به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید

موسسه مدیران محاسب

موسسه مدیران محاسب با ارائه خدمات مشاوره مالی و حسابداری بازار سرمایه برای بنگاه های اقتصادی و شرکت های مختلف که آن ها میتواند شامل: تهیه صورتهای مالی، تجزیه و تحلیل کنترل و ارزیابی، ارزشیابی فرآیند، مشاوره امور اداری و پرسنلی، استقرار نماینده و حسابدار، بستن حساب ها و مشاوره در در حوزه های مالیی، مالی و مشاوره حسابرسی و … باشد

در ادامه به معرفی تعدادی از برجسته ترین و موثرترین خدماتی که در موسسه مدیران محاسب خبرگان مالی ارائه میشود پرداخته ایم که شامل: مشاوره و نظارت در اظهارنامه ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی، گزارش فصلی و  فعالیت های حوزه مالی و  که برای هر فصل و هر ماه دغدغه ذهن مدیران، صاحبان کسب و کار است و مدیران موفق به این موضوع واقف هستند که عدم پیگیری و ارسال این قبیل فعالیت ها در برخی موارد جرائم سنگینی به دنبال خواهد داشت.

دارای مجوز رسمی از دبیرخانه هیأت عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور/اتاق اصناف ایران

ارائه خدمات مشاوره و نظارت این مجموعه در زمینه امور اداری و پرنسلی اعم از ثبت نام بیمه ای و لیست بیمه، تنظیم و انعقاد انواع قرارداد های کارکنان، حضور و غیاب کارمندان، تهیه، ثبت و تنظیم کارکرد پرسنل، کارت زنی، محاسبه جمعه کاری و تعطیلات، پرداخت حقوق و مزایا به صورت ماهیانه، انجام امور کارگزینی و … می شود و کسب و کارهایی که طرف قرارداد ما در موسسه هستند میتوانند از مشاوره کارشناسان بهره ببرند.

موسسه مدیران محاسب با اشراف کافی به قوانین مرتبط به امور مالی می تواند به مشتریان خود در خصوص مشاوره های تخصصی اطمینان کامل داده و همه امور مربوط واحد مالی آنها را پشتیبانی کند از مشاوره های حسابرسی تا مشاره امور مالی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره حسابرسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

موسسه مدیران محاسب خبرگان مالی امیدوار است با مشارکت همکاران و حسابداران توانمند خود در راستای برآوردن اهداف صاحبین کسب و کارها در حوزه های مالی، به روزرسانی اطلاعات حسابداری بازار سرمایه، تهیه و ثبت به موقع گزارش های مالی، پاسخ به همه نیازهای بحق کارفرمایان بر اساس آخرین مِتدها و تغییرات روز علم حسابداری بازار سرمایه در ایران و جهان و مشاوره که سبکی نوین را از ارائه خدمات به صاحبین مشاغل و کارفرمایان بر اساس مشتری مداری و تعهد اخلاقی پیش گرفته ایم.

موسسه مدیران محاسب دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

سبک و روش آموزش های حسابداری بین المللی

مجموعه ی ما سعی نموده است که با بررسی نیاز های بازار و کارفرمایان و همچنین تعیین میانگینی از تخصص لازم برای افراد علاقمند به این حیطه، مواردی را تعیین نماید که در دوره های آموزش حسابداری بین المللی به عنوان محتوای درسی این کلاس ها، سودمند واقع شود. در طی این جلسات تمامی موارد مرتبط با مهارت های حرفه ای، نکات مرتبط با اخلاق مداری و نگرش حرفه ای در حسابداری، مفاهیم پر کاربرد تئوری و عملی و هر آن چه که مورد نیاز یک فرد حسابدار است، به طور دقیق توسط مدرسان مجرب و با سابقه ی مجموعه به متقاضیان ارائه خواهد شد.

بدیهی است که اگر شما به عنوان متقاضی شرکت در دوره ی آموزش حسابداری بین المللی از سابقه ی تحصیلی یا کاری مرتبط برخوردار باشید، خیلی سریع و با سهولت بیشتری مطالب را آموخته و متوجه افزایش توانایی خود در محاسبات مالی و مدیریت پروژه ها خواهید شد.

فعالیت حسابداران و حسابرسان

همچنین در طی این دوره تمامی موارد مربوط به صلاحیت های لازم برای فعالیت حسابداران و حسابرسان حرفه ای در این حوزه ی کاری به شما آموخته خواهد شد و چه بسا که پس از گذشت مدتی، شاهد شایستگی ها و صلاحیت های خودتان در این زمینه خواهید بود.

به منظور افزایش سهولت دسترسی حسابداران و مدیران ارجمند  فعال در استان تهران و البرز، دوره آموزش بین المللی حسابداری در شرکت مدیران محاسب واقع در شهر تهران و کرج، برگزار می گردد و شما متقاضی محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روزها و ساعات برگزاری، اطلاع دقیق از شهریه و شرایط ثبت نام از طریق شماره های موجود در این وب سایت با مجموعه تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید.

دفتر موسسه مدیران محاسب

  • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
  • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
  • تلفن : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
  • تلفن : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
  • مسئول دفتر خانم یوسفی
  • info@ithce.ir

موسسه مدیران محاسب دارای مجوز رسمی از سازمان مدیریت برنامه ریزی و بودجه

اما چه ویژگی هایی در موسسه مدیران محاسب خبرگان مالی ،ما را از دیگر همکارانمان متمایز می کند

از مهمترین این ویژگی ها، بهره مندی از تیمی خبره و باتجربه در حوزه خدمات رسانی مالی و مشاوره مالی است. مدیران مالی و حسابداران ارشد در مدیران محاسب از توانمندترین افراد خبره و با اخلاق گزینش می شوند.
مسئولیت پذیری اعضای مجموعه و تضمین انجام امور مالی از دیگر ویژگی های مهم این موسسه است که با مشاوره و پشتیبانی مداوم کارشناسان، در پایان هر دوره مالی، خیالی آسوده را برای کارفرمایان و صاحبین کسب و کارها به ارمغان می آورد.

  • خدمات مدیریتی و مشاوره مالی
  • خدمات مشاوره و‌ مدیریت سرمایه
  • آموزش مالی و مالیاتی، تحلیل تکنیکال بازارهای مالی و سرمایه، حسابداری و حسابرسی

مدیر موسسه مدیران محاسب : جناب دکتر پیروز جوان میری

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *