به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
شرکت حسابداری در شهریار

سمینار وبینار آموزش حسابداری

سمینار ها و وبینار های آموزش حسابداری یکی از سریع ترین راه های ممکن در جهت آموزش حسابداری نوین است. مفاهیمی که در این کلاس ها مورد بحث قرار می گیرد کاملا به روز است و توسط سخنرانان متخصص برگزار می شود برای ثبت نام در این دوره ها تعلل نکنید.

سمینار و وبینار آموزش حسابداری

امروزه با افزایش میزان ارتباطات یکی از مفاهیمی که درگیر این عرصه شده است بحث آموزش است. آموزش از طریق فضای مجازی و در قالب یک محیط مجازی صورت می گیرد. برخی از این آموزش ها مانند سمینار و کاملا به صورت تخصصی برگزار می شود که در اصطلاح به آن وبینار گفته می شود. موسسه ما مجری برگزاری وبینار های مختلف با موضوعات مختلف است که از این وبینار ها می توان به سمینار وبینار حسابداری اشاره کرد.

در این کلاس های تمامی مراحل آموزش به صورت مجازی و زنده برگزار می شود که در این وبینار ها بسته به نوع آن اختیاراتی جهت ایجاد تعامل دو طرفه به استاد و شرکت کننده داده می شود. وبینار آموزش حسابداری در ساعت و روز مشخص برگزار می شود که می بایستی شرکت کنندگان سر ساعت معین با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد وبینار شوند. وبینار آموزش حسابداری گامی بلند در جهت افزایش معلومات در زمینه ی حسابداری است.

خصوصیات یک وبینار آموزشی خوب

امروزه وبینار ها و سمینار های آموزشی بسیاری جهت آموزش حسابداری و مفاهیم پایه آن برگزار می شود که هدف آن افزایش توانایی های فرد در زمینه حسابداری است. از میان این وبینار ها و سمینار های مختلف تنها برخی از آن ها قابل استناد هستند که این وبینار های قابل استناد این ویژگی ها را دارد:

 1. شرکت کنندگان می بایستی تعداد محدود داشته باشند.
 2. تمامی اعضا شرکت کننده باید قابلیت تعامل با استاد و یا سخنران را داشته باشند.
 3. در صورتی که امکان حرف زدن برای وبینار فراهم نباشد بهتر باید بتوان از طریق تایپ رفع اشکال کرد.
 4. در یک وبینار خوب تصویر شخص سخنران پخش می شود.
 5. کلاس های می بایستی هزینه مناسب داشته باشند.
 6. فیلم های ضبط شده بهتر است پس از پایان وبینار و یا سمینار در اختیار شرکت کنندگان قرار بگیرد.
 7. کلاس ها می بایستی سر ساعت معین برگزار شوند.
 8. سرعت یادگیری مفاهیم بهتر است نرمال باشد.

وبینار ها و سمینار های آموزش حسابداری که توسط موسسه ما در اختیار شما قرار می گیرد تمامی این خصوصیات خوب را دارد.

مزایای وبینار آموزش حسابداری

برخی از افراد کارکشته در زمینه حسابداری از شرکت در کلاس ها و وبینار های آموزش حسابداری خودداری می کنند غافل از این اینکه شرکت در وبینار های حسابداری مزایای ویژه ای دارد. از مزایایی که این وبینار ها شامل حال شخص می کند عبارت است از :

 1. افزایش توانایی های فرد در زمینه حسابداری
 2. مرور مفاهیم مهم حسابداری
 3. یادگیری مفاهیم جدید در زمینه حسابداری
 4. افزایش هوش مالی
 5. افزایش اطلاعات فردی در زمینه حسابداری به عنوان یک متخصص
 6. تبادل اطلاعات با اشخاص دیگر
 7. معرفی اپ ها و برنامه های جدید حسابداری
 8. آموزش حسابداری نوین
 9. دور انداختن روش های قدیمی در حسابداری
 10. افزایش مهارت در جهت انجام اعمال مربوط به حسابداری شرکت

برای ثبت نام در دوره های آموزشی ویژه ی حسابداری به قسمت ثبت نام مراجعه کرده و منتظر برگزاری وبینار آموزشی خود باشید.

این دوره ها برای چه کسانی مناسب است؟

مناسب بودن و یا نبودن دوره های آموزشی حسابداری همراه با برگزاری وبینار های به نوع سمینار و موضوع های مورد بحث در وبینار بستگی دارد. هر شخص می بایستی با توجه به نیاز خود در جهت شرکت در کلاس های آموزش حسابداری اقدام به ثبت نام در دوره مورد نظر نماید. کلاس های و وبینار های آموزش حسابداری در چند سطح برگزار می شود. سطح اول برای افراد مبتدی و مناسب افرادی است که به تازگی اقدام به آموزش حسابداری کرده اند. در این جلسات ابتدا به بررسی مفاهیم ساده و پایه ی حسابداری و سپس به آموزش مسائل پیچیده تر پرداخته می شود. نوع دوم سمینار های آموزشی مختص افرادی است که در زمینه ی حسابداری تخصص بسیاری داشته و صرفا در جهت افزایش اطلاعات و به روز رسانی معلومات قدیمی اقدام به شرکت در وبینار های حسابداری کرده اند.  مفاهیمی که در هر یک از کلاس ها مطرح می شود کاملا مناسب سطح اشخاص شرکت کننده است.

عناوینی که در این دوره ها مورد بحث قرار می گیرد

عناوین و مفاهیمی که در وبینار های حسابداری مورد بحث قرار می گیرد به نوع وبینار و اینکه در چه سطحی برگزار می شود بستگی دارد. برای مثال عناوینی که برای افراد مبتدی و تازه کار تدریس داده می شود با مفاهیمی که برای افراد متخصص در زمینه ی حسابداری برگزار می شود متفاوت است. عناوین مورد بحث هر یک از وبینار ها قبل از اقدام به ثبت نام در دوره های آموزشی در اختیار افراد شرکت کننده قرار می گیرد تا افراد از عناوین اطلاع قبلی داشته باشند. از عمده مفاهیمی که در این کلاس های می تواند در لیست موضوعات مورد بحث قرار بگیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. آموزش تهیه انواع گزارشات حسابداری
 2. آموزش معادله اساسی حسابداری
 3. تعریف گروه حساب ها در عرصه ی حسابداری
 4. آموزش مفروضات حسابداری
 5. آموزش اصول پایه حسابداری
 6. میثاق های حسابداری
 7. آموزش مفاهیم حسابداری
 8. بررسی قوانین ثبت حسابداری
 9. تهیه تراز آزمایشی
 10. آموزش نحوه ی بستن حساب ها و تهیه صورتهای مالی

ثبت نام سمینار و وبینار حسابداری

سمینار ها و وبینار های آموزشی حسابداری توسط اشخاص و استادان متخصص می تواند سکوی پرتابی جهت افزایش مهارت های حسابداری و بهره مندی از دریای اطلاعات سخنران باشد. برای ثبت نام در وبینار های آموزش حسابداری کافیست به قسمت مربوطه مراجعه و پس از مشاهده ی مفاهیم مورد بحث در وبینار آموزشی اقدام به ثبت نام کنید. هزینه ی وبینار های آموزشی بسیار زیاد است که در این سایت با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار می گیرد. قیمت هر یک از دوره های آموزشی قابل مشاهده بوده و کل مبلغ ثبت نام در همان ابتدا پرداخت می شود. در صورتی که پس از وارد شدن به سایت از نبود سمینار آموزش حسابداری مطلع شدید کافیست با شماره های درج شده تماس بگیرید تا از تاریخ برگزاری دوره های پیش رو مطلع شوید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

10 دیدگاه دربارهٔ «سمینار وبینار آموزش حسابداری»

 1. تشکیل دوره ها به صورت وبینار واقعا عالی و مفید میتونه باشه مضاف بر اینکه کیفیت آموزش رو دوبرابر میکنه.

 2. سلام خسته نباشید به شما و تیمتون
  یه سوال داشتم اذتون ممنون میشم پاسخگو باشید

  نیازمندی های لازم برای برگزاری وبینار چیست ؟
  و اینکه چه چیزهایی برای یک وبینار میتونه ضروری باشه؟

 3. سلام وفت بخیر
  واقعا اموزش به صورت ویبنار عالیه من که به شخصه کاملا برام مفید بوده
  با تشکر از شرکت اقتصاد قرن بابت مزایا و خدمات مفید و کار امدشون

 4. آموزش حسابداری کاربردی به صورت وبینار واقعا عالی و مفید میتونه باشه مضاف بر اینکه در شرایط کرونا کیفیت آموزش رو دوبرابر میکنه.

 5. شرکت در این وبینارها برای افراد مبتدی هم مناسب هست یا برای افراد با سابقه حسابداری فقط مفید است؟

 6. برگزاری دوره های آموزش حسابداری کاربردی به صورت وبینار روند یادگیری رو بهتر میکنه، ممنون از برگزاری دوره های آموزشی تون به صورت وبینار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.