به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
ثبت شرکت و برند

ثبت شرکت و برند در کیش

ثبت شرکت، ثبت موسسه، ثبت برند، ثبت تغییرات در کیش توسط تیم فوق تخصصی موسسه ثبتی حقوقی اقتصاد قرن با مشاوره رایگان امور ثبتی شرکتها وموسسات و تغییرات آنها.

تلفن های تماس جهت مشاوره ثبت شرکت،ثبت موسسه و ثبت برند در کیش

دفتر خدمات ثبتی

 1. ثبت شرکت و ثبت برند به عنوان یک فرآیند و عمل قانونی می تواند زمینه های لازم برای شکوفایی و بهره گیری توانمندی ها، دانش و مهارت های افراد را فراهم نموده و همچنین بستر مناسبی برای ادامه ی فعالیت و ماندگاری در عرصه ی رقابت و تجارت را به وجود آورد؛ در واقع هر کسی که بخواهد در بازار کار به عنوان یک شخص حقوقی فعالیت مستمر و دائم داشته باشد، متوجه ضرورت پیروی از قوانین تعیین شده در حوزه ی ثبت شرکت و ثبت برند خواهد شد؛ چرا که ثبت قانونی هر کسب و کاری یکی از بدیهی ترین روش های رسمیت بخشیدن به آن می باشد، ثبت برند و ثبت شرکت تاثیر زیادی بر بهبود نظر و ذهنیات مخاطبان و مشتریان در خصوص آن بیزینس خواهد داشت.
 2. به طور کلی تمامی فعالیت های اقتصادی باید بر اساس مفاد قانون کار و تجارت، تعریف شده و صورت بپذیرند و در این صورت است که به کارگیری سرمایه، تجربه و تخصص می تواند در راستای موفقیت آمیز بودن یک شغل موثر واقع شود. ثبت شرکت می تواند بر اساس هدف و زمینه ی کاری شخص یا اشخاص حقیقی در قالب های مختلفی نظیر سهامی خاص و عام، شرکت های با مسئولیت محدود، تعاونی، تضامنی، نسبی، مختلط سهامی و غیر سهامی و …. انجام شود که هر یک از ضوابط مختلف و مشخصی برای رسمی شدن پیروی می نمایند. بدیهی است که برای انجام این کار نیاز به فراهم آوردن مدارک مشخصی نیز خواهد بود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کیش

این مدارک وابسته به موضوع فعالیت و همچنین نوع قالب ثبتی متفاوت خواهند بود. اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضا، یک قطعه عکس ۳*۴ به منظور الصاق بر روی معرفی نامه ی سوء پیشینه، مدرک تحصیلی مرتبط، مجوزهای لازم و …. از جمله مهم ترین مدارکی هستند که برای ثبت شرکت در کیش به آن ها نیاز خواهید داشت.

کسب اطلاعات به منظور ثبت شرکت در کیش

مهم ترین اقدام برای انجام دادن این کار، به دست آوردن اطلاعات کافی و صحیح از منبعی معتبر است. به یاد داشته باشید که تنها در صورتی که به آگاهی کافی در این زمینه مجهز باشید، خواهید توانست در مدت زمان کمتر کلیه ی امور مربوطه را با بالاترین حد کیفیت به انجام رسانید.

شرکت اقتصاد قرن در کیش یکی از منابع معتبری است که شما می توانید با خاطری آسوده نسبت به جامعیت و صحت مطالب ارائه شده، به عنوان یک راهنما در زمینه ی ثبت شرکت و از طریق شماره های موجود در این سایت، با این مجموعه تماس گرفته و ضمن صحبت با کارشناسان مجرب از مدارک، شرایط و مجوزهای لازم برای ثبت انواع شرکت مطلع گردید.

ثبت موسسه در کیش

همانطور که اشاره شد، مهم ترین روش قانونی کردن کسب و کار ها این است که آن را به ثبت رسمی برسانید و این موضوع در خصوص سایر مشاغل نظیر انواع موسسات و آموزشگاه ها نیز صدق می کند.

هر موسسه ی غیر تجاری، انتفاعی و غیر انتفاعی با هر موضوع فعالیت آموزشی، حسابداری و حسابرسی، ورزشی، هنری، سینمایی، موسیقی، امور خیریه، امور علمی و ادبی، فرهنگی و غیره باید مطابق با آیین نامه های تعیین شده و با طی کردن مراحل خاص و مشخص به ثبت برسد.

برای ثبت موسسه در کیش لازم است که مواردی همچون میزان سرمایه ( حداقل یک میلیون ریال )، تعداد شرکا ( حداقل دو نفر )، دریافت مجوز های لازم از ارگان های مربوطه و … نیز مد نظر قرار بگیرد

هرکدام از این ارگان ها طبق آیین نامه های داخلی و منشور های سازمانی خود دارای شرایط به خصوص و متفاوتی برای اعطای مجوز های لازم در شاخه های مختلف به اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ثبت موسسه می باشند. لازم به ذکر است زمانی که اشخاص حقیقی در این امر با یکدیگر شریک می شوند، هر یک به میزان سهم الشرکه ی خود در برابر هزینه ها، قروض و دیون و سود حاصل از این کسب و کار مسئول هستند. موضوع فعالیت رسمی و قانونی یک موسسه حتما در مجوز های تهیه شده برای آن ذکر خواهد شد تا پس از ثبت موسسه بتواند به عنوان یک شخص حقوقی به راحتی به فعالیت خود ادامه دهد

موسسه اقتصاد قرن در امور ثبت شرکت و ثبت برند

موسسه اقتصاد قرن می تواند به عنوان یک مشاور حرفه ای عمل نماید و به تمامی کسانی که قصد انجام مراحل قانونی و ثبتی را دارند، اطلاعات و آگاهی های لازم را ارائه نماید. این آگاهی توسط جمعی از مشاوران و کارشناسان مجرب و متبحر به متقاضیان ارائه خواهد شد. همچنین در صورتی که شما بخواهید تمامی امور مربوطه را به مجموعه ی ما بسپارید، این امر امکان پذیر است و موسسه اقتصاد قرن وظیفه ی رسیدگی و پیگیری امور لازم و مرتبط با ثبت موسسه را بر عهده خواهد گرفت. برای اطلاع و هماهنگی های بیشتر، با ما تماس بگیرید.

مراحل و مدارک ثبت شرکت در کرج

شرایط لازم جهت ثبت شرکت سهامی خاص به قرار ذیل است :

 • حداقل ۳ نفر عضو اصلی در شرکت که به سن قانونی رسیده باشند. ( ۱۸ سال تمام )
 • حداقل سرمایه شرکت ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال باشد.
 • در بدو تاسیس حداقل ۳۵% سرمایه به صورت نقدی باید به حساب شرکت تودیع شود.
 • در صورت سرمایه غیر نقدی ( در صورت وجود ) باید به تفکیک تقویم و در اظهارنامه منعکس گردد.
 • سرمایه شرکت صرفاَ توسط موسسین تامین می شود.موسسین شرکت،نسبت به کلیه اعمال و اقداماتی که به منظور تاسیس و به ثبت رسانیدن شرکت انجام می دهند، مسوولیت تضامنی دارند.تا وقتی که شرکت به ثبت نرسیده است،صدور ورقه سهم یا گواهینامه موقت سهم ممنوع است.در صورت تخلف امضاء کنندگان آن ها،مسوول جبران خسارات اشخاص ثالث خواهند بود.
 • اعضاء هیات مدیره باید حداقل از ۲ نفر تشکیل گردد و اعضا و هیات مدیره باید حداقل دارنده یک سهم باشند و اعضا و هیات مدیره نباید دارای سوء پیشینه کیفری باشند.

برای تاسیس شرکت سهامی خاص، مدارک ذیل باید به مرجع ثبت شرکت ها تسلیم گردد:

 • تکمیل دو نسخه اساسنامه شرکت که باید به امضای سهامداران رسیده باشد.
 • تکمیل دو نسخه اظهارنامه شرکت سهامی خاص مشعر بر تعهد کلیه سهام و گواهینامه بانکی حاکی از تادیه قسمت نقدی آن که نباید کمتر از سی و پنج درصد کل سهام باشد.اظهارنامه مذکور باید به امضای کلیه سهامداران رسیده باشد.هر گاه تمام یا قسمتی از سرمایه به صورت غیر نقدی باشد باید تمام آن تادیه گردیده و صورت تقویم آن به تفکیک در اظهارنامه منعکس شده باشد و در صورتی که سهام ممتازه موجود باشد باید شرح امتیازات و موجبات آن در اظهارنامه منعکس شده باشد.
 • ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
 • تعیین اولین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی و کپی شناسنامه برابر اصل شده تمامی اعضای هیات مدیره و سهامداران و بازرسین
 • کپی کارت ملی برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین(در دفاتر اسناد رسمی) و یا وکیل رسمی شرکت
 • در صورتیکه اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند،ارائه کپی آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی و نامه معرفی نماینده (در سربرگ شرکت) و کپی شناسنامه و کپی کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی
 • در صورت داشتن سهامدار خارجی برای اشخاص حقیقی ارائه کپی برار اصل پاسپورت و برای اشخاص حقوقی ارائه گواهی ثبت شرکت نزد مرجع ثبت شده حاوی آخرین وضعیت شرکت و همچنین ارائه اصل و ترجمه وکالتنامه و اختیارنامه وکیل سهامدار خارجی(اعم از حقیقی و حقوقی)
 • پیوست گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه اعضای هیات مدیره،مدیرعامل و بازرسان شرکت از طرف متقاضی ثبت شرکت (مراکز پلیس +۱۰)
 • ارائه اقرارنامه در متن صورتجلسه جهت کلیه اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مبنی بر اینکه مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل ۱۴۱ قانون اساسی نبوده و هیچگونه ممنوعیت قانونی موضوع مواد ۱۱۱ و ۱۲۶ قانون تجارت برای آن ها جهت عضویت در هیات مدیره و مدیرعاملی وجود ندارد.
 • تحویل اقرارنامه بازرس یا بازرسان در متن صورتجلسه مبنی بر اینکه هیچگونه نسبت فامیلی اعم از نسبی و سببی با مدیران و مدیرعامل شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم ندارند و خود و یا همسرشان نیز از مدیران و مدیرعامل شرکت بطور موظفی حقوق دریافت نمی دارند.در صورت کشف خلاف مشمول بند ۳ ماده ۲۴۳ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت خواهد بود.ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه اعضای هیات مدیره،مدیرعامل و بازرسان شرکت از طرف متقاضی ثبت لازم می باشد. نمونه متن اقرارنامه: بازرس(بازرسین) اقرار نمودند مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل ۱۴۱ قانون اساسی و مواد ۱۱۱ و ۱۲۶ لایحه اصلاحی قانون تجارت نمی باشند.
 • ارائه اصل وکالتنامه یا کپی برابر اصل وکالتنامه
 • تحویل اصل قیم نامه یا کپی برابر اصل قیم نامه
 • تسلیم گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل ۳۵% سرمایه اولیه شرکت

از آن جا که طرح و تصویب اساسنامه و انتخاب مدیران و بازرسان و تعیین روزنامه و تنظیم اظهارنامه و….لزوماَ باید توسط کلیه موسسین انجام گیرد چنین استنباط می شود که در شرکت های سهامی خاص کلیه تصمیمات در بدو تاسیس باید به اتفاق آراء اتخاذ گردد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کیش

همان طور که گفته شد، شرکت با مسئولیت محدود ، یکی از رایج ترین شرکت های بازرگانی در کشور ما می باشد . این شرکت، عمدتاَ بین اعضای یک خانواده یا افراد فامیل و یا دوستان و آشنایان تشکیل می گردد. به موجب ماده ۹۴ قانون تجارت ، این شرکت شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسوول قروض و تعهدات شرکت می باشد.از این تعریف بر می آید که سرمایه به سهم الشرکه تقسیم شده نه سهام و مسوولیت هر شریک در مقابل دیون و قروض شرکت در حدود سهم الشرکه اوست و سهم الشرکه آزادانه قابل نقل و انتقال نیست.

شرایط لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کیش چیست؟

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود داشتن شرایط زیر لازم می باشد:

این شرکت با حداقل دو نفر شریک دارای سن قانونی (۱۸ سال تمام) قابل ثبت می باشد.

هر دو عضو شرکت باید سهامدار باشند،حتی یک درصد

سرمایه ی اولیه ی این شرکت صد هزار تومان می باشد.(این سرمایه پرداخت نمی شود و اسمی می باشد)

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کیش چیست؟

 •  دو تصویر شرکتنامه ی تکمیل شده
 • دو نسخه تقاضانامه ی تکمیل شده
 • دو کپی اساسنامه ی تکمیل شده
 • تکمیل فرم تعیین نام به ترتیب اولویت نام های پیشنهادی و همچنین فیش واریزی
 • اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد.
 • تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت کلیه ی شرکا،مدیران و هیات نظار(در مواردی که تعداد شرکا بیش از ۱۲ نفر باشد)
 • اصل گواهی عدم سوپیشینه جهت اعضا ی هیات مدیره،مدیر عامل
 • دو نسخه صورتجلسه ی مجمع عمومی موسس
 • دو نسخه صورتجلسه ی هیات مدیره
 • اصل وکالتنامه ی وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.

ثبت برند و علامت تجاری در کیش

طراحی یک لوگو و نشان مخصوص برای  تمامی اشخاص حقوقی یا حقیقی فعال در حوزه ی کسب و کار های تجاری، یک ضرورت می باشد که به طور قطع در زمینه ی بازاریابی و معرفی آنان به مشتریان تاثیر مثبتی خواهد داشت.

از آن جایی که یک تصویر و نشانه با دارا بودن ویژگی های خاص خود می تواند در اذهان عموم ماندگاری بیشتری داشته باشد؛ بنابراین طراحی علامت تجاری و ثبت برند یک اقدام بسیار مهم برای کسب و کارهای گوناگون خواهد بود.

این نشانه می تواند ترکیبی از اسم، علامت، اعداد، تصویر و … با طرح و رنگی مشخص باشد که به طور واضح به موضوع فعالیت آن کسب و کار اشاره دارد.

در صورتی که بخواهید لوگوی بیزینس شما کاملا منحصر بفرد باشد و مالکیت آن را بر عهده داشته باشید و هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری نتواند از آن استفاده نماید، لازم است که نسبت به ثبت برند اقدام نمایید.

همچنین جهت اطلاع، ذکر این نکته نیز ضرورت دارد که پس از انجام این کار، علامت تجاری در انحصار کسب و کار شما خواهد بود و پس از ده سال مجددا باید نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.

با ثبت علامت تجاری و تعیین یک استراتژی درست برای ترویج و تبلیغ آن، می توانید به مرور زمان شاهد افزایش مخاطبان و مشتریان و در نتیجه سودآوری کسب و کارتان باشید.

تیم برند اقتصاد قرن در کیش می تواند در قالب جلسات مشاوره با کارشناسان حقوقی، اطلاعات لازم در خصوص قوانین مرتبط با طراحی لوگو و ثبت برند در کیش را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

ثبت تغییرات شرکت و صورت جلسات تغییرات در کیش

همانطور که ذکر شد، ثبت شرکت از جمله مهم ترین و قانونی ترین روش های رسمیت بخشیدن به یک کسب و کار است. اما در موارد بسیار و شرایط گوناگون ممکن است که بعد از این اقدام، نیاز به اعمال هر نوع تغییرات احتمالی مطرح شود.

در صورتی که شرکا، صاحبین و موسسین یک شرکت در خصوص ضرورت انجام این کار اطمینان داشته باشند. لازم است که نسبت به آگهی ثبت تغییرات شرکت و صورت جلسات اقدام نمایند. تا از این طریق اعلام نمایند که تمامی تصمیمات و تغییرات جدید مطابق با رضایت تمامی شرکا بوده و از طریق قانونی تعیین شده است.

به منظور انجام چنین کاری لازم است که صورتجلسه ی مربوطه و مدارک لازم را تهیه و تنظیم نمود. برای اطلاع رسانی جامع تر در کل کشور، این آگهی در روزنامه رسمی و روزنامه قوه قضاییه چاپ خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آگهی ثبت تغییرات شرکت و صورت جلسات آن با شرکت اقتصاد قرن در کیش تماس بگیرید.

تلفن های تماس جهت مشاوره ثبت شرکت،ثبت موسسه و ثبت برند در کیش :

دفتر خدمات ثبتی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

43 دیدگاه دربارهٔ «ثبت شرکت و برند در کیش»

 1. سلام
  برای ثبت شرکت چه مدارکی رو. باید بهتون ارائه بدیم؟!
  و مبلغ ثبت شرکت ها رو. میشه اعلام کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *