به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
حسابداری حقوق و دستمزد

تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد

تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد از اصلی ترین هزینه های جاری یک شرکت است ؛به همین جهت حسابداری حقوق و دستمزد اهمیت زیادی نزد حسابداران دارد. تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد به واسطه اهمیت و حساسیت موضوعات به کار رفته و تاثیر آن در عملیات پرداخت شرکت از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

در ادامه به صحبت درباره ویژگی های تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد، سرفصل ها،حق الزحمه تدریس و غیره می پردازیم.

لزوم یادگیری حسابداری حقوق و دستمزد

حسابداری حقوق و دستمزد یکی از زیر شاخه های رشته حسابداری است. هر بنگاه اقتصادی برای فعالیت نیازمند افرادی است و آن افراد دارای حق و حقوقی هستند؛حق و حقوق نیرو های شاغل در یک سازمان منجر به ایجاد این رشته شده است.

هزینه نیروی انسانی به واسطه نقش کلیدی آنها در چرخه فعالیت بنگاه اقتصادی از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل حسابدار باید در حسابداری حقوق و دستمزد متخصص باشد. اشراف به این علم به واسطه تبعات مالیاتی و  بیمه ای که به همراه دارد به مدیران مجموعه ها علاوه بر حسابداران هم توصیه می شود و به طور کلی شاخه پر مخاطب و با اهمیتی است.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

 تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد 

کلاس های خصوصی در حوزه های حسابداری به ویژه حسابداری حقوق و دستمزد که از ظرافت ها و جزئیات زیادی برخوردار است بسیار پر طرفدار اند.

در تدریس خصوصی کلاس ،متناسب با هدف فرد از گذراندن آن کلاس برگزار می شود.

آموزشگاه حسابداری فنی و حرفه ای

  • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد این امکان را  برای فرد فراهم می کند تا اشراف کامل را به مطلب به دست آورد، زمان بیشتری برای رفع اشکال داشته باشد و متناسب با سرعت یادگیری و حضور ١ تا ٢ نفر مطالب بیشتری ارائه شود.

تدریس خصوصی در شهر های پر جمعیت تر مثل تهران و کرج از طرفداران بیشتری برخوردار است. اساتید انتخاب شده در این حوزه باید دارای رزومه بسیار قوی باشند و صحت رزومه خود را اثبات کنند؛همچنین  شاگردان گذشته آنها که به موفقیتی دست یافته اند و آموزشگاه های معتبری که در آنها تدریس داشته اند در انتخاب آنها تاثیر گذار است.

در کلاس های خصوصی فرد می تواند قبل از شروع کلاس جلسه معارفه ای با استاد انتخابی خود داشته باشد و در صورت نارضایتی از استاد بعد از تشکیل کلاس اقدام به تعویض وی نماید. برگزاری کلاس های خصوصی در منزل،شرکتها و موسسات امکان پذیر است. دوره تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد با توجه به تنوع و حجم بالای اطلاعات ارائه شده، کاربرد اطلاعات در بازار واقعی، اهمیت اطلاعات در گردش مالی شرکت و غیره نسبت به دوره های گروهی بیشتر توصیه می شود.

عوامل تعیین کننده قیمت تدریس خصوصی

١.توانایی و سوابق تدریس استاد
٢.فاصله محل زندگی استاد تا محل برگزاری کلاس
٣.میزان تخصصی بودن درس مد نظر متقاضی

 تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد به واسطه اهمیت و حساس بودن این حوزه از دشواری بیشتری برخوردار است و به تبع هزینه بیشتری را طلب می کند.

سرفصل های تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد 

 تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد  با سرفصل های مختلف با توجه به انگیزه شرکت کننده  برگزار می شود؛اما به طور کلی آیتم های اصلی موجود در سرفصل ها عبارت اند از:
روش های محاسبه حقوق
تهیه و تنظیم لیست حقوق و دستمزد
نحوه محاسبه اضافه کاری، شب کاری، نوبت کاری، کسری کار و ایام مرخصی
آموزش کامل معافیت ها و جرائم بیمه و مالیات حقوق و دستمزد
نحوه تنظیم قرارداد های کاری
نحوه محاسبه ثبت ذخیره سنوات خدمتی

آموزشگاه حسابداری فنی و حرفه ای

  • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
۵/۵ - (۱ امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «تدریس خصوصی حسابداری حقوق و دستمزد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *