به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
حسابداری بین المللی

آموزش حسابداری بین المللی

آموزش حسابداری بین المللی

امروزه ضرورت استفاده از سیستم های پیشرفته ی اطلاعاتی حسابداری بین المللی در کسب و کار های مختلف بر هیچ کسی پوشیده نیست وهمواره به دانش و مهارت کسانی نیاز می باشد که توانایی به کارگیری این سیستم ها را داشته باشند و فعالیت های سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها بسیار متفاوت از قالب های کلیشه ای و بدون وجود ریسک هدر رفتن منابع و دارایی ها ادامه یابد. از این روست که ضرورت کمک گرفتن از افرادی که در حوزه ی حسابرسی و حسابداری بین المللی تخصص دارند، همواره یکی از بدیهی ترین نیاز های جامعه است و به موازات این موضوع تمایل افراد مختلف برای کسب مهارت در این زمینه نیز بیشتر شده و آموزشگاه ها، شرکت ها و موسسات مختلف همانند شرکت اقتصاد قرن در کرج نسبت به ارائه ی خدمات آموزشی اقدام نموده اند.

سبک و روش آموزش های حسابداری بین المللی

مجموعه ی ما سعی نموده است که با بررسی نیاز های بازار و کارفرمایان و همچنین تعیین میانگینی از تخصص لازم برای افراد علاقمند به این حیطه، مواردی را تعیین نماید که در دوره های آموزش حسابداری بین المللی به عنوان محتوای درسی این کلاس ها، سودمند واقع شود. در طی این جلسات تمامی موارد مرتبط با مهارت های حرفه ای، نکات مرتبط با اخلاق مداری و نگرش حرفه ای در حسابداری، مفاهیم پر کاربرد تئوری و عملی و هر آن چه که مورد نیاز یک فرد حسابدار است، به طور دقیق توسط مدرسان مجرب و با سابقه ی مجموعه به متقاضیان ارائه خواهد شد.

بدیهی است که اگر شما به عنوان متقاضی شرکت در دوره ی آموزش حسابداری بین المللی از سابقه ی تحصیلی یا کاری مرتبط برخوردار باشید، خیلی سریع و با سهولت بیشتری مطالب را آموخته و متوجه افزایش توانایی خود در محاسبات مالی و مدیریت پروژه ها خواهید شد.

فعالیت حسابداران و حسابرسان

همچنین در طی این دوره تمامی موارد مربوط به صلاحیت های لازم برای فعالیت حسابداران و حسابرسان حرفه ای در این حوزه ی کاری به شما آموخته خواهد شد و چه بسا که پس از گذشت مدتی، شاهد شایستگی ها و صلاحیت های خودتان در این زمینه خواهید بود.

به منظور افزایش سهولت دسترسی حسابداران و مدیران ارجمند  فعال در استان البرز، دوره آموزش بین المللی حسابداری در شرکت اقتصاد قرن واقع در شهر کرج، برگزار می گردد و شما متقاضی محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روزها و ساعات برگزاری، اطلاع دقیق از شهریه و شرایط ثبت نام از طریق شماره های موجود در این وب سایت با مجموعه تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری مراجعه نمایید.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

استاندارد های بین المللی آموزش حسابداری

بدیهی است که حضور در هر عرصه ای نیازمند برخورداری از یک سری فاکتور ها و موارد از پیش تعیین شده است. بهره مندی از آموزش در سطوح حرفه ای نیز طبیعتا نیازمند پیش نیاز هایی است که به عنوان الزامات و استاندارد ها شناخته شده اند. همانطور که قبلا اشاره کرده ایم، با شرکت نمودن در دوره آموزش حسابداری بین المللی، سطح صلاحیت ها و معلومات شما به عنوان یک حسابدار فعال افزایش خواهد یافت و به دلیل تخصصی بودن این دوره، نیاز است که هر فرد شرکت کننده  دارای شرایط لازم برای حضور در این جلسات باشد.

حال این سوال مطرح می گردد که چگونه می توان میزان بهره مندی از صلاحیت لازم برای بهره وری از این دوره ها را تشخیص داد؟ بدین منظور کارشناسان شرکت حسابداری اقتصاد قرن بر اساس استاندارد های بین المللی آموزش حسابداری که عمدتا شامل آزمون های ورودی تعیین سطح می شود، اقدام به تعیین نمودن افراد واجد شرایط می نمایند؛ بنابراین برای این که بتوانید این حرفه ی پر کاربرد را در سطح حرفه ای تر آموزش ببینید، قطعا لازم است از پیش زمینه و سابقه ی اطلاعاتی برخوردار باشید.

آموزش حسابداری بین المللی

علت تعیین استاندارد های بین المللی آموزش حسابداری چیست؟

ممکن است برای برخی از افراد این سوال مطرح شود که به چه دلیل باید از استاندارد ها و قوانین وضع شده در این زمینه، پیروی نمود. طبیعتا چنین کاری یک دستاورد کلی و بسیار مهم دارد و آن هم به حرفه ای شدن در تخصص ها مربوط می شود. زمانی که ضوابط مشخص تعیین می گردند، هر فرد علاقمند به توسعه دادن مهارت های خویش در زمینه ی حسابداری و حسابرسی سعی می کند که با تلاش بسیار به آن سطح قابل قبول و تعیین شده دسترسی پیدا نماید و همین مطلب نشان دهنده ی این است که چنین افرادی در آینده خواهند توانست با دارا بودن روحیه و قابلیت تطبیق با شرایط کاری گوناگون، به عنوان یک حسابدار حرفه ای به فعالیت های خود ادامه دهند؛

مهم ترین دلیل تعیین استاندارد های بین المللی آموزش حسابداری

پس مهم ترین دلیل تعیین استاندارد های بین المللی آموزش حسابداری این است که سطح معلومات و اطلاعات افراد در این حوزه گسترش یابد و همواره در حال به روز رسانی و افزایش دادن سطح توانایی هایشان باشند و این امر در نهایت به حفظ کیفیت این حرفه و ارزش های آن کمک بسیاری می نماید. یک موضوع بسیار بدیهی این است که بهره مندی اشخاص فعال در این حوزه ی کاری از مهارت های مورد انتظار و سطح قابل قبولی از الزامات و نزدیک بودن آن ها به استاندارد های بین المللی آموزش حسابداری موجب می شود که در مدت زمان کمتری بتوان سایر موارد آموزشی را به آن ها انتقال داد و طبیعتا زمان لازم برای جذب آن ها در بازار کار رشته حسابداری وهمچنین امکان استخدام آن ها در موسسات و مراکز تخصصی تر افزایش خواهد یافت.

بر این اساس در صورتی که قصد شرکت در دوره های آموزش حسابداری بین المللی در شرکت اقتصاد قرن کرج را دارید، طبیعتا اگر از قبل در این زمینه اطلاعات و تحصیلات داشته باشید، بسیار موفق تر خواهید بود. تجربه نشان داده است کسانی که پس از اخذ مدرک کارشناسی، در این کلاس ها شرکت کرده اند، از شرایط بهتری برای یادگیری مفاهیم جدید و کاربردی و عملی سازی تئوری های از قبل آموخته ی خود، بهره مند بوده اند.

برخی از مهم ترین استانداردهای بین المللی آموزش حسابداری

 1. متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی باید از الزامات ورودی لازم ( زمینه ی علمی در خصوص این رشته و یا سابقه کار مرتبط ) بهره مند باشند.
 2. برنامه ی آموزشی باید از محتوا و سرفصل های علمی تعیین شده برای تدریس کلاس های مربوطه، تشکیل شده باشد.
 3. به جهت تامین صلاحیت های لازم برای یک حسابدار حرفه ای و تجهیز وی به ترکیب مناسبی از مهارت های ذهنی، شخصی، فنی و کارکردی، ارتباطی و میان فردی، مدیریتی و تجاری و … باید از سیستم آموزشی مناسب در جهت گسترش دادن مهارت ها بهره گرفت.
 4. یکی دیگر از مهم ترین استاندارد های بین المللی آموزش حسابداری به  بهره مندی شخص حسابدار از نگرش ها، رفتار و ارزش های حرفه‌ای مربوط می شود که بر این اساس هر شخص فعال در این حوزه ی کاری لازم است که از آیین های اخلا‌قی تعیین شده برای حسابداران حرفه­ای، آگاه باشد و مطابق با آن ها عمل نماید. چنین موردی بدون شک در ایجاد توسعه و ارتقا و توانمندسازی این حرفه ی تخصص در سطوح بالاتر بسیار موثر خواهد بود.
 5. برخورداری از تجربه ی کاری مفید، قابلیت های اجرایی و شایستگی های لازم برای ادامه ی فعالیت در این حرفه، توانایی توسعه ی حرفه ای مستمر و به روز رسانی یادگیری ها و بهره مندی از شایستگی های لازم به عنوان یک حسابدار حرفه ای از دیگر الزامات و استاندارد هایی است که در حوزه ی آموزش حسابداری بین المللی تعیین شده است.

مدرک و گواهینامه بین المللی آموزش حسابداری

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که مجموعه ی ما به تمامی کسانی که در دوره های آموزشی شرکت می نمایند، به عنوان گواهی پایان دوره، مدرکی را تقدیم خواهد کرد که از اعتبار بین المللی برخوردار می باشد. این گواهی از جانب آکادمی ALLIANCE صادر شده است که خود نماینده ی سه گواهی دهنده بزرگ و معتبر جهانی ( ایالات متحده آمریکا  کانادا و آمریکای جنوبی ) می باشد. همچنین به همراه این مدرک، گواهینامه داخلی ACCE نیز از سوی شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن به عنوان بزرگترین آکادمی حسابداری و حسابرسی در استان البرز به متقاضیان  اعطا خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، حتما از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید و یا به وب سایت تالار حسابداری بروید .

۵/۵ - (۱ امتیاز)

15 دیدگاه دربارهٔ «آموزش حسابداری بین المللی»

 1. سلام.راجع به زمان و هزینه و مدت دوره کلاسها لطفا توضیح بفرمایید.چه مباحثی از حسابداری را شامل میشود؟

  1. سلام جهت اطلاعات بیشتر با تلفن واحد آموزش شرکت تماس داشته باشید

   دوره های کاربردی ویژه بازار کار شامل حسابداری بازرگانی ، مالیاتی، مقدماتی، قوانین و دفاتر و ….

 2. سلام اموزش زبان تخصصی حسابداری هم دارید؟ و مدرکی که ارائه میشه در کشور های دیگه هم معتبره؟

 3. سلام دوره مدیریت پروژه و ارتباط با کارفرما رو هم شما برگزار میکنید،چون خیلی ارتباط موثر با کارفرما برام گسترش کار مهمه ایا استادی دارید که در این زمینه اموزش بدن؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *