به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
نرم افزار مالی و حسابداری ویکتا

نرم افزار آموزش حسابداری ویکتا

نرم افزار آموزشی مالی و حسابداری ویکتا  توسط شرکت حسابداری اقتصاد قرن جهت بهبود آموزش در سطوح علمی و افزایش کاربری در زمینه های مختلف به کمک  موسسات آموزشی و آموزش فردی می آید و به دانش افراد جنبه ی کاربردی تری می بخشد. بسته ی نرم افزار آموزشی حسابداری نرم افزاری جامع ویکتا؛  برای همه ی افرادی که به یادگیری کاربردی حسابداری علاقه مندند بسیار مفید است. این بسته با ویژگی های منحصر به فردش تمام نیاز های افرادی که علاقه به یادگیری حسابداری به صورت حرفه ای و عملی هستند را پوشش می دهد و تحت سیستم عامل های کامپیوتری و سیستم های موبایلی طراحی شده است.

نرم افزار آموزش حسابداری ویکتا

این نرم افزار آموزشی، نوعی دانش حسابداری توسعه یافته را مورد بررسی و ارائه قرار می دهد به حدی که تمام موارد حسابرسی، مالیاتی، بیمه، حقوق و دستمزد  قوانین مالیاتی، قانون کار و بیمه، قانون تجارت، استانداردهای حسابداری، استاندارد های حسابرسی و نرم افزارهای حسابداری و مالیاتی و حقوق دستمزد را در بر می گیرد.

تعامل مستقیمی با بخش آموزش امور مالی دارد. با توجه به اهمیت حسابداری در بخش های سازمانی، سازمان ها به دنبال راهی برای بخش حسابداری سازمان یا کسب و کار خود هستند که گزارشات قانونی را دقیق تر برایشان تحلیل کند.

نیاز هر کسب و کاری دریافت ریز محاسبات و گزارشات مالی و تحلیل مناسب و دقیق این داده ها است اما نرم افزار های لازم است ویژگی های منحصر به فردی برای ارائه این خدمات داشته باشد تا بتواند پاسخگوی نیاز این کسب و کارها باشد .که با قاطعیت تمام می توان گفت این بسته ی نرم افزار آموزشی به آموزش این مطالب به صورت ویژه پرداخته است.

یکی از ویژگی نرم افزار آموزشی ویکتا ارائه گزارش کاربردی و تحلیلی

نرم افزار آموزش حسابداری ویکتا ابزاری است که نحوه ی ارائه ی گزارشات کاربردی و تحلیلی را به صورت ویژه آموزش می دهد. این موضوع مهمترین خصوصیت و ویژگی یک حسابدار است که با تحلیل موارد مالی به کمک صاحبین کسب و کارها می آید و به آنها در روند تصمیم گیری و ایجاد سیاست مالی مناسب کمک می کند. این خصیصه به اندازه ای مهم است که نقشی موثر در شکست و یا بقای یک کسب و کار بازی می کنند زیرا عدم آگاهی مدیران و صاحبین مشاغل از این داده ها و این گزارشات موجب عدم تصمیم گیری و بی اطلاعی از شرایط مالی کسب و کار شان خواهد شد.

حسابدار باید با نحوه ی ارائه ی گزارش محاسبات دقیق، با استفاده از نرم افزار های مختلف آشنا باشد. تا میزان خطا در محاسبات را بسیار پایین آورده و اطلاعات دقیقی در گزارشات ارائه دهد. موثق بودن این داده ها و گزارشات منجر به نتیجه گیری و تصمیم گیری مناسب جهت امور مالی می گردد. همین طور این نرم افزار آموزشی به آموزش نحوه ی ارائه ی اظهارنامه ی مالی بدون فوت وقت و وجود اشتباه می پردازد؛ آگاهی از این گزارشات دقیق منجر به رشد افراد و  سازمان می شود.

امنیت داده ها و اطلاعات حسابداری و مالی

اطلاعات بخش مالی یک کسب و کار ،سازمان ،شخص و یا مدیر اهمیت بسزایی در روند رو به رشد کسب و کار و سازمان دارد و دسترسی آسان و همیشگی یکی از ضروریات انکار ناپذیر بخش مالی است. دست پیدا کردن سایر افراد به این اطلاعات تبعات جبران ناپذیری را برای یک بخش سازمان و یا کسب و کار خواهد داشت و می تواند موجب به انحطاط و تزلزل پایه های یک سازمان و حتی فروپاشی کامل آن شود از طرف دیگر عدم ثبت این اطلاعات نیز امکان پذیر نیست بنابراین نرم افزار آموزشی ویکتا نحوه ی ثبت اطلاعات حسابداری با امنیت کامل را آموزش می دهد تا تنها حسابدار و مدیر دسترسی کاملی به این اطلاعات داشته باشند.

سادگی و روانی مطالب و کاربر پسند بودن

یکی از موفقیت هایی که پوئن مثبت این نرم افزار آموزش حسابداری نسبت به سایر نرم افزار ها است سادگی و روانی استفاده و در واقع کاربر پسند بودن آن است همه ی افراد که سر رشته ی هم از حسابداری ندارند با استفاده از این نرم افزار می توانند به صورت حرفه ای و ریز وارد دنیای بزرگ حسابداری شوند و با این ادامه ی روند  آموزشی قادرند با درصد بالایی از نرم افزار های حسابداری کار کنند. کار با این نرم افزار آموزشی مانند ورد راحت است و به مرور با تمام قسمتهای آن آشنایی پیدا می کنید این ویژگی را کمتر نرم افزار آموزشی دارد اما بهره وری و کارایی آن موجب کاهش تنش ها و گیجی کاربران خواهد شد.

قیمت مناسب نرم افزار آموزشی ویکتا

نرم افزار آموزشی ویکتا مورد نظر با توجه به امکانات و آموزش های گسترده ای که در اختیار کاربران می گذارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. امکاناتی که در این نرم افزار حسابداری ارائه می شود آموزش سر فصل های جامعی از قبیل حسابرسی، مالیاتی، بیمه، حقوق و دستمزد قوانین مالیاتی، قانون کار و بیمه ، قانون تجارت، استانداردهای حسابداری، استاندارد های حسابرسی و نرم افزارهای حسابداری و مالیاتی و حقوق دستمزد همگی در یک بسته نرم افزار آموزشی ویکتا برای دانش پژوهان و علاقه مندان است.

با توجه به امکانات جامعی که این بسته ی نرم افزار آموزشی ارائه می دهد هزینه ی آن با توجه به تاثیر گذاری در آینده ی شغلی شما ناچیز محسوب می شود. شما با تهیه ی این نرم افزار آموزشی هر آنچه در مورد حسابداری نیاز دارید و هر آنچه جامعه و کسب و کار از شما به عنوان یک حسابدار انتظار دارد را فرا می گیرید. این بسته ی نرم افزاری آموزشی از پشتیبانی قوی بهره مند است و با قابلیت کانکت شدن به اینترنت، شما را در جریان بروز ترین تغییرات مطلع می کند.

صرف وقت برای  یادگیری و آموزش مناسب خود نوعی سرمایه گذاری است و ما به شما این نوید را می دهیم که با استفاده از این نرم افزار آموزشی با هدف گذاری مشخص به یک نتیجه مطلوب در آموزش برسید به شیوه ای که این سرمایه گذاری برای شما مفید بوده و تبدیل به اهرم صعود شما در این شغل شود.

سازگاری با نیاز روز بازار و کسب و کارها

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار آموزش مالی و حسابداری ویکتا سازگاری با نیاز بازار کار و کسب و کارها است در واقع این بسته ی آموزشی همان چیزی را به افراد آموزش می دهد که کسب و کارها از او انتظار دارند. معمولا تعداد افراد آموزش دیده در دانشگاه ها و دوره های آموزش حسابداری؛

موفق به کسب تجربه ی کافی برای ورود به بازار کار نمی شوند و زمان زیادی را برای جستجوی مکانی برای کارآموزی سپری می کنند. اغلب با مراجعه به شرکت ها و مشاغل متوجه می شوند اطلاعات لازم و کافی مورد نیاز کسب و کار را ندارند برای ورود به حوزه ی اجرایی حسابداری این بسته ی نرم افزار آموزش حسابداری مطابق با نیاز درصد بالایی از کسب و کار ها است و این امکان را به شما می دهد که تجربه ی کافی برای ورود به شغل حسابداری را داشته باشید.

این بسته اطلاعات کاربردی را به صورت یک برنامه ریزی پروژه محور در اختیارتان قرار می دهد که منجر به تقویت و افزایش اطلاعات کاربردی شما خواهد داشت و شما با این بسته ی نرم افزار آموزش حسابداری هر اطلاعاتی که برای ورود به بازار کار نیاز دارید را دریافت و به صورت تجربی کسب می کنید.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

نکات کلیدی لازم برای دانستن حسابداری

این نرم افزار آموزش حسابداری محتوای تکنیک های مهم برای شروع حسابداری نیز می باشد هر حسابدار برای شروع کار در عرصه ی حسابداری لازم است از یک سری تکنیک ها و اصول قرار گیری در محیط کار مطلع باشد که این امر موجب می شود در هر مرحله و مقطعی هستید و قصد ورود به بازار کار حسابداری را که دارید یاری رسان شما باشد. با اطلاع از این نکات فرد اعتماد به نفس و انگیزه ی مناسبی برای ادامه ی راه  خواهد داشت.

برای یک شروع خوب این آموزشها به شما کمک می کند که با تمامی گرایش های حسابداری آشنایی پیدا کرده و به آن ها مسلط شوید . در این نرم افزار آموزشی شما انواع قوانین کار و انواع مالیات ها و حسابداری برای مشاغل و صنعت های مختلف؛ مطابق با اصول دارایی یاد می گیرید. نکات کلیدی که در این نرم افزار آموزشی به آن اشاره می شود بیشتر شما را به سمت و سوی یک حسابدار با تجربه می برد.

سرفصل های متنوع و برنامه ریزی دقیق در نرم افزار آموزشی ویکتا

لازمه ی پیشرفت در هر شغلی برنامه ریزی دقیق برای رسیدن به هدف است حسابداری نیز از این مورد مستثنی نیست و البته این نرم افزار آموزشی با سرفصل های متنوع از صفر تا صد حسابداری به صورت حرفه ای برنامه ریزی دقیق و به شما ارائه می دهد که با پیروی از این برنامه ریزی می توانید عملکرد مناسبی در این زمینه داشته باشید. برای موفقیت در این عرصه  لازم است با هدف گذاری به طور دقیق سرفصل های این دوره را که به صورت ریز در قالب عنوان های تمرینی به شما ارائه می شود را دنبال نمایید.

دقت نمایید که این شغل می تواند بسیار پر در آمد باشد اما برای رسیدن به هدفی که مد نظرتان است باید تلاش بی وقفه ای در این زمینه داشته باشید حسابداری یکی از انواع مشاغل خدماتی پردرآمد است که می توانید برای ورود به این شغل از بهترین ابزار ممکن استفاده نمایید. در سرفصل های نرم افزار آموزشی ویکتا شما شاهد دسته بندی های مختلف هستید که به تفکیک می توانید هر کدام را انتخاب نموده و تا پایان به مطالعه و تمرین آن بپردازید و سپس سراغ انتخاب دسته ی بعدی رفته و همین طور به بخش های متنوع این نرم افزار دسترسی پیدا کنید.

سرفصل های موجود در نرم افزار آموزش حسابداری ویکتا

 1. استانداردهای حسابداری
 2. استانداردهای حسابرسی
 3. قوانین مالیاتی و ارزش افزوده
 4. قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی
 5. نرم افزارهای آموزشی حسابداری
 6. نرم افزارهای کمکی
 7. بانک سوالات حسابداری
 8. بانک جزوات دانشگاهی و مدارس رشته حسابداری
۵/۵ - (۲ امتیاز)

24 دیدگاه دربارهٔ «نرم افزار آموزش حسابداری ویکتا»

 1. سلام لطفن یک نسخه نمایشی از نرم افرار رو داخل سایت قرار بدین،یا حد اقل یک فیلم مختصر از نحوه کار با نرم افزار یا آشنایی مختصر از نرم افزار

 2. سلام به نظر من این نرم افزار برای همه حسابدارا لازمه اللخصوص برای کسای که میخوان وارد بازار کار شن.کلی مطالب علمی داره.آموزش نرم افزار های مختلف.

 3. ممنون از اطلاع رسانی داخل سی دی. تمام اطلاعاتی که داخل سی دی هست، چه به لحاظ آموزش و چه به لحاظ نرم افزار های کاربردی و مالی واقعا کامل هستن.

 4. سلام‌وقت بخیر
  با تمام‌توضیحات کاملتون نرم‌افزاری خوبیه فقط اینجا یک سوال پیش میاد که چرا این نرم‌افزار رو تو پکیج ثبت‌های آموزش قرار نمیدید؟؟؟

 5. سلام خسته نباشید.. من ویکتا رو تهیه کردم ولى نمیدونم قفل نرم افزار رافع که داخلش هست رو چطورى باز کنم، میشه راهنمایى کنید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *