به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
خدمات موسسه حسابرسی

موسسه حسابرسی در کرج

انتخاب بهترین موسسه حسابرسی در کرج

امروزه انجام امور مالی و حسابرسی یکی از مهمترین دغدغه‌های صاحبان، مدیران و سهامداران شرکت‌ها و کسب و کارها محسوب می‌شود. کمک گرفتن از یک موسسه حسابداری و حسابرسی معتبر که دارای مشاوران مالی و متخصصان کارآزموده و با تجربه باشد برای تمامی کسب و کارها بسیار اهمیت دارد. مدیران و صاحبان کسب و کارها همواره سعی می‌کنند بهترین موسسه حسابرسی را برای انجام امور مالی شرکت و کسب و کار خود انتخاب نمایند. برای انتخاب بهترین موسسه حسابرسی در کرج و سایر شهرها باید به نکات مهمی توجه نمود. 

تجربه و سابقه شرکت، آگاهی کامل از قوانین روز مخصوصا در زمینه بیمه و مالیات، استفاده از بهترین ‌نرم‌افزارهای حسابرسی، دقت بالا در تجزیه و تحلیل داده‌ها و اطلاعات مالی و تعهد کاری و اخلاق حرفه‌ای از جمله مهمترین نکاتی است که برای انتخاب بهترین شرکت حسابرسی در کرج و سایر شهرها باید مورد توجه قرار گیرد.

مهمترین خدمات و وظایف یک موسسه حسابرسی معتبر در کرج

برای انتخاب بهترین موسسه حسابرسی در کرج و سایر شهرها ابتدا باید با وظایف و خدماتی که یک موسسه حسابداری و حسابرسی معتبر به مشتریان خود ارائه می‌دهد آشنا شد. از مهمترین خدماتی که یک موسسه حسابرسی معتبر به مشتریان خود ارائه می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارائه خدمات متنوع در زمینه حسابداری و حسابرسی و تهیه صورت‌های مالی
 • انجام امور مالیاتی از جمله تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، لایحه نویسی، تشکیل و رسیدگی به پرونده‌های مالیاتی و دفاع مالیاتی
 • ثبت شرکت و موسسات مختلف و انواع برند و علائم تجاری
 • ارائه ‌نرم‌افزارهای مالی و حسابرسی متناسب با نیاز مشتریان و آموزش و پشتیبانی ‌نرم‌افزارها
 • دوره‌های کاربردی و تخصصی حسابداری و حسابرسی و پکیج‌های آموزشی
 • خدمات مشاوره‌های تخصصی به شرکت‌ها و استارت آپ‌های مالی برای شروع کسب و کار

 

بهترین موسسه حسابرسی در کرج

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، تنظیم دفاتر قانونی، تهیه صورت‌های مالی و گزارشات محاسباتی و مالی از جمله مهمترین امور مالی است که تمامی کسب و کارها با آن مواجه می‌شوند.

امروزه موسسه‌های زیادی در زمینه حسابرسی در حال فعالیت هستند و انتخاب بهترین موسسه حسابرسی در کرج و سایر شهرهای بزرگ کمی دشوار به نظر می‌رسد. در این مقاله مهمترین نکاتی که برای انتخاب بهترین موسسه حسابداری و حسابرسی و استفاده از خدمات مالی و حسابرسی باید به آنها توجه نمود را بررسی می‌نماییم.  

تجربه و سابقه شرکت 

در سال‌های اخیر تعداد شرکت‌ها و موسساتی که در زمینه حسابرسی فعالیت می‌کنند به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است. انتخاب بهترین و معتبرترین موسسه حسابرسی در کرج نیاز به دقت و توجه خاصی دارد. استفاده از خدمات موسساتی که تجربه کمی در زمینه ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی دارند ممکن است باعث بروز مشکلات زیادی برای کسب و کارها شود.

یکی از مهمترین نکاتی که در انتخاب موسسه حسابرسی باید مورد توجه قرار گیرد بررسی سابقه و رزومه شرکت حسابرسی است. یک موسسه حسابرسی معتبر تجربه و سابقه زیادی در انجام صحیح خدمات متنوع مالی، حسابرسی برای شرکت‌ها و کسب و کاری‌های مختلف دارد. 

داشتن گواهینامه‌های معتبر و عضویت در انجمن‌های تخصصی حسابداری و حسابرسی نیز یکی از مواردی است که اعتبار و تجربه شرکت را نشان می‌دهد. بررسی نظرات و میزان رضایت مشتریان قبلی شرکت نیز می‌تواند راهنمای مناسبی برای انتخاب بهترین موسسه حسابداری و حسابرسی باشد.  

آشنایی و تسلط کامل به قوانین و به روز بودن اطلاعات شرکت

استفاده از حسابداران، حسابرسان و کارشناسان مجرب و متعهد یکی دیگر از نکات مهمی است که در هنگام انتخاب بهترین موسسه حسابرسی در کرج باید مورد توجه قرار گیرد.

به دلیل تغییراتی که در قوانین مالی صورت می‌گیرد آشنایی کامل با قوانین روز و به روز بودن اطلاعات شرکت حسابداری و حسابرسی به خصوص در زمینه بیمه، مالیات و قوانین اداره کار اهمیت بسیار زیادی دارد. آشنایی کامل حسابداران و حسابرسان شرکت با اصول نامه نگاری با سازمان امور مالیاتی، وزارت کار و سازمان تامین اجتماعی نیز اهمیت زیادی دارد.

مالیات یکی از مهمترین مسائل مالی است که شرکت‌ها و کسب و کارها با آن مواجه می‌شوند. تسلط کافی بر قوانین مالیاتی و آشنایی با تغییرات قانون مالیات و به روز بودن اطلاعات شرکت حسابداری و حسابرسی در این زمینه بسیار اهمیت دارد. تنظیم دقیق دفاتر و اسناد مالی و ارائه اظهارنامه دقیق به سازمان امور مالیاتی کشور برای تعیین مالیات مناسب و جلوگیری از رد شدن پرونده مالیاتی اهمیت زیادی دارد. یک شرکت حسابداری و حسابرسی معتبر سابقه خوبی در دفاع مالیاتی دارد و دارای کم‌ترین میزان رد دفاتر در حوزه‌های مالیاتی است.

استفاده از بهترین ‌نرم‌افزارهای حسابرسی

انتخاب و خرید ‌نرم‌افزار حسابرسی متناسب با نیاز شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف اهمیت زیادی دارد. مدیران و صاحبان کسب و کار همواره تلاش می‌کنند بهترین و کاملترین ‌نرم‌افزار حسابرسی که قیمت مناسبی دارد و انتظاراتشان را برآورده می‌کند را انتخاب نمایند.

یک ‌نرم‌افزار حسابرسی مناسب باید متناسب با شرایط شرکت و کسب و کار انتخاب شود و امکانات و کارایی لازم را داشته باشد. نحوه پشتیبانی، سرعت پردازش ‌نرم‌افزار و تحت وب بودن یا نبودن ‌نرم‌افزار از جمله مواردی است که در هنگام انتخاب و خرید ‌نرم‌افزار حسابرسی باید مورد توجه قرار گیرد. 

یک شرکت حسابداری و حسابرسی معتبر با توجه به تجربه بالا و آشنایی با انواع ‌نرم‌افزارهای حسابرسی می‌تواند راهنمای بسیار مناسبی برای انتخاب بهترین ‌نرم‌افزار حسابداری باشد.

صاحبان و مدیران کسب و کارهای مختلف می‌توانند با کمک گرفتن از مشاوره‌های حرفه‌ای کارشناسان و متخصصان موسسه حسابرسی در کرج و سایر شهرها بهترین ‌نرم‌افزار حسابرسی را متناسب با شرایط و نیازهای شرکت و کسب و کار خود انتخاب نمایند. 

دقت بالا در تجزیه و تحلیل داده‌ها و اطلاعات مالی

حسابداری و حسابرسی فعالیتی حساس است که به دقت، نظم و تجربه بالایی نیاز دارد. بررسی دقیق آمار و ارقام برای تنظیم اسناد و دفاتر مالی اهمیت بسیار زیادی دارد. بروز خطا در تنظیم اسناد مالی از جمله اظهارنامه‌های مالیاتی می‌تواند تبعات جبران ناپذیری برای شرکت‌ها و کسب و کارها به همراه داشته باشد. 

تجزیه و تحلیل صحیح و اصولی داده‌ها و اطلاعات مالی اهمیت بسیار زیادی دارد. استفاده از خدمات حسابداری و حسابرسی شرکت‌های حسابرسی معتبر که دارای حسابداران و کارشناسان مالی با تجربه و مجرب هستند برای مدیران و صاحبان کسب و کارها اهمیت زیادی دارد. 

استفاده از خدمات حسابداری و حسابرسی یک شرکت معتبر باعث اطمینان خاطر از تهیه و تنظیم صحیح و اصولی اسناد مالی و افزایش دقت و سرعت عمل و رفع سریع خطاهای احتمالی می‌شود.  

تعهد کاری و اخلاق حرفه‌ای

امور مالی جزو محرمانه‌‌ترین بخش‌های یک شرکت و کسب و کار محسوب می‌شود. توجه به تعهد کاری و اخلاق حرفه‌ای در امور مالی و حسابداری اهمیت زیادی دارد. همکاری با یک موسسه حسابداری و حسابرسی معتبر می‌تواند در سرنوشت مالی شرکت‌ها و کسب و کارها بسیار موثر باشد. 

یک موسسه حسابداری و حسابرسی معتبر با استفاده از حسابداران و کارشناسان مالی باصداقت، قابل اعتماد، رازدار و مسئولیت پذیر می‌تواند اعتماد و رضایت مدیران و صاحبان شرکت‌ها و کسب و کارهای مختلف را جلب نماید. 

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی اقتصاد قرن با به کار گیری حسابداران، حسابرسان و کارشناسان مالی مجرب و باتجربه و عضویت در انجمن‌های تخصصی حسابداری و حسابرسی ایران یکی از معتبرترین و با تجربه‌‌ترین شرکت‌ها در زمینه حسابداری و حسابرسی محسوب می‌شود. این شرکت آماده انجام کلیه امور حسابداری و ارائه خدمات حسابرسی در کرج، تهران و سایر استان‌ها است.

اعزام و خدمات حرفه ای حسابرسی

شرکت اقتصاد قرن با اعزام حسابداران رسمی و مشاوران مالی به شرکت ها، کارخانه جات و کسب و کارهای مختلف خدمات متنوعی در زمینه حسابداری و حسابرسی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مشاوره مالی و مالیاتی در کرج و سایر شهرها یکی از مهمترین خدمات این موسسه حسابداری و حسابرسی محسوب می‌شود. 

تهیه و تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده، تنظیم دفاتر قانونی، تهیه صورت‌های مالی از روی اسناد ناقص و ثبت اسناد، ارائه گزارش‌های مالی و محاسباتی، ترجمه و تبدیل صورت‌های مالی و طراحی کدینگ از جمله مهمترین خدماتی است که این موسسه حسابرسی در کرج و سایر شهرها در اختیار مدیران و صاحبان شرکت‌ها و کسب و کارها قرار می‌دهد.

ثبت انواع برند و علائم تجاری، ثبت شرکت و موسسات مختلف، ارائه ‌نرم‌افزارهای حسابداری متناسب با نیاز مشتریان، دوره‌های تخصصی و آموزشی حسابداری و ارائه مشاوره به استارت آپ‌های مالی نیز سایر خدماتی است که این شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

شرکت اقتصاد قرن در طول سال‌ها خدمات مالی و حسابرسی متنوعی به انواع شرکت‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی، مهندسی، پیمانکاری، بازرگانی ارائه نموده است. این شرکت با بهره مندی از مدیران و پرسنل حرفه‌ای و استفاده از دانش و تجربه کافی همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته است.

ارتباط مستمر با مشتریان و کارفرمایان حین انجام پروژهای مالی یکی از مهمترین ویژگی‌های شرکت اقتصاد قرن محسوب می‌شود که باعث رضایت مشتریان و کارفرمایان این شرکت شده است.

فعالیت شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی اقتصاد قرن به ارائه خدمات مالی، حسابداری و حسابرسی به شرکت ها و واحد‌های تجاری و کسب و کارها محدود نمی‌شود.

اشخاص حقیقی و افراد عادی نیز می‌توانند برای اداره صحیح سرمایه خود از خدمات این شرکت و مشاوره‌های کارشناسان حرفه‌ای آن استفاده نمایند. 

دفتر کرج

 • آدرس دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • تلفن : ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
 • مدیر داخلی : خانم یوسفى
 • info@ithce.ir
۵/۵ - (۱ امتیاز)

85 دیدگاه دربارهٔ «موسسه حسابرسی در کرج»

 1. نگار کریمی

  سلام و خسته نباشید.
  شما علاوه بر خدمات حسابداری و حسابرسی که در کرج ارائه میدید آموزش هم دارید؟
  امکانش هست راهنماییم کنید.ممنونم

  1. سلام وقت بخیر بله
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با روال و مراحل انجام کار با شماره تماس های
   ۳۲۲۶۵۰۳۲ و ۳۲۳۶۵۰۳۳ در ارتباط باشید

 2. ممنون از ارائه این مقاله، دقیقا سابقه شرکت و همچنین به روز بودن اطلاعات حسابداران و حسابرسان شرکت، از مهم ترین آیتم ها برای انتخاب شرکت برای خدمات مالی و حسابرسی و مالیاتی میباشد

 3. بسیار عالی، این شرکت در مورد خدمات مالی و حسابرسی و مالیاتی در شهر دیگه هم خدمات ارائه میده؟

 4. بابت آموزش جهت پروژه های حسابداری، حسابرسی و مالیاتی هم دوره های آموزشی برگزار میکنید؟

  1. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   شرکتهایی که میزان درامد سالانه انها بالاتر از ۸۰ میلیارد ریال باشد

  2. اگر درآمدهای شرکت در یک سال بیشتر از ۵ میلیارد ریال باشد، و مشمول ماده ۲۷۲ شود، ابتدا توسط حسابرس رسمی حسابرسی میشود.

  1. سلام وقت بخیر
   مخاطبین حسابرسی مستقل مدیران، سهامداران هستند در صورتی که مخاطبین حسابرسی داخلی، کمیته حسابرسی، میباشد‌.
   همین طور حسابرس داخلی زیر نظر اعضای غیرموظف هیئت مدیره بوده و استقلال کمی دارد. در حالی که حسابرس مستقل دارای استقلال کامل و رابطه استخدامی با شرکت ندارد.

 5. سلام
  برای هماهنگی جهت اعزام. نیرو حسابدار که مسلط به نرم. افزار باشه باچه شماره ای باید تماس بگیرم

 6. سلام وقت بخیر حسابرسی صورتهای مالی سال ۱۴۰۰ برای شرکتهایی با چه مبلغ سود الزامی هست؟

 7. سلام برای اظهارنامه پلمپ دفاتر تا چه زمانی فرصت است و آیا شما این کار انجام مبدهید؟

  1. سلام وقت بخیر
   زمان سفارش و پلمپ دفاتر در هر سال، یک سال قبل میباشد و بهتر است نهایت تا آخر دی ماه سال قبل دفاتر سال بعد سفارش داده شده باشند.

 8. نرگس روشنی

  با سلام
  شرایط صدور گزارش حسابرسی مجدد برای صورتهای مالی تجدیدنظر شده برای یک سال مالی چیست؟

 9. سلام از یکی از دوستان شنیدم دوره کارورزی ۶ ماه رایگان دارین میخواستم بدونم میتونم شرکت کنم یا نه ۲ ماه پیش دورم تموم شده ؟

 10. سلام.
  خسته نباشید به تیم خوبتون، من از خدمات شما استفاده کردم و راضی بودم و به دوستانم هم توصیه کردم.

 11. در مورد مراحل و زمان لازم برای تبدیل شدن از کمک حسابرس به حسابرس مستقل یا رسمی توضیح بدین ممنون میشم

  1. سلام وقت بخیر مهمترین گزارش و مهم ترین مبنا برای تهیه صورت های مالی گزارش تراز آزمایشی هشت ستونی هست

  1. سلام وقت بخیر برای درخواست عضویت در انجمن حسابداری ابتدا باید از میزان سابقه کاری لازم برخوردار باشید. در مرحله اول میتوانید به عنوان عضو وابسته انجمن و در نهایت به عضویت پیوسته انجمن دربیایید.

 12. سلام و روز خوش

  یه شرکت دو فاکتور در تاریخ های متفاوت به ما داده
  یکی فاکتور فروش یکی هم برگشت از فروش قسمتی از همون فاکتور اول
  سند دومی رو میشه لطف کنید بگید چجوری میشه؟

 13. سلام و درود بر شما بله
  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ در ارتباط باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *