به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید

پیروز جوان میری

پیروز جوان میری

پیروز جوان میری مدیر ارشد مالی و مدیر حسابرسی مالی

حضور هر انسانی در این جهان هستی، بدون شک با رسالتی همراه است و از زمانی که این رسالت شناخته و درک می شود، می توان زندگی را هدفمند در پیش گرفت. ماهیت فنا پذیری، زود گذر بودن و غیر قابل بازگشت عمر انسان، برای آنان که به فرصت بودنشان در این جهان، با دقت بیشتری می نگرند؛ موجب می شود تا هر چه زودتر برای تصمیم های بزرگ اقدام نمایند، تصمیماتی که اگر با قاطعیت ادامه یابند و به اقدامات مثبتی منجر شوند و در نهایت کیفیتی ماندگار را به ارمغان می آورند. هیچ کس نمی داند فرصتی که برای تفکر، تامل، شروع و ادامه و ساختن شرایطی بهتر برای خود و دیگران در اختیارمان می باشد، تا چه مدت زمانی پایدار خواهد بود و از این رو به یاد داشتن جمله ی  ” زود، دیر می شود” و پذیرفتن مفاهیم و اندیشه های مرتبط با آن، می تواند موجب شود تا هر چه زودتر از رسالت حضور خود در این دنیا آگاه شویم. شعار : علاقه ، اراده ( پشتکار ) ، انگیزه ، هدف

بیوگرافی پیروز جوان میری

من، پیروز جوان میری از این بابت خرسندم که توانسته ام در سنین جوانی رسالت حضور خویش را دریافته و نسبت به فراهم آوردن شرایطی مناسب و تاثیر گذار اقدام نمایم. برای بنده، ارتقا دادن کیفیت زندگی و هموار سازی زمینه های موفقیت همواره یک دغدغه ی بزرگ بوده است که آن را نه تنها نسبت به خود، بلکه نسبت به دیگران نیز سرلوحه قرار داده ام. ایجاد تغییر و تحول در زندگی و کار، به وجود آوردن فرصت های شغلی بیشتر و بهتر و آموزش هر آنچه که آموخته ام به کسانی که مشتاق یادگیری و ایجاد نوآوری هستند، از جمله مهم ترین اهداف همیشگی و لذت آفرین من بوده است، این موضوع به وضوح در عملکرد دیروز تا به امروز بنده هویدا و آشکار است.

اکنون که به عنوان مدیر موسس مجموعه شرکتها و موسسات اقتصاد قرن و پارس حساب مشغول به فعالیت و ارائه ی خدمات تخصصی حسابداری و حسابرسی به متقاضیان ارجمند هستم، لازم می بینم که اطلاعات جزئی تری را در مورد سوابق خویش به مخاطبان ارائه دهم و چه بهتر که این اطلاعات در یک صفحه از سایت رسمی این مجموعه درج و منتشر گردد. یکی از مهم ترین دلایلی که تهران و کرج را برای ادامه ی فعالیت تخصصی خود در این حوزه ی کاری انتخاب کرده ام، این است که دوران نوجوانی و جوانی پیروز جوان میری در این دو شهر سپری شده است و طبیعتا بسیار پسندیده است اگر کسی بتواند در شهر خود به خدمت رسانی به همشهریان خویش بپردازد.

سوابق تحصیلی پیروز جوان میری

از آن جایی که شغل فعلی بنده در زمینه ی ارائه ی خدمات حسابداری و حسابرسی به شرکتها و موسسات مختلف می باشد، دور از ذهن نیست که تحصیلاتم نیز در این زمینه بوده می باشد. در مقطع دبیرستان، رشته ی ریاضی و فیزیک را انتخاب و پس از اخذ دیپلم به جهت علاقه ی بسیار زیاد خود در رشته ی حسابداری پذیرفته و وارد دانشگاه شده ام. اخذ مدرک کارشناسی در این رشته برای من کافی نبود؛ چرا که همواره به توسعه ی اطلاعات خود علاقمند بودم و می دانستم که برای اهداف بزرگی که در سر دارم، باید بیشتر و بیشتر به دانش علمی خود بیفزایم، به همین جهت در رشته ی مدیریت مالی نیز تحصیل نموده و اکنون به عنوان کارشناس حسابداری، کارشناس ارشد مدیریت مالی و کارشناس ارشد حسابرسی و دانش آموخته دکتری حرفه ای مدیریت کسب و کار گرایش مدیریت منابع مالی و بازار سرمایه از دانشگاه تهران در خدمت شما عزیزان هستم.

بورد تخصصی و علمی :

 1. دارای بورد علمی و تخصصی دانشگاه BTI آمریکا و کانادا
 2. دارای بورد علمی و تخصصی دانشگاه ALLIANCE آمریکا و کانادا
 3. دارای بورد ثبت مقالات علمی و تخصصی حسابداری و حسابرسی داخلی و بین المللی

سوابق کاری و مسئولیت های پیروز جوان میری

 پس از سپری شدن دوران تحصیل، تمایل زیادی نسبت به انجام کار به صورت تیمی و گروهی داشته ام و از این رو توانسته ام در موقعیت های شغلی و اجتماعی خوبی حضور داشته باشم. از نظر من بخش زیادی از رسالت زندگی هر شخص این است که چگونه با جهان اطراف خود به تعامل و تبادل بپردازد و چگونه با سایر افرادی همراه شود که همانند او خواستار پیشرفت و موفقیت و نوآوری هستند و هدف های بزرگی دارند. در راستای رسیدگی به علایق و اهداف خود، نسبت به راه اندازی و ثبت دو مجموعه ی فعال در حوزه ی حسابداری و حسابرسی اقدام نموده ام و اکنون پیروز جوان میری در دو سمت زیر مشغول به فعالیت می باشد:

 1. مدیر موسس و امتیاز دار برند هلدینگ اقتصاد قرن
 2. رئیس هیات مدیره شرکت مدیران محاسب اقتصاد قرن
 3. مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت پارس حساب زمان
 4. رئیس هیات مدیره شرکت پارس محاسب اقتصاد قرن
 5. مدیر و سهام دار شرکت تجارت الکترونیک اقتصاد قرن
 6. مدیر برند و سهام دار شرکت اکسیر تجارت راد نوش ( اکسترا )
 7. مدیر برند و موسس اولین و بزرگترین تالار حسابداری و حسابرسی در ایران
 8. مدیر برند سالن زیبایی ناخن ( شیما قره داغی )
 9. دبیر سابق ( ۱۳۹۷ – ۱۳۹۹ ) و عضو هیات مدیره انجمن کارفرمایی حسابداری و حسابرسی استان البرز
 10. کاندید پارلمان شهر کرج در سال ۱۴۰۰
 11. مدرس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور
 12. مشاور مالیاتی اتاق اصناف ایران
piroozjavanmirii
پیروز جوانمیری مدیر و حسابرس ارشد مالی

سوابق اجرایی پیروز جوان میری

هر شخصی در زندگی کاری خود با فرصت های گوناگونی مواجه است که اگر بتواند از آن ها به بهترین شکل بهره گیرد، علاوه بر افزایش اطلاعات، تجربیات و مهارت های وی به رزومه ای چشمگیر دست خواهد یافت و بابت این که تمام سعی خود را کرده ام تا بتوانم از نهایت ظرفیت و توانمندی های شخصی خودم بهره های لازم را ببرم، بسیار احساس رضایت دارم و چنین احساس خرسندی را برای همگی شما آرزومندم.

برخی از مهم ترین سوابق اجرایی پیروز جوان میری

 1. کارشناس ارشد و مشاور امور مالی و مالیاتی
 2. مدیر ارشد مالی و رئیس حسابرسی مالی
 3. تحلیلگر نرم افزار های مالی، حسابداری و حسابرسی
 4. مدرس و مربی ارشد آموزش های حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار
 5. نویسنده و محقق علوم مالی و اقتصاد ، حسابداری و حسابرسی مدرن
 6. مدیر و موسس اولین آکادمی رسمی و تخصصی علوم مالی دارای مجوز در ایران از سازمان فنی و حرفه ای

سوابق عضویت پیروز جوان میری در مراجع حرفه ای

عضو انجمن های تخصصی و حرفه ای حسابداری و حسابرسی و مدیریتی ایران

 • انجمن حسابداران امریکا
 • انجمن مدیران مالی حرفه ای ایران
 • انجمن حسابداران خبره ایران
 • انجمن حسابداری ایران
 • انجمن حسابرسی ایران
 • عضو و مشاور اتاق اصناف ایران
 • انجمن حسابداری مدیریت ایران
 • انجمن مهندسین مالی و …
 • دبیر و عضو اصلی هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی حسابداری و حسابرسی استان البرز (۱۳۹۷-۱۳۹۹)

پیروز جوان میری، مدرس آموزش های حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار

آموزش، یکی از مهم ترین ابزار های در دسترس برای توسعه دادن فرهنگ حسابداری و حسابرسی در تمام ارکان جامعه و در نظام کاری و اقتصادی است؛ چرا که از این طریق می توان نیرو های متخصص و متعهدی را تربیت کرد که نسبت به تمامی اصول و استاندارد های وضع شده در این زمینه آگاهی دارند. این آگاهی زمانی حاصل می شود که آموزش های ارائه شده به آن ها از کیفیت مناسب و جامعیت کافی برخوردار باشد. من، پیروز جوان میری با هدف توسعه ی اطلاعات کاربردی در این حوزه و همچنین افزایش کارایی حسابرسان و حسابداران فعال در خصوص برگزاری دوره های آموزش حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار اقدام نموده ام و متقاضیان شرکت در این دوره ها می توانند از طریق تماس با واحد آموزش شرکت اقتصاد قرن از اطلاعات تکمیلی بهره مند شوند.

پیروز جوان میری، تحلیلگر و تولید کننده اولین نرم افزار حسابرسی در ایران

نرم افزار حسابرسی تطبیق

بنده در طول مدت فعالیتم در شرکت اقتصاد قرن، با توجه به نیاز روز افزون کسب و کار های مختلف به سیستم مکانیزه و کامیپوتری، نسبت به تولید یک نرم افزار تخصصی در حوزه ی حسابرسی اقدام نموده ام. در این راستا کمک و همکاری تیم اجرایی مجموعه ی ما متشکل از کارشناسان حرفه ای و برنامه نویسان، همواره شایسته ی تقدیر است. ارائه ی خدمات با کیفیت به مشتریان با هدف ارزش افزایی برای آنها همواره یکی از دغدغه های اصلی پیروز جوان میری بوده است و در این راستا اولین نرم افزار حسابرسی در ایران با نام ” نرم افزار حسابرسی تطبیق “که حاصل یک همکاری تیمی و کار گروهی می باشد، هم اکنون آماده ی ارائه بوده و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت اقتصاد قرن تماس بگیرند.

پیروز جوان میری، بنیانگذار تکنیک های مدیر ارشد مالی CFO در ایران

هدف اصلی ما، توسعه دادن منابع موجود است به گونه ای که بتوان در سطوح حرفه ای تر از مهارت و دانایی صاحبان تخصص و دانش بهره مند شد. بدون شک، فعالیت افراد متخصص ضمن استفاده از ابزار های نوین در حوزه ی حسابرسی مالی و مالیاتی می تواند به قدرتمند ترین استراتژی مدیریتی تبدیل شود و از این طریق ارزش های جدید خلق شده و به روند بهبود و اصلاح کسب و کار های مختلف کمک می نماید. به منظور دستیابی به رویکردی کاربردی، اثر بخش و حرفه ای؛ دوره های آموزش CFO را در نظر گرفته ایم  که به طور جدی به توسعه و پرورش مهارت های متخصصین فعال در حوزه ی علوم مالی می پردازد. در صورتی که شما نیز یک فرد حرفه ای گرا هستید و درصدد افزایش دادن مهارت و تخصص خود می باشید، می توانید برای شرکت در این دوره ها و البته آگاهی از شرایط حضور و ثبت نام با کارشناسان شرکت اقتصاد قرن تماس حاصل فرمایید.

وب سایت رسمی پیروز جوان میری مدیر ارشد مالی

۴.۸/۵ - (۱۴ امتیاز)