به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید

آموزشگاه حسابداری کمالشهر کرج

فهرست مطالب این صفحه

آموزشگاه فنی و حرفه ای حسابداری کمالشهر کرج

اولین مرکز تخصصی و رسمی آکادمی حسابداری در کمالشهر کرج

بزرگترین هدف آموزش کسب دانش نیست ، بلکه به کار بردن آن است کاربردی ترین مطالب روز حسابداری و حسابرسی را با ما دنبال کنید.

آموزش حرفه ای حسابداری در کمالشهر کرج بصورت پروژه محور و عملی

آموزش حرفه ای حسابداری با ارائه گواهی کارورزی و تضمین یادگیری مفاهیم برای کارجو در کمالشهر کرج، دوره های تخصصی عملی و کاربردی حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار – کیلینیک تخصصی آموزشی حسابداری و حسابرسی، آموزش تخصصی حسابداری و حسابرسی در کمالشهر کرج – واحد پژوهش و آموزش اقتصاد قرن، آموزش حسابداری و حسابرسی ویژه بازار کار و جذب کارورز پس از سطح سنجی کارشناسان، آموزش حسابداری و حسابرسی ویژه دانشگاه – دانشجویان حسابداری و مدیریت بصورت خصوصی .

آموزش حسابداری در کمالشهر کرج ویژه بازارکار

آموزش کاربردی حسابداری و حسابرسی در کمالشهر کرج توسط تیم آموزشی شرکت اقتصاد قرن با مدرک فنی و حرفه ای و گواهینامه معتبر بین المللی استخدام حسابدار تضمینی

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

آموزش حسابداری کاربردی در شرکت حسابداری و حسابرسی با ارائه مدرک بین المللی

« کارآموزی و کارورزی رایگان با یک سال پشتیبانی آموزشی و کارآموزی رایگان »

ویدیو آموزش حسابداری ویژه بازار کار پکیج آموزش صفر تا صد

 1. در ویدئو آموزشی میتوانید به دانسته های حسابداری تسلط کافی جهت انجام کار حسابداری و حسابرسی پیدا کنید.با ویدئوی آموزش حسابداری  ویژه بازار کار میتوانید به آسانی حسابداری علمی و تجربی خود را در بازار کار شروع کنید.
 2. دوره حسابداری جهت عزیزانی که می خواهند وارد کار حسابداری شوند یا در جهت ارتقا ،نیازمند معلومات پایه ای هستند به زبان ساده در فیلم آموزش حسابداری بیان شده است .
 3. در زندگی مدرن و پر تکاپوی امروزی، یادگیری و آموختن مهارت ها، علوم و فنون جدید یکی از ملزومات محسوب می شود و هر شخصی که قصد پیشرفت و ارتقای سطج دانش خود را داشته باشد، قطعا لازم است با جدیت بیشتری به یادگیری بپردازد. شما در هر شغلی که فعالیت داشته باشید، با گذر زمان و به وجود آمدن تغییرات در آن کسب و کار، نیازمند به روز رسانی اطلاعات خود هستید و هرگز نمی توان گفت که یک بار آموختن و آموزش دیدن برای تمام عمر کافی است؛ بنابراین همواره نیاز به آپدیت کردن و به روز رسانی آموخته ها می باشد.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

حرفه و شغل حسابداری و حسابرسی

 1. حرفه ی حسابداری و حسابرسی از آن دسته مشاغلی است که در همه ی زمانها به صورت انحصاری و یا در ترکیب و ادغام با مشاغل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع یک حسابدار می تواند وظیفه ی رسیدگی به صورت های مالی و مالیاتی کسب و کارهای مختلف را بر عهده بگیرد و آن را به انجام رساند.
 2. امروزه مشاغل بسیار حرفه ای تر و پیشرفته تر از گذشته شده اند و بر همین اساس میزان مسئولیت ها و کارها نیز افزایش پیدا کرده است به گونه ای که مدیران و کارفرمایان برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان خود، بخش اعظمی از کارهای محاساباتی و حسابداری را برون سپاری می کنند و در واقع از این طریق می توان تا حد زیادی وظیفه ی رسیدگی به مسایل مالی یک شغل را سبک تر کرد و به کسی واگذار کرد که در این زمینه دارای مهارت، دانش و تجربه است و از آموزش های لازم برخوردار شده است.

آموزشگاه حسابداری فنی و حرفه ای

 • دفتر کمالشهر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧

فواید شرکت در کلاس های آموزش حسابداری و حسابرسی

با گذشت زمان و متداول شدن برون سپاری امور مرتبط با حسابداری و حسابرسی، فرصت های شغلی بیشتری برای کسانی پدید آمده است که به نوعی حسابدار محسوب می شوند و تحصیل کرده و آموزش دیده ی رشته ی حسابداری هستند. همین موضوع به سادگی بیان می کند که اگر شما علاقه مند به فعالیت در این زمینه هستید،می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از آینده ی شغلی خودتان در دوره های مربوط به آموزش حسابداری و حسابرسی شرکت نمایید.توجه داشته باشید که امروزه وظیفه ی یک حسابدار بسیار گسترده تر شده است و لازم است وی به مجموعه ای از مهارت ها تسلط داشته باشد.

سایر مزایای شرکت در دوره های حسابداری ویژه بازار کار

امروزه همانند گذشته به تعداد زیادی حسابدار نیاز نیست و یک شخص آموزش دیده می تواند مجموعه ی زیادی از فعالیت ها را انجام دهد. همچنین تخصصی تر شدن کارها و پیوند آن ها با تکنولوژی موجب شده. تا با استفاده از نرم افزارهای تخصصی میزان زیادی در وقت و هزینه های جاری صرفه جویی گردد و تعداد اشتباهات نیروهای انسانی در زمینه های مالی نیز به حداقل برسد. همچنین با رواج یافتن استفاده از سیستم های محاسباتی کامپیوتری به منظور آسان تر سازی عملیات حسابداری و حسابرسی، دیگر از آن دفاتر حجیم و سنگین و سیستم کاری دستی خبری نیست. شما در صورتی که بتوانید یک یا چند نرم افزار حسابداری معروف را به بهترین شکل بیاموزید و یاد بگیرید، خواهید توانست در سمت های شغلی خود به عنوان یک حسابدار به شکلی قابل قبول و رضایت بخش عمل کنید.

دوره های مدرن آموزش حسابداری در کمالشهر کرج

آموزشگاه حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن با هدف اعتلای دانش و مهارت در کمالشهر کرج،به برگزاری دوره های آموزش حسابداری و حسابرسی به همراه نرم افزار های تخصصی اقدام نموده است.

به این ترتیب در کنار فعالیت های تخصصی خود در این زمینه پاسخگوی نیاز و علاقه ی شما عزیزان نسبت به آموزش نیز خواهد بود. لازم به ذکر است که تنها اشتغال در یک حرفه ی خوب دارای اهمیت نیست بلکه همزمان با آن برخورداری از دانش و مهارت کافی نیز از ارزش بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل آموزشگاه حسابداری با بهره گیری از تجربیات جمعی از اساتید و همکاران با تجربه ی خود در این خصوص، زمینه ی یادگیری، رشد و تعالی علاقمندان را فراهم می سازد تا با آموزش صحیح بتواند نیروی کار انسانی مفید و مجرب برای اینده را تربیت نماید. چه بسا که این عزیزان در زمانی نه چندان دور، از جمله مطرح ترین و مجرب ترین حسابداران ایران شوند.

آموزش کاربردی حسابداری در کمالشهر کرج شامل :

آموزش حسابداری مالی

توانایی تشخیص فعالیت های مالی، توانایی ثبت وقایع مالی، توانایی اصلاح حساب ها و اسناد، کاربرد اصول حسابداری در شرکت ها، ایجاد کدینگ مالی در نرم افزار، کاربرد نرم افزارهای مالی، فواید حسابداری دستی ، شرح وظایف حسابدار، بررسی موارد مربوط و نامربوط به حوزه حسابداری در شرکت ها، انتظارات شرکت از حسابدار، جمع بندی چرخه عملیات حسابداری، تهیه گزارشات مورد نیاز رئیس حسابداری

آموزش حسابداری مالیاتی در کمالشهر کرج

توانایی تشخیص فعالیت های مالیاتی شرکت، توانایی ثبت وقایع مالیاتی، توانایی در برقراری حساب ها بصورت منطقی و رعایت استاندارد های حسابداری و استانداردهای مالیاتی، رعایت قوانین مالیاتی در هنگام ثبت اسناد، جمع بندی کامل حوزه مالیاتی شرکت، شناخت و تسلط کامل بر انواع مالیات ها، برنامه ریزی جهت ارائه انواع مالیات ها بصورت تفکیکی، ثبت اسناد بر اساس سیاست داخلی شرکت ( هئیت مدیره و مسئول مالی )، اصلاح حساب ها با حفظ کلیت کار، تهیه گزارشات جهت ارائه به مسئول مالی.

آموزش رئیس حسابداری در کمالشهر کرج

توانایی و تسلط کامل و بدون نقص بر روی کلیه حساب های شرکت اعم از مالی و مالیاتی، توانایی بررسی کامل  حساب ها، تسلط کامل بر چیدمان کدینگ ( ایجاد کدینگ ، اصلاح کدینگ ، حذف کدینگ )، تسلط کامل بر تراز آزمایشی، توانایی اصلاح حساب ها از کلیه سطوح کدینگ، ردیابی منطقی حساب ها از تراز آزمایشی، تسلط کامل بر حساب ها و اسناد و اصلاح هر گونه اسناد مالی، توانایی برطرف نمودن مشکلات حسابداران تحت نظر، تهیه و تنظیم انواع اظهارنامه های مالیاتی، تنظیم و تحریر دفاتر قانونی شرکت، تنظیم لیست بیمه و  کنترل حقوق و دستمزد، تهیه و تنظیم انواع گزارشات مورد نیاز مدیر مالی .

نکته : رئیس حسابداری بعنوان فنی ترین شخص عملیات حسابداری هر شرکت می باشد .

آموزش مدیریت مالی در کمالشهر کرج

کنترل دارائیها و بدهی های شرکت، کنترل اعتبارات و نقدینگی، کنترل ساختار سرمایه، کنترل موجودی و بهای تمام شده، کنترل کامل وضعیت مالی و مالیاتی شرکت، ردیابی و کنترل هزینه ها و طرح های افزایش بهره وری، کنترل تراز آزمایشی، تنظیم صورتهای مالی، تهیه گزارشات تحلیلی و توانایی تبدیل گزارشات به زبان عامیانه، تهیه گزاراشات سود و زیانی شرکت بصورت دوره ای، تنظیم گزارشات مورد نیاز هئیت مدیره و سهام داران، تهیه گزارشات درون سازمانی و برون سازمانی، تهیه و تنظیم بودجه سال های آتی ( مطابق سند چشم انداز شرکت )، کنترل سود و سرمایه شرکت، ارائه پیشنهادات موثر به هئیت مدیره، تجزیه و تحلیل طرح ها از نظر سود آوری، نظارت کلی بر مجموعه مالی شرکت، تعیین حسابرس شرکت و نظارت بر فعالیت های حسابرس و ….

آموزش امور مالی و حسابداری در کمالشهر کرج

ما با برگزاری دوره ها و کارگاههای عملی آموزش حسابداری در کمالشهر کرج در تمامی امور مالی مانند : اصول حسابداری ، تحریر دفاتر ، حسابداری مکانیزه ( نرم افزارهای مالی ) ، امور مالیاتی، محاسبات حقوق و دستمزد و….. سعی در پرورش حسابدارانی داریم که به تازگی فارغ التحصیل شده اند و یا هنوز دانشجو هستند که قصد ورود به بازار کار حسابداری در کمالشهر کرج را دارند و نیاز به تمرین این امور دارند تا علم تئوری خود را تکمیل نموده و به صورت پروژه ایی درآورند . شرکت در این کارگاهها به حسابداران تازه وارد کمک می کند که بدون داشتن نگرانی بابت آزمون و خطاهای حین کار به تجربه کافی دست پیدا کنند . در کارگاههای حسابداری در کنار هم تمامی امور مالی که در بالا ذکر شد را به صورت گروهی انجام خواهیم داد تا گروه در تمامی امور مالی در یک سطح قرار گیرند .

آموزش اصول حسابداری در کمالشهر کرج

دانشجویان یا فارغ التحصیلان رشته حسابداری برای فراگیری و یا تکمیل علم و دانش حسابداری خود می توانند با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری معلومات خود را کامل نمایند. با شرکت در کارگاههای عملی حسابداری می توانید دانش خود را همگام با نیاز بازار کار افزایش دهید و با استفاده از تکنیک ها و اصول حسابداری به موقع در بازار کار به حسابداری کاردان و شایسته شناخته شوید.

آموزش نرم افزارهای حسابداری – حسابداری مکانیزه در کمالشهر کرج

ما در کارگاههای حسابداری اقدام به آموزش حسابداری مکانیزه به صورت پروژه ایی و کاملاً تکنیکی نموده ایم. برای پیش برد امور مالی محل کار خود به عنوان حسابدار نیاز به انجام امور مالی به صورت مکانیزه خواهید داشت. حسابداری مکانیزه شامل : ثبت فاکتور خرید و فروش ، تعریف کالاها ، ثبت سند دستی و…. در تمامی نرم افزارهای مالی می باشد. با رعایت تکنیک های ثبت مکانیزه میتوانید در پایان دوره مالی تمامی گزارشات و صورت حساب های حسابداری مثل : ترازنامه ، تراز آزمایشی ، عملکرد سود و زیان و….. را به صورت کامل ارائه دهید . از آنجایی که تمامی نرم افزار ها دارای اصول یکسان میباشند و فقط از نظر گرافیکی با هم متفاوت هستند، شما حسابدار گرامی می توانید با مسلط شدن به ۱ یا ۲ نرم افزار حسابداری به راحتی با دیگر نرم افزارها نیز امور مالی خود را به صورت مکانیزه به سرانجام برسانید.

آموزش حقوق و دستمزد در کمالشهر کرج

حتما می دانیم که یک حسابدار موفق کسی است که به تمامی امور مالی از جمله حقوق و دستمزد مسلط باشد زیرا تمامی حسابداران مشغول درشرکت ها موظف به محاسبه میزان حقوق و دستمزد پرسنل شاغل  در آن مرکز میباشد. برای انجام محاسبات حقوق و دستمزد با شیفت کاری های متفاوت نیاز به تمرین و تکرار و همچنین برای تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی لازم است که با نرم افزار تامین اجتماعی نیز آشنا شده باشید. لازم است که تمامی نوبت کاری ها را بر طبق درصدهای اعلام شده از سوی وزارت کار کشور فرا گرفته تا هیچ گونه اختلالی در پرداخت میزان حقوق پرسنل ، لیست بیمه تامین اجتماعی و مالیات حقوق به وجود نیاید.

حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری

محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل مشغول به کار در مرکز مربوطه یکی از وظایف مهم حسابدار می باشد. محاسبه حقوق و دستمزد در نرم افزار سپیدار این امکان را به شما می دهد که مالیات حقوق را به ۳ روش محاسبه انجام دهید و سیستم حقوق و دستمزد را به سیستم ورود و خروج کارکنان وصل نمائید. همچنین تهیه لیست بیمه کارکنان تحت پوشش بیمه را به راحتی و در کمترین زمان ممکن انجام پذیر خواهد کرد.

آموزش مالیات برای مدیران

آموزش امور مالیاتی در کمالشهر کرج

از دیگر آموزش های این مرکز آموزش امور مالیاتی می باشد که در پایان سال مالی به حسابداران کمک میکند مالیات شرکتی را که در آن مشغول به کار هستند را به راحتی به پایان رساند. در دوره های مالیات افراد شرکت کننده در کارگاه به تمامی امور مالیاتی از جمله : انواع مالیات ، محاسبات مالیات ، پر نمودن اظهار نامه و… مسلط خواهند شد. در این دوره نرم افزار مخصوص اداره دارایی که جهت ارسال مالیات فصلی می باشد به نام (TTMS) را نیز فرا خواهند گرفت. این نرم افزار جهت ارائه صورت حساب های پایان هر فصل مانند : فاکتور خرید ، فاکتور فروش ، صورت حساب ارائه و یا دریافت خدمات می باشد .

کارگاههای علمی حسابداری ، حسابرسی

دانشجویان و یا فارغ التحصیلان رشته های : حسابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی و…. میتوانند با شرکت در کارگاههای علمی حسابداری اطلاعات خود را جهت ورود به بازار کار حسابداری به روز نموده و تمامی اطلاعاتی را که در حین انجام امور حسابداری نیاز می باشد مانند : حسابداری مکانیزه ، حقوق و دستمزد  ، امور مالیاتی، تحریر دفاتر، تهیه لیست بیمه، تکمیل فرم اظهار نامه و…. را با پرداخت کمترین هزینه فرا گرفته و با اطمینان خاطر در زمینه انجام امور مالی به بازار کار حسابداری وارد گردند.

کارگاههای حسابداری در آموزشگاه اقتصاد قرن در سه حالت مختلف برگزار می گردد :

کارگاههای علمی حسابداری به صورت عادی :

این نوع دوره در ایام هفته برگزار می گردد و برای دانشجویان مناسب می باشد . دانشجویان به لحاظ این که نیاز به شرکت در کلاس های دانشگاه را دارند و در طول هفته باید مدت زمانی را جهت مطالعه دروس دانشگاه داشته باشند می توانند با شرکت در دوره های عادی که در طول هفته ۲ روز که هر جلسه به مدت ۲ ساعت می باشد اطلاعات مفیدی را در زمینه امور مالی دریافت نمایند .

کارگاههای علمی حسابداری یک روزه ( express ) :

کارگاههای ۱ روزه فقط در روز های جمعه برگزار میگردد که بیشتر مناسب افراد شاغل و یا کسانی می باشد که تمایل به یادگیری سریعتر دارند می باشد . لازم به توضیح است که در کارگاههای یک روزه فقط امور حقوق و دستمزد و مالیات تدریس میگردد . از آنجایی که دوره های ۱ روزه در روزهای جمعه و به مدت ۶الی ۸ ساعت برگزار میگردد ، افرادی که در دوره های ۱ روزه شرکت می نمایند لازم است که دارای توانایی یادگیری بالا باشند و بتوانند به مدت طولانی تری در کلاس حاضر گردند .

کارگاههای علمی حسابداری یک روزه به صورت تورهای تفریحی :

آموزشگاه اقتصاد قرن اقدام به برگزاری کارگاههای علمی ۱ روزه درقالب تورهای تفریحی نموده است و افرادی که تمایل به شرکت در کارگاههای ۱ روزه را دارند اما احساس مینمایند محیط کارگاه بعد از مدتی برایشان خسته کننده خواهد شد می توانند با شرکت در  مباحث حسابداری را فرا گرفته هم با حضور در محیطی دوستانه و مفرح از خدمات تورها بهره مند گردند . لازم به توضیح است که با شرکت حداقل ۱۰ الی ۲۰ نفر از شرکت کننده ها و  با شهریه رایگان دوره برگزار می گردد .

آموزش نرم افزار همکاران سیستم ، سپیدار سیستم

در کارگاههای آموزش حسابداری مکانیزه در کنار تمامی نرم افزار ها و مباحث بیان شده  در این کلاسها نرم افزار همکاران سیستم ( سپیدار ) نیز آموزش داده خواهد شد. نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم جزء نرم افزار های برتر و پیشرفته دنیای حسابداری می باشد. کار با این نرم افزار بسیار ساده و کارآمد می باشد . حسابدارانی که به این نرم افزار تسلط دارند می توانند بدون نگرانی و به راحتی تمام اطلاعاتی را که در اصول و تکنیک های حسابداری بیان شده را مانند : گزارشات مالی، تعریف کدینگ ها ، انبار ، خرید و فروش و….. را در پایان سال مالی تهیه نموده و به مدیر عامل محل کار خود ارائه دهند.

آموزش حرفه ای حسابداری باید کاربردی باشد و به صورت کارگاهی ارئه گردد

موسسه ها باید بار دانشگاه ها را هم به دوش بکشند ما در دانشگاه ها دانشجو پروری نمیکنیم دانش آموز پروری میکنیم در دانشگاه یاد گرفتیم همه چیز را لقمه کنیم و در اختیار کسی بگذاریم که میخواهد چیز یاد بگیرد و بگوییم حالا اگر دلت میخواهد لقمه را بجو. اگر در کلاس سه کتاب به عنوان منبع در سی معرفی شود دانشجویان وحشت میکنند در محیط دانشگاهی از دانشجو کار کشیده نمیشود  دانشجو مسیولیتی در ابتکار یادگیری ندارد موسسه ها واقعا باید این بار را به دوش بکشند و زمانها یی که برای کار آموزشی در اختیار داریم واقعا بسیار کوتاه است استفاده از امکانات آموزشی و آموزگار خوب رمز یادگیری کاربردی حسابداری است.

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

دوره های آموزش حسابداری شامل :

 1. دوره آموزش نرم افزارهای حسابداری
 2. دوره آموزش قوانین مالیاتی به طور کاربردی
 3. دوره آموزش سامانه های مالیاتی به طور کاربردی
 4. دوره آموزش سامانه های حقوق و دستمزد به طور کاربردی
 5. دوره آموزش حقوق و دستمزد به طور کاربردی
 6. دوره آموزش مدیریت مالی به طور کاربردی
 7. دوره آموزش حسابداری صنعتی و بازرگانی و پیمانکاری به طور کاربردی
 8. دوره آموزش حرفه حسابداری در دو سطح ویزه حسابداران و سایر علاقه مندان به حسابداری پروژه محور
 9. دوره آموزش حسابداری شرکت های تعاونی
 10. دوره آموزش حسابداری شرکتهای بازرگانی
 11. دوره آموزش حسابداری شرکتهای پیمانکاری
 12. دوره آموزش حسابداری شرکتهای تولیدی
 13. دوره آموزش حسابداری شرکتهای خدماتی
 14. دوره آموزش حسابداری انبار و موجودی کالا
 15. دوره آموزش انبار و انبارداری
 16. دوره آموزش مهارتهای مصاحبه شغلی

آموزش نرم افزار حسابداری شامل :

آموزش اطلاعات پایه و مقدماتی، صندوق و تنخواه گردان، بانک و رفع مغایرت بانکی، حسابهای دریافتنی و حسابهای پرداختنی، اسناد دریافتنی و اسناد در جریان وصول، اسناد پرداختنی، هزینه ها، درآمد ها، خرید و برگشت از خرید و روش ادواری، فروش و برگشت از فروش، موجودی کالا و روش دائمی، پیش پرداخت و پیش دریافت، دارائیهای ثابت، سپرده ها، سرمایه و جاری شرکاء

بسته حسابداری مدیریتی :

آموزش حقوق و دستمزد، کالای در راه، پروژه، تسهیلات و اعتبارات، استهلاک انباشته دارائیها، ذخایر، اندوخته ها، بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی، بهای تمام شده، حسابهای انتظامی، ساختار اصلی نرم افزار یا کدینگ، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهار نامه مالیاتی و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده که بصورت کلاس غیر حضوری می باشد.

جزوات حسابداری قابل پرینت :

معمولاً در هر دوره آموزشی جهت یادگیری بیشتر مطالب گفته شده توسط اساتید، آن مطالب را بصورت یادداشت یا جزوه تحریر می نمایند، در این روش آموزش برای جلوگیری از تحریر مطالب و بالا بردن میزان دقت کارآموزان، این مطالب در نرم افزار بصورت فایلی جداگانه تحت عنوان جزوه آموزشی طراحی شده که شما می توانید به راحتی از آن چاپ و استفاده نمائید.

 نسخه آموزشی نرم افزار هلو نرم افزار آموزشی هلو قابل ارتقا به نسخه اصلی ، به همراه کتابچه آموزشی نرم افزار هلو، جزوات آموزشی نرم افزار هلو بصورت کامل می باشد که با توجه به استفاده اکثر شرکتها در امور حسابداری از نرم افزار هلو لازم است یک حسابدار علاوه بر دانش حسابداری، معلومات استفاده از نرم افزار را نیز داشته باشد.

 • هزینه دوره های آموزش حسابداری آموزشگاه اقتصاد قرن چقدر می باشد؟

  هزینه دوره های آموزشی حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن بستگی انتخاب نوع دوره آموزشی دارد.

 • کارگاه های آموزش حسابداری و حسابرسی شما شامل چه مباحثی می باشد؟

  دوره های ما شامل حسابداری ویژه بازار کار، حسابداری تکمیلی ویژه سرپرست های حسابداری و حسابداری برای مدیر فنی مالی و حسابرسان می باشد.

 • آیا در پایان دوره آموزشی، امکان استخدام در شرکت اقتصاد قرن وجود دارد؟

  بله در پایان دوره پس از تعیین سطح و تایید کارشناس، با توجه به سطح شما، یا در شرکت اقصاد قرن استخدام می شوید و یا شما را به بازار کار معرفی می نماییم.

آموزشگاه حسابداری فنی و حرفه ای

 • دفتر کمالشهر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *