسه می باشند. لازم به ذکر است زمانی که اشخاص حقیقی در این امر با یکدیگر شریک می شوند، هر یک به میزان سهم الشرکه ی خود در برابر هزینه ها، قروض و دیون و سود حاصل از این کسب و کار مسئول هستند. موضوع فعالیت رسمی و قانونی یک موسسه حتما در مجوز های تهیه شده برای آن ذکر خواهد شد تا پس از ثبت موسسه بتواند به عنوان یک شخص حقوقی به راحتی به فعالیت خود ادامه دهد

موسسه اقتصاد قرن در امور ثبت شرکت و ثبت برند

موسسه اقتصاد قرن می تواند به عنوان یک مشاور حرفه ای عمل نماید و به تمامی کسانی که قصد انجام مراحل قانونی و ثبتی را دارند، اطلاعات و آگاهی های لازم را ارائه نماید. این آگاهی توسط جمعی از مشاوران و کارشناسان مجرب و متبحر به متقاضیان ارائه خواهد شد. همچنین در صورتی که شما بخواهید تمامی امور مربوطه را به مجموعه ی ما بسپارید، این امر امکان پذیر است و موسسه اقتصاد قرن وظیفه ی رسیدگی و پیگیری امور لازم و مرتبط با ثبت موسسه را بر عهده خواهد گرفت. برای اطلاع و هماهنگی های بیشتر، با ما تماس بگیرید.

مراحل و مدارک ثبت شرکت در کرج

شرایط لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص به قرار ذیل است

 • حداقل ۳ نفر عضو اصلی در شرکت که به سن قانونی رسیده باشند. ( ۱۸ سال تمام )
 • حداقل سرمایه شرکت ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال باشد.
 • در بدو تاسیس حداقل ۳۵% سرمایه به صورت نقدی باید به حساب شرکت تودیع شود.
 • در صورت سرمایه غیر نقدی ( در صورت وجود ) باید به تفکیک تقویم و در اظهارنامه منعکس گردد.
 • سرمایه شرکت صرفاَ توسط موسسین تامین می شود.موسسین شرکت،نسبت به کلیه اعمال و اقداماتی که به منظور تاسیس و به ثبت رسانیدن شرکت انجام می دهند، مسوولیت تضامنی دارند.تا وقتی که شرکت به ثبت نرسیده است،صدور ورقه سهم یا گواهینامه موقت سهم ممنوع است.در صورت تخلف امضاء کنندگان آن ها،مسوول جبران خسارات اشخاص ثالث خواهند بود.
 • اعضاء هیات مدیره باید حداقل از ۲ نفر تشکیل گردد و اعضا و هیات مدیره باید حداقل دارنده یک سهم باشند و اعضا و هیات مدیره نباید دارای سوء پیشینه کیفری باشند.

برای تاسیس شرکت سهامی خاص، مدارک ذیل باید به مرجع ثبت شرکت ها تسلیم گردد

 • تکمیل دو نسخه اساسنامه شرکت که باید به امضای سهامداران رسیده باشد.
 • تکمیل دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص مشعر بر تعهد کلیه سهام و گواهینامه بانکی حاکی از تادیه قسمت نقدی آن که نباید کمتر از سی و پنج درصد کل سهام باشد.اظهارنامه مذکور باید به امضای کلیه سهامداران رسیده باشد.هر گاه تمام یا قسمتی از سرمایه به صورت غیر نقدی باشد باید تمام آن تادیه گردیده و صورت تقویم آن به تفکیک در اظهارنامه منعکس شده باشد و در صورتی که سهام ممتازه موجود باشد باید شرح امتیازات و موجبات آن در اظهارنامه منعکس شده باشد.
 • ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
 • تعیین اولین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی و کپی شناسنامه برابر اصل شده تمامی اعضای هیات مدیره و سهامداران و بازرسین
 • کپی کارت ملی برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین(در دفاتر اسناد رسمی) و یا وکیل رسمی شرکت
 • در صورتیکه اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند،ارائه کپی آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی و نامه معرفی نماینده (در سربرگ شرکت) و کپی شناسنامه و کپی کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی
 • در صورت داشتن سهامدار خارجی برای اشخاص حقیقی ارائه کپی برار اصل پاسپورت و برای اشخاص حقوقی ارائه گواهی ثبت شرکت نزد مرجع ثبت شده حاوی آخرین وضعیت شرکت و همچنین ارائه اصل و ترجمه وکالتنامه و اختیارنامه وکیل سهامدار خارجی(اعم از حقیقی و حقوقی)
 • ارسال گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه اعضای هیات مدیره،مدیرعامل و بازرسان شرکت از طرف متقاضی ثبت شرکت (مراکز پلیس +۱۰)
 • تحویل اقرارنامه در متن صورتجلسه جهت کلیه اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مبنی بر اینکه مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل ۱۴۱ قانون اساسی نبوده و هیچگونه ممنوعیت قانونی موضوع مواد ۱۱۱ و ۱۲۶ قانون تجارت برای آن ها جهت عضویت در هیات مدیره و مدیرعاملی وجود ندارد.
 • ارائه اقرارنامه بازرس یا بازرسان در متن صورتجلسه مبنی بر اینکه هیچگونه نسبت فامیلی اعم از نسبی و سببی با مدیران و مدیرعامل شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم ندارند و خود و یا همسرشان نیز از مدیران و مدیرعامل شرکت بطور موظفی حقوق دریافت نمی دارند.در صورت کشف خلاف مشمول بند ۳ ماده ۲۴۳ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت خواهد بود.ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه اعضای هیات مدیره،مدیرعامل و بازرسان شرکت از طرف متقاضی ثبت لازم می باشد. نمونه متن اقرارنامه: بازرس(بازرسین) اقرار نمودند مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل ۱۴۱ قانون اساسی و مواد ۱۱۱ و ۱۲۶ لایحه اصلاحی قانون تجارت نمی باشند.
 • ارائه اصل وکالتنامه یا کپی برابر اصل وکالتنامه
 • تحویل اصل قیم نامه یا کپی برابر اصل قیم نامه
 • تسلیم گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت

از آن جا که طرح و تصویب اساسنامه و انتخاب مدیران و بازرسان و تعیین روزنامه و تنظیم اظهارنامه و….لزوماَ باید توسط کلیه موسسین انجام گیرد چنین استنباط می شود که در شرکت های سهامی خاص کلیه تصمیمات در بدو تاسیس باید به اتفاق آراء اتخاذ گردد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

همان طور که گفته شد، شرکت با مسئولیت محدود ، یکی از رایج ترین شرکت های بازرگانی در کشور ما می باشد . این شرکت، عمدتاَ بین اعضای یک خانواده یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می گردد. به موجب ماده ۹۴ قانون تجارت ، این شرکت شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسوول قروض و تعهدات شرکت می باشد.از این تعریف بر می آید که سرمایه به سهم الشرکه تقسیم شده نه سهام و مسوولیت هر شریک در مقابل دیون و قروض شرکت در حدود سهم الشرکه اوست و سهم الشرکه آزادانه قابل نقل و انتقال نیست.

شرایط لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج چیست؟

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود داشتن شرایط زیر لازم می باشد:

این شرکت با حداقل دو نفر شریک دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) قابل ثبت می باشد.

هر دو عضو شرکت باید سهامدار باشند،حتی یک درصد

سرمایه ی اولیه ی این شرکت صد هزار تومان می باشد.(این سرمایه پرداخت نمی شود و اسمی می باشد)

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج چیست؟

 • دو نسخه شرکتنامه ی تکمیل شده
 • دو برگ تقاضانامه ی تکمیل شده
 • دو تصویر اساسنامه ی تکمیل شده
 • تکمیل فرم تعیین نام به ترتیب اولویت نام های پیشنهادی و همچنین فیش واریزی
 • اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد.
 • تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت کلیه ی شرکا،مدیران و هیات نظار(در مواردی که تعداد شرکا بیش از ۱۲ نفر باشد)
 • اصل گواهی عدم سوپیشینه جهت اعضا ی هیات مدیره،مدیر عامل
 • دو نسخه صورتجلسه ی مجمع عمومی موسس
 • دو نسخه صورتجلسه ی هیات مدیره
 • اصل وکالتنامه ی وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.

ثبت برند و علامت تجاری در کرج

طراحی یک لوگو و نشان مخصوص برای  تمامی اشخاص حقوقی یا حقیقی فعال در حوزه ی کسب و کار های تجاری، یک ضرورت می باشد که به طور قطع در زمینه ی بازاریابی و معرفی آنان به مشتریان تاثیر مثبتی خواهد داشت. از آن جایی که یک تصویر و نشانه با دارا بودن ویژگی های خاص خود می تواند در اذهان عموم ماندگاری بیشتری داشته باشد؛ بنابراین طراحی علامت تجاری و ثبت برند یک اقدام بسیار مهم برای کسب و کارهای گوناگون خواهد بود. این نشانه می تواند ترکیبی از اسم، علامت، اعداد، تصویر و … با طرح و رنگی مشخص باشد که به طور واضح به موضوع فعالیت آن کسب و کار اشاره دارد.

در صورتی که بخواهید لوگوی بیزینس شما کاملا منحصر بفرد باشد و مالکیت آن را بر عهده داشته باشید و هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری نتواند از آن استفاده نماید، لازم است که نسبت به ثبت برند اقدام نمایید. همچنین جهت اطلاع، ذکر این نکته نیز ضرورت دارد که پس از انجام این کار، علامت تجاری در انحصار کسب و کار شما خواهد بود و پس از ده سال مجددا باید نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.

با ثبت علامت تجاری و تعیین یک استراتژی درست برای ترویج و تبلیغ آن، می توانید به مرور زمان شاهد افزایش مخاطبان و مشتریان و در نتیجه سودآوری کسب و کارتان باشید. تیم برند اقتصاد قرن در کرج می تواند در قالب جلسات مشاوره با کارشناسان حقوقی، اطلاعات لازم در خصوص قوانین مرتبط با طراحی لوگو و ثبت برند در کرج را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

ثبت تغییرات شرکت و صورت جلسات تغییرات در کرج

همانطور که ذکر شد، ثبت شرکت از جمله مهم ترین و قانونی ترین روش های رسمیت بخشیدن به یک کسب و کار است و اما در موارد بسیار و شرایط گوناگون ممکن است که بعد از این اقدام، نیاز به اعمال هر نوع تغییرات احتمالی مطرح شود.

در صورتی که شرکا، صاحبین و موسسین یک شرکت در خصوص ضرورت انجام این کار اطمینان داشته باشند، لازم است که نسبت به آگهی ثبت تغییرات شرکت و صورت جلسات اقدام نمایند تا از این طریق اعلام نمایند که تمامی تصمیمات و تغییرات جدید مطابق با رضایت تمامی شرکا بوده و از طریق قانونی تعیین شده است.

به منظور انجام چنین کاری لازم است که صورتجلسه ی مربوطه و مدارک لازم را تهیه و تنظیم نمود. برای اطلاع رسانی جامع تر در کل کشور، این آگهی در روزنامه رسمی و روزنامه قوه قضاییه چاپ خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آگهی ثبت تغییرات شرکت و صورت جلسات آن با شرکت اقتصاد قرن در کرج تماس بگیرید.

تلفن های تماس جهت مشاوره ثبت شرکت، ثبت موسسه و ثبت برند در کرج

دفتر خدمات ثبتی

۵/۵ - (۷ امتیاز)

187 دیدگاه دربارهٔ «ثبت شرکت و برند در کرج»

 1. سلام قیمت و زمان ثبت شرکت، ثبت برند، صورت جلسات تغییرات، کارت بازرگانى، دفاتر قانونى، ثبت نام کد اقتصادى
  رو میخواستم بدونم جهت همکارى

  1. سلام بستگى به نوع درخواست و پرونده داره ولى از ۵٠٠ هزارتومان شروع میشه تا ۵ میلیون تومان در سال ١۴٠٠
   ثبت برند ، ثبت شرکت ، صورت جلسات ، مجوز

 2. سلام من میخواستم یه مشاوره در مورد ثبت شرکت یا موسسه داشته باشم
  میخواستم بدونم موسسه حسابدارى باید ثبت شه یا شرکت حسابدارى تفاوت این دو تا چیه وراینکه چه مدارکى براى ثبت لازمه چه موسسه و چه شرکت

  1. سلام موسسه فقط حوزه فعالیت خدمات دارد ولى شرکت حوزه تولید و بازرگانى هم پوشش میدهد تلفن مشاور ٠٩١٢٣٩٨٢٩٢۵

 3. مراحل و نحوه ثبت شرکتهاى عمرانى و شرکتهاى پیمانى و رتبه بندى شرکتهاى عمرانى رو میخواستم بدونم وراینکهرچه مدارکى لازمه براى ثبت شرکت و اینکه ثبت نام کد اقتصادى و دارایى رو هم با پلمب دفاتر انجام میدید ؟

  1. سلام بله جهت پلمپ دفاتر قانونی با شماره تلفهای زیر تماس بگیرید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳

 4. سلام میخواستم یه شرکت بازرگانى ثبت کنم ممنون میشم یه مقدار راهنماییم کنید در مورد ثبت شرکت بازرگانى

  1. سلام جهت امور ثبت شرکت و مشاوره ثبت شرکت بازرگانى با تلفن مشاور در قسمت تماس با ما ارتباط داشته باشید

 5. سلام میخواستم بدونم ثبت شرکت یا ثبت موسسه در مناطق آزاد یا منطقه ویژه اقتصادى چه مزایایى داره ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. بنا به تعاریف بین المللی، منطقه آزاد محدوده ی حراست شده ی بندری و غیر بندری است که از شمول برخی مقررات جاری کشور متبوع خارج بوده و با بهره گیری از مزایایی نظیر معافیت های مالیاتی ،بخشودگی سود و عوارض گمرکی و عدم وجود تشریفات زاید ارزی و اداری و همچنین سهولت و تسریع فرایندهای واردات و صادرات با جذب سرمایه گذاری های خارجی و انتقال فناوری به توسعه سرزمین اصلی کمک می نماید.

   ماده ی ۵ مصوبه ی مزبور مقرر می دارد: «انواع شرکت ها و موسسات غیر تجاری مذکور در قانون تجارت و سایر قوانین ایران می توانند در واحد ثبتی منطقه به ثبت برسند، مشروط بر آنکه موضوع فعالیت آن ها قانونی باشد. در هر حال تاسیس و فعالیت شرکت ها تحت قوانین موضوعه امکان پذیر است.»

   در ماده ی ۴ همین «ضوابط ثبت» مقرر می دارد: «هر شرکت یا موسسه ای که در منطقه ثبت شود و مرکز اصلی آن نیز در همان منطقه باشد شرکت ایرانی و ثبت شده در منطقه محسوب می شود.» ثبت شعبه یا نمایندگی اشخاص حقوقی خارجی نیز در اداره ثبت شرکت و مالکیت صنعتی و معنوی سازمان های مناطق آزاد امکان پذیر می باشد.

   از جمله مزایای ثبت شرکت در این مناطق عبارتست از:
   – انجام معاملات ارزی

   شعب و واحدهای بانک های مناطق آزاد تجاری-صنعتی جمهوری اسلامی ایران و شعب و واحدهای بانک های ایرانی خارج از کشور می توانند نسبت به انجام عملیات ارزی و واردات کالا و خدمت با استفاده از انواع ابزارهای پرداخت بانکی از محل ارز متقاضی از مجموعه مقررات ارزی به شرح ذیل اقدام نمایند.

 6. شرایط لازم برای اینکه شرکتی که ثبت میشه بتونه مجوز فعالیت در پارک های علم و فناوری رو بگیره چی هست؟ منظورم اینه چه مراحلی باید گذرونده بشه تا مجوز گرفته بشه؟

 7. سلام من میخواستم یک برند مواد غذایی ثبت کنم، و هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم.ممنون میشم اگر منو راهنمی کنید که از کجا باید شروع کنم؟

  1. سلام جهت مشاوره ثبت برند با شرکت تماس بگیرید ولی باید مجوز کسب، پروانه تولید، کارت بازرگانی و یا عضویت خاص داشته باشید

 8. سلام روزتون خوش

  برای ثبت شرکت لوگو و علامت تجاری و نام تجاری باهم فرق دارند؟
  و ممنون میشم اگه بهم بگید چقدر طول میکشه ثبت علامت تجاری انجام شود ؟؟؟؟

  1. سلام جهت مشاوره ثبت برند با شرکت تماس بگیرید ولی باید مجوز کسب ، پروانه تولید ، کارت بازرگانی و یا عضویت خاص داشته باشید حدود ۱ الی ۳ ماه

  1. سلام جهت مشاوره ثبت برند با شرکت تماس بگیرید ولی باید مجوز کسب ، پروانه تولید ، کارت بازرگانی و یا عضویت خاص داشته باشید

 9. سلام در خصوص شرکت های سهامی عام و نحوه و شرایط ثبتشون میخواستم بدونم. اگر امکانش هست در مورد این شرکت ها هم توضیح میفرمائین؟

  1. شرکتهای سهامی عام حداقل ۵ نفر موسس باید داشته باشند وتشکیل هیئت موسسین تنظیم اساسنامه و مبلغی از سزمایه باید توسط موسسین تآدیه بشود و سپس ثبت شرکت و پذیره نویسی سهام و باقی کارها

 10. سلام برای ثبت شرکت یک سری کار ها رو انجام دادم ولی به مشکل خوردم میخواستم ببینم اگه قبول میکنید بیارم خدمت شما

  1. سلام وقت بخیر برای کسب اطلاع از مراحل ثبت شرکت و نرخ های مصوب آن با شماره تلفن های ۳۲۲۶۵۰۳۲-۰۲۶ و ۳۲۲۶۵۰۳۳-۰۲۶ در تماس باشید

 11. سلام برای ثبت شرکت یکم مشاوره میخواستم. واینکه انجامش رو شما زحمت بکشین لطفا یک ادرس بدین که مدارک رو بیارم خدمتتون

  1. مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کیش در قالب سهامی خاص:
   تکمیل دو نسخه اساسنامه که باید به امضای سهامداران رسیده باشد.
   تکمیل دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص که باید به امضای کلیه سهامداران رسیده باشد.
   ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس که ذیل آن توسط سهامداران و بازرسان امضاء شده باشد.
   تعیین اولین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی و کپی شناسنامه برابر اصل شده تمامی اعضای هیات مدیره و سهامداران و بازرسین
   کپی کارت ملی برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین(در دفاتر اسناد رسمی) و یا وکیل رسمی شرکت
   کپی شناسنامه برابر اصل شده کلیه مدیران و سهامداران و بازرسین
   ارائه گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت

  1. این مدارک وابسته به موضوع فعالیت و همچنین نوع قالب ثبتی متفاوت خواهند بود. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضا، یک قطعه عکس ۳*۴ به منظور الصاق بر روی معرفی نامه ی سوء پیشینه، مدرک تحصیلی مرتبط، مجوزهای لازم و …. از جمله مهم ترین مدارکی هستند که برای ثبت شرکت به آن ها نیاز خواهید داشت.

 12. سلام خیلی ممنونم بابت این همه صبر وحوصله بابت مشاوره و راهنمایی هاتون به کمک شما به راحتی شرکت ما به ثبت رسید ممنون

 13. سلام ممنون از مطالب مفیدتون بابت تغییر نام شرکت باید چه مراحلی طی بشه؟ لازم هست حتما مجمع عمومی تشکیل بشه؟

   1. سلام.
    اگر ما لوگویی برای برندمون انتخاب کنیم و بعدا بخوایم تغییرش بدیم میشه؟ و اگر میشه باید چه کاری انجام بدیم؟

  1. تکمیل فرم اطلاعات عمومی شرکت
   تکمیل فرم اطلاعات متقاضی (مشخصات، نشانی و…)
   ارائه نام‌های درخواستی و پیشنهادی برای شرکت (انتخاب ۵ نام پیشنهادی)
   تشریح موضوع فعالیت (حسابداری و حسابرسی و…)
   ذکر میزان سرمایه (بسته به نوع شرکت تجاری)
   ذکر نام اعضا و مدیران شرکت (نام و نشانی و سمت و…)
   ذکر نام شعب در صورت وجود
   انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار شرکت برای چاپ آگهی‌های شرکت
   درج اظهارنامه ثبت شرکت
   ثبت اساسنامه و شرکت‌نامه شرکت (مطابق با اساسنامه نمونه جامعه حسابداران رسمی)
   بارگذاری مدارک و اسناد مرتبط
   ارسال فیزیکی مدارک به اداره ثبت شرکت‌ها (اسناد هویتی موسسین، اقرارنامه موسسین، گواهی عدم سوءپیشینه شرکا، تقاضانامه‌ و اساسنامه امضا شده توسط مدیران)
   دریافت تاییدیه اداره ثبت شرکت‌ها
   انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی و آغاز فعالیت رسمی شرکت

  2. سلام جهت راهنمایی و مشاوره با شماره های دفتر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 14. سلام هزینه ثبت شرکت نسبت به هر شهر فرق داره یا همه حا یکیه ؟ اگه فرق داره هزنه ثبت در اهواز رو بگین ممنون میشم

  1. تکمیل فرم اطلاعات عمومی شرکت
   تکمیل فرم اطلاعات متقاضی (مشخصات، نشانی و…)
   ارائه نام‌های درخواستی و پیشنهادی برای شرکت (انتخاب ۵ نام پیشنهادی)
   تشریح موضوع فعالیت (حسابداری و حسابرسی و…)
   ذکر میزان سرمایه (بسته به نوع شرکت تجاری)
   ذکر نام اعضا و مدیران شرکت (نام و نشانی و سمت و…)
   ذکر نام شعب در صورت وجود
   انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار شرکت برای چاپ آگهی‌های شرکت
   درج اظهارنامه ثبت شرکت
   ثبت اساسنامه و شرکت‌نامه شرکت (مطابق با اساسنامه نمونه جامعه حسابداران رسمی)
   بارگذاری مدارک و اسناد مرتبط
   ارسال فیزیکی مدارک به اداره ثبت شرکت‌ها (اسناد هویتی موسسین، اقرارنامه موسسین، گواهی عدم سوءپیشینه شرکا، تقاضانامه‌ و اساسنامه امضا شده توسط مدیران)
   دریافت تاییدیه اداره ثبت شرکت‌ها
   انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی و آغاز فعالیت رسمی شرکت

  1. سلام بله با واحد اداری تماس بگیرین
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام برای ثبت نام کلاس ها با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام برای استعلام قیمت با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام برای استعلام قیمت با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

   1. سلام بله با شماره های زیر تماس بگیرید
    واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه سوم واحد ۸۰
    ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام لطفا دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام مقاله بالا رو مطالعه کنید جهت سولات بیشتر با شماره های دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام فرقی نداره جهت مشاوره با دفتر کرج تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 15. سلام وقت بخیر
  خداروشکر تمام توضیحات کامل جامع هستن و با توجه به دیدگاه و سوالات دوستان سوالتی که داشتم برطرف شد و‌به جواب رسیدم #اقتصاد_قرن

  1. سلام جهت مشاوره با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام جهت مشاوره با شماره های دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام جهت مشاوره با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام لطفا مقاله بالا رو مطالعه کنید جهت مشاوره با دفتر شرکت تماس بگیرین
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام لطفا با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام
   جهت هماهنگی و گرفتن مشاوره کارهای ثبتی تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام
   جهت هماهنگی تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام
   جهت هماهنگی یا مشاوره با تلفن های شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام بله
   جهت هماهنگی تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام بله
   جهت هماهنگی و گرفتن مشاوره بابت مسائل ثبتی شرکت با شماه های زیرتماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. عاطفه محمدی

   سلام و درود
   شرکت مسئولیت محدود حداقل ۲ نفر موسس لازم دارد و به هریک از شرکا به تناسب درصد سهمی که دارند در سود و زیان شرکت سهیم هستند.
   شرکت تضامنی به هریک از شرکا سود تضمین شده ارائه می دهد به طوری که اگر یکی از شرکا از یک شریک طلب داشته باشد در صورت غیاب شریک بدهکار می تواند طلب خود را از بین شرکای دیگر شرکت مطالبه کند.

  1. سلام و درود
   بله انجام میشود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵
   تماس بگیرید.

  2. سلام بله
   جهت هماهنگی تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 16. سلام وقت بخیر، بابت ثبت شرکت مسئولیت محدود چه مدارکی لازم هست؟ و اینکه مدت زمان ثبت شرکت چه قدر هست؟

  1. سلام
   جهت هماهنگی و گرفتن مشاوره تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 17. سلام وقت بخیر.
  یه سوال داشتم. برای ثبت شرکت باید داخل همون شهری که شرکت داخلش هست شرکت رو ثبت کنیم یا فرقی نداره؟

 18. سلام.
  هزینه و مراحل ثبت برند شرکت‌ها با هم فرق میکنه؟
  منظورم از لحاظ اینکه خدماتی هستند یا پیمانکاری یا….؟

   1. سلام و خسته نباشید
    میخواستم بدونم برای ثبت شرکت جه مدارکی لازم هست
    و اینکه چقدر کارهای اداریش طول میکشه

    1. سلام
     جهت هماهنگی و گرفتن مشاوره تماس بگیرید
     دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
     ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
     دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
     ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام ثبت شرکت میانگین بین ۲ هفته تا یک ماه
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  2. سلام برای ثبت شرکت حدودا بین ۲ هفته تا یک ماه زمان میبرد
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام هزینه ثبت شرکت در تهران بستگی به نوع شرکت داره سهامی عام یا خاص یا مسعولیت محدود دارد زمان میانگین برای انجام ثبت بین ۲ هفته تا یک ماه
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  2. سلام جهت هزینه ثبت شرکت بستگی به نوع شرکت داره و زمان حدودی ثبت شرکت حدودا بین ۲ هفته تا یک ما است
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام مدت زمان ثبت شرکت بین ۲ هفته تا یک ماه طول میکشه
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  2. سلام مدت زمان ثبت برند ۲ هفته است
   جهت هماهنگی برای ثبت برند با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام

   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  2. سلام جهت هماهنگی برای انبار گردانی با واحد اداری تماس بگیرید

   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام بله نیرو برای کمک حسابدار در کرج جذب نیرو داریم جهت هماهنگی با واحد اداری تماس بگیرید

   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام کلیه کار های ثبتی ( ثبت شرکت ،تغییرات ،انحلال ،ثبت برند ، ثبت لگو ،کارت بازرگانی، دریافت کد اقتصادی ،لیست بیمه و پلمپ دفاتر )انجام میگردد
   جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  2. سلام بله ثبت شرکت ،تغیرات ،پلمپ دفاتر ،کارت بازرگانی و…
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 19. سلام.
  میخواستم بپرسم ثبت شرکت توی حوزه‌های مختلف (مثل بازرگانی ، خدماتی و …) باهم یکسان هست یا تفاوت دارند؟

  1. سلام جهت مشاوره در امور ثبت شرکت ها با شماره های زسر تماس بگیرید
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  2. سلام خیر نوع ثبت شرکت تغییر باید کرد
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 20. سلام. روزبخیر
  من یک. شرکت جدید تازه ثبت کردم میخواستم. بدونم تکالف مالیاتی که به عهده من هست رو بهم. اعلام کنید

  1. سلام بله ثبت برند هم داریم
   جهت هماهنگی برای ثبت شرکت با شماره های زیر تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری سلوک – طبقه دوم واحد ۶۷
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲__ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 21. وقتتون بخیر برای ثبت شرکت تمامی اعضا هیئت مدیره باید در سامانه سجام ثبت نام انجام داده باشند؟

 22. نمونه صورتجلسه افزایش سرمایه همراه با ورود شریک جدید در شرکت های با مسئولیت محدود ( تضامنی ، نسبی )

  بسمه تعالی

  نام شرکت………………………………. شماره ثبت ………….. و شناسه ملی …………….. سرمایه ثبت شده …………………………….. ریال در تاریخ ………… ساعت ……… مجمع عمومی فوق العاده شرکت با حضور کلیه شرکاء / اکثریت شرکاء در محل شرکت تشکیل و نسبت به افزایش سرمایه و ورود شریک جدید اتخاذ تصمیم شد.

  نام شرکاء میزان سهم الشرکه

  ۱ـ خانم / آقای …………………………. دارای …………………………. ریال سهم الشرکه

  ۲ـ خانم / آقای …………………………. دارای …………………………. ریال سهم الشرکه

  ۳ـ خانم / آقای …………………………. دارای …………………………. ریال سهم الشرکه

  ۴ـ خانم / آقای …………………………. دارای …………………………. ریال سهم الشرکه

  پس از مذاکره در خصوص وضعیت شرکت تصمیم گرفته شد که:

  ۱ـ خانم / آقای …………………. فرزند……… متولد ……… شماره شناسنامه…………………… و شماره ملی ………………………. صادره از ……. به آدرس ……………………………………………………………………………………… با پرداخت …………………… ریال به صندوق شرکت در زمره شرکاء درآمد.

  ۲ـ خانم / آقای …………………. فرزند……… متولد ……… شماره شناسنامه………………………. و شماره ملی ……………………..صادره از ……. به آدرس …………………………………………………………………………………………….. با پرداخت …………………… ریال به صندوق شرکت در زمره شرکاء درآمد.

  مدیر عامل شرکت اقرار به دریافت مبلغ افزایش یافته نمود.

  سرمایه شرکت از مبلغ …………………. ریال به …………………. ریال افزایش یافت. در نتیجه ماده ………. اساسنامه به شرح مذکور اصلاح می گردد.

  به خانم / آقای ………………………….. احدی از شرکاء یا وکیل رسمی شرکت وکالت داده شد که ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکتها نسبت به ثبت صورتجلسه و پرداخت حق الثبت وامضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.

  خانم / آقای ………………………………. امضاء
  خانم / آقای ………………………………. امضاء
  خانم / آقای ………………………………. امضاء
  تذکرات :

  ۱-کلیه صورتجلسات می بایست روی سربرگ شخصیت حقوقی مربوطه پس از امضاء اشخاص ذی سمت و با مهر آن شخصیت حقوقی تهیه و ارسال گردد.

  ۲ ـ فتوکپی مصدق شناسنامه و کارت ملی شرکاء جدید همراه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها ارسال گردد .

  ۳ـ در صورتیکه آورده شرکاء غیر نقدی باشد به امضاء شرکاء رسیده و به اداره ثبت شرکتها همراه با صورتجلسه ارسال گردد.

  ۴ـ در صورتیکه جلسه با اکثریت شرکاء تشکیل شده باشد رعایت دعوت شرکاء وفق اساسنامه شرکت یا قانون تجارت با ارائه مستندات الزامی است.

  ۵ـ شرکاء اصالتاً یا وکالتاً یا ولایتاً نام خود را همراه با ذکر سمت ومیزان سهم الشرکه در صورتجلسه نوشته و امضاء نمایند و در صورتی که وکالتاً امضاء می نمایند ارائه وکالت نامه رسمی ( اصل رونوشت برابر اصل شده ) الزامی است.

  ۶ـ در صورتیکه تعداد شرکاءاز ۱۲ نفر بیشتر باشد انتخاب هیأت نظار مرکب از سه نفرالزامی و درابتدا صورتجلسه نام اعضای هیأت نظار نوشته شود و ذیل صورتجلسه را امضاء نمایند.

  ۷ـ تمام شرکاء ذیل تمام صفحات صورتجلسه را امضاء نمایند.

  ۸ـ صورتجلسه در سه نسخه تهیه و تمام آنها امضاء و یک نسخه از آن ظرف مدت سه روز پس از پذیرش نهایی در سامانه از طریق پست به اداره ثبت شرکتها ارسال و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد.

  ۹-کلیه اقدامات پذیرش صورتجلسات ازطریق سامانه اینترنتی به آدرس irsherkat.ssaa.ir صورت می گیرد.

  ۱۰- جهت دسترسی به کلیه اطلاعیه ها و بخشنامه ها و آخرین راهنمایی های مربوط به چگونگی پذیرش و ثبت درخواست تاسیس و تغییرات اینترنتی علاوه بر مراجعه به راهنمای سایت فوق می توان از پایگاه اطلاع رسانی ثبت شرکتها به آدرس sherkat.ssaa.ir نیز جهت بهره برداری لازم استفاده نمود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *