به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید

آموزش ارز دیجیتال و کسب درآمد از رمز ارز

کسب درآمد و سرمایه گذاری همیشه یکی از دغدغه های افراد مختلف بوده است، به ویژه آن هایی که شم اقتصادی قوی و تمایل به فعالیت در مشاغل مختلف درآمد زا را دارند. این افراد معمولا پیگیر مطالب جدید و روش های نوین توسعه ی اقتصادی هستند و به همین دلیل از جمله اولین کسانی هستند که با مفاهیم جدید مواجه می شوند. امروزه یکی از شیوه های درآمد زایی در سراسر جهان به تراکنش های حاصل از ارز دیجیتال مربوط می شود و برای بسیاری از مخاطبان این سوال مطرح می گردد که بر اساس چه مبنایی در این بازار پر نوسان اقتصادی، این مورد توانسته است محبوبیت زیادی را در بین مردم به دست آورد؟

آموزش ارز دیجیتال : سال‌هاست که تمام صنایع، حوزه‌ها و تقریبا همه‌چیز در جهان به سمت دیجیتالی شدن رفته است. پول هم از این قاعده مستثنی نبوده و امروزه ارزهای دیجیتال بیشتر رواج یافته‌اند. زمینه‌ساز ارزهای دیجیتال یک فناوری نوظهور به نام بلاک‌چین است. در واقع ویژگی‌های منحصر به فرد بلاک‌چین این امکان را فراهم کرده است که پول‌های دیجیتالی در یک بستر ایمن مورد معامله قرار گیرند. رمز ارزها این امکان را به شما می‌دهند که کالا و خدمات بخرید یا حتی در آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید. بدین منظور مکتب‌خونه دوره‌های متنوعی برای آموزش ارز دیجیتال فراهم دیده است. اگر قصد آشنایی با انواع ارز دیجیتال و طریقه فعالیت در این حوزه را دارید، با دوره‌های آموزشی ما همراه باشید.

مرکز آموزش ارز دیجیتال و بازارهای مالی

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

لازم به ذکر است که این نوع ارز بر اساس یک فناوری مشخص مبتنی بر ریاضیات و علوم رمز نگاری تدوین و تنظیم شده که همین ویژگی امکان هرگونه تقلب را حذف می نماید؛ بنابراین فردی که به سرمایه گذاری در حوزه ی ارز دیجیتال روی می آورد، به خوبی می داند که اگر پشتکار خوبی داشته باشد و از ذهنی محاسبه گر و قوی بهره مند باشد، می تواند در این عرصه موفق شود. همچنین در این سیستم مالی نوین که به طور گسترده ای این حالت واسطه گری فاصله گرفته است، هر کس در قالب خریدار، فروشنده فعالیت می نماید و در نتیجه این موضوع نیز می تواند از جمله ویژگی هایی باشد که موجب جلب نظر و اطمینان افراد شده است. ارز دیجیتال یا Cryptocurrency تحت نظر و کنترل هیچ سازمان و ارگانی نیست و این مقادیر با ارزش از طریق اینترنت قابلیت جا به جایی دارند و شما برای انتقال ارز نیازی به مراجعه به واسطه هایی نظیر بانک ها و سایر موسسات نخواهید داشت؛ در واقع نیازی به اعتماد کردن به شخص ثالث ندارید و مستقیما از طریق فعالیت در سیستمی مشخص به درآمد و حتی سود می رسید. با توجه به این که این سیستم تاکنون به چنین محبوبیتی رسیده است، ضروری است که آموزش ارز دیجیتال نیز در لیست سرفصل های آموزشی قرار گیرد و بدین منظور شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن آماده ی ارائه ی خدمات آموزشی به تمامی کسانی است که علاقمند به فعالیت اقتصادی در این حوزه و یادگیری این مهارت هستند.

آموزش ارز دیجیتال شامل مفاهیم متعددی نظیر استراژی‌ها، آشنایی با صرافی‌های ارز دیجیتال، بهترین ارزهای دیجیتال، روش‌های تحلیل بازار و بسیار موارد دیگری است که هر تریدر باید پیش از شروع آن‌ها را یاد بگیرد. هولد کردن و ترید کردن دوتا از مهم‌ترین مقوله‌هایی است که در آموزش ارز دیجیتال گنجانده می‌شود. روش‌های سرمایه گذاری به تریدرها و سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در این بازار را دارند کمک می‌کند تا درآمد و سود زیادی کسب کنند. همه این موارد به خوبی در محتوای آموزش ارز دیجیتال قرار گرفته است تا علاقه‌مندان به این بازار بتوانند از این بازار پر رونق و گسترده کسب درآمد کنند و سرمایه زیادی به دست آورند. آموزش ارز دیجیتال به تریدرها این قابلیت را می‌دهد تا مفهوم ریسک کردن و زمان ورود و خروج از بازار را بهتر درک کنند. بنابراین هر تریدری که قصد موفق شدن در این بازار را دارد باید به یکسری مفاهیم اصلی و اساسی این بازار آشنا داشته باشد. هر چیزی را که شما باید پیش از شروع یک ستاپ معاملاتی در بازار ارزهای دیجیتال بدانید را به کمک آموزش ارزدیجیتال فرا خواهید گرفت؛ بنابراین ما را تا آخر این محتوا دنبال نمایید.

شناخت ویژگی های ارز دیجیتال

آشنایی با خصوصیات و ویژگی های این دارایی باعث می شود تا با آگاهی بیشتری نسبت به سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در این حوزه تصمیم بگیرید. از جمله مهم ترین این ویژگی ها می توان به غیر قابل برگشت بودن تراکنش های انجام شده، اشاره نمود که این ویژگی از شما یک فرد با دقت، ریسک پذیر و منطقی می سازد. در صورتی که ارز دیجیتال را به حساب شخص دیگری واریز نمایید و گیرنده آن را تایید نماید، به هیچ وجه امکان بازگشت وجود ندارد؛ پس ضروری است که تمامی کارهای لازم را با دقت زیادی به انجام برسانید. معمولا کسانی که تحت نظر شرکت اقتصاد قرن از آموزش های لازم بهره مند می شوند، در طول مدت زمان آموزشی به این دقت دست خواهند یافت. توجه داشته باشید که این نوع ارز در بخش هایی به نام کیف پول نگهداری می شود که برخلاف حساب های بانکی، هیچ کس نمی تواند بفهمد که آدرس این کیف پول متعلق به شماست و در نتیجه اطلاعات هویت شخصی قابل دسترسی نیست؛ پس  مسئله ی امنیت تا حدود زیادی از طریق این ویژگی و همچنین رمزنگاری بودن کل سیستم تامین شده است. ویژگی بعدی به جهانی بودن ارز دیجیتال و انواع پول الکترونیکی مربوط می شود و بر اساس آن شما می توانید در مدت زمان کوتاه چند دقیقه ای، انتقالات را به سراسر جهان و یا سرعت بالا انجام دهید. انحصاری نبودن این سرمایه و تعلق نداشتن آن به شخص، گروه یا ارگان خاص نیز، یکی دیگر از ویژگی های بارز رمز ارز می باشد که خوشبختانه برای استفاده یا انتقال آن ها نیاز به دخالت و یا کسب اجازه از دیگری نیست.

آموزش کسب درآمد از بیت کوین

بیت کوین، به عنوان اولین پول الکترونیکی و یکی از انواع ارز دیجیتال، یک دارایی و سرمایه محسوب می شود که برای کار کردن با آن و انتقال آن نیازی به مراجعه به بانک نیست. همه ی امور به سادگی از طریق اینترنت و با مسئولیت سرور های قدرتمند مستقر بر روی سوپرکامپیوتر های شبکه انجام می شود که این ابزار ها، مهم ترین نقش را در انجام محاسبات و تایید تراکنش ها ایفا می نمایند. مسئولیت و وظیفه ی نظارت بر این شبکه ی گسترده توسط استخراج کنندگان یا ماینر ها انجام می شود؛ همان کسانی که کامپیوتر ها و سیستم های قدرتمند خود را در اختیار تولید و جابه جایی و انتقال و در نهایت سود آوری از این ارز دیجیتال قرار می دهند.

ارز دیجیتال چیست؟

اجازه دهید که برای شروع آموزش ارز دیجیتال پیشرفته، ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که ارز دیجیتال چیست؟ ارز دیجیتال و یا رمزارز به شکل خاصی از پول گفته می‌شود که بر پایه علم رمزنگاری بنا شده است. از ویژگی‌های برجسته ارز‌های دیجیتال می‌توان به غیر متمرکز بودن، شفافیت و تغییر ناپذیر بودن آن‌ها اشاره کرد. یکی از هدف‌های اصلی ارز‌های دیجیتال مقابله با تقلب، جعل و کلاهبرداری است که معمولا از اتفاقات شایع کار با پول‌ها و ارز‌های معمولی(فیات) است. غیر متمرکز بودن ارز‌های دیجیتال به این معنی است که کنترل آن‌ها به دست هیچ دولت، نهاد و یا سازمانی نیست. برای تغییر ناپذیر بودن و حفظ شفافیت، ارزهای دیجیتال از یک نوع فناوری به نام دفتر کل توزیع شده، که بر پایه بلاکچین است استفاده می‌کنند. بلاکچین قابلیت بررسی و مشاهده تمامی تراکنش‌ها را برای تمامی افراد بدون در نظر گرفتن فعالیت آن‌ها در شبکه فراهم می‌کند. با جهانی شدن فضای دیجیتال و استفاده زیاد افراد از دنیای دیجیتال و فضای مجازی، عده‌ای به این فکر افتاده‌اند که معاملات و خرید و فروش‌های خود را نیز به این شبکه دیجیتال منتقل کنند. نتیجه تمام این فعالیت‌ها منجر به پیدایش رمزارز و یا ارز دیجیتال شد. بازار  ارز دیجیتال یکی از بازار‌های تخصصی و پر ریسک برای معامله و خرید و فروش است. حتما سعی کنید قبل از ورود به این بازار، آموزش ارز دیجیتال پیشرفته در این صفحه را کامل بخوانید. در ادامه به توضیح چند دسته از کوین‌های معروف بازار خواهیم پرداخت.

آشنایی با بلاکچین در آموزش ارز دیجیتال پیشرفته

قدم دوم در  بهترین آموزش ارز دیجیتال رایگان آشنایی با بلاک چین است. اگر بخواهیم با زبان ساده بلاک چین را توضیح دهیم می‌توانیم بگوییم که بلاک چین یک نوع سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت اصلی آن با دیگر سیستم‌های ثبت اطلاعات این است که اطلاعات ذخیره شده روی سیستم بلاک چین میان همه اعضای این شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود. یکی از مزایای این اشتراک‌گذاری این است که امکان هک، حذف و یا دستکاری اطلاعات ثبت شده تقریباً از بین می‌رود. برای درک بهتر نحوه کار بلاک چین به مثال زیر توجه کنید:

در صورتی که به سرمایه گذاری در این حوزه علاقمند باشید، پیشنهاد می کنیم در دوره های آموزش کسب درآمد از بیت کوین که توسط شرکت اقتصاد قرن ارائه می گردد، شرکت نمایید. در این دوره تمامی اطلاعات لازم در خصوص استراتژی های فعالیت و موفقیت در این بازار اقتصادی، سیاست های تعیین شده، ماهیت این دارایی، کیف پول یا wallet، چگونگی خرید ( از سایت‌های فروشنده، کارت‌های اعتباری، حساب‌های اینترنتی )، چگونگی انجام و اجرای تراکنش ها، کسب سود از این دارایی دیجیتال و ….. به متقاضیان ارائه خواهد شد. مطمئن باشید شخصی که به عنوان مدرس دوره تعیین می شود، کسی است که به طور حرفه ای در این حوزه فعالیت داشته و از تمامی جزییات مرتبط به کسب درآمد از بیت کوین مطلع می باشد.

آموزش کسب درآمد از رمز ارز

جهان امروز، جهان تغییر و پیشروی به سوی ایده ها و روش های نوین است که به منظور حذف یا اصلاح و بهبود شیوه های سنتی ارائه شده اند. سرمایه گذاری بر ارز دیجیتال نیز به عنوان یک روش امروزی برای کسب درآمد شناخته شده است و یک مسئله در این جا از اهمیت زیادی برخوردار است و آن به ضرورت اطلاع و آگاهی از نکاتی اشاره دارد که به عنوان مهم ترین دلایل تایید مثبت بودن و مفید بودن سرمایه گذاری دیجیتال در نظر گرفته شده است.

 1. ارزش رمز ارز یا هر نوع دیگری از پول الکترونیکی، در گذر زمان و تحت تاثیر تورم های اقتصادی کاسته نمی شود بلکه هر چه زمان بیشتری بگذرد، شانس رسیدن به سود بیشتر نیز افزایش می یابد.
 2. بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و جغرافیایی می توان تمامی عملیات مرتبط با این تجارت جهانی، را در کسری از زمان انجام داد.
 3. با افزایش آگاهی افراد و بیشتر شدن تمایل عوام به این روش سرمایه گذاری و کسب درآمد از رمز ارز، میزان تقاضا افزایش می یابد و همین امر ضمن افزایش دادن قیمت این دارایی، میزان خرید و فروش ها را نیز توسعه داده و در نتیجه به نفع کسانی خواهد بود که در این سیستم فعالیت دارند.
 4. البته با توجه به برخی از مسایل رایج در این خصوص نظیر نوسانات، عدم جایگزینی این پول با سیستم پولی سنتی و مخالفت های برخی دولت ها با آن ممکن است که بسیاری از افراد موافق سرمایه گذاری و کسب درآمد از بیت کوین و رمز ارز نباشند، اما مجموعه ی اقتصاد قرن به شما خواهد گفت که بر روی کدام نوع سرمایه گذاری نمایید و چه عواملی مهم ترین تاثیرات را بر روی افزایش قیمت ارز دیجیتال خواهد داشت.

فرض کنید در یک مدرسه، یک کاغذ حاوی اطلاعات خاصی را با استفاده از دستگاه زیراکس کپی کرده و بین تمامی دانش‌آموزان پخش کنید. حال بعد از پخش کردن برگه‌های کپی بین دانش‌آموزان اگر برگه اصلی از بین برود ویا تغییری در آن ایجاد شود، دانش‌آموزان به خوبی می‌توانند متوجه این تغییرات بشوند. بلاک چین برای حفظ دقیق اطلاعات از فناوری مشابه مثالی که زده شد استفاده می‌کند.

آموزش ارز دیجیتال

حال که با مفهوم اصلی ارز دیجیتال آشنا شده‌اید، بهتر است کمی هم درباره آموزش آن صحبت کنیم. از زمان ظهور ارزهای دیجیتال راه و روش‌های مختلفی برای یادگیری رمزارزها ارائه شده است که ذهن کاربران را کنجکاو کرده است؛ کدام آموزش ارز دیجیتال بهتر است؟ در این نوشتار همانطور که وعده دادیم قصد داریم آموزش ارز دیجیتال مبتدی تا حرفه‌ای را به طور رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم؛ اما افرادی که قصد دارند مباحث ارزهای دیجیتال را به طور تخصصی‌تر آموزش ببینند می‌توانند.

بیت کوین

بیت کوین مشهورترین و گران قیمت‌ترین ارز دیجیتالی می‌باشد که در بازار ارزهای دیجیتال موجود می‌باشد. ارز دیجیتال بیت کوین با هدف تمرکز زدایی از نظارت و مقررات بانک‌ها و سیاست گذاری‌های پولی در سال ۲۰۰۸ ایجاد گردید. رشد ارز دیجیتال بیت کوین تقریباً از سال ۲۰۱۱ به بعد شروع گردید و این اررز دیجیتال از سمت بسیاری از شرکت‌ها نظیر ویکی لیکس مورد تایید قرار گرفت. از این رو رفته رفته شرکت‌های بیشتری از بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت استفاده می‌کردند که همین موضوع سبب رشد قیمت این ارز دیجیتال گردید.

بیت کوین در ابتدا قیمتی برابر با ۰.۵ دلار داشت که این مقدار تا اواخر سال ۲۰۱۲ به ۲۲ دلار رسید. سال ۲۰۱۳ را می‌توان به عنوان سال طلایی بیت کوین در نظر گرفت چرا که ارزش این ارز دیجیتال تا آخر این سال به ۱۰۰۰ دلار رسید.این ارز دیجیتال پس از گذشت تقریباً ۱۴ سال از مقدار ۰.۵ دلار به قیمت ۳۸ هزار دلار سیده است که به عنوان گران قیمت ترین ارز دیجیتال خرید و فروش می‌شود.

اتریوم

مشهورترین و گران قیمت‌ترین ارزدیجیتالی که بعد از بیت کوین وجود دارد، اتریوم می‌باشد. این ارز دیجیتال دقیقاً در سال ۲۰۱۳ که سال رشد قیمت بیت کوین می‌باشد، تاسیس و روانه بازار گردید. اتریوم شبکه بلاک چینی می‌باشد که بیشتر تیم‌های توسعه‌دهنده ارزهای دیجیتال، رمزارز خود را بر روی این شبکه پیاده سازی کرده‌اند. اتریوم در اواسط سال ۲۰۱۵ قیمتی برابر با ۰۹ دلار داشت که این مقدار در سال ۲۰۱۸ به نقطه اوج خود ۱۴۰۰ دلار رسید. این ارز دیجیتال که به آن آلت کوین نیز گفته می‌شود با هدف گرفتن بازار از بیت کوین ایجاد گردید و تا به امروز توانسته تاثیر قابل توجه‌ای در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

بایننس کوین

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال مشهور که در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود، ارز دیجیتال بایننس کوین می‌باشد. این ارز دیجیتال توسط صرافی بایینس در سال ۲۰۱۷ ایجاد گردید و جالب است بدانید تنها چند روز بعد از ایجاد این صرافی، بایینس کوین در لیست صرافی ها قرار گرفت. بایننس کوین در ابتدا قیمتی معادل با ۱ دلار را داشت که بعد از گذشته تقریباً ۳ سال از قیمت ۱ دلار به قیمت بالای ۱۰۰ دلار رسید. این ارز دجیتال در حال حاضر در رتبه ۴ وبسایت کوین مارکت کپ بعد از ارزهای بیت کوین، اتریوم و تتر قرار دارد و حجم معاملاتی بالایی دارد. این ارز دیجیتال در ابتدا بر روی شبکه بلاک چین اتروم پیاده سازی گردید، اما پس از ایجاد شبکه بایننس اسمارت چین، شبکه آن از اتریوم به این شبکه تغییر پیدا کرد. صرافی‌ها معمولا دارای ارزهای انحصاری و مخصوص به خود می‌باشند که کاربران در ازای استفاده از آن ارزهای دیجیتال از کارمزدهای درون شبکه کمتری و ویژگی‌های بیشتری برخوردار می‌شوند. ارز دیجیتال بایینس کوین نیز از این قاعده تبعیت می‌کند و کاربران با استفاده از این ارز دیجیتال هزینه کمتری پرداخت خواهند کرد.

کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال، دیرتر در صرافی‌های مشهور دنیا لیست گردید، اما یکی از اولین پروژه‌هایی بود که مفهوم اثبات سهام حمایت در آن استفاده شده بود. این ارز دیجیتال را می‌توانید از صرافی‌های مشهور دنیا نظیر بایننس خرید و فروش کنید و از آن کسب درآمد کنید، از طرفی دیگر امکان استخراج کاردانو نیز وجود دارد. شاید یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که این ارز دیجیتال با توجه به قیمتی که دارد، این باشد که استخراج آن به نسبت آسان‌تر از ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم است. در زمان استخراج بیت کوین یا اتریوم دستگاه‌های ماینینگ مجبور به حل مسائل مشکل زیاضی هستند تا بتواند یک واحد اتریوم یا بیت کوین استخراج کنند، اما این سختی در استخراج کاردانو وجود ندارد. همانطور که پیش‌تر بیان کردیم، در پیاده سازی این ارز دیجیتال از الگوریتم‌های اثبات سهام استفاده شده است. این الگوریتم به کاربران این شبکه این قابلیت را می‌دهد تا با کارمزد کمتری قرارداده‌های هوشمند و تراکنشات درون شبکه‌ای خود را انجام دهند. همچنین ارز دیجیتال کاردانو از قرار دادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز همانند رغیب خود پشتیبانی می‌کند و قابلیت اجرا در آن را دارد.

ترون

شاید کمتر کسی را بتوان پیدا کرد که تا به حال از طریق شبکه بلاک چیت ترون ارز دیجیتالی را خریداری نکرده باشد. شبکه بلاک چیت ترون دارای ارز دیجیتال مخصوص به خود با نام ترون می‌باشد که کاربران با استفاده از آن هزینه خیلی کمتری نسبت به سایر شبکه‌های بلاک چین پرداخت خواهند کرد. به عنوان مثال اگر قصد خرید ارز دیجیتالی را از صرافی بایننس دارید، در زمان برداشت اگر شبکه مورد نظر را بر روی شبکه ترون قرار دهید، هزینه گس شبکه خیلی کمتری را پرداخت خواهید کرد. پس ترون پیش از این که یک ارز دیجیتال باشد، یک شبکه بلاک چین گسترده و قدرتمند است. بالاترین ارزشی که ترون تا به امروز داشته است برابر با ۰.۲۲۰۶ دلار بوده است که در حال حاضر قیمت آن برابر با ۰.۰۶۱۵ دلار می‌باشد. اگر از افرادی هستید که به تازگی در بازار ارزهای دیجیتال شروع به خرید و فروش کرده‌یاد، ارز ترون دروازه ورود شما به کسب سود از بازار رمزارزها خواهد بود.

کیک

ارز دیجیتال کیک را شاید کمتر کسی بشناسد یا اسم آن را شینده باشد چرا که ارز دیجیتالی نوپا می‌باشد. این ارز دیجیتال از زمان عرضه خود فراز و نشیب‌هایی داشته است که علی رغم نوسانات بالای آن یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری می‌باشد. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۰ توسط پلتفرم پمکیک سواپ تولید شد و با گذشت کمتر از یکسال به قیمت ۴۲ ذلار رسید. هر چند این ارز دیجیتال در حال حاضر مقداری برابر با ۷ دلار دارد اما باز هم جز برترین ارزهای دیجیتال در فرایند استیکینگ می‌باشد.

بد نیست برای تکمیل کردن آموزش ارز دیجیتال آنلاین به بررسی شباهت‌های بیت کوین و اتریوم بپردازیم. اگر چه بیت کوین و اتریوم تفاوت‌های زیادی دارند اما در بسیاری از کار‌ها مانند پرداخت هزینه کالا و یا خدمات، روش‌های استخراج و مبتنی بودن بر فناوری بلاک چین همانند یک دیگر عمل می‌کنند. علاوه بر این از دیگر شباهت‌های اتریوم و بیت کوین میتوان به این اشاره کرد که هیچ کدام تحت کنترل دولت و یا نهادی مرجع نیستند.

ویژگی های بیت کوین

وقتی سیستم بیت کوین راه اندازی شد، کوین آن تقریباً بی ارزش بود. تا سال ۲۰۱۰، زمانی که شخصی ۱۰،۰۰۰ BTC برای چند پیتزا پرداخت کرد، این معامله نشانه هایی را مبنی بر اینکه بیت کوین می تواند به عنوان پول استفاده شود را نشان داد. در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین ویژگی‌های بیت کوین خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

 • کمیاب

فقط ۲۱ میلیون بیت کوین در گردش می‌باشد و قطعات جدید با سرعت قابل پیش بینی استخراج می‌شوند.

 • قابل حمل

بیت کوین فقط حجم زیادی از داده است که می‌توانید آن را فقط با یک گوشی هوشمند، دستگاه USB یا حتی یک کد QR روی یک کاغذ استفاده کنید.

 • غیر قابل تغییر

زیبایی سیستم غیرمتمرکز این است که هیچ کس نمی‌تواند معافیت‌های ویژه‌ای اعمال کند. هر بیت کوین برابر ایجاد می‌شود و هیچ یک از بیت کوین‌ها با یکدیگر تفاوتی ندارند.

 • با دوام

با توجه به مزیت کمیاب بودن حتماً فکر می‌کنید که پس از استخراج کل کوین‌های بیت کوین، ارزش آن افت می‌کند و تمام می‌شود! در جواب باید بگوییم که خیر، تجربه نشان داده است که هر وقت کالا یا محصولی کمیاب شود، ارزش آن بیشتر خواهد شد و با توجه به این موضوع، بیت کوین همیشه با دوام خواهد ماند.

 • قابل تقسیم

بهتر است بدانید که بیت کوین دارای هشت رقم اعشار است که دارایی شما را تقسیم می‌کند که به آن ساتوشی می‌گویند. بیت کوین یک تیر با دو نشان است. به عبارتی شما می‌توانید با خرید بیت کوین هم از آن به عنوان یک پول اینترنتی استفاده کنید، هم می‌توانید به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب استفاده کنید.

تفاوت بیت کوین و آلت کوین

آلت کوین(ALT Coin) عبارت مختصر شده Alternative است که به معنای جایگزین می‌باشد. از این رو به تمام ارزهای دیجیتالی که بعد از بیت کوین ایجاد شده‌اند، آلت کوین می‌گویند که آلت کوین درواقع بیشتر یک مفهوم و دسته می‌باشد تا یک ارز دیجیتال. تیم‌های توسعه‌دهنده با دیدن پیشرفت و خرید و فروش‌های بالای بیت کوین دست به ساخت ارزهای دیجیتالی جدید زدند تا بازار را از بیت کوین بگیرند. مشهور ترین آلت کوینی که با هدف چیره شدن بر بیت کوین ایجاد شده است، اتریوم می‌باشد.

مزایای آلت کوین ها

 • بهبود هزینه‌های استخراج بیت کوین
 • کارمزد کمتر
 • سرعت بیشتر تراکنشات نسبت به بیت کوین

معایب آلت کوین ها

 • ثبات و پایداری بیت کوین را ندارند
 • وابستگی قیمتی به بیت کوین
 • امکان کلاهبرداری و تقلب وجود دارد

بهترین آموزش ارز دیجیتال چیست؟

بهترین آموزش ارز دیجیتال دوره یا محتوایی است که تمامی نکات الزامی و ضروری برای ترید در بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار مخاطبان خود قرار بدهد. افراد همیشه با این مشکل روبرو هستند که به چه طریق می‌توان تشخیص داد که این دوره یا مطلب آموزشی ارزهای دیجیتال تا چه اندازه کارآمد است. آموزشی کامل و مفهومی است که در وهله اول دارای ویدیوهای آموزشی در رابطه با این بازار و همچنین در بردارند مفاهیم اصلی و ضروری باشد. این بدان معناست که اضافه گویی و توضیح درباره نکاتی که هیچگاه به کار تریدرها نمی‌آید درون آن قرار نگرفته باشد. بیشتر افراد بر این باورند که آموزش‌هایی که همراه با هزینه‌ای هستند بهتر از آموزش رایگان ارز دیجیتال است. شاید در ابتدا این موضوع درست به نظر برسد و یا در بیشتر مواقع این گونه باشد؛ اما در این محتوای آموزشی ارز دیجیتال پیروز جوان میری ویدیوهای رایگانی درباره این بازار در اخیتار شما قرار گرفته شده است که بر گرفته از مفاهیم اصلی و کلی این بازار است. استاد جوان میری برای ارتقای سطح ترید و تفکر افراد این دوره آموزشی را به طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان به ترید قرار داده است.

معرفی دوره آموزشی ارز دیجیتال پیروز جوان میری

قطعاً تا به این جای کار با دوره‌های آموزشی یکی از بهترین مدرسین بازارهای مالی در ایران آشنا شده‌اید. در این قسمت قصد داریم به یکی از دوره‌هایی که در چند مدت اخیر، بالاترین میزان رضایت از سوی کاربران را داشته، بپردازیم. این دوره همان دوره آموزشی ارز دیجیتال پیروز جوان میری است که در آن از صفر تا صد مباحث را در اختیار کاربران گذاشته است. در این دوره آموشی تمامی نکات ارزهای دیجیتال از جمله مفاهیم اصلی رمزارزها، بلاک چین و  صرافی‌های ایرانی وی خارجی، کلیه روش‌های تحلیل تکنیکال و فاندمنتال به همراه پرایس اکشن می‌باشد. علاوه بر موارد گفته شده، در این دوره، سه استراتژی شخصی معاملاتی، به کاربران هدیه داده می‌شود.

مرکز آموزش ارز دیجیتال و بازارهای مالی

خرید و نگهداری پول الکترونیکی تا زمانی که به ارزش مطلوب تری در بازار برسد، نیازمند یک برنامه ریزی مشخص است. همچنین شناسایی و خرید انواعی از این دارایی،  که حتی نگهداری آن ها نیز برای شما سودآور خواهد بود، یکی از بدیهی ترین روش های کسب درآمد از رمز ارز خواهد بود. در دوره های آموزش ارز دیجیتال، در مورد بهترین روش های کسب درآمد به طور جامع توضیح داده خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص تنها کافی است که از طریق شماره های درج شده در این وب سایت، با شرکت اقتصاد قرن در کرج تماس بگیرید. همچنین در صورت علاقه مندی به آموزش ارز دیجیتالرز دیجیتال و بازارهای مالی نیز می توانید با شرکت اقتصاد قرن تماس حاصل نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «آموزش ارز دیجیتال و کسب درآمد از رمز ارز»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *