به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید

مریم یوسفی

 

مریم یوسفی مدیر داخلی و یکی از مدیران ارشد هلدینگ اقتصاد قرن

سوابق اجرایی مریم یوسفی

هر شخصی در زندگی کاری خود با فرصت های گوناگونی مواجه است که اگر بتواند از آن ها به بهترین شکل بهره گیرد، علاوه بر افزایش اطلاعات، تجربیات و مهارت های وی به رزومه ای چشمگیر دست خواهد یافت و بابت این که تمام سعی خود را کرده ام تا بتوانم از نهایت ظرفیت و توانمندی های شخصی خودم بهره های لازم را ببرم، بسیار احساس رضایت دارم و چنین احساس خرسندی را برای همگی شما آرزومندم.

سوابق تحصیلی

  • کارشناس نرم افزار کامپیوتر
  • کارشناس ارشد مدیریت اجرایی (MBA)

برخی از مهم ترین سوابق اجرایی مریم یوسفی

  1. کارشناس تحلیل برنامه های حسابداری
  2. مدیر داخلی مدیران محاسب
  3. مدیر امور مالی قراردادها هلدینگ
  4. مدیر اداری و منابع انسانی مدیران محاسب اقتصاد قرن
  5. سهام دار و نایب رئیس هیئت مدیره مدیران محاسب اقتصاد قرن

اکنون که به عنوان یکی از مدیران مجموعه شرکتها و موسسات اقتصاد قرن و مدیران محساب مشغول به فعالیت و ارائه ی خدمات تخصصی حسابداری و حسابرسی به متقاضیان ارجمند هستم، لازم می بینم که اطلاعات جزئی تری را در مورد سوابق خویش به مخاطبان ارائه دهم و چه بهتر که این اطلاعات در یک صفحه از سایت رسمی این مجموعه درج و منتشر گردد.

پس از سپری شدن دوران تحصیل، تمایل زیادی نسبت به انجام کار به صورت تیمی و گروهی داشته ام و از این رو توانسته ام در موقعیت های شغلی و اجتماعی خوبی حضور داشته باشم. از نظر من بخش زیادی از رسالت زندگی هر شخص این است که چگونه با جهان اطراف خود به تعامل و تبادل بپردازد و چگونه با سایر افرادی همراه شود که همانند او خواستار پیشرفت و موفقیت و نوآوری هستند و هدف های بزرگی دارند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)