به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
دیپلم حسابداری

دیپلم حسابداری بین المللی

دیپلم حسابداری بین المللی

دوره فشرده ۳۶ جلسه دوره آموزشی حسابداری بین المللی ACCA

دیپلم رسمی کشور کانادا و انگلستان QAL & ALLIANCE

سرفصل آموزشی دیپلم حسابداری بین المللی

 • قوانین پایه بین المللى
 • تئورى حسابدارى مالى بین الملل
 • استانداردهاى حسابدارى بین المللى
 • حسابدارى مالى
 • حسابدارى صنعتى
 • حسابدارى بازرگانى
 • حسابدارى مالیاتى
 • گزارشات و تحلیل گزارشات مالى بین المللى
 • مشاوره آموزشى زبان تخصصى

مدت آموزش ۳۶ جلسه فشرده

کلیک روی لینک مقابل جهت رزرو ……………….. https://www.ithce.ir/shop/product/diploma-international-accounting

دفتر ثبت نام دوره کارورزی

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن کرج : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارورزی : خانم یوسفی و احمدی

آموزش حسابداری بین المللی

امروزه ضرورت استفاده از سیستم های پیشرفته ی اطلاعاتی حسابداری بین المللی در کسب و کار های مختلف بر هیچ کسی پوشیده نیست وهمواره به دانش و مهارت کسانی نیاز می باشد که توانایی به کارگیری این سیستم ها را داشته باشند و فعالیت های سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها بسیار متفاوت از قالب های کلیشه ای و بدون وجود ریسک هدر رفتن منابع و دارایی ها ادامه یابد. از این روست که ضرورت کمک گرفتن از افرادی که در حوزه ی حسابرسی و حسابداری بین المللی تخصص دارند، همواره یکی از بدیهی ترین نیاز های جامعه است و به موازات این موضوع تمایل افراد مختلف برای کسب مهارت در این زمینه نیز بیشتر شده و آموزشگاه ها، شرکت ها و موسسات مختلف همانند شرکت اقتصاد قرن در کرج نسبت به ارائه ی خدمات آموزشی اقدام نموده اند.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

سبک و روش آموزش های حسابداری بین المللی

مجموعه ی ما سعی نموده است که با بررسی نیاز های بازار و کارفرمایان و همچنین تعیین میانگینی از تخصص لازم برای افراد علاقمند به این حیطه، مواردی را تعیین نماید که در دوره های آموزش حسابداری بین المللی به عنوان محتوای درسی این کلاس ها، سودمند واقع شود. در طی این جلسات تمامی موارد مرتبط با مهارت های حرفه ای، نکات مرتبط با اخلاق مداری و نگرش حرفه ای در حسابداری، مفاهیم پر کاربرد تئوری و عملی و هر آن چه که مورد نیاز یک فرد حسابدار است، به طور دقیق توسط مدرسان مجرب و با سابقه ی مجموعه به متقاضیان ارائه خواهد شد.

بدیهی است که اگر شما به عنوان متقاضی شرکت در دوره ی آموزش حسابداری بین المللی از سابقه ی تحصیلی یا کاری مرتبط برخوردار باشید، خیلی سریع و با سهولت بیشتری مطالب را آموخته و متوجه افزایش توانایی خود در محاسبات مالی و مدیریت پروژه ها خواهید شد.

انواع دوره های حسابداری بین المللی

آموزش جامع حسابداری که در آموزشگاه مدیران محاسب می‌گذرانید، شما را با اصول اولیه و مفاهیم پایه حسابداری آشنا می‌کند. اما در هیچ دوره جامع حسابداری نمی‌توانید تمامی مباحث مالی را یاد بگیرید. دوره آموزشی حسابداری مدیران محاسب، تنها برای کسانی مناسب است که به دنبال استخدام سریع و فوری در بازار کار مالی هستند. یعنی کلاس حسابداری کارگاهی یا دوره حسابداری مدیران محاسب می‌تواند یک گزینه خوب برای کسانی باشد که مدرک دیپلم دارند و می‌خواهند به عنوان حسابدار ساده، استخدام شوند. اما کلاس آموزش حسابداری برای استخدام در رشته‌های تخصصی‌تر، باید با در نظر گرفتن آن شغل و مباحث آن برگزار شود. 

انواع دوره های حسابداری که می‌توانید بعد از دوره های آموزشی حسابداری مقدماتی بگذرانید را می‌توانید در جدول زیر ببینید: 

عنوان شاخه دوره ی حسابداری

نام لاتین

حسابداری عمومی

Public Accounting

حسابداری تولیدی

Manufacturing accounting

حسابداری صنعتی / بهای تمام شده

Cost Accounting

حسابداری مالیاتی

Tax Accounting

حسابداری دولتی

Governmental accounting

حسابداری مالی

Financial Accounting

حسابداری حقوقی

Forensic Accounting

حسابداری مدیریت

Managerial Accounting

حسابرسی

Auditing

شرکت در برخی از کلاس های حسابداری، دوره های حسابداری و دوره آموزشی حسابداری تخصصی، به داشتن مدرک دانشگاهی نیاز دارد. یعنی نمی‌توانید صرفا با مدرک دوره جامع حسابداری مدیران محاسب در این دوره‌ها ثبت نام کنید. اما در صورتی که بعد از کلاس آموزش حسابداری ویژه بازار کار مدیران محاسب و کسب سابقه و تجربه، همچنان به دنبال کسب دانش عمومی و تخصصی و ارتقای شغلی هستید، می‌توانید برای ثبت نام در دانشگاه‌های مالی، اقدام کنید. 

دوره آموزش حسابداری بازار کار برای استخدام سریع و آسان

واقعیت این است که برای کار به عنوان حسابدار، به تمام مباحث و سرفصل‌هایی که در دانشگاه یا دیگر موسسات آموزشی، یاد داده می‌شود نیازی ندارید. هنگامی که شرکت‌ها برای استخدام حسابدار، آگهی منتشر می‌کنند، تنها به مهارت و توانایی شخص فکر می‌کنند. برای آن‌ها اهمیتی ندارد که شما در دانشگاه چه نمره‌ای گرفته‌اید یا اینکه در چند ترم، درس‌تان را تمام کرده‌اید. شاید مکان گذراندن دوره آموزش حسابداری مقدماتی و تکمیلی مهم باشد اما مهم‌تر از آن، توانایی و مهارت شما به عنوان حسابدار است. برای شرکت‌های خصوصی و دولتی، تنها توانایی و مهارت شما به عنوان حسابدار مهم است. بنابراین فرقی ندارد به سراغ کلاس های حسابداری آنلاین بروید یا دوره حسابداری آفلاین.

برای آن‌ها مهم است که آیا آموزش استاندارد حسابداری را دوره دیده‌اید یا نه. آموزش دوره های حسابداری فنی حرفه ای، یک راه خوب برای تبدیل شدن به یک حسابدار ماهر و تواناست اما دسترسی به آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای خوب با مدرسان مجرب و باتجربه برای همه افراد ممکن نیست. در این هنگام می‌توان از موسسات آموزشی خصوصی برای شروع دوره آموزش حسابداری استفاده کرد. قبل از رفتن به سراغ رشته‌های تخصصی مانند حسابداری دولتی، حسابداری مدیریت و… باید آموزش پایه حسابداری و مباحثی مانند بررسی قانون چک، آموزش ثبت های حسابداری و… را دیده باشید. 

هنگامی که بخواهید به عنوان یک حسابدار ساده شروع به کار کنید، نیازی به مهارت‌های تخصصی و شرکت در کلاس حسابداری تخصصی نخواهید داشت. یعنی کسی انتظار ندارد که یک حسابدار ساده و تازه کار، دوره حسابداری صنعتی، آموزش دوره های حسابداری مالی یا آموزش حسابداری acca را دیده باشد. آموزش حسابداری مالی و از این دست دوره ها، مختص به زمانی است که بخواهید توانایی‌های خود را از سطح یک حسابدار ساده بالاتر ببرید. همانطور که اشاره کردیم، برای کار در واحد حسابداری به عنوان یک حسابدار کم‌تجربه، تنها گذراندن دوره مقدماتی حسابداری کافی است. در آموزش مقدماتی حسابداری، سرفصل‌ها و مباحث اصلی این شغل بیان می‌شود و تا حد امکان کار با نرم افزار حسابداری را یاد خواهید گرفت؛ یعنی همان چیزهایی که یک حسابدار ساده نیاز دارد.

آموزش حسابداری ACCA حضوری

مرکز اقتصاد قرن، از جمله برگزار کنندگان دوره آموزش حسابداری بازار کار و جمع کاربردی به شکل حضوری است. در کلاس حسابداری حضوری، شانس تبادل اطلاعات و دانش خود را با دیگر هنرجویان خواهید داشت. اگر از خواندن کتاب‌های الکترونیکی یا دیدن فیلم کلاس های حسابداری رایگان خسته شده‌اید و به فکر شروع یادگیری واقعی دوره حسابداری هستید، کلاس حسابداری مدیران محاسب بهترین گزینه است. در دوره‌های مالی مدیران محاسب می‌توانید حسابداری حقوق و دستمزد را یاد بگیرید؛ با قانون تجارت آشنا شوید؛ دارایی مشهود و نامشهود و دارایی جاری و غیر جاری را مشخص کنید؛ تفاوت حقوق خالص و ناخالص را بدانید و…. 

مزیت دوره‌های اقتصاد قرن در مقایسه با دیگر آموزشگاه‌ها در این است که:

 • با شرکت در کلاس حسابداری مدیران محاسب و دوره های حسابداری تخصصی آن، می‌توانید زیر نظر بهترین اساتید کشور، حسابداری را یاد بگیرید
 • از مدرک حسابداری و گواهینامه معتبر انجمن اقتصاد قرن و دانشگاه صنعت نفت استفاده کنید
 • از حمایت‌های معنوی مدیران محاسب در پیدا کردن شغل و معرفی به بازار کار استفاده کنید
 • حسابداری را فشرده و جامع اما کاربردی و عملی یاد بگیرید
 • از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مدیران محاسب در یادگیری حسابداری استفاده کنید

آموزش حسابداری غیر حضوری و آنلاین

در آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن یا موسسه آموزشی مدیران محاسب، می‌توانید از مزایای آموزش آنلاین و مجازی حسابداری برای آموزش حسابداری بازار کار و دوره آموزش حسابداری تخصصی هم بهره مند شوید. اگر امکان تردد به تهران را ندارید و نمی‌توانید در کلاس حسابداری حضوری مدیران محاسب شرکت کنید، گذراندن دوره های مجازی حسابداری به شما توصیه می‌شود. تفاوتی در سرفصل‌های کلاس حسابداری حضوری و مجازی مدیران محاسب وجود ندارد و می‌توانید از آموزش سیستم حسابداری و آموزش کاربرد کامپیوتر در حسابداری هم به عنوان مباحث عملی مجازی استفاده کنید. هنگامی که بخواهید حسابداری را کامل و کاربردی بیاموزید، باید آموزش نرم افزارهای حسابداری را بگذرانید. دوره آموزش حسابداری با excel و آموزش حسابداری هلو به عنوان دو نرم افزار کاربردی در دوره حسابداری می‌تواند به شما برای رسیدگی به امور مالی و تهیه سریع گزارشات مالی کمک کند.

آموزش حسابداری رایگان

شما می‌توانید از فیلم‌ها، کتاب‌های الکترونیک و کلاس های حسابداری رایگان در فضای وب و دوره های حسابداری تخصصی هم برای یادگیری اصول و مفاهیم اولیه حسابداری استفاده کنید. هرچند این کار سود چندانی برای شما نخواهد داشت. مهم‌ترین چیزی که شما صرف دیدن فیلم‌های آموزش حسابداری می‌کنید، زمان است. شما نباید فرصت یادگیری اصولی و درست را از دست بدهید و وقتتان را با دوره‌های نامعتبر و غیراصولی، هدر بدهید. دیدن فیلم‌های آموزشی ممکن است شما را از مسیر درست یادگیری منحرف کند. در این حالت، برای جا انداختن مفاهیم درست، باید دوباره زمان و هزینه صرف کنید. به غیر از آن، با دیدن فیلم‌های آموزش رایگان حسابداری، هیچگونه مدرک حسابداری معتبری به شما داده نمی‌شود. چون اصولاً پای امتحان و آزمونی در میان نیست که بتواند میزان فهم شما را از دروس و مباحث مالی، بسنجد. بنابراین بهتر است از همان ابتدا، به سراغ دوره‌های مقدماتی و بازار کار حسابداری بروید. 

آموزش حسابداری با مدرک حسابداری فنی حرفه ای

برای پیدا کردن شغل در بازار کار حسابداری، باید توانایی و مهارت واقعی داشته باشید. رزومه شما به عنوان حسابدار، بررسی می‌شود و مدارکتان ارزیابی می‌گردد. حتی برای گرفتن شغل حسابدار تازه کار و ساده هم باید از پس سوالات مصاحبه شغلی بربیایید. اینکه تنها بدانید حسابداری چیست؛ انواع خطا در حسابداری چیست؛ حق سنوات و نحوه محاسبه بیمه بیکاری چیست و…، نمی‌تواند برای گرفتن شغل به شما کمک کند. به همین دلیل است که باید مهارت فنی و توانایی پیدا کنید.

مدرک فنی حرفه ای دوره حسابداری مدیران محاسب، یک مدرک معتبر و مورد پذیرش برای کارفرمایان است. کسی که مدرک حسابداری را دارد، حداقل دوره آموزش حسابداری با اکسل را دیده است و می‌تواند با نرم افزارهای مالی کار کند. مدرک حسابداری اقتصاد قرن، مورد تایید سازمان فنی حرفه ای است و اعتبار زیادی دارد. آموزش‌های شما زمانی ارزش دارد که با گواهینامه و مدرک حسابداری همراه شود. برای یادگیری حسابداری هم حتما به مدرک حسابداری آکادمیک دانشگاهی نیاز ندارید. با داشتن مدرک دوره های حسابداری هم می‌توانید شانستان را برای گرفتن شغل در بازار کار حسابداری امتحان کنید. 

آموزش حسابداری در هنرستان

بهترین زمان برای گذراندن دوره آموزش حسابداری بین المللی و کلاس های حسابداری بازار کار، سنین پایین است. مثلا هنگامی که در دوران مدرسه و هنرستان بفهمید که حسابداری دو طرفه چیست و چگونه انجام می‌شود، درک بهتری از این موضوع خواهید داشت. برای مباحث عمقی‌تر مانند:

 • ورشکستگی در حسابداری
 • بودجه بندی در حسابداری
 • حسابداری تورمی
 • حسابداری تسهیلات
 • حسابداری حقوق و دستمزد

هم به همین شکل است. هنگامی که ذهن شما از دوران متوسطه به عنوان یک حسابدار پرورش داده شود، بهتر عمل خواهید کرد.

برای کسانی که هنوز در دوران مدرسه هستند و وارد رشته حسابداری در دانشگاه نشده‌اند، تحصیل در مدرسه حسابداری (رشته حسابداری هنرستان) و شرکت در کلاس های حسابداری در هنرستان، بهترین گزینه است. آموزش حسابداری بازار کار از دوران هنرستان و در مدرسه، بسیار کاربردی‌تر و اثربخش‌تر از آموزش در سن بالاتر است. شرکت در دوره آموزش حسابدرای مدیران محاسب، زمانی مناسب است که فرصت یادگیری حسابداری در مدرسه را از دست داده باشید و بخواهید بعد از سن مدرسه و دانشگاه، به شغل حسابداری فکر کنید. اما اگر هنوز فرصت دارید، به انتخاب دوره حسابداری هم فکر کنید. به طور کلی، مسیر آموزش دوره های حسابداری را باید از سنین پایین شروع کنید و بعد از آن به سراغ کار بروید. پس از تجربه اندوزی هم می‌توانید به سراغ شغل‌های بالاتر (با کمک آموزش حسابداری آنلاین و حضوری دوره‌های تخصصی) بروید.

مهارت هایی که یک حسابدار باید داشته باشد

در بازار کار امروزی، مهارت‌های شما به عنوان یک حسابدار محک زده می‌شود. کارفرمایان امروزی اهمیت زیادی به توانایی‌ها و مهارت‌های یک حسابدار می‌دهند (نه صرفا مدرک دوره های حسابداری). بنابراین باید در طول آموزش‌های خود به یادگیری و آموزش اکسل در حسابداری، نحوه کار با نرم افزارهای حسابداری ایرانی مانند آموزش نرم افزار حسابداری هلو، گرفتن گزارش‌های مختلف مالی و تهیه صورت های مالی اساسی، صدور فاکتور رسمی و… را هم بلد باشید. اما به طور کلی، مهارت‌های یک حسابدار موفق را که در دوره حسابداری به شما یاد داده می‌شود، می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • تسلط بر مفاهیم اولیه و اصول حسابداری
 • رعایت اصل رازداری در حسابداری و حسابرسی
 • توانایی رسیدگی به امور پایه مالی مانند نحوه محاسبه اضافه کاری، مرخصی در قانون کار، مبلغ عیدی ۱۴۰۱، بیمه و فیش حقوقی و بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور
 • داشتن آموزش همیشگی و یادگیری مستمر در حوزه مالی
 • استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های روز در کار مالی
 • توانایی کار با نرم افزارهای حسابداری پایه و تخصصی مانند اکسل، هلو، سپیدار و… 
 • توانایی استفاده از قوانین مالی و مالیاتی در کار
 • تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی، لیست بیمه و صورت‌های مالی
 • مهارت و توانایی در ثبت دفاتر حسابداری و بستن حساب‌ها

اما چنین فردی، باید ویژگی‌ها و خصوصیات منحر به فردی را هم در کنار شرکت در کلاس آموزش حسابداری داشته باشد. در کلاس های حسابداری بازار کار، شخصیت شما به عنوان حسابدار شکل می‌گیرد اما داشتن یک سری خصوصیات فردی هم اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل است که شغل حسابداری برای بعضی از افراد مناسب و برای بعضی دیگر، نامناسب است. بخشی از کلاس حسابداری مدیران محاسب به بررسی آیین‌نامه رفتاری و اخلاقی حسابدران اختصاص دارد. اما در نهایت خودتان هستید که باید شخصیت کاری و شغلی حسابداری را پیدا کنید. به چه کسی حسابدار خوب گفته می‌شود؟ کدام آموزش دوره های حسابداری برای همه افراد مناسب است؟

ویژگی های یک حسابدار خوب

حسابداری خوب، حسابداری است که بتواند کارهای خواسته شده را به بهترین نحو‌ انجام دهد؛ در مسیر کاری‌اش رشد کند و به مدیران بالا دستی، مشاوره و راهنمایی‌هایی مالی ارائه دهد. تنها با گذراندن کلاس های حسابداری، دوره آموزش حسابداری آنلاین و آفلاین نمی‌توانید حسابدار شوید. برای حسابدار شدن باید ویژگی‌ها و مشخصات آن‌ها را هم داشته باشید. علاوه بر این‌ها، ویژگی‌های حسابدار خوب شامل موارد زیر هم می‌شود:

 • دقت بسیار بالا در کار برای شغل حسابداری مهم است. دوره حسابداری و حسابرسی، مکمل یکدیگر هستند و با وجودشان، از خطا و اشتباه در کار مالی، جلوگیری می‌شود.
 • حسابدار خوب، نقص و اشتباهات خود را می‌پذیرد، پاسخگو است و به دنبال رفع مشکل می‌رود. به وجود آمدن خطا و اشتباه در کار مالی حتی با کمک گرفتن از نرم افزار و رایانه هم ممکن است. بنابراین، حسابدار خوب باید مسئولیت پذیر باشد.
 • حسابداری امروزی، با کمک گرفتن از واحدهای مختلف و افراد گوناگون در سازمان انجام می‌شود. حسابدار باید توانایی ارتباط با واحدهای مختلف سازمانی را داشته باشد و بتواند با دیگر افراد، کار گروهی کند.
 • حسابدار باید دانش مربوط به صنعت خودش را بلد باشد. مثلا نرخ رشد بازار و نرخ بازگشت سرمایه، دو فاکتور مهم در نشان دادن وضعیت مالی واحدهای صنعتی و تولیدی است. بنابراین حسابدار صنعتی باید در دادن گزارش‌های مالی به این دو فاکتور توجه کند.
 • حسابدار خوب خلاقیت دارد و از نوآوری در کار خودش استفاده می‌کند. مثلا اگر از حسابدار خواسته شده تا سوددهی شرکت را بررسی کند، او می‌تواند انواع سود و زیان شرکت (مانند سود تلفیقی، سود مشارکتی، سود خالص و سود ناخالص) را گزارش کند. 
کار به عنوان حسابدار در خارج از ایران با دوره حسابداری بین المللی

آینده شغلی حسابداری، در ایران و خارج از ایران، روشن است. شغل حسابداری آنقدر پُرطرفدار و محبوب است که می‌توانید با داشتن مدرک حسابداری بین المللی، به مهاجرت و دریافت ویزای کاری در کشورهای مختلف فکر کنید. آموزش حسابداری از پایه، مفید و کارآمد است اما برای کار در کشورهای دیگر و شرکت‌های بزرگ چند ملیتی، به چیزی بیشتر از دوره مقدماتی نیاز دارید. اگرچه آموزش دوره های حسابداری مدیران محاسب می‌تواند به شما برای شروع کار به عنوان حسابدار کمک کند، اما برای دریافت فرصت شغل حسابداری در خارج از ایران کافی نیست. برای کشوری مانند آمریکا، دریافت گواهینامه دوره حسابداری بین المللی cma بسیار مناسب است یا برای کشوری مانند انگلستان، گذراندن دوره حسابداری acca می‌تواند برای دریافت شغل عالی باشد.

دوره آموزش حسابداری تخصصی مانند دوره dba و دوره mba حسابداری هم چه در ایران و چه در خارج از ایران برای مدیران مالی و صاحبان کسب‌وکار، توصیه می‌شود. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های بین المللی حسابداری مدیران محاسب (مانند دوره حسابداری cpa، دوره cima و دوره حسابداری sap)، برای کار به عنوان حسابدار در خارج از ایران اقدام کنید. اما امکان شرکت در این دوره‌ها، بدون گذراندن دوره مقدماتی حسابداری وجود ندارد. برای شرکت در آزمون مدرک بین المللی حسابداری، شما باید آموزش مقدماتی حسابداری را گذرانده باشید و حتی چند سالی را به عنوان حسابدار کار کنید. پس از آن، امکان ثبت نام در آزمون و دریافت گواهینامه معتبر حسابداری برای شما ممکن خواهد بود. 

برای کار به عنوان حسابدار ساده در خارج از کشور هم می‌توانید به دوره آموزش حسابداری بازار کار از طریق کلاس های حسابداری آنلاین و حضوری فکر کنید. برای پیدا کردن شغل، لزوما نباید مدرک حسابداری خاصی داشته باشید یا دانش بالایی داشته باشید. با کسب مهارت و گذراندن کلاس حسابداری مقدماتی و پیشرفته مدیران محاسب هم می‌توانید به گرفتن شغل‌های ساده، فکر کنید. 

دوره آموزش حسابداری مدیران محاسب

مدیران محاسب به شما برای تبدیل شدن به یک حسابدار موفق و ماهر کمک می‌کند. در دوره آموزش حسابداری pact، تمام مباحث مقدماتی و پیشرفته حسابداری گفته می‌شود. از آموزش‌های نظری گرفته تا آموزش عملی حسابداری را می‌توانید در دوره های حسابداری pact، یاد بگیرید. آموزش اصول حسابداری تنها بخشی از ۲۳۶ ساعت آموزش کاربردی و جامع حسابداری مدیران محاسب است. در این دوره حسابداری، به غیر از آموزش کامل اصول حسابداری، مباحث عملی مانند آموزش حسابداری excel هم وجود دارد که به افزایش توانایی و مهارت شما در این شغل کمک می‌کند. 

برای انجام امور مالی در شرکت‌های امروزی، باید به نرم افزارهای حسابداری مسلط باشید و نحوه کار با آن‌ها را بدانید. دوره جامع کاربردی حسابداری، قطعا نمی‌تواند به اندازه دوره حسابداری acca و دوره حسابداری cma برای گرفتن مشاغل مدیریتی و رده بالای امور مالی موثر باشد اما می‌تواند برای برداشتن قدم‌های اول در شغل حسابداری، مفید باشد.

Course

Accountant in Business

Management Accounting

Financial Accounting

Corporate and Business Law (Global) – Online

Performance Management

Taxation

Financial Reporting

Audit and Assurance

Financial Management

Strategic Business Leader

Strategic Business Reporting

Advanced Financial Management

Advanced Performance Management

Advanced Taxation

Advanced Audit and Assurance

ACCA Taxation

ACCA Performance Management

ACCA Financial Reporting

ACCA Audit and Assurance

ACCA Financial Management

Strategic Business Reporting

ACCA Package – Diploma in Accounting

ACCA Financial Accounting

ACCA Management Accounting

Corporate and Business Law (UK)

Advanced Audit and Assurance

ACCA Business and Technology

 Audit & Assurance

Strategic Business Leader

فعالیت حسابداران و حسابرسان

همچنین در طی این دوره تمامی موارد مربوط به صلاحیت های لازم برای فعالیت حسابداران و حسابرسان حرفه ای در این حوزه ی کاری به شما آموخته خواهد شد و چه بسا که پس از گذشت مدتی، شاهد شایستگی ها و صلاحیت های خودتان در این زمینه خواهید بود.

به منظور افزایش سهولت دسترسی حسابداران و مدیران ارجمند  فعال در استان تهران و البرز، دوره آموزش بین المللی حسابداری در شرکت اقتصاد قرن واقع در شهر تهران و کرج، برگزار می گردد و شما متقاضی محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روزها و ساعات برگزاری، اطلاع دقیق از شهریه و شرایط ثبت نام از طریق شماره های موجود در این وب سایت با مجموعه تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید.

مدرک و دیپلمنامه بین المللی آموزش حسابداری

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که مجموعه ی ما به تمامی کسانی که در دوره های آموزشی شرکت می نمایند، به عنوان دیپلم پایان دوره، مدرکی را تقدیم خواهد کرد که از اعتبار بین المللی برخوردار می باشد. این دیپلم از جانب آکادمی ALLIANCE و QAL صادر شده است که خود نماینده ی سه دیپلم دهنده بزرگ و معتبر جهانی ( ایالات متحده آمریکا  کانادا و آمریکای جنوبی ) و انگلیس می باشد.

برنامه‌های تحصیلی دیپلم حسابداری دیپلم بین المللی

برنامه‌های تحصیلی دیپلم حسابداری بین المللی به طور گسترده‌ای در مدارس دبیرستانی و موسسات آموزش حرفه‌ای ارائه می‌شود. این برنامه‌ها شامل دروس اساسی حسابداری، مدیریت مالی، حسابداری مالی، حسابداری هزینه، و مباحث مرتبط با حسابداری مالیاتی می‌باشند.

مزایای حرفه حسابداری

حسابداری یک حرفه پردرآمد و پرفرصت است که به افراد امکان می‌دهد تا در صنعت‌ها و بخش‌های مختلف اقتصادی مشغول به کار شوند. بازار کار حسابداری همیشه به دنبال حرفه‌ای ماهر و با دانش است و این امر به افراد فارغ‌التحصیل این رشته فرصت‌های شغلی بیشماری را فراهم می‌کند.

پیشرفت‌های اخیر در حسابداری

دنیای حسابداری همچنان در حال تغییر و تحول است. پیشرفت‌های فناوری اطلاعات، افزایش استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری پیشرفته، و استفاده از روش‌های نوین گزارش‌گیری مالی، از جمله این تغییرات هستند که فارغ‌التحصیلان دیپلم حسابداری دیپلم بین المللی باید با آن‌ها آشنا باشند.

چگونه دیپلم حسابداری دیپلم بین المللی بگیریم؟

برای کسب دیپلم حسابداری دیپلم بین المللی، باید به یک برنامه تحصیلی معتبر در این زمینه ثبت‌نام کنید. مدارس دبیرستانی و موسسات آموزش حرفه‌ای برنامه‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید به آن‌ها مراجعه و از ثبت‌نام در کلاس‌ها و دروس حسابداری دیپلم بین المللی آغاز کنید.

فرصت‌های پیشرفت در حرفه حسابداری

فارغ‌التحصیلان دیپلم حسابداری بین المللی با پیشرفت در مسیر حرفه‌ای خود می‌توانند به سمت مدیریت مالی، مشاوره مالی، یا حتی حسابداری مالیاتی پیش بروند. با کسب تجربه و مهارت‌های لازم، درآمد و فرصت‌های شغلی آن‌ها به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

نقش حسابداری در مدیریت مالی

حسابداران با داشتن اطلاعات مالی دقیق و صحیح، به مدیران و صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا تصمیم‌های مهم و استراتژیک را درباره مدیریت مالی، سرمایه‌گذاری، و برنامه‌ریزی مالی بهتر بگیرند.

اهمیت حسابداران در کاهش ریسک‌های مالی

حسابداران نقش بسیار مهمی در کاهش ریسک‌های مالی کسب‌وکارها دارند. آن‌ها با تحلیل دقیق اطلاعات مالی و ارائه گزارش‌های مالی مناسب، به مدیران امکان می‌دهند تا از وضعیت مالی کسب‌وکارها آگاه شوند و اقدامات مناسبی برای کاهش ریسک‌ها انجام دهند.

نرم‌افزارهای حسابداری مدرن و نقش آن‌ها

استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری مدرن به‌عنوان یکی از اصولی‌ترین ابزارها در حسابداری امروزی مورد توجه قرار گرفته است. این نرم‌افزارها با اتصال به بانک‌ها و امکان ایجاد گزارش‌های تحلیلی و دقیق، نقش بسیار مهمی در حسابداری ایفا می‌کنند.

نقش حسابداری مالیاتی در کسب‌وکارها

حسابداری مالیاتی نقش مهمی در کاهش بار مالیاتی کسب‌وکارها و اجرای صحیح قوانین مالیاتی دارد. حسابداران مالیاتی با اطلاعات دقیق و به‌روز، امکان محاسبه دقیق مالیات‌ها و ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی صحیح را فراهم می‌کنند.

چرا دیپلم حسابداری دیپلم بین المللی انتخاب خوبی است؟

دیپلم حسابداری بین المللی به افراد امکان می‌دهد تا با کسب اطلاعات و مهارت‌های لازم، به یک حرفه پرفرصت و پردرآمد وارد شوند. این مدرک، گامی اساسی در مسیر توسعه حرفه‌ای در حوزه حسابداری است.

مواردی که باید قبل از انتخاب دیپلم حسابداری بین المللی در نظر بگیرید

قبل از انتخاب دیپلم حسابداری بین المللی، باید به مسیر حرفه‌ای خود دقت کنید و از این که آیا علاقه‌مند به کار در حوزه حسابداری هستید مطمئن شوید. همچنین، برنامه‌های تحصیلی و موسسات آموزشی مختلف را مقایسه و بررسی کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دفتر ثبت نام دوره کارورزی

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن کرج : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارورزی : خانم یوسفی و احمدی

نتیجه‌گیری

دیپلم حسابداری بین المللی یک فرصت بی‌نظیر برای ورود به دنیای حسابداری است. این مدرک، به فارغ‌التحصیلان این امکان را می‌دهد تا در صنعت حسابداری به موفقیت‌های بزرگی دست یابند. با توجه به فرصت‌های شغلی، مزایا، و اهمیت حرفه حسابداری، انتخاب دیپلم حسابداری بین المللی یک تصمیم خوب و هوشمندانه است.

در نهایت، اگر به دنیای حسابداری علاقه‌مندید و می‌خواهید مهارت‌های لازم را برای رشد و پیشرفت حرفه‌ای کسب کنید، دیپلم حسابداری بین المللی یک گزینه عالی است. این دوره آموزشی در آکادمی مدیران محاسب اقتصاد قرن شما را به سمت فرصت‌های شغلی متنوع و موفقیت مالی هدایت می‌کند. حتماً از فرصت‌هایی که دیپلم حسابداری بین المللی به شما ارائه می‌دهد، بهره‌مند شوید و به یک حسابدار ماهر و موفق تبدیل شوید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

6 دیدگاه دربارهٔ «دیپلم حسابداری بین المللی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *