به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

آموزشگاه حسابداری در تهران ویژه بازار کار

فهرست مطالب این صفحه

آموزش کاربردی حسابداری در تهران ویژه بازار کار

در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد آموزشگاه حسابداری در تهران بپردازیم در صورتی که به دنبال یک آموزشگاه حسابداری مجرب در شهر تهران هستید و می خواهید در این زمینه اطلاعاتی را بدست آورید در این مقاله ما را همراهی کنید. با حضور در یک آموزشگاه حسابداری شما براحتی می توانید حسابداری را یاد گرفته و از مهارت های کسب شده خود در جهت ارتقا شغلی خود بهره ببرید.

آموزشگاه فنی و حرفه ای حسابداری در تهران

 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارآموزی : خانم یوسفی

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

« کارآموزی و کارورزی رایگان با یک سال پشتیبانی آموزشی و کارآموزی رایگان »

معرفی آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” با سال‌ها تجربه در زمینه آموزش حسابداری و مالی، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های حسابداری در تهران شناخته می‌شود. این آموزشگاه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و حرفه‌ای، استفاده از منابع آموزشی بروز و برگزاری دوره‌های متنوع، به دانشجویان خود کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار حسابداری را به دست آورند.

حسابداری چیست؟

حسابداری در حال حاضر یکی از رشته های مهم و پرطرفدار دانشگاهی است که در طول سال افراد بسیاری برای کسب مدرک تحصیلی حسابداری افدام می کنند. حسابداری در واقع یکی از رشته ها و تخصص های قدیمی است که نیازمند تجربه و تخصص ویژه به خود است. تعریفی که از آن وجود دارد این است که به معنای ثبت اطلاعات مربوط به مسائل مالی و همچنین در اختیار قرار داد تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی در اختیار مسئولان و مدیران بالا دستی است که با توجه به آن تصمیمات مقتضی و مناسب اخذ می شود.

حسابداری یکی از مهم ترین راه هایی است که از طریق آن می توان سلامت مالی را کنترل کرد و همچنین بدهی ها، جریان نقدی و دارایی ها را مورد ارزیابی قرار داد. هر یک از گروه های آموزشی در دوران دبیرستان می توانند برای انتخاب رشته حسابداری اقدام کنند.

آینده حرفه حسابداری در ایران

یکی از رشته هایی که در ایران از آینده بسیار خوب و درخشانی برخوردار است حسابداری می باشد. فرقی نمی کند یک سازمان، شرکت، اداره و… در چه اندازه و با چه میزان فعالیتی باشد در هر صورتی اکثریت مراکز نیازمند حسابدار هستند و در برخی از موارد نیز با توجه به گستردگی فعالیت دارای چندین حسابدار مجرب و متخصص نیز می باشند.

این تخصص مهم و ارزشمند را در واقع می توان به عنوان قلب یک مجموعه منظم کاری در نظر گرفت در صورتی مشکلی در این قسمت پیش بیاید سایر امور و زیر مجموعه ها را نیز تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. حسابداری خود به چند بخش و زیرمجموعه تقسیم بندی می شود که هر کدام از آن ها کاربرد و مزایای خاص خودشان را دارد که از مهم ترین آن ها می توانیم به حسابداری مالی، حسابداری دولتی، حسابداری عمومی، حسابداری منابع انسانی، حسابداری مدیریت و … اشاره داشته باشیم.

 

آموزش حسابداری در تهران

شاید بسیاری از افرادی که به حسابداری علاقمند هستند و یا می خواهند از این طریق وارد بازار کار شوند به این فکر می کنند که تنها از طریق تحصیل در دانشگاه می توانند به علاقمندی خود دست پیدا کنند و یا وارد بازار کار شوند. اما شما در هر رشته تحصیلی که باشید می توانید برای آموزش حسابداری اقدام کنید. فرقی نمی کند شما در این زمینه مهارت داشته باشید یا این که هیچگونه آشنایی با رشته حسابداری نداشته باشید در هر صورت می توانید برای آموزش حسابداری در تهران اقدام کنید در واقع برای یادگیری این تخصص هیچ محدودیتی از لحاظ رشته، تخصص، سن و… وجود ندارد.

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد آموزش حسابداری وجود دارد این است که حتی بسیاری از افرادی که در دانشگاه حسابداری و رشته مرتبط را آموزش دیده اند نیز در موارد بسیاری نیازمند حضور در آموزشگاه های حسابداری هستند تا بصورت جامع و کافی این رشته کاربردی را آموزش ببینند و برای ورد به بازار کار از مهارت های لازم برخوردار باشند.

خدمات و دوره‌های آموزشی آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن

 • دوره‌های مقدماتی حسابداری
 • دوره‌های پیشرفته حسابداری
 • دوره‌های نرم‌افزارهای حسابداری
 • دوره‌های مالی و مالیاتی
 • دوره‌های کاربردی و مهارت‌های شغلی

علاوه بر آموزش حسابداری در تهران این امکان برای شما فراهم می باشد که حسابرسی را نیز در تهران یاد بگیرید شاید در نگاه اول حسابداری با حسابرسی یکسان به نظر برسند ولی این دو با هم تفاوت هایی را دارند بطور کلی حسابرسی یک فرایند است که از نظم و قانون خاصی برخوردار است که هدف از آن جمع آوری و آنالیز بدون جانبداری شواهد در مورد ادعاهای مدیریتی در رابطه با فعالیت ها و مسائل اقتصادی است که در نهایت پس از بررسی ادعاها و شواهد گزارش و نتیجه نهایی ارائه می گردد.

آموزشگاه حسابداری در تهران

آموزشگاه حسابداری تمامی انتظاری را که از حسابداری دارید را برای شما برآورده خواهد کرد در صورتی که علاقمند به حسابداری هستید و از این طریق به دنبال ورود به بازار کار هستید با ثبت نام در آموزشگاه حسابداری می توانید اولین گام را در جهت آموزش بردارید. شما بدون توجه به تخصص و دانش خود در زمینه حسابداری می توانید برای آموزش تخصصی حسابداری اقدام کنید. همان طور که گفته شد حسابداری از چند رشته تخصصی برخوردار است که کاربردهای خاص خود را دارد و شما با توجه به نیاز و علاقمندی خود می توانید رشته مورد نظر را یاد بگیرید.

ارائه مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه حسابداری در تهران

در آموزشگاه حسابداری پس از این که مراحل آموزشی و کلاس های تخصصی را پشت سر گذاشتید و در آزمون نهایی موفق شدید مدرک معتبر برای شما ارائه خواهید شد و با استفاده از این مدرک شما در واقع یک حسابدار متخصص و با دانش کافی محسوب می شود که می توانید به عنوان حسابدار در شرکت، سازمان و اداره مورد نظر مشغول به کار شوید آموزش های حسابداری در آموزشگاه حسابداری شما را به اندازه کافی توانمند خواهد کرد و نیاز به طی آموزش های دیگر نخواهید داشت.

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

آموزش حسابداری ویژه بازار کار شامل سرفصل ها و زیر مجموعه های مختلفی است که در ادامه هریک از این سرفصل ها شرح داده میشود.

آموزش حسابداری مقدماتی

حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار شامل مباحثی از جمله مبانی حسابداری و اصول حسابداری می باشد که در واقع گام اول برای ادامه یادگیری حسابداری اجرایی و ویژه بازار کار است.

آموزش قوانین پایه حسابداری

این دوره به توضیح و تشریح انواع مدل های اقتصادی و قوانین بنیادی مالی میپردازد که مطابق با قوانین و استاندارد های به روز داخلی و بین المللی حسابداری آموزش داده میشود.

آموزش تحریر دفاتر

یکی از فنون و علوم مهم حسابداری ویژه بازار کار توانی تحریر دفاتر قانونی به صورت صحیح و مطابق با آیین نامه تحریر دفاتر قانونی ارائه شده از جانب سازمان امور مالیاتی می باشد، که در این دوره به طور کامل آیین نامه مذکور شرح و نحوه نگارش اسناد مالی و دفاتر فانونی به صورت عملی آموزش داده میشود. همجنین کدینگ حسابداری و ماهیت صحیح حساب ها در این دوره بطور کامل توضیح داده میشود.

آموزش حقوق و دستمزد ویژه بازار کار

یکی از مهم ترین خواسته های کارفرمایان از حسابداران، تسلط حسابدار به امور حقوق و دستمزد اعم از نحوه محاسبه حقوق، اضافه کار، عیدی، سنوات، بیمه و… می باشد که به دلیل به روز شدن و تغییر قوانین و نرخ های اداره کار و سازمان تامین اجتماعی، از حسابدار انتظار میرود که علاوه بر تسلط بر امور حقوق و دستمزد، علم خود را همواره به روز کند، در دوره حقوق و دستمزد ویژه بازار کار تمامی سرفصل های یاد شده با توجه به قوانین و مقررات به روز و نحوه استفاده از نرم افزار لیست دیسکت و ارسال لیست بیمه پرسنل  آموزش داده شده.

آموزش حسابداری مکانیزه

منظور از حسابداری میکانیز، نرم افزار های مالی و حسابداری است که دوره حسابداری ویژه بازار کار شامل سه نرم افزار میابشد.

آموزش نرم افزار حسابداری هلو

در این دوره نحوه استفاده و کاربرد تمامی ماژول های نرم افزار هلو اعم از نحوه ثبت اطلاعات اول دوره، خرید و فروش، تولید و… به ظور کامل و عملی آموزش داده میشود.

آموزش نرم افزار حسابداری رافع

این دوره شامل نحوه استفاده و کارکرد نرم افزار رافع میباشد که به صورت کاملا عملی آموزش داده میشود.

آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار

یکی از نرم افزار های پر کاربرد در بازار کار حسابداری نرم افزار سپیدار است که این دوره به طور کامل آموزش نحوه استفاده و کاربرد ماژول های نرم افزار سپیدار را در بر میگیرد.

آموزش حسابداری بازرگانی، بازاریابی مالی و مصاحبه شغلی

دوره حسابداری بازرگانی وبژه بازار کار شامل مباحثی از جمله نحوه ثبت رویداد های مالی در شرکت های بازرگانی، ثبت های مربوط به تسعیر ارز، قوانین کاربردی صادرات و واردات، آموزش روش های دائمی و ادواری در خرید و فروش کالا، نحوه محاسبه بهای تمام شده کالای انبار و…، میشود که یادگیری این مباحث به منظور انجام امور شرکت های بازرگانی الزامی می باشد.

همچنین این دوره در بر گیرنده ی نحوه حسابداری ویژه اصناف ( حسابداری یک طرفه ) و آموزش تحریر دفاتر مشاغل و همچنین فنون مذاکره و مصاحبه شغلی جهت توانایی در دریافت پروژه های مالی ، می باشد.

آموزش مالیات ویژه بازار کار

 آموزش حسابداری مالیاتی به دو بخش تئوری و مکانیزه تقسیم میشود که هر کدام به تنهایی لازمه ورود به بازار کار حسابداری می باشد.

آموزشگاه حسابداری در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید می توانید برای حضور در آموزشگاه حسابداری در تهران اقدام کنید در آموزشگاه حسابداری در تهران از استاتید با تجربه و متخصص بهره گرفته شده است که بخوبی و با تسلط شما را با مباحث مختلف حسابداری اشنا خواهند کرد ویژگی آموزشگاه حسابداری در تهران این هستید که کلاس ها هم بصورت تئوری و هم عملی برگزار می شود تا شما بتوانید در این زمینه تخصص کافی و کامل داشته باشید و در نهایت به عنوان یک حسابدار وارد بازار کار شوید.

مزایای انتخاب آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن

اساتید مجرب و حرفه‌ای

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” با بهره‌گیری از اساتید مجرب و حرفه‌ای، به دانشجویان خود آموزش‌های با کیفیت و کاربردی ارائه می‌دهد. اساتید این آموزشگاه دارای تجربه عملی در زمینه حسابداری و مالی هستند و می‌توانند دانش و تجربیات خود را به بهترین شکل ممکن به دانشجویان انتقال دهند.

استفاده از منابع آموزشی به‌روز

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” از منابع آموزشی به‌روز و معتبر استفاده می‌کند تا دانشجویان بتوانند با آخرین مفاهیم و تکنیک‌های حسابداری آشنا شوند. این منابع شامل کتاب‌ها، مقالات، نرم‌افزارها و ابزارهای آموزشی متنوع است.

برگزاری دوره‌های متنوع

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” دوره‌های متنوعی را در زمینه‌های مختلف حسابداری و مالی برگزار می‌کند تا نیازهای مختلف دانشجویان را برآورده کند. این دوره‌ها شامل دوره‌های مقدماتی، پیشرفته، نرم‌افزارهای حسابداری، مالی و مالیاتی و دوره‌های کاربردی و مهارت‌های شغلی است.

محیط آموزشی مناسب و امکانات پیشرفته

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” با فراهم کردن محیط آموزشی مناسب و امکانات پیشرفته، به دانشجویان کمک می‌کند تا در یک فضای آرام و مجهز به یادگیری بپردازند. این امکانات شامل کلاس‌های مجهز به تکنولوژی‌های مدرن، کتابخانه و منابع آموزشی آنلاین است.

ارائه مدارک معتبر

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” پس از اتمام دوره‌های آموزشی، به دانشجویان خود مدارک معتبر و قابل قبول ارائه می‌دهد. این مدارک می‌توانند در رزومه شغلی شما نقش مهمی ایفا کنند و به شما در پیدا کردن شغل مناسب کمک کنند.

پشتیبانی و مشاوره شغلی

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” به دانشجویان خود پشتیبانی و مشاوره شغلی ارائه می‌دهد. این مشاوره‌ها شامل راهنمایی در خصوص انتخاب مسیر شغلی، نگارش رزومه، آماده‌سازی برای مصاحبه‌های شغلی و ارائه فرصت‌های شغلی مناسب است.

نتیجه‌گیری

آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” با ارائه خدمات آموزشی با کیفیت و متنوع، به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌های حسابداری در تهران شناخته می‌شود. این آموزشگاه با بهره‌گیری از اساتید مجرب، استفاده از منابع آموزشی به‌روز، برگزاری دوره‌های متنوع، فراهم کردن محیط آموزشی مناسب و امکانات پیشرفته، ارائه مدارک معتبر و پشتیبانی و مشاوره شغلی، به دانشجویان خود کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار حسابداری را کسب کنند.

اگر به دنبال یک آموزشگاه حسابداری معتبر و حرفه‌ای در تهران هستید، آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن” گزینه‌ای بسیار مناسب برای شماست. با انتخاب این آموزشگاه، می‌توانید از خدمات آموزشی با کیفیت و فرصت‌های شغلی مناسب بهره‌مند شوید و مسیر موفقیت شغلی خود را هموارتر سازید. اعتماد به آموزشگاه حسابداری “اقتصاد قرن”، اعتماد به آینده‌ای روشن و موفق در دنیای حسابداری است.

آموزشگاه فنی و حرفه ای حسابداری در تهران

 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارآموزی : خانم یوسفی
۴.۸/۵ - (۶ امتیاز)

189 دیدگاه دربارهٔ «آموزشگاه حسابداری در تهران ویژه بازار کار»

 1. سلام آدرس واحد آموزش حسابداری تهران همون فلکه دوم صادقیه تهران هست؟
  آموزش حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار هم دارید؟

   1. سلام وقت شما بخیر در اسرع وقت با شما گفتگو خواهم داشت و در صورت تسریع کار با تلفنهاى زیر در ارتباط باشید

    دفتر تهران مرکزى

    ٠٢١٨٨٩٨٢٣۵٠

    ٠٢١۴۴٠١٧٧٢١

    دفتر کرج مرکزى

    ٠٢۶٣٢٢۶۵٠٣٢

    ٠٢۶٣٢٢۶۵٠٣٣

    واحد کارآموزى و کارورزى

    ٠٢۶٣٢٢۴۶۶٧١ ٠٢۶٣٢٢۴۶۶٢٩

    سایر خطوط مشاوره

    ٠٩١٢۴۶٧٧٧۶٢ ٠٩٣۶٢٢٣٣۶٠۶

    وب سایت

    https://www.ithce.ir

    ساعات مصاحبه حضورى ساعات ١٢ الى ١٨

 2. چقدر خوب که یه شعبه تهران هم دارید
  من بخاطر کلاس های خوبتون میومدم کرج..از الان تهران میتونم کلاسامو ادامه بدم

  میشه آدرس دفتر تهران رو برام بزارید؟؟؟؟

   1. سلام وقت بخیر طبق آخرین بخشنامه به شماره ۲۰۰/۹۹/۶۰ مورخ ۹۹/۰۸/۱۴ اشخاص حقیقی با درآمد سالانه بین ۱۸ میلیارد ریال تا ۵۵ میلیارد ریال دارند در گروه ۲ مشاغل قرار میگیرند

   1. سلام وقت بخیر هم کارگاه های عملی و هم کارگاه های تئوری همزمان با هم و مکمل هم دیگر برگزار میشوند.

 3. عبدل حسین خیرابادی

  سلام یه فروشگاه اسباب بازی دارم میخواستم بدونم ایا انبار گردانی هم انجام میدین ؟؟ منظقه (افسریه)

 4. سلام من قبلا یه اموزشگاه حسابداری رفتم ولی راضی نبودم میخواستم بدونم اموزشکاه حسابداری دفتر تهران کلاس هایی تحت عنوان برسی مجدد یا رفع اشکال برگزار میکنید؟؟

 5. سلام یه کار گاه تولیدی تو گرمسار دارم برای کار های حسابرسی میخواستم بدونم نیرو ارسال میکنید انجام بدن و اینکه مبلغش چقدر میشه ؟؟

 6. سلام من تازه فوق دیپلم حسابداری رو گرفتم و میخوام زود تر وارد بازار کار بشم شرکت شما جذب نیرو داره برای تهران سابقه کار هم ندارم ؟؟

  1. سلام جهت پاسخ به سوالات دوزه های حسابداری با واحد اموزش در ارتباط باشید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام بله
   جهت انجام کار های مالیاتی با واحد اداری تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 7. سلام
  یه هایپر مارکت دارم برای انبار گردانی و بروز کردن حساب ها میخواستم بدونم شما انجام میدین و نیرو ارسال میکنید ؟؟ادرس هم اسلام اباد

  1. سلام بله انجام میشود جهت هماهنگی با دفتر تهران تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام به جهت مشاوره با دفتر هماهنگ کنید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 8. سلام وقتتون بخیر . من کلا رشته لیسانس و ارشد با حسابداری جداست ولی دوست دارم حسابداری یاد بگیرم. میخواستم بدونم میتوانم با دوره های شما کامل یاد بگیرم؟
  دوره ها انلاین هستن یا افلاین؟
  هزینه چقدر است؟

  1. سلام بله میتونید شرکت کنید هم به صوزت انلاین هم به صورت حضوری جهت ثبت نام و اطلاع از کلاس های اموزشی با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 9. سلام یه شرکت بخش دارم که تو بعضی از شهر ها دفتر و انبار دارم میخواستم ببینم کار های حسابداری و انبار گردانی انجام میدین ؟؟شهر ها ( تهران .کرج .قم. اصفهان. سمنان .مشهد . کرمان . قشم وکیش ) هست که باید نیرو ارسال بشه برای انجام کار ها شرکت شما انجام میده ؟؟

  1. سلام به انجام میشه جهت هماهنگی با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 10. سلام پیشنهاد شما برای یک فروشگاه رنگ و ابزار که سه تا انبار نقاط مختلف داره وتنوع جنس خیلی بالایی داره چه نرم افزار حسابداری معرفی میکنید ؟؟؟

  1. سلام بله جهت انجام مشاوره تلفنی و حضوری با دفتر شرکت هماهنگ کنید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام جهت اطلاع از دروس طرحa با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام اصول حسابداری
   جهت ثبت نام در کلاس های حسابداری با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 11. سلام تایم کلاس های حسابداری صنعتی چه رو ز هایی هست ؟ چون شاغل هستم باید برنامه ریزی کنم ممنون میشم زود تر جواب بدین

 12. ممنون از دوره های حسابداری کاربردی تون.
  به معنی واقعی کلمه فاصله بین دانشگاه و بازار کار رو از بین برده👌🏻

  1. سلام بله با دفتر کرج هماهنگ بفرمایید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام تهران شعبه دیگه ای نداریم ولی کرج هم اموزش داریم
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری

 13. با سلام و عرض خسته نباشید
  من دیپلم ریاضی و فوق لیسانس صنایع غذایی دارم. می خواستم دوره های حسابداری رو آموزش ببینم برای شروع به کار در شرکت تولیدی.
  لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید که از کجا باید شروع کنم و با آموزش چه دوره ای می تونم شروع به کار کنم. ضمنا تهران نیستم و می خواستم از آموزش مجازی استفاده کنم

 14. دوره‌ها عالی بود
  آقای جوان واقعا استاد دانا و دلسوزی هستند و تدریسشون عالیه
  من که خیلی راضی بودم😇

  1. سلام جهت مشاوره برای ثبت نام باواحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

 15. باعرض سلام خدمت استاد عزیز دوره حسابداری ویژه بازارکارفوق العاده بود هم نحوه آموزش عالی بود هم برخوردشما بادوستان سپاس ویژه ازشما .خسته نباشیدخداقوت

 16. تلاشتون برای یادگیری کاراموز ها اون هم بصورت کاربردی قابل تحسین بود و محتوای اموزشی بسیار غنی بود

 17. دوره اموزشی فوقولاده خوبی بود بسیار کاربردی من واقعا راضی بودم از هر لحاظ کلاس با اقای مهدی زاده عالی بود با سپاس فراوان و خسته باشید

 18. بسیار هم عالیییییییییییییییییییییییی
  به همین سادگی حسابدار شدیم رفت
  منم اولش باورم نمیشد
  ولی بعد از یک دوره نتیجه اش را دیدم(:

  1. سلام جهت اطلاع از زمان بندی کلاس ها با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶

  1. سلام بله جهت هماهنگی برای امور حسابداری با دفتر شرکت هماهنگ کنید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 19. سلام یه شرکت پخش زعفران تو اصفحان دارم برای انبار گردانی و به روز کردن حساب ها چند ماه پیش یه شرکت دیگه امدن ولی مشکلات ما حل نشد دوستان شما رو معرفی کردن میخواستم بدونم پروژه تو اصفحان هم قبول میکنید ؟؟؟

  1. سلام بله انجام میشه جهت هماهنگی با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام برای شرکت و اطلاع از زمان برگذاری کلاس های مالیات مکانیزه با دفتر تهران تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 20. سلام کلاس نرم افزار سپیدار تو تهران چند جلسه هست و به چه صورت هست ؟ چون تو فروشگاه دو تا حسابداری سپیداردارین

  1. سلام زمان کلا ۶ ساعت هست که بطور کامل کل نرم افزار توضیح داده میشود
   جهت ثبت نام در کلاس سپیدار با واحد اموزش تماس بگیرید
   واحد آموزش کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه سوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۴۶۶۷۱ ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
   فیلم اموزشی فروشگاه اقتصاد قرن هم کامل هست به دلیل طولانی بودن ویدیو به دو قسمت تقسیم شده
   جهت دانلود فیلم اموزشی سپیدار به فروشگاه اقتصاد قرن مراجعه کنید
   https://www.ithce.ir/shop/
   https://www.ithce.ir/shop/product/sepidar-software-training-video-supplement-part-one/

 21. سلام امکانش هست که چند تا درس از طرح aو چند تا درس از طرح b انتخاب کنم و اینکه چون من چند رو در هفته کرج هستم و چند روز رو تو تهران میشه چند تا از کلاس ها رو تو کرج شرکت کنم الباقی رو تهران ؟؟

 22. سلام نرم افزاری دارین که بشه به صورت شبکه ای کار کرد ؟ چون چند دفتر فروش تو رشت و امل و تبریز و کرج و تهران داریم که از یک انبار مرکزی ساپورت میشه که در صورت فروش یا هر سندی که زده میشه بغیه شعبه ها هم باید در جریان باشن ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام بله موجود هست
   جهت مشاوره جهت خرید نرم افزار و استعلام قیمت با دفتر شرکت هماهنگ کنید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 23. سلام یه دفتر پخش تو شیراز دارم برای انجام یک سری کار ها به مشاوره نباز دارم میخواستم ببینم امکان مشاوره نصویری هم دارین ؟؟

  1. سلام بله جهت هماهنگی برا مشاوره با دفتر شرکت هماهنگ کنید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام بله جهت هماهنگی با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 24. سلام از وقتی که که تو کلاس های شما شرکت کردم خیلی تو کارم تاثیر داشته و سمت بالا تری رو گرفتم ممنونم از جناب جوان میری و تیم خوبشون

  1. سلام بله انجام میشه جهت هماهنگی با دفتر شرکت تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

  1. سلام بله
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام بله انجام میشه جهت هماهنگی با دفتر شرکت هماهنگ کنید
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

  1. سلام بله جهت هماهنگی با دفتر تهران یا کرج تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱
   دفتر کرج : میدان شهدا – ساختمان اداری و تجاری سلوک – طبقه دوم اداری
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲

 25. سلام یه مشاوره برای بحث صادرات و واردات داشتم برای ترکیه و دبی میتونم از شما کمک بگیرم و اینکه به صورت ماهانه مشاوره رو داشته باشیم ؟

  1. سلام جهت هماهنگی با دفتر تهران تماس بگیرید
   دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه – ابتدای بلوار فردوس شرقی – پلاک ۵۴ – طبقه سوم
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰ ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 26. کتایون میربابایی

  بسیار کلاسهای خوب و عالی برای ورود به بازار کار هست دوره های حسابداری که در این آموزشگاه ارائه میشه بسیار عالی هست

 27. سلام خدمات حسابداری و حسابرسی تو کیش هم انجام میدین ؟ یه شرکت ساختمانی هست که حساب ها باید به روز بشه ممنون میشم سریع تر جواب بدین

 28. ممنون از شما بابت آموزش های کاربردی تون، جای خالی این نوع آموزش حسابداری به صورت کاربردی نه تنها در تمام شهرها بلکه داخل تمام دانشگاه ها هم حس میشه

 29. سلام کار اموز هم قبول میکنید ؟ من رشتم حسابداریه و میخواستم در حین کار اموزش ببینم امکان داره ؟

 30. مریم تقی پوران

  سلام من حدودا ۶ سال هست حسابدارم به دلایلی از شرکتی که کار میکردم بیرون امدم شما جذب نیرو و یا معرفی نیرو هم دارین ؟

 31. سلام وقت بخیر دوره کارآموزی شرکت دوره بسیار کاربردی و خوبیه و کلی اطلاعات راجب حسابداری چ تئوری و چ عملی یاد میگیرید

 32. سلام من خودمم قصد دارم بعد دوره کارآموزی در دوره ویژه ورود به بازار کار شرکت کنم به نظرم دوره های بسیار مفید و پر کاربردیه

 33. من بعد از گذراندن دوره ویژه بازار کار مشغول بکار شدم در صورتی که قبل از شروع دوره هیچ اطلاعاتی از حسابداری نداشتم

 34. سلام
  من توی شرکت کار میکنم .میخوام آموزش با سپیدار و ببینم و کارای حسابداری همینجا انجام بدم .امکانش هست ۵شنبه بیام ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *