به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
نمایندگی رسمی آموزش و فروش نرم افزار سپیدار سیستم

نمایندگی رسمی آموزش و فروش نرم افزار سپیدار سیستم

نرم افزار سپیدار سیستم

شرکت حسابداری اقتصاد قرن، نمایندگی رسمی آموزش و فروش نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم. نرم افزار سپیدار سیستم از نمونه های بسیار موفق در بازار مالی می باشد که با توجه به کارکرد و آپشن های ویژه آن، به همکار و دستیاری منحصر به فرد برای حسابداران و مشاوران مالی تبدیل گشته است.

این نرم افزار روز به روز در حال آپدیت است و بر ویژگی های مثبت آن افزوده می شود که با استفاده از این نرم افزار حرفه ای شما با سرعت بالایی به عملیات مالی خود رسیدگی خواهید کرد و از نتیجه تاثیر گذار این نوع نرم افزار در حساب و کتاب خود، شگفت زده خواهید شد.

فروش و نصب مستقیم این نرم افزار قدرتمند تنها از طریق نمایندگی های معتبر آن امکان پذیر می باشد که در سراسر ایران وجود دارند و آماده خدمت رسانی به شما کاربران عزیز می باشند.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

آشنایی بیشتر با سپیدار سیستم

نرم افزار سپیدار سیستم، نرم افزاری قدرتمند می باشد که زیر مجموعه همکاران سیستم است و شامل سیستم های اصلی، زیر سیستم ها و امکانات جانبی می باشد که شما می توانید هر بخش و سیستمی که به آن احتیاج دارید را خریداری کنید و از امکانات آن بخش استفاده کنید.

نرم افزار حرفه ای سپیدار هم بر روی شبکه قابل نصب می باشد و هم به صورت یک کاربر که نصب بر روی شبکه دارای هزینه ای بیشتر می باشد ولی مزیت این روش این می باشد که تمامی کاربران یک شرکت می توانند از امکانات سپیدار بهره ببرند.

این نرم افزار برای شرکت های ذیل مناسب می باشد و امکاناتی شگفت انگیز را در اختیار کاربر قرار می دهد:

 • شرکت های بازرگانی
 • شرکت های تولیدی
 • شرکت های خدماتی
 • شرکت های پیمانکاری و پخش

همانطور که گفته شد این سیستم به حسابداران کمک بسیاری می کند که در ادامه خلاصه وار بخشی از امکانات این سیستم برای حسابداران را بیان می کنیم:

 • ثبت دفاتر قانونی با شیوه ای آسان و به صورت ریز اسناد و اسناد کل
 • گزارش کاملی از گردش حساب و مانده حساب را در تمامی سطوح معین کرده و امکان تفکیک این حساب ها نیز وجود دارد.
 • ایجاد پیوست ضمائم و مدارک به اسناد حسابداری مربوطه
 • انجام عملیات سنگین بستن حسابها در پایان سال مالی به شکل اتوماتیک
 • اطلاع دادن مدیران از ویرایش و یا حذف اسناد حسابداری از طریق پیامک
 • تبدیل ارز ها و …

که این موارد تنها بخش کوچکی از امکانات سیستم سپیدار می باشد که در حسابداری به کمک شما خواهد آمد.

در بخش زیر شما را با انواع سیستم های اصلی و زیر سیستم های آن آشنا می کنیم تا بتوانید به نیاز خود در انجام عملیات حسابداری به این نرم افزار پی ببرید.

سیستم ها:

 • حقوق و دستمزد
 • فروش
 • تولید
 • دارائی ثابت
 • دریافت و پرداخت
 • تامین کنندگان و انبار تولیدی
 • فروش خدماتی
 • پیمانکاری
 • سفارش گیری

و دیگر سیستم ها که در این بخش تنها چند آیتم متنوع از آن ها بیان شد.

زیر سیستم ها شامل:

 • پیام
 • دوزبانه
 • پیشرفته
 • ردیابی
 • دو واحدی
 • انبار بازرگانی به تولیدی

مواردی که ذکر شد تنها بخش کوچکی از دانش دنیای گسترده سیستم سپیدار می باشد که برای یادگیری و بهره وری از دیگر امکانات آن شما نیاز به آموزش هایی تخصصی در این زمینه خواهید داشت تا در قبال پرداخت هزینه برای سپیدار سیستم، بتوانید بهره کامل از آن ببرید.

نمایندگی رسمی آموزش سپیدار سیستم می تواند شما را در این امر یاری کند؛ اگر به دنبال یادگیری حرفه ای کارکرد این سیستم هستید می توانید از آموزش های جامع و بسیار حرفه ای استادان مجموعه ما بهره ببرید تا با به صورت ریز و جزئی با امکانات سپیدار آشنا شوید و توسط این اساتید حرفه ای آموزش ببینید.

در نمایندگی رسمی نرم افزار همکاران سیستم شما می توانید پس از گذراندن دوره های آموزشی و تعیین سطح،  مدرکی معتبر از نمایندگی سپیدار سیستم دریافت کنید که موجب سهولت شما در استخدام و پوئنی مثبت در رزومه به شمار می رود.

مهم ترین ویژگی های نرم افزار سپیدار سیستم

از برجسته ترین دلایلی که تمامی شرکت ها و فروشگاه ها را مجاب به استفاده از سپیدار سیستم کرده است، سرعت بالای پردازش اطلاعات و دسته بندی آن ها می باشد که در مدت زمانی بسیار کم حسابها را یکپارچه سازی می کند و برخی از عملیات های حسابداری را نیز به صورت خودکار به انجام می رساند.

در نرم افزار سپیدار استانداردهای جهانی برای حسابداری و صورت های مالی رعایت شده است و این ویژگی امکان تعامل این نرم افزار را با دیگر شرکت های خارجی  آسان می کند و در سیستم سپیدار قابلیت استفاده چند زبانه و چند ارزی برای سهولت انجام عملیات وجود دارد.

نصب و آماده سازی آن نیز بسیار سریع انجام می گیرد و این کار توسط نمایندگی محصول در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.

نمایندگی رسمی آموزش و فروش نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

نمایندگی رسمی آموزش و فروش نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

شرکت اقتصاد قرن مفتخر است تا شما را در امر آموزش و خرید نرم افزار سپیدار سیستم یاری کند و به عنوان نماینده رسمی فروش سپیدار سیستم اعلام کند که به عنوان مجری و مشاور نرم افزار سپیدار سیستم، امکان همکاری با بیش از چندین مجموعه و شرکت را در این زمینه دارد.

در حال حاضر شرکت اقتصاد قرن به راه اندازی تعداد بیشماری از سپیدار سیستم ها در شرکت ها و فروشگاه های مختلف پرداخته است و این سیستم یکپارچه سازی عملیات های حسابداری و مالی را با امکاناتی ویژه در اختیار این عزیزان قرار داده است.

نصب و راه اندازی این نرم افزار توسط کارشناسان نمایندگی خودمان انجام می گیرد که در مجموعه ما، قیمت تعیین شده بر سیستم سپیدار با توجه به امکانات ویژه آن، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و شما تنها با یک بار پرداخت هزینه، می توانید همکاری تمام وقت برای انجام امور حسابداری خود داشته باشید.

در نمایندگی رسمی سپیدار سیستم شما می توانید در صورت وجود مشکل یا سوال در  رابطه با راه اندازی، کارکرد سیستم و غیره با کارشناسان بخش نرم افزار سپیدار سیستم در اقتصاد قرن ارتباط بگیرید تا به صورت رایگان و تمام وقت شما را پشتیبانی و یاری دهند.

نمایندگی رسمی نرم افزار همکاران سیستم از موفقیت های بسیار بزرگ اقتصاد قرن می باشد که توانسته در کنار اساتید مجرب به آموزش این نرم افزار بپردازد و آن را با برترین امکانات روز دنیا ارائه دهد.

همکاران سیستم با در بر گرفتن سپیدار و دشت، از جامع ترین نرم افزار هایی می باشد که می تواند صورتی شفاف از عملیات حسابداری را به ما نشان دهد زیرا بر طبق به روز ترین تعاریف دنیا در حسابداری راه اندازی شده است.

همکاران سیستم به شما این امکان را می دهد تا با یکپارچه سازی اطلاعات روی موارد مهم متمرکز شوید و ارزیابی با دقت و سریع را برای پیشرفت مجموعه خود به کار بگیرید و با سرعت بالا به سمت بهره وری بیشتر، کارایی بالاتر و سود آوری بیشتر حرکت کنید.

نمایندگی رسمی نرم افزار دشت همکاران سیستم

نمایندگی رسمی نرم افزار دشت همکاران سیستم

نرم افزار دشت نیز جزو برترین نرم افزار های زیر مجموعه همکاران سیستم است که دارای سیستم حسابداری فروشگاهی می باشد و برای کارفرمایانی مناسب است که به دنبال سود بیشتر و کاهش هزینه در فروشگاه خود هستند.

نمایندگی رسمی نرم افزار دشت را برای مدیران دارای کسب و کار فروشگاهی مناسب می داند و با استفاده از این نرم افزار می توان عملیاتی همچون خرید و فروش کالا، سود و زیان، مشخص کردن موجودی انبار و کالا ها، مشخص کردن بدهکاری و بستانکاری، گزارشات مربوط به دارایی و غیره را انجام داد و به راحتی مدیریت کرد.

این نرم افزار فروشگاهی در نسخه هایی متفاوت و برای کسب و کار هایی کوچک و بزرگ همچون انواع فروشگاه های زنجیره ای و اصناف مختلف ارائه می شود.

نرم افزار دشت مناسب تمام فروشگاه هایی می باشد که در بخش زیر به آن اشاره شده است.

 • عمومی
 • پوشاک
 • سوپر مارکت
 • قنادی، آجیل و خشکبار
 • لوازم یدکی خودرو
 • ابزار و یراق آلات ساختمانی

که این نسخه ها در سه سطح پایه، استاندارد و پیشرفته ارائه می گردد تا کاربران بتوانند بسته به نیاز خود از نرم افزار دشت بهره ببرند.

نحوه بهره وری از آموزش ها و خرید نرم افزار ها

برای دریافت آموزش های حرفه ای ارائه شده توسط تیم مجرب ما می توانید به صفحه اینترنتی اقتصاد قرن مراجعه کنید و از آموزش های حضوری و آنلاین این نرم افزار ها بهره ببرید.

در ابتدا برای خرید محصولات شما باید نیاز خود را به این نرم افزار مشخص کرده تا در نرم افزار سپیدار همان قسمت فعال شود مثلا اگر به بخش حقوق و دستمزد نیازمند هستید می توانید این سیستم اصلی را با قیمتی مناسب از نمایندگی رسمی سپیدار سیستم خریداری کنید.

همچنین برای خرید این نرم افزار ها کافیست با پشتیبان سایت تماس گرفته تا شما را با قیمت محصولات همچون قیمت سیستم های اصلی سپیدار  و زیر سیستم ها آشنا کنند و با راهنمایی هوشمندانه خود، شما را به نتیجه ای مطلوب در خرید برسانند.

به یاد داشته باشید که مشتریان ما، ارزشمندترین دارایی ما هستند که همواره آرزوی موفقیت و حسابی سود ده را برایشان خواستاریم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

119 دیدگاه دربارهٔ «نمایندگی رسمی آموزش و فروش نرم افزار سپیدار سیستم»

  1. تامین کنندگان و انبار و مشتریان و فروش بعلاوه حسابداری ودریافت و پرداخت ماژول هایی هست که شما احتیاج دارید

  1. سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمائید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   ۰۲۱۴۴۰۹۸۴۷۰

  1. سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمائید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   ۰۲۱۴۴۰۹۸۴۷۰

  1. حضوری آموزش دلریم اگر بخواهید غیر حضوری میتونید فیلم آموزشی از فروشگاه اقتصاد قرن تهیه کنید

  1. سلام وقتتون بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمایید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   ۰۲۱۴۴۰۹۸۴۷۰

 1. سلام
  برای مشخص کردن موجودی انبار و کالا به صورت دقیق چه نرم افزاری رو پیشنهاد میکنید
  دشت یا همکاران سیستم؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمایید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   ۰۲۱۴۴۰۹۸۴۷۰

 2. برای ثبت اتوماتیک در سپیدار حتما باید طرف حستب تعریف شود ولی اگر نخواهیم طرف حساب تعریف کنیم میشود وبت اتوماتیک زد؟

 3. سلام آیا سپیدار قابلیت اینو داره که تحت وب باشه یا یک نرم افزار آفلاینه و اگر امکانش هست قیمت فول ماژول نرم افزارو ذکر کنید ممنون میشم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *