به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
اقتصاد قرن

درباره شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن

شرکت مدیران محاسب اقتصاد قرن ( عضو انجمن های تخصصی حسابداری و حسابرسی ایران )


دارای گواهینامه های ایزو  ISO 9001 , ISO 9002 سیستم مدیریت کیفیت در خدمات حسابداری و امور مالی

دارای گواهینامه های ایزو  ISMS ISO 27001 سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در منابع و اسناد مالی

دارای گواهینامه های ایزو  ISO 10015 انتقال دانش و آموزش حسابداری و حسابرسی و امور مالی مکانیزه

Department of Finance and Business Century Economics

به نام خدای حسابگر ، حسابساز، حسابرس و حسابدار زمین و آسمان و هر آنچه در اوست. هم او که افتتاحیه و اختتامیه همه حسابها و کتابهاست. ترازش همیشه موزون است و موجودیهایش همیشه در فزون. مطالبات مشکوک الوصولی ندارد چه اینکه کسی از قدرت لایزال او نمی تواند بگریزد و استهلاک انباشته محاسبه نمیکند گویا که در حوزه حسابداری او چیزی بی ارزش نمی شود. به کسی مالیات نمی دهد و از کسی به ناحق چیزی نمی گیرد. نه سهامی است و نه تضامنی. هیچ شراکتی با کسی ندارد تک مالکی است و بی رقیب. هیچ تلفیق و ادغام و ترکیبی در حوزه شخصیتش تعریف شدنی نیست.

حسابداری تورمی ندارد چه در نظرش ارزشها تغییر ناپذیرند. حسابداریش آنقدر خالص است که دوره مالی در آن تعریف نا شدنی و واحد پولی در آن بی معناست. شخصیتش حوزه محدودی ندارد و ازل و ابد را در بر می گیرد. تداومش یک فرضیه نیست یک فرض و حقیقتی محض است. مدیریتش حسابداری است و حسابداری اش مدیریت که بر مدار عدالت است و به مثقال و ذره هم میرسد و چیزی در آن از قلم نمی افتد.

فضل و بخشش اوست که بر مدار اهمیت می چرخد و سرمایه بندگان امیدواری  به اوست. و همان است که رهایی بخش آنان از حساب و کتابش خواهد بود، آنجا که مستجاب می گرداند دعای برترین انسانها را در حق همه عالم که الهی عاملنا به فضلک و لا تعاملنا به عدلک … حسابدار باید در حرفه خود صادق و منافع عمومی را بر منافع شخصی ترجیح دهد .

مدیران محاسب اقتصاد قرن همکاری و مشاوره مستقیم با کارشناسان رسمی و حسابداران رسمی ایران

شرکت حسابداری و حسابرسی در تهران

شرکت حسابداری و حسابرسی در کرج

خدمات مالی و مالیاتی ، خدمات حسابداری ، خدمات حسابرسی ، آموزش حسابداری ، کارآموزی حسابداری ، مشاوره مالی

شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن ( سی ای ) با سالها تجربه و پژوهش مدیران مالی خود در کرج ، تهران و … بعنوان یکی از برترین های شرکت حسابداری و حسابرسی در کرج ، تهران و … با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، قابل اتکاء و مفید مهم ترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست ، به منظور رفع نیازهای حسابداری و مدیریتی شرکت ها ، موسسات ، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی ،  ” شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن ” فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از کادر مجرب  و نیروهای متخصص در زمینه حسابداری و مالی ؛ حسابرسی ؛ امور مالیاتی و بیمه ای ، نرم افزار و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری با اتکاء به سال ها تجربه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در تهران و کرج آغاز نموده است.

“شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن” در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت موسسه طبق اساسنامه آن ، انجام کلیه خـدمات و مشاوره مـالی ، حسابداری ، مدیریت و مالیاتی از قبیل : بازرسی قانونی، انجام رسیدگی و بررسی حسابها و اسناد و گزارشهای مالی ، تجزیه و تحلیل و استقرار سیستم کنترلهای داخلی و مدیریتی، اصلاح حساب، تهیه و تنظیم صورتهای مالی و گزارشهای مالی و مدیریتی ، تنظیم اظهارنامه های مالیات بر عملکرد و ارزش افزوده، ارائه مشاوره مالی و مالیاتی ، انجام بررسیهای ویژه مالی و … به صورت رایگان و مستقل می باشد.

این شرکت از زمان شروع فعالیت تاکنون با اتکاء به دانش و سالها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه ای خود ، به طیف گسترده ای از شرکتهای ایرانی و خارجی که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور منجمله ، خدمات مهندسی ، پیـمانکاری ، تولیـدی و صنعتـی، بازرگــانی ، خدماتی ، مشاوره ، انتشارات و… مشغول به فعالیت بوده اند، خدمات  مالی از قبیل : حسابداری ، حسابرسی ، اصلاح حساب ، ایجاد و بهینه سازی سیستمهای موجود مالی ، مشاوره مالی و مالیاتی و غیره ارائه نموده است .

شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن

خدمات و فعالیت های مالی و حسابداری شرکت حسابداری اقتصاد قرن

انجام کلیه امور حسابداری و مالی شرکت ها (سهامی خاص ، سهامی عام ، مسئولیت محدود و تعاونی ) ، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر قانونی ، مالیات های مستقیم تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و لیست صورت معاملات فصلی موضوع ماده ۱۶۹ ، اعزام نیروی حسابداری از حسابدار تا مدیر و مشاور مالی و مالیاتی با سوابق مفید (تمام وقت یا پاره وقت) نظارتو پشتیبانی مستمر نیروهای اعزامی به شرکت ها و موسسات مشاوره ، ارائه نصب و راه اندازی نرم افزارهای مناسب مالی ، انبار ، حقوق و دستمزد شرکت ها ، موسسات  ، کارخانجات ، اصناف و مشاغل خاص با توجه به نوع فعالیت آنها ، تبدیل سیستم دستی مالی به مکانیزه ارائه سیستم مالی مناسب جهت شرکتهای جدیدالتاسیس یا شرکت های با سیستم مالی نامرتب ثبت سند حسابداری ( جاری – معوقه ) ، طراحی کدینگ اصولی در سطوح مختلف سیستم های مکانیزه و اصلاح کدینگ نامناسب.

تهیه صورتهای مالی اشخاص حقیقی و حقوقی و صورتهای مالی تلفیقی گروه شرکتها طبق ضوابط و استانداردهای ملی تهیه صورتهای مالی از روی اسناد و مدارک ناقص تبدیل صورتهای مالی انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی تهیه انواع گزارشات مالی و تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی تهیه سایر گزارشات مالی و محاسباتی خاص اجرای عملیات اصلاح و بستن حساب ها اجرای عملیات اصلاح حساب و رفع اختلاف حساب با سایر شرکت ها انجام و بررسی مسائل حل اختلاف مالی فی مابین شرکاء در سنوات جاری و گذشته تهیه آیین‌نامه‌ها و دستورالعملهای مالی و کنترل داخلی و بهینه سازی سیستم های مالی ارائه خدمات مشاوره ای در امور مالیاتی ، بیمه، بانکی و تهیه لوایح و دفاعیه های مالیاتی و حضور درهیات های حل اختلاف مالیاتی مشاوره تخصصی مدیریت ، مالی و سرمایه گذاری تهیه و تنظیم طرح های توجیهی فنی و اقتصادی ( BUSINESS PLAN ) بصورت کاملا تخصصی مشاوره و انجام تخصصی فعالیتهای آماری و پ‍ژوهشی ، تجزیه و تحلیلهای آماری و… توسط متخصصین حسابداری ، حسابداری پیمانکاری و تنظیم صورت وضعیت پروژه‌های عمرانی کنترل خط تولید و بهای تمام شده و انجام عملیات انبار گردانی و سیستم‌های انبارداری، کدینگ کالا و کنترل موجودی .

آموزش حسابداری و حسابرسی کاربردی به پرسنل مالی شرکتها و موسسات انجام انواع خدمات حسابرسی شامل ؛ حسابرسی صورتهای مالی ، بررسی اجمالی صورتهای مالی حسابرسی مالیاتی حسابرسی عملیاتی و اجرای روشهای توافقی رسیدگی به صورتهای مالی و انجام حسابرسی داخلی انجام امور انبارگردانی با نیروهای متخصص طبق اصول و استانداردهای حسابداری به همراه دستورالعمل انبارگردانی ابتدا تا ارائه گزارش کسر و اضافات به مدیریت ، انجام بازرسی قانونی شرکتهایی که مطابق مفاد قانون تجارت ملزم به تعیین بازرس قانونی هستند ارائه گزارشهای حسابرسی مورد نیاز بانکها جهت اعطای تسهیلات ، تنظیم تراز و مدارک وام بانکی و پیگیری تا مرحله دریافت وام انجام حسابداری مربوط به امور ورشکستگی و مدیریت تسویه با همراهی وکیل شرکتی مجرب و کارشناسان رسمی دادگستری و حسابداران رسمی .

 خدمات مالی

 1. حسابداری دستی و نرم افزاری
 2. اصلاح و بستن حساب ها
 3. تهیه گزارشات داخلی و مدیریت
 4. تجزیه و تحلیل وضعیت شرکت و تهیه گزارش تحلیلی
 5. ایجاد رویه های مناسب هر شرکت جهت کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری
 6. تهیه و تنظیم بودجه سال های آتی ( بر اساس چشم انداز شرکت )

خدمات مالیاتی

 1. تنظیم اسناد مالیاتی
 2. تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی ( عملکرد ، ارزش افزوده ، گزارش فصلی و … )
 3. تهیه و تنظیم صورتهای مالی جهت حسابرسی و بانک ها
 4. دفاعیه مالیاتی و تهیه لایحه
 5. ارتباط موثر بین وضعیت مالی و مالیاتی و تهیه گزارشات شفاف

خدمات حسابرسی

 1. حسابرسی داخلی – کنترل داخلی ( CIA )
 2. حسابرسی عملیاتی
 3. حسابرسی صورت های مالی
 4. حسابرسی قانونی و بازرسی قانونی ( همکاری با کارشناسان و حسابدارن رسمی )

خدمات آموزش حسابداری و آموزش حسابرسی : 

 1. آموزش حسابداری و حسابرسی ( حسابدار و حسابرس )
 2. آموزش حسابداری حرفه ای ( حسابدار ارشد – رئیس حسابداری )
 3. آموزش افراد مشغول به کار در شرکت ها
 4. آموزش حسابداری نرم افزاری و بهره برداری مناسب از کدینگ
5/5 - (3 امتیاز)

8 دیدگاه دربارهٔ «درباره شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن»

 1. با سلام و احترام.یه سوال داشتم شما موسسه تون کسی رو هم به کار به عنوان مثلا کمک حسابرس معرفی میکنه؟

 2. با سلام من ریاضی خوندم میتونم در موسسه شما آموزش حسابداری و حسابرسی ببینم؟

  1. اقتصاد قرن

   درود بر شما بله امکان آموزش حسابداری مقدماتی و ویژه بازار کار برای شما میباشد با تلفن های شرکت تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *