به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
خدمات حسابداری و مالیاتی

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی در اهواز


انجام کلیه خدمات مالی و حسابداری و حسابرسی شرکت اقتصاد قرن در اهواز

شرکت حسابداری اقتصاد قرن متشکل از مشاورین مالی، حسابداران و مدیران مالی مجرب و کارآزموده است. مفتخر است امور مالی و حسابداری شرکتها، موسسات و اشخاص حقیقی را در اهواز انجام دهد.

انجام خدمات حسابداری و حسابرسی شرکتهای بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و صنعتی و فروشگاهها، استقرار حسابدار بصورت استخدام حسابدار پاره وقت و تمام وقت، ثبت اسناد حسابداری توسط شرکت حسابداری اقتصاد قرن در اهواز ، تهیه و استقرار نرم افزار حسابداری، بستن حسابهای موقت و دائم و تهیه صورتهای مالی حسابرسی شده برخی از خدمات ما در دفتر خدمات حسابداری اقتصاد قرن میباشد.

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی در اهواز

تجربه ثابت کرده همیشه افراد موفق به دنبال راه میانبری صحیح و قابل اعتماد برای رسیدن به اهدافشان هستند. اما سئوال اینجاست که چگونه میتوان در حسابداری این میانبر را پیدا کرد؟ جواب این سئوال این جمله کوتاه است : استفاده از تجربه مدیران مالی مشاوره مالی و آموزش حسابداری از پایه و عدم دانلود رایگان نرم افزار حسابداری زیرا این نرم افزارها و فقط راه شما را برای رسیدن به هدف دورتر میکند

شرکت حسابداری خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی در اهواز

خدمات حسابداری مالیاتی مربوط به شرکتها و اشخاص حقیقی، تشکیل پرونده مالیاتی، دریافت کد اقتصادی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال معاملات فصلی(خرید و فروش فصلی)، تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده و دریافت گواهینامه ارزش افزوده، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تهیه و تدوین انواع لوایح مالیاتی، شرکت در کمیسیونهای حل اختلاف و دفاع از پرونده های مختلف مالیاتی و.. توسظ شرکت اقتصاد قرن در اهواز امکان پذیر میباشد

اعزام نیرو یا اعزام کارمند حسابداری در اهواز

ممکن شرکت شما به یک نیرو حسابدار تمام وقت نیاز نداشته باشد و البته ممکن است بودجه ای که برای یک حسابدار در نظر گرفته اید محدود باشد ، اینجاست که پیشنهاد شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن درخواست اعزام نیرو حسابداری از شرکت حسابداری در اهواز می باشد.

اعزام نیرو حسابدار میتواند در جهت روز های کارکرد بسیار منعطف بود و شما در واقع بر اساس روز های کارکرد کارمند حسابداری اعزام شده از شرکت حسابداری اقتصاد قرن در اهواز، به وی حقوق پرداخت می کنید. اگر حجم کار شما محدود باشد یا مثلاً کار شما به صورتی باشد که در مقطعی از سال دارای حجم کاری بالا و در سایر مقاطع حجم کاری کمتری داشته باشید برای جلوگیری از تعدیل نیرو و تحمل هزینه هایی همچون هزینه استخدام بهتر است به مباحث اعزام نیرو مراجعه کنید.

البته نیاز به ذکر است که اعزام نیرو مختص به کارمند حسابداری نبود و همانطور که تنوع در روز های کارکرد وجود دارد تنوع در سابقه و مهارت فرد اعزام شده نیز قابل اعمال است که از قبیل زیر است:

 1. کمک حسابدار
 2. کمک حسابرسی
 3. کارمند حسابداری
 4. حسابرس
 5. حسابدار ارشد
 6. حسابرس ارشد
 7. حسابدار ارشد مالی
 8. سرپرست امور مالی
 9. مدیر حسابرسی
 10. مدیرمالی
 11. مدیر ارشد مالی
 12. حسابدار رسمی
 13. کارشناس رسمی دادگستری ( حسابداری )

مثلاً شما میتوانید از شرکت اقتصاد قرن در اهواز درخواست کنید که جهت سرکشی و کنترل موارد مهم مالی نظیر صورتهای مالی و گردش وجوه نقد و … مدیرمالی (حتی میتوانید درخواست کنید که مدیرمالی درخواستی خانم یا آقا باشد) دو روز در ماه/هفته و … اعزام نمایند.

وظایف شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن

 • اعزام نیروی حسابداری مانند حسابدار- مشاور مالی و…
 • هر فعالیتی که به حسابداری، حسابرسی و امور مالی شرکت ها مرتبط است
 • مشاوره ‌‌،ارائه و همچنین نصب و راه اندازی نرم افزارهای مناسب مالی و حسابداری برای شرکت
 • ثبت و تنظیم سند حسابداری
 • تهیه نمودن صورت های مالی و اشخاص حقیقی و حقوقی
 • تهیه صورتهای مالی از روی اسناد و…
 • تهیه نمودن انواع گزارش های مالی و تجزیه و تحلیل امور مالی
 • اجرای عملیات مرتبط با بستن حساب ها و…
 • خدمات حسابرسی موارد خاص
 • حسابرسی صورت های مالی
 • حسابرسی قانونی
 • حسابرسی داخلی

خدمات و مشاوره مالیاتی

خدمات اصلی که فقط شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن در اهواز می تواند برای شما انجام دهد!مشاوره مالی ، مشاوره مالیاتی در زمینه برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت شرکت و ارائه پیشنهاد و مشاوره در راستای تصمیم گیری های آتی!

ارسال اظهارنامه های مالیاتی بدون کوچک ترین اشتباه! شرکت های حسابداری بدلیل تبهر و تجربه ای که بر اثر همکاری و کارکرد با شرکت های مختلف اعم از شرکت بازرگانی ، شرکت خدماتی ، شرکت تضامنی و … داشته اند بر رسیدگی مالی به هر نوع فعالیت تسلط داشته و عملکرد شرکت حسابداری و حسابرسی  اقتصاد قرن در اهواز از هر گونه اشتباه بدور است. قطعاً تجربه یک حسابدار نمیتواند به اندازه تجربه یک شرکت یا موسسه حسابداری در اهواز باشد!

یک حسابدار ممکن است بعلت شلوغی بیش از حد بسیاری از موارد مهم را بدست فراموشی بسپارد که این موارد ممکن است محدودیت زمانی باشد برای مثال ممکن است حسابدار شما فراموش کند که مهلت اظهارنامه عملکرد که به صورت سالیانه می باشد تنها تا ۴ ماه بعد پایان سال مالی هر شرکت امکان پذیر است! با این حال این مواردی است که شرکت حسابداری اقتصاد قرن به علت دارا بودن کارمند های بیشتر و تمرکز بالاتر هرگز فراموش نخواهد کرد.

کلام آخر برای انتخاب بهترین شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی در اهواز

موضوع مالی از موضوعاتی که میتواند باعث موفقیت و رشد شخص حقیقی یا حقوقی شود . جدی گرفتن موضوعات مالی از اهم وظایف یک شرکت موفق می باشد زیرا امروز کلید رشد و موفقیت در دستان یک شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی مجرب می باشد.

در این مقاله به توضیح ارائه خدمات بهترین شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی اقتصاد قرن در اهواز پرداختیم. خدمات شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن در اهواز میتواند در بستر های متفاوتی باشد ( اعزام نیرو ، مشاوره مالی به طرق متفاوت و برون سپاری) که به توضیح هریک پرداختیم، امید است برای شما مفید واقع شده باشد.

استخدام حسابدار و حسابرس مبتدی و حرفه ای در اهواز

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی اقتصاد قرن در اهواز جهت تکمیل کادر فنی مالی خود از حسابداران و حسابرسان فعال در این حرفه دعوت به همکاری می نماید همچنین جهت پذیرش نمایندگی در اهواز با شرایط لازم مذکور ( هشت سال سابقه مفید و اجرایی در چند پروژه مالی، درا بودن کارت عضویت انجمن حرفه ای در حسابداری حداقل دو سال، عدم سوء پیشینه کیفری )  جهت اطلاع بیشتر با دفتر مرکزی تماس داشته باشید.

آموزش حسابداری و کارآموزی حسابداری در اهواز

جهت آموزش حسابداری در اهواز و شرکت در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در اهواز که این آموزشها بصورت تئوری و عملی در کارگاه های اجرایی و عملیاتی بازار کار در آموزشگاه های حسابداری معتبر در اهواز بصورت آموزش حضوری و آموزش غیر حضوری آنلاین برگزار میشود و پس از اتمام دوره گواهی نامه شرکت و گواهی نامه بین المللی به کارآموز ارائه میگردد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

51 دیدگاه دربارهٔ «شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی در اهواز»

 1. سیده کتایون میربابایی

  شرایط جذب نیروی کمک حسابدار در تهران و کرج رو میفرمایید به چه شکل هست ؟ ممنون میشم

 2. سلام
  دوره های کاراموزی در شهر آبادان هم برگزار میشه؟!
  مدت زمانی که طول میکشه چقدر است؟

  1. سلام و وقت بخیر
   بله برای اطلاعات بیشتر
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   با این شماره ها تماس بگیرید

  1. سلام برای تنطیم قرارداد برای امور مالی و مالیاتی با شماره های زیر تماس بگیرید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   ۰۲۱۴۴۰۱۷۷۲۱

 3. سلام برای انبارگردانی و حسابرسی اخر سال نیرو میخوایم برای یک شرکت تولیدی لباس در دزفول

  امکان اعزام. نیرو. به این شهر هست؟!
  باچه شماره ای میتونم تماس بگیرم

  1. سلام بله جهت هماهنگی کلاس با شماره های زیر تماس بگبرید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳

   1. سلام روزبخیر
    برای اعزام کمک حسابدار برای اهواز که از شرکت شما بخواد به اینجا اعزام. بشه با چه شماره ای میتونم تماس بگیرم

  1. از پایه حقوق وزارت کار کمتر نباید باشد ،بیشتر از اون به کارفرما بستگی داره و اینکه حسابدار در قسمت مالی فعاله یا مالیاتی رو هم بدرستی پیش میبره و حجم و ساعات کار

 4. سلام یه سرپرست برای امور مالی میخواستم محل کار هم خروجی دزفول به شوشتر اگه نیرو دارین ممنون میشم اطلاع بدین .

 5. در کنار ارائه خدمات مشاوره مالی و مالیاتی در شهر اهواز دوره های آموزشی هم برگزار میکنید؟

  1. حسابداری صنعتی شامل مباحث بهای تمام شده بودجه تولید و هزینه یابی و نحوه محایبه نقطه سربسر ویزه بازار کار مبباشد جهت ثبت نام و شرکت در کلاسها با شماره های زیر تماس بگیربد
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳

 6. حسابدار برای اهواز فقط دوروز در هفته میتونید درنظر بگیدید؟ اگر کسی نیروی تمام وقت ازتون بخواد چی برای شرکت خدماتی

 7. سلام حقوق و مزایا حسابدار تمام وقت در اهواز چقدر هست میتونم ازتون دراین مورد مشاوره بگیرم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *