به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید

هلدینگ اقتصاد قرن

به نام خدای حسابگر، حسابساز، حسابرس و حسابدار زمین و آسمان و هر آنچه در اوست. هم او که افتتاحیه و اختتامیه همه حسابها و کتابهاست. ترازش همیشه موزون است و موجودیهایش همیشه در فزون. مطالبات مشکوک الوصولی ندارد چه اینکه کسی از قدرت لایزال او نمی تواند بگریزد و استهلاک انباشته محاسبه نمیکند گویا که در حوزه حسابداری او چیزی بی ارزش نمی شود. به کسی مالیات نمی دهد و از کسی به ناحق چیزی نمی گیرد. نه سهامی است و نه تضامنی. هیچ شراکتی با کسی ندارد تک مالکی است و بی رقیب. هیچ تلفیق و ادغام و ترکیبی در حوزه شخصیتش تعریف شدنی نیست.

حسابداری تورمی ندارد چه در نظرش ارزشها تغییر ناپذیرند. حسابداریش آنقدر خالص است که دوره مالی در آن تعریف نا شدنی و واحد پولی در آن بی معناست. شخصیتش حوزه محدودی ندارد و ازل و ابد را در بر می گیرد. تداومش یک فرضیه نیست یک فرض و حقیقتی محض است. مدیریتش حسابداری است و حسابداری اش مدیریت که بر مدار عدالت است و به مثقال و ذره هم میرسد و چیزی در آن از قلم نمی افتد.

فضل و بخشش اوست که بر مدار اهمیت می چرخد و سرمایه بندگان امیدواری  به اوست. و همان است که رهایی بخش آنان از حساب و کتابش خواهد بود، آنجا که مستجاب می گرداند دعای برترین انسانها را در حق همه عالم که الهی عاملنا به فضلک و لا تعاملنا به عدلک … حسابدار باید در حرفه خود صادق و منافع عمومی را بر منافع شخصی ترجیح دهد.

هلدینگ اقتصاد قرن با ارائه خدمات مشاوره مالی و حسابداری برای بنگاه های اقتصادی و شرکت های مختلف که آن ها میتواند شامل: تهیه صورتهای مالی، تجزیه و تحلیل کنترل و ارزیابی، ارزشیابی فرآیند، مشاوره امور اداری و پرسنلی، استقرار نماینده و حسابدار، بستن حساب ها و مشاوره در در حوزه های مالیاتی، مالی و مشاوره حسابرسی و … باشد

در ادامه به معرفی تعدادی از برجسته ترین و موثرترین خدماتی که در هلدینگ اقتصاد قرن خبرگان مالی ارائه میشود پرداخته ایم که شامل: مشاوره و نظارت در ثبت اظهارنامه ارزش افزوده، ارسال و تهیه اظهارنامه مالیاتی، ثبت و تنظیم گزارش فصلی و انجام همه فعالیت های حوزه مالی و مالیاتی که برای هر فصل و هر ماه دغدغه ذهن مدیران صاحب کسب و کار است و مدیران موفق به این موضوع واقف هستند که عدم پیگیری و ارسال این قبیل فعالیت ها در برخی موارد جرائم سنگینی به دنبال خواهد داشت.

ارائه خدمات مشاوره و نظارت این مجموعه در زمینه امور اداری و پرنسلی اعم از ثبت نام بیمه ای و لیست بیمه، تنظیم و انعقاد انواع قرارداد های کارکنان، حضور و غیاب کارمندان، تهیه، ثبت و تنظیم کارکرد پرسنل، کارت زنی، محاسبه جمعه کاری و تعطیلات، پرداخت حقوق و مزایا به صورت ماهیانه، انجام امور کارگزینی و … می شود و کسب و کارهایی که طرف قرارداد ما در موسسه هستند میتوانند از مشاوره کارشناسان بهره ببرند.

هلدینگ اقتصاد قرن با اشراف کافی به قوانین مرتبط به امور مالی و مالیاتی می تواند به مشتریان خود در خصوص مشاوره های تخصصی اطمینان کامل داده و همه امور مربوط به واحد مالی آنها را پشتیبانی کند از مشاوره های حسابرسی تا مشاره امور مالیاتی و مالی. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حسابرسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هلدینگ اقتصاد قرن خبرگان مالی امیدوار است با مشارکت همکاران و حسابداران توانمند خود در راستای برآوردن اهداف صاحبین کسب و کارها در حوزه های مالی و مالیاتی، به روزرسانی اطلاعات حسابداری، تهیه و ثبت به موقع گزارش های مالیاتی و مالی، پاسخ به همه نیازهای بحق کارفرمایان بر اساس آخرین مِتدها و تغییرات روز علم حسابداری در ایران و جهان و مشاوره مالیاتی که سبکی نوین را از ارائه خدمات به صاحبین مشاغل و کارفرمایان بر اساس مشتری مداری و تعهد اخلاقی پیش گرفته ایم.

اما چه ویژگی هایی در هلدینگ اقتصاد قرن خبرگان مالی ،ما را از دیگر همکارانمان متمایز می کند

از مهمترین این ویژگی ها، بهره مندی از تیمی خبره و باتجربه در حوزه خدمات رسانی مالی و مشاوره مالی است. مدیران مالی و حسابداران ارشد در اقتصاد قرن از توانمندترین افراد خبره و با اخلاق گزینش می شوند.
مسئولیت پذیری اعضای مجموعه و تضمین انجام امور مالی و مالیاتی از دیگر ویژگی های مهم این موسسه است که با مشاوره و پشتیبانی مداوم کارشناسان، در پایان هر دوره مالی، خیالی آسوده را برای کارفرمایان و صاحبین کسب و کارها به ارمغان می آورد.

  • خدمات مشاوره و مالیات توسط اعضاى هلدینگ
  • خدمات مشاوره حسابداری و مالی توسط اعضاى هلدینگ

مدیر موسس هلدینگ اقتصاد قرن : جناب دکتر پیروز جوان میری

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

10 دیدگاه دربارهٔ «هلدینگ اقتصاد قرن»

  1. سلام
    من هم در این مجموعه آموزش دیدم هم باهاشون در پروژه های مالی همکاری داشتم. یک تیم بسیار حرفه ای و جدی در کار👌
    با آرزوی موفقیت روز افزون.

  2. سلام وقت بخیر در مود تفاوت شرکتهای هلدینگ با شرکت های سرمایه گذاری توضیح بدین ممنون میشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *