به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
مشاور مالی

مشاور کارت مالی

فهرست مطالب این صفحه

مشاور کارت مالی، مشاوره مالی

شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با توجه به نیاز های مدیران بنگاه های اقتصادی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت ها و موسسات) به خدمات و مشاوره مالی، مالیاتی، بیمه ای، حسابرسی و مدیریتی جهت ایجاد رفاه در اینگونه مسائل اقدام به صدور کارت مشاوره مالی برای خدمات رسانی مشاوره ای در زمینه مالیات، بیمه، قانون کار، حسابداری، حسابرسی و مدیریتی به کارفرمایان عزیز نموده است.جهت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاور کارت مالی با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

سیستم نوبت دهی مشاورکارت ها فعال شد

با این امکان هر دارنده کارت با توجه به اولویت نیاز خود می تواند نوبت و قرار را هماهنگ کند، با این افزونه، کاربر قادر خواهد بود زمان مورد نیاز خود را تثبیت کند.قبلاً با نبود این امکان و تماس کاربر ممکن بود زمان مورد نیاز قابل هماهنگی نباشد .

امکان ارتباط تصویری در مشاوره فراهم شد

بسیاری از متقاضیان مشاوره درخواست دارند که امکان مشاهده مشاور نیز فراهم شود که ما این امکان را ایجاد نمودیم و شما با انتخاب مشاوره تصویری می توانید اقدام نمایید.

چه زمانی به یک مشاور مالیاتی نیاز داریم؟

این سوالی است که بیشتر مدیران کسب و کارها پیش خودشان مطرح می کنند و قطعاً موقعی به آن فکر می کنند که با مشکلی مواجه می شوند، یعنی در حالت عادی نیازی به حضور یک مشاور مالیاتی نمی باشد.حالا در ادامه یک سوال دیگر مطرح می شود که یک مشاور مالیاتی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد و از کجا پیدا کنیم؟ در یکی از همایش ها این سوال را مطرح کردم و یکی از شرکت کنندگان پاسخ داد اینترنت، منظورش این بود مشاور مالیاتی یک شعار تبلیغاتی است و در اینترنت پاسخ تمامی سوالات مالی و مالیاتی وجود دارد. بلافاصله از حضار خواستم بخاطر این پیشنهاد او را تشویق کنند ولی در ادامه چند سوال به ذهنم رسید که تمامی شرکت کنندگان در پاسخ به آن مشکل داشتند :

 • چقدر مطمئن هستید پاسخ سوال شما درست است؟
 • چقدر مطمئن هستید با اجرای پاسخ در تکالیف مالیاتی مشکل دیگری رخ نمی دهد؟
 • پاسخ دهنده کیست؟ و چقدر او را می شناسید؟
 • آیا در چند مرتبه تکرار سوال خود در اینترنت  با پاسخ های یکسانی مواجه شده اید؟

معرفی مشاورکارت اقتصادی

مشاور کارت یک کارت اعتباری هوشمند در حوزه  مشاوره مالی و مالیاتی و بیمه ای  است. شما با دریافت مشاور کارت می توانید اشکالات و سوالات خاص خود را در حوزه مالیات، مالیات بر ارزش افزوده و بیمه بصورت مستقیم با مشاور و کارشناس مرکز رشد بازار حسابداری و مالیاتی کشور (اقتصاد قرن) مطرح کنید و پاسخ استاندارد و اصولی را دریافت کنید .

ابعاد و اندازه مشاورکارت 

این کارت از نظر جنس و وزن و ابعاد دقیقاً مانند کارتهای بانکی است و شما می توانید این کارت را در کنار کارتهای بانکی خود نگهداری کنید تا هر زمان نیاز شدید به آن پیدا کردید بلافاصله با کد درج شده بر روی کارت در سامانه، با مرکز مشاوره ارتباط پیدا کنید .

مشاور شما یکی از کارشناسان و مشاوران مالیاتی مجموعه اقتصاد قرن است و به هیچ عنوان مشاورین فعال در مرکز مشاوره خارج از کادر اقتصاد قرن نمی باشند .

راههای پاسخ به سوالات مالیاتی متقاضیان 

شما بطور عادی و رایگان برای پاسخ به سوالات مالی ، مالیاتی و بیمه ای خود را از چندین راه به جواب می رسید طرح سوال :

 • در اینترنت و سایتهای مختلف
 •  از یک کارشناس خبره
 • در حوزه مالیاتی و کادر مالیاتی
 • به صورت تلفنی در دفاتر حسابداری

که تمامی این گزینه ها  می تواند با صرف زمان لازم بصورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد ولی همیشه این نگرانی را دارید که چقدر شخص یا شرکتی که پاسخ شما را داده است درست عمل کرده است

مشکلات مشاوره رایگان مالی و مالیاتی 

معمولاً سوال شما در اینترنت و انجمن ها و حتی شبکه های اجتماعی پخش شود و پاسخ های متنوع و خوبی دریافت کنید ولی باز هم شک دارید کدام جواب درست است؟

ممکن است کادر مالیاتی که قبلاً سوال را مطرح می کردید همیشه در دسترس شما نباشند و یا وقت پاسخگویی نداشته باشند.

در سایت ما هم سامانه پرسش و پاسخ وجود دارد ولی ممکن است خیلی آنی و به موقع به سوالات پاسخ داده نشود

به همین خاطر این موارد باعث می شود که شما در زمانیکه مدنظر دارید نمی توانید طرح سوال را هماهنگ و مطرح نمایید . تیم اقتصاد قرن به عنوان مرکز رشد بازار حسابداری و مالیاتی ایران اقدام به طراحی مشاور کارت نموده است که در طرح های یک ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۱۲ ماهه با امکانات تعریف شده در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. هر دارنده کارت می تواند در مدت تعریف شده از امکانات مشخصی استفاده کند که مدل های آن را می توانید در ادامه ملاحظه کنید

مشاور کارت مورد نیاز چه افرادی است؟ 

این کارت بیشتر برای فعالان حوزه مالی کشور (حسابداران ) و مدیران کاربرد دارد. حسابداران و مدیران مالی با داشتن این کارت پل ارتباطی خوبی را با مشاوریم متخصص ما برقرار می کنند که می توانند در زمینه های متنوع شغلی، اجرای فنون مالی و مالیاتی بهره ببرند.

مدیران عزیز نیز می توانند با استفاده از این کارت به خوبی نیاز خود را در حوزه مالیات و بیمه و حتی حسابداری در مواقع ضروری برطرف کنند

 نحوه استفاده از مشاور کارت 

متقاضی پس از واریز و انتخاب نوع کارت و درج مشخصات خود یک کد ۵ رقمی دریافت می کند که در ادامه کارت همراه با دستورالعمل بکارگیری به آدرس درخواست کننده پست پیشتاز می شود.کد ۵ رقمی بر روی کارت کد  مشاور جو نامیده می شود، این کد همزمان در سامانه اقتصاد قرن قرار می گیرد و از تاریخ صدور در اختیار دارنده می باشد. مشاور جویان می توانند با شماره اختصاصی خود که بر روی کارت درج شده است هماهنگی لازم جهت بهره مندی و فعال سازی کارت را دریافت خواهند کرد

مراحل فعالسازی مشاور کارت

در وب سایت زیر شما می توانید مراحل فعال سازی مشاور کارت هوشمند را مشاهده فرمایید

ابتدا باید وارد آدرس زیر شده و قبل از خرید در وب سایت عضو شوید

 https://www.ithce.ir/shop/product-category/services-products/card-advisor

سوالات پرتکرار کاربران درباره مشاورکارت 

اگر نیاز به مشاورحضوری داشته باشیم محل استقرار شما کجاست؟

در قسمت ارتباط با ما سایت اقتصاد قرن آدرس دفاتر مرکزی تهران و دفتر اصفهان مشخص است، ما در دو شهر تهران و اصفهان و با هماهنگی قبلی می توانیم در خدمت مراجعین عزیز باشیم

آیا مشاورکارت ها امکان شارژ مجدد دارند یا یکبار مصرف هستند؟ 

تمامی مشاورکارت ها پس از پایان مدت استفاده و اتمام امکانات تعریف شده، امکان تمدید اعتبار از طریق سامانه دارند و شما می توانید کارت یک ماهه خود را به ۳ ماهه و بیشتر نیز ارتقا دهید

اگر مشاورکارت ما مفقود شود چگونه باید پیگیری کنیم؟ هزینه اش چگونه است؟ 

کافیست با مرکز پشتیبانی اقتصاد قرن یا شماره مستقیم ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵ تماس حاصل کنید و نام خود را اعلام نمایید، واحد پشتیبانی بلافاصله کد قبلی شما را حذف کرده و کد و کارت جدید را با اعمال امکانات قبلی برای شما فعال خواهند کرد.

مشاورکارت های هدیه با بقیه مشاورکارت ها چه تفاوتی دارد؟ 

تفاوتی ندارند واز نظر امکانات یکسان هستند، فقط دارنده مشاورکارت هدیه وجهی بابت دریافت نمی پردازد مثلا در برخی از طرحها با خرید بسته های آموزشی یک مشاور کارت هدیه دریافت می کنند..

آیا خارج از ساعت اداری نیز مشاور کارت قابل استفاده است ؟ 

ببینید ما پیش از اعلام کرده بودیم که مشاور کارت ها شبانه روزی نیستند ولی شما می توانید از امکانات زماندار از طریق سامانه هوشمند مشاور کارت استفاده کنید. یعنی با انتخاب این گزینه،  زمان های خارج ساعت اداری را که در سامانه هوشمند مشخص شده است،انتخاب می کنید..

ارسال مشاورکارت ها برای افرادی که خارج از کشور هستند چگونه است؟ تماس های تلفنی چگونه است؟ 

ما مشاورکارت های متقاضیان خارج از ایران را از طریق DHL ارسال می کنیم، فقط نکته ای باید توجه داشته باشید انتخاب  نوع کارت است، کارتهای یک ماهه بطور فیزیکی ارسال نمی شوند و فقط کارتها ۳ ماهه و بالاتر ارسال می شوند. کارت یک ماهه از طریق الکترونیکی ارسال و فعال خواهد شد. تماس های تلفنی از طریق WhatsApp  یا skype انجام میشود.

آیا مشاورکارت، کارت اعتباری هم محسوب می شود؟ 

در حال حاضر خیر، ولی در حال رایزنی با چند بانک خصوصی در این رابطه هستیم .

آیا مشاورکارت هایی که بصورت تعدادی خریداری می شوند، شامل تخفیف هستند؟ 

بله شما باید درخواست خود را طی نامه ای از طرف ارگان ، صنف و سازمان مربوطه به واحد اجرایی اقتصاد قرن ارسال کنید و پس از بررسی مدیر واحد بازاریابی و فروش، تخفیف منظور می شود .

طرح جامع مشاوره مالی در ایران

مبتکر و ناظر طرح مشاور کارت حسابداری شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن

مزایای مشاور کارت مالی :

 1. پاسخگویی به تمامی سوالات مالی ، مالیاتی ، بیمه ای در سال مالی ( دوره مالی ) بنگاه اقتصادی
 2. مشاوره در تدوین و تنظیم اظهارنامه مالیاتی
 3. ” اظهارنامه ارزش افزوده
 4. ” صورت معاملات فصلی
 5. ” لیست بیمه و مالیات حقوق

مبلغ صدور مشاور کارت مالی :

 1. بنگاه های اقتصادی شخص حقوقی ( شرکتها و موسسات ) اینجا کلیک کنید ریال برای هر دوره مالی .
 2. بنگاه های اقتصادی شخص حقیقی ( گروه ۱ ) اینجا کلیک کنید ریال برای هر دوره مالی .
 3. بنگاه های اقتصادی شخص حقیقی ( گروه ۲ ) اینجا کلیک کنید ریال برای هر دوره مالی .
 4. بنگاه های اقتصادی شخص حقیقی ( گروه ۳ ) اینجا کلیک کنید ریال برای هر دوره مالی .

مشاور کارت مالی دارای کد ریجستر فنی و کد فعال سازی منحصر به فرد برای هر بنگاه اقتصادی ( شخص ) می باشد .

راهنما : فرم پذیرش و دریافت بصورت ایمیل ارسال میشود و یا توسط کارشناس فروش ( نمایندگی ها و عاملیت های رسمی شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن ) ارائه می شود ، زمان صدور ۱۰ روز پس از تاریخ تکمیل فرم میباشد .

نکته : مرجع صدور دفتر مرکزی شرکت حسابداری اقتصاد قرن میباشد به آدرس لینک https://www.ithce.ir/shop

سوالات و پاسخهای بیشتر حسابداری و حسابرسی و مالیاتی در تالار حسابداری

۵/۵ - (۱ امتیاز)

13 دیدگاه دربارهٔ «مشاور کارت مالی»

 1. دوره ی خاصی برای مشاوره مالی برگزار میکنید؟؟؟؟ و بعداز چند سال کار در حسابداری میتونیم مشاور مالی بشیم

 2. نحوه استفاده از مشاور کات مالیاتی به چه صورته؟
  زمانی که مشاور کارت دریافت شد ، هر زمان که بخوایم میتونیم مشاوره بگیریم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *