به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید

نرم افزار سامانه مودیان

نرم افزار سامانه مودیان نرم افزار واسط تطبیق ۸

ارسال صورتحساب الکترونیکی سامانه مودیان ۱۰۰% نامحدود و قابل ویرایش و اصلاح فاکتورهای ارسال شده

نرم افزار واسط تطبیق ۸ ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان ارائه شده است. نرم افزار واسط تطبیق ۸ بصورت خیلی ساده طراحی شده و استفاده از این افزونه واسط بسیار ساده می باشد. نرم افزار واسط نیاز به هیچگونه دانش فنی و تخصصی ندارد.

 • آموزش رایگان
 • فعال سازی آنی
 • تعریف کالا و خدمات نامحدود
 • تعریف مشتریان نامحدود
 • قابلیت ورودی و خروجی اکسلی
 • پشتیبانی » از طریق تیکت و تماس
 • ثبت نام سامانه مودیان توسط تیم پشتیبانی

دفتر فروش نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

 • آدرس دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی
 • تلفن : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • کارشناس فروش : خانم احمدی
 • info@ithce.ir

آشنایی با سامانه مودیان  

در مقاله امروز قصد داریم راجع به سامانه مودیان و یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری متصل به این سامانه اطلاعاتی را با شما در میان بگذاریم. در ابتدای بحث جا دارد کمی پیرامون سامانه مودیان با همدیگر صحبت کنیم. سامانه مودیان، یک سامانه برخط می‌باشد که توسط سازمان امور مالیاتی کشور راه اندازی شده است. مالیات‌های مشمولین، توسط این سامانه آنلاین قابل بررسی و دریافت است. صاحبان مشاغل در صنف‌های گوناگون باید پایانه‌های فروشگاهی خود را به این سامانه متصل کنند. این الزام در قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان به وضوح مطرح شده است. اشخاص حقوقی یا به بیانی ساده شرکت‌ها نیز ملزم به اتصال به این سامانه هستند.

با توجه به مقررات وضع شده در این زمینه، مودیان مالیاتی بعد از این که اطلاعات خود را در سامانه ثبت کردند، باید صورت حساب‌های خود را به شکل الکترونیکی صادر کنند. هم‌چنین اگر یک واحد صنفی مستقیما با مصرف کنندگان نهایی و مشتریان ارتباط داشته باشد باید دستگاه‌های کارت خوان یا درگاه‌های پرداخت آنلاین خود را به سامانه مودیان متصل کند. این سامانه امکاناتی را در اختیار مودیان مشمول قرار می‌دهد که موجب تسهیل امور آن‌ها می‌شود. مشمولین می‌توانند به راحتی و با کمک سامانه عملیات الکترونیکی امور مالیاتی، از امور مالیاتی خود آگاه شده و تکالیف قانونی‌شان را به انجام برسانند. در ادامه قصد داریم شما را با نرم افزار واسط مودیان آشنا کنیم.

معرفی نرم افزار (افزونه) واسط مودیان

یکی از چالش‌هایی که معمولا صاحبان مشاغل، سازمان‌ها، کارفرماها وعلی الخصوص حسابداران، با آن مواجه هستند، بحث اتصال به سامانه مودیان است. در صورت عدم اتصال به این سامانه پیامدهای منفی نظیر جریمه یا تبعیض مالیاتی ممکن است پیش بیایند. بنابراین ما ساده‌ترین مسیر را برای اتصال مجموعه شما به این سامانه طراحی نموده‌ایم. با اتصال به این سامانه به راحتی می‌توانید با رعایت مشمولیت‌های مالیاتی خودتان، از معافیت‌ها و تخفیف‌های مالیاتی بهره مند شوید. ما این اتصال آسان را از طریق نرم افزار واسط مودیان امکان پذیر کرده ایم. تیم برنامه نویسی ما با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها و بهره‌مندی از دانش فنی روز نسبت به طراحی این نرم افزار واسط سامانه مودیان اقدام کرده‌اند. صاحبان مشاغل، مدیران مالی و حسابداران می‌توانند تحت ویندوز یا تحت وب از این نرم افزار استفاده کنند. بدین طریق به راحتی می‌توانید صورتحساب الکترونیکی ارائه شده را به سامانه مودیان ارسال نمایید.

مزیت‌های استفاده از واسط سامانه مودیان

اتصال به سامانه مودیان با استفاده از نرم افزار واسط مودیان از بی دردسرترین راه‌های ارسال صورتحساب‌های الکترونیکی به سامانه است. علاوه بر این، نرم افزار یا افزونه واسط مزیت‌های دیگری هم دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم. برای مثال قیمت این نرم افزار بسیار مقرون به صرفه است و در عین حال از نظر کیفی خدمات قابل توجهی را به شما ارائه می‌دهد. رابط کاربری این افزونه بسیار آسان و قابل فهم است. بدین جهت نیازی به دانش تخصصی یا مهارت به خصوص برای کار با آن ندارید. به سادگی و در طی زمانی کوتاه می‌توانید صورتحساب‌های خود را ارسال نمایید.

هماهنگی صورتحساب‌های الکترونیکی مجموعه با سامانه مودیان تا حد زیادی سرعت عملکرد شما را افزایش می‌دهد. معمولا یکی از نگرانی‌های صاحبان کسب و کارها و مجموعه‌های کوچک و بزرگ، امنیت و حفاظت از اطلاعات است. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که انتقال اطلاعات و ذخیره سازی آن‌ها در نهایت امنیت توسط نرم افزار انجام می‌پذیرد. یکی از مزیت‌های ویژه نرم افزار واسط این است که از قابلیت چند پلتفرمی بودن برخوردار است. می‌توانید از این نرم افزار بر روی سیستم‌ها و دستگاه‌های پرتابل یا قابل حمل استفاده کنید. در واقع این آزادی عمل به شما داده می‌شود تا در هر جا که هستید، صورتحساب‌های الکترونیکی مجموعه خود را به سامانه مودیان مالیاتی ارسال و به تکالیف خود عمل نمایید.

صورتحساب الکترونیکی سامانه مودیان

صورتحساب الکترونیکی همان فاکتور فروش است که فروشنده ملزم به ارائه آن به سازمان امور مالیاتی کشور است.دولت به منظور جلوگیری از فرار مالیاتی، اشخاص حقیقی و حقوقی را ملزم به ارائه آن توسط نرم افزارهای حسابداری و یا نرم افزارهای واسط کرده است.

بر این اساس، مودیان مالیاتی موظف هستند تا با ورود به سامانه ، جهت ثبت فاکتورهای فروش خود و صدور صورتحساب الکترونیکی مالیاتی اقدام و خریداران نیز با در نظر داشتن صحت اطلاعات خرید خود را در سامانه تایید نمایند و در غیراینصورت سامانه به صورت خودکار آن را تایید خواهد نمود.

سامانه مودیان برای اشخاص حقوقی، از اول مهرماه و برای اشخاص حقیقی، از اول دی ماه اجباری شده است. با توجه به این مهم توصیه می گردد نسبت به صدور صورتحساب الکترونیکی خود اقدامات لازم را انجام دهید.

انواع صورتحساب الکترونیکی

 • با اطلاعات خریدار (نوع اول)

مودیانی که دارای پرونده مالیاتی فعال هستند و در زمان ارسال، اطلاعات کامل خریدار مبنی بر شناسه اقتصادی و یا کد ملی و تمامی اطلاعات خریدار به سامانه ارسال می شود.

 • بدون اطلاعات خریدار (نوع دوم)

اشخاصی که هیچگونه پرونده فعالی در اداره مالیات نداشته و اصطلاحا مصرف کننده نهایی نامیده میشوند و در این نوع هیچگونه اطلاعات هویتی به سامانه ارسال نمی شود.

 • رسید پرداخت (نوع سوم)

همان رسید پرداخت وجه صادره از دستگاه کارتخوان بانکی یا درگاه الکترونیکی ، به عنوان پایانه فروشگاهی فروشنده می باشد.

غیرالکترونیکی یا کاغذی

این نوع صورتحساب برای اشخاصی که حسب مقررات و مهلت های قانونی مربوطه امکان صدور صورتحساب غیر الکترونیکی را دارند.

راهنمای استفاده از نرم افزار:

 • ورود اطلاعات پایه
 • ثبت مشتریان در نرم افزار
 • ایمپورت لیست مشتریان از اکسل
 • ثبت کالا – خدمات در نرم افزار
 • ایمپورت لیست کالا ها از اکسل
 • ثبت صورتحساب در نرم افزار
 • ایمپورت لیست فاکتور ها از اکسل
 • ارسال صورتحساب به سامانه مودیان
 • اصلاحات صورتحساب در سامانه مودیان
 • دریافت گواهی مهر سازمانی CSR

نحوه ارسال فاکتور فروش به سامانه مودیان مالیاتی

اگر نیاز به ارسال صورت حساب الکترونیکی و یا صدور فاکتور فروش در سامانه مودیان را دارید، اینجا جایی است که می توانید با خیال راحت جستجوی خودتان را خاتمه داده و ادامه کار را به کارشناسان ناصا بسپارید. برای آشنایی بیشتر با فرآیند انجام کار این سه گام را مطالعه کنید.

کارپوشه و دریافت شناسه حافظه مالیاتی

 • گام اول

گام اول برای هر مودی مالیاتی این است که کارپوشه و پرونده مالیاتی آماده جهت صدور صورت حساب الکترونیکی داشته باشد؛ که البته کار سختی نیست.
بررسی گام نهایی و آماده بودن پرونده مالیاتی هر مودی توسط کارشناسان ناصا در صورت نیاز
بررسی و چک کردن کارپوشه سامانه مودیان به نشانی tp.tax.gov.ir
اخذ شناسه یکتای حافظه مالیاتی از کارپوشه با کارشناسان ناصا
این گام ها تنها یک بار برای هر مودی مالیاتی انجام می شود و بعد از آن نیازی به انجام آن نیست. همین طور اگر کارپوشه شما همین الان آمادست، یک گام جلو هستید.

توضیح بیشتر سامانه مودیان و شناسه مالیاتی

امضا و گواهی الکترونیکی عام

 • گام دوم

طبق قانون تمام صورتحساب ها قبل از ارسال به سامانه مودیان می بایست توسط مودی یا شرکت معتمد مالیات به صورت الکترونیکی امضا شوند.
این یعنی یا باید هزینه گزافی به شرکت های معتمد از بابت صدور صورت حساب الکترونیکی پرداخت نمایید و یا آن را به صورت رایگان با راهنمایی کارشناسان ما به انجام برسانید.
این گواهی به منزله مهر و امضای شما پای فاکتورهای فروشتان است، تنها با این تفاوت که به صورت کد قابل شناسایی برای سامانه مالیاتی درآمده است.
توجه داشته باشید که هیچ یک از این دو گام برای شما هزینه ای نخواهد داشت.
این گام نیز برای هر مودی مالیاتی مشمول، تنها یک بار و در آغار انجام شده و دیگر هیچ گاه تکرار نخواهد شد.

دریافت پنل آنلاین ارسال صورت حساب

 • گام سوم

شما با عضویت در ناصا همین الان می توانید پنل آنلاین خود را دریافت کرده و شروع به ارسال فاکتور فروش به سامانه مودیان نمایید.
شما در یک پنل می توانید صورت حساب های چندین مودی مالیاتی را به صورت مجزا مدیریت کنید.
در هر ساعت از شبانه روز و هر لحظه می توانید صورت حساب خود را ارسال کنید.
می توانید فاکتورهای انبوه خود را با فرمت گزارش سیستم مالی، یکجا ارسال نمایید.
شما می توانید با تلفن همراه خود نیز صورت حساب الکترونیکی صادر کرده و کد یکتای مالیاتی آن را دریافت کنید.

سامانه مودیان چیست ؟

سامانه مودیان مرجع های نهایی ثبت، صدور و استعلام صورت حسابهای الکترونیکی مودیان توسط سازمان امور مالیاتی کشور معرفی شده است. که از ارکان نظام مالیاتی هوشمند محسوب می شود.

همه صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی و حتی عرضه کنندگان کالا ها و خدماتی که به موجب قانون مالیات بر ارزش افزوده و سایر قوانین از مالیات معاف هستند، همچنین فعالان اقتصادی که مستقر در مناطق آزاد تجاری – صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی که حجم معاملات سالانه آنها از مبلغی که به پیشنهاد سازمان به تایید هیات وزیران می رسد بیشتر باشد مکلف به عضویت و ثبت معاملات خود در سامانه مودیان هستند.

مودیان لازم است که صورت حساب های خود را به صورت الکترونیک و از طریق یک نرم افزار به سامانه ارسال کنند.

نرم افزار های حسابداری این امکان را دارند که صورت حساب ها را از داخل خود ارسال نمایند. ولی برخی از نرم افزار ها این امکان را ندارند که می بایست از طریق یک نرم افزار واسط این عمل را انجام داد. هر چند مودیانی که نرم افزار ندارند می توانند از این نرم افزار های واسط استفاده کرده و صورت خساب های خود را ارسال کنند.

مودیان لازم است که در سایت اداره مالیات ثبت نام کرده و ایجاد پرونده مالیاتی انجام دهند.

صدور صورتحساب الکترونیکی

برای ثبت و ارسال صورت حساب الکترونیکی لازم است مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • ثبت نام در نظام مالیاتی به نشانی register.tax.gov.ir
 • ثبت نام (اشخاص حقیقی فاقد ثبت نام) از طریق درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امورمالیاتی کشور به نشانی my.tax.gov.ir
 • اخذ گواهی الکترونیکی مناسب از مراکز صدور گواهی الکترونیکی میانی فعال که فهرست و مشخصات آنها در سایت مرکز دولتی صدور گواهی
 • الکترونیکی ریشه به نشانی rca.gov.ir قابل مشاهده است.
 • دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی با ورود به کارپوشه اختصاصی از طریق نشانی tp.tax.gov.ir یا نشانی my.tax.gov.ir
 • انتخاب پرونده مالیاتی
 • انتخاب بخش عضویت، تکمیل اطلاعات و دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی در کارپوشه
 • استفاده ازپایانه فروشگاهی مطابق استانداردهای اعلامی توسط سازمان امورمالیاتی کشور
 • صدور صورتحساب الکترونیکی از طریق پایانه فروشگاهی
 • ثبت صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان

نرم افزار سامانه مودیان

نرم افزار ارسال الکترونیکی صورتحساب ها

از زمانی که ارسال صورت حساب الکترونیکی به سامانه مودیان الزامی شده است، صاحبین مشاغل بخصوص حسابداران برای اتصال و کار با این سامانه به دنبال راه حلی آسان و سریع هستند. استفاده از نرم افزار سامانه مودیان که به عنوان یک واسط بین مودی و اداره مالیات عمل می کند، ارسال صورت حساب را راحت کرده است. با نرم افزار صنوبر به آسانی و سریع می توانید صورتحساب را ارسال کنید. قبل از خرید هم می توانید به صورت کاملا رایگان نرم افزار را دانلود و تا ارسال ۱۰ صورتحساب را بر روی سیستم خود امتحان کنید.

 • خرید نسخه نامحدود
 • دانلود رایگان نرم افزار
 • آموزش اتصال نرم افزار به سامانه مودیان

دفتر فروش نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان

 • آدرس دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی
 • تلفن : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • کارشناس فروش : خانم احمدی
 • info@ithce.ir

سامانه مودیان مالیاتی

تعریف قانون سامانه مودیان مالیاتی در یک نگاه

به تازگی سرویس جدیدی از سوی سازمان امور مالیاتی کشور به نام سامانه مودیان مالیاتی ارائه شده است. کلیه فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل اعم از حقیقی و حقوقی موظف هستند تا در این سامانه ثبت نام کنند و کلیه فعالیت های کسب و کار خود از جمله صدور صورتحساب های فروش رو … رو از طریق این سامانه به سازمان امور مالیاتی ارسال کنند. در واقع میتوان گفت این سامانه با هدف ایجاد تعامل بیشتر و ارتباط آسان‌تر بین اشخاص و سازمان امور مالیاتی ایجاد شده است و از این پس تنها پل ارتباطی با اداره مالیات سامانه مودیان مالیاتی میباشد. آموزش کامل سامانه مودیان مالیاتی را به صورت متن و فیلم های آموزشی از بخش آموزش دنبال کنید.

نرم افزار تخصصی اتصال به سامانه مودیانویژگی های خوب نرم افزار سامانه مودیان

 

 • ارسال سریع

در کمتر از ۳ دقیقه صورتحساب الکترونیکی صادر و ارسال کنید

 • امنیت اطلاعات

اطلاعات به صورت کامل و با امنیت صرفا در محل سیستم خودتان ذخیره میشود

 • بهترین پشتیبانی

کارشناسان حرفه ای نرم افزار و مالیات پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند

 • چاپ نسخه کاغذی

نسخه ی کاغذی صورتحساب های الکترونیکی را نیز چاپ کنید

۵/۵ - (۱ امتیاز)

8 دیدگاه دربارهٔ «نرم افزار سامانه مودیان»

  1. دفتر فروش نرم افزار حسابداری و سامانه مودیان
   تلفن : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱ ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   تلفن : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *