به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی

شرکت حسابداری موسسه حسابرسی در مشهد

انجام کلیه خدمات مالی و حسابداری و حسابرسی شرکت اقتصاد قرن در مشهد

شرکت حسابداری اقتصاد قرن متشکل از مشاورین مالی، حسابداران و مدیران مالی مجرب و کارآزموده است. مفتخر است امور مالی و حسابداری شرکتها، موسسات و اشخاص حقیقی را در مشهد انجام دهد.

انجام خدمات حسابداری و حسابرسی شرکتهای بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و صنعتی و فروشگاهها، استقرار حسابدار بصورت استخدام حسابدار پاره وقت و تمام وقت، ثبت اسناد حسابداری توسط شرکت حسابداری اقتصاد قرن در مشهد ، تهیه و استقرار نرم افزار حسابداری، بستن حسابهای موقت و دائم و تهیه صورتهای مالی حسابرسی شده برخی از خدمات ما در دفتر خدمات حسابداری اقتصاد قرن میباشد.

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی در مشهد

تجربه ثابت کرده همیشه افراد موفق به دنبال راه میانبری صحیح و قابل اعتماد برای رسیدن به اهدافشان هستند. اما سئوال اینجاست که چگونه میتوان در حسابداری این میانبر را پیدا کرد؟ جواب این سئوال این جمله کوتاه است : استفاده از تجربه مدیران مالی مشاوره مالی و آموزش حسابداری از پایه و عدم دانلود رایگان نرم افزار حسابداری زیرا این نرم افزارها و فقط راه شما را برای رسیدن به هدف دورتر میکند

شرکت حسابداری خدمات مالیاتی و مشاوره مالیاتی در مشهد

خدمات حسابداری مالیاتی مربوط به شرکتها و اشخاص حقیقی، تشکیل پرونده مالیاتی، دریافت کد اقتصادی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال معاملات فصلی(خرید و فروش فصلی)، تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده و دریافت گواهینامه ارزش افزوده، تهیه و تنظیم گزارشات و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تهیه و تدوین انواع لوایح مالیاتی، شرکت در کمیسیونهای حل اختلاف و دفاع از پرونده های مختلف مالیاتی و.. توسظ شرکت اقتصاد قرن در مشهد امکان پذیر میباشد

اعزام نیرو یا اعزام کارمند حسابداری در مشهد (خراسان)

ممکن شرکت شما به یک نیرو حسابدار تمام وقت نیاز نداشته باشد و البته ممکن است بودجه ای که برای یک حسابدار در نظر گرفته اید محدود باشد ، اینجاست که پیشنهاد شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن درخواست اعزام نیرو حسابداری از شرکت حسابداری در مشهد می باشد.

اعزام نیرو حسابدار میتواند در جهت روز های کارکرد بسیار منعطف بود و شما در واقع بر اساس روز های کارکرد کارمند حسابداری اعزام شده از شرکت حسابداری اقتصاد قرن در مشهد، به وی حقوق پرداخت می کنید. اگر حجم کار شما محدود باشد یا مثلاً کار شما به صورتی باشد که در مقطعی از سال دارای حجم کاری بالا و در سایر مقاطع حجم کاری کمتری داشته باشید برای جلوگیری از تعدیل نیرو و تحمل هزینه هایی همچون هزینه استخدام بهتر است به مباحث اعزام نیرو مراجعه کنید.

البته نیاز به ذکر است که اعزام نیرو مختص به کارمند حسابداری نبود و همانطور که تنوع در روز های کارکرد وجود دارد تنوع در سابقه و مهارت فرد اعزام شده نیز قابل اعمال است که از قبیل زیر است:

 1. کمک حسابدار
 2. کمک حسابرسی
 3. کارمند حسابداری
 4. حسابرس
 5. حسابدار ارشد
 6. حسابرس ارشد
 7. حسابدار ارشد مالی
 8. سرپرست امور مالی
 9. مدیر حسابرسی
 10. مدیرمالی
 11. مدیر ارشد مالی
 12. حسابدار رسمی
 13. کارشناس رسمی دادگستری ( حسابداری )

مثلاً شما میتوانید از شرکت اقتصاد قرن در مشهد درخواست کنید که جهت سرکشی و کنترل موارد مهم مالی نظیر صورتهای مالی و گردش وجوه نقد و … مدیرمالی (حتی میتوانید درخواست کنید که مدیرمالی درخواستی خانم یا آقا باشد) دو روز در ماه/هفته و … اعزام نمایند.

وظایف شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن

 • اعزام نیروی حسابداری مانند حسابدار- مشاور مالی و…
 • هر فعالیتی که به حسابداری، حسابرسی و امور مالی شرکت ها مرتبط است
 • مشاوره ‌‌،ارائه و همچنین نصب و راه اندازی نرم افزارهای مناسب مالی و حسابداری برای شرکت
 • ثبت و تنظیم سند حسابداری
 • تنظیم صورت های مالی و اشخاص حقیقی و حقوقی
 • تهیه صورتهای مالی از روی اسناد و…
 • ارائه انواع گزارش های مالی و تجزیه و تحلیل امور مالی
 • اجرای عملیات مرتبط با بستن حساب ها و…
 • خدمات حسابرسی موارد خاص
 • حسابرسی صورت های مالی، داخلی و قانونی

خدمات اصلی که فقط شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن در مشهد می تواند برای شما انجام دهد!مشاوره مالی ، مشاوره مالیاتی در زمینه برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت شرکت و ارائه پیشنهاد و مشاوره در راستای تصمیم گیری های آتی!

ارسال اظهارنامه های مالیاتی بدون کوچک ترین اشتباه! شرکت های حسابداری بدلیل تبهر و تجربه ای که بر اثر همکاری و کارکرد با شرکت های مختلف اعم از شرکت بازرگانی ، شرکت خدماتی ، شرکت تضامنی و … داشته اند بر رسیدگی مالی به هر نوع فعالیت تسلط داشته و عملکرد شرکت حسابداری و حسابرسی  اقتصاد قرن در مشهد از هر گونه اشتباه بدور است. قطعاً تجربه یک حسابدار نمیتواند به اندازه تجربه یک شرکت یا موسسه حسابداری در مشهد باشد!

یک حسابدار ممکن است بعلت شلوغی بیش از حد بسیاری از موارد مهم را بدست فراموشی بسپارد که این موارد ممکن است محدودیت زمانی باشد برای مثال ممکن است حسابدار شما فراموش کند که مهلت اظهارنامه عملکرد که به صورت سالیانه می باشد تنها تا ۴ ماه بعد پایان سال مالی هر شرکت امکان پذیر است! با این حال این مواردی است که شرکت حسابداری اقتصاد قرن به علت دارا بودن کارمند های بیشتر و تمرکز بالاتر هرگز فراموش نخواهد کرد.

کلام آخر برای انتخاب بهترین شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی در مشهد

موضوع مالی از موضوعاتی که میتواند باعث موفقیت و رشد شخص حقیقی یا حقوقی شود . جدی گرفتن موضوعات مالی از اهم وظایف یک شرکت موفق می باشد زیرا امروز کلید رشد و موفقیت در دستان یک شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی مجرب می باشد.

در این مقاله به توضیح ارائه خدمات بهترین شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی اقتصاد قرن در مشهد پرداختیم. خدمات شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن در مشهد میتواند در بستر های متفاوتی باشد ( اعزام نیرو ، مشاوره مالی به طرق متفاوت و برون سپاری) که به توضیح هریک پرداختیم، امید است برای شما مفید واقع شده باشد.

استخدام حسابدار و حسابرس مبتدی و حرفه ای در مشهد

شرکت حسابداری و موسسه حسابرسی اقتصاد قرن در مشهد جهت تکمیل کادر فنی مالی خود از حسابداران و حسابرسان فعال در این حرفه دعوت به همکاری می نماید همچنین جهت پذیرش نمایندگی در مشهد با شرایط لازم مذکور ( هشت سال سابقه مفید و اجرایی در چند پروژه مالی، درا بودن کارت عضویت انجمن حرفه ای در حسابداری حداقل دو سال، عدم سوء پیشینه کیفری )  جهت اطلاع بیشتر با دفتر مرکزی تماس داشته باشید.

آموزش حسابداری و کارآموزی حسابداری در مشهد

جهت آموزش حسابداری در مشهد و شرکت در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در مشهد که این آموزشها بصورت تئوری و عملی در کارگاه های اجرایی و عملیاتی بازار کار در آموزشگاه های حسابداری معتبر در مشهد بصورت آموزش حضوری و آموزش غیر حضوری آنلاین برگزار میشود و پس از اتمام دوره گواهی نامه شرکت و گواهی نامه بین المللی به کارآموز ارائه میگردد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

71 دیدگاه دربارهٔ «شرکت حسابداری موسسه حسابرسی در مشهد»

 1. سلام چقدر عالى که اقتصاد قرن داخل مشهد هم فعالیت داره خدمات حسابدارى و حسابرسى ، مالیاتى بصورت دور کارى انجام میشه یا نماینده دارید؟

  1. سلام خدمات حسابدارى و حسابرسى هم دورکارى انجام میشه و هم نماینده داریم و هم کارشناس اعزام میشه

 2. جاى خالى شرکت حسابدارى اقتصاد قرن توى مشهد حس میشد واقعا کاش تمامى موسسات حسابرسى و حسابدارى چه مشهد چه جاى دیگه مدیرى مثل آقاى جوان داشتند

 3. سلام ممنون میشم نمایندتون رو براى انجام خدمات حسابدارى، حسابرسى و مالیاتى در مشهد معرفى کنید ما یک موسسه حقوقى داریم و چند شرکت بازرگانى ، پیمانکارى و تولیدى در صنعت سنگ میخواستم یه مشاوره مالى و مالیاتى از نمایندگى مشهد بگیرم

 4. سلام وقتتون بخیر باشه میخواستم بدونم اعزام حسابدار فقط در مشهد دارین یا سایر شهر های خراسان رو هم پوشش میدین؟؟

   1. سلام.
    چقدر عالی.
    امیدوارم این مجموعه بتونن تو شهر های دیگه هم فعالیت کنن.
    بنظرم تنوع در سابقه و مهارت افراد اعزامی یکی از نقاط عطف این مجموعه هست. امیدوارم نام این مجموعه رو در شهر های مختلف و بیشتر بشنویم.

 5. سلام یه شرکت و کارگاه پخش پارچه دارم برای به روز رسانی حساب ها میخواستم بدونم شما انجام میدین ؟

 6. سلام وقتتون بخیر باشه ممنون از تیم قوی اقتصاد قرن . من خیلی وقت بود دنبال مشاوره قوی مالیاتی میگشتم از زمانی که با تیم شما آشنا شدم از نظر قانونی به هیچ مشکلی برخورد نکردم .

 7. سلام وقتتون بخیر باشه ممنون از تیم قوی اقتصاد قرن . من خیلی وقت بود دنبال مشاوره قوی مالیاتی میگشتم از زمانی که با تیم شما آشنا شدم از نظر قانونی به هیچ مشکلی برخورد نکردم .

 8. سلام روزتون بخیر
  ممنون از شزکت اقتصاد قرن واقعا همه چیز عالیه ویکی از بهترین شرکت های حسابداری و حسابرسی می باشد

 9. سلام تو مجتمع تجاری پروما ۴ تا فروشگاه داریم میخواستم همه فروشگاه ها به یک انبار وصل بشه و به صورت انلاین از موجودی هر چهارتا فروشگاه کم بشه چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید ؟

 10. باران یوسفی

  سلام پکیج های اموزشی رو از کجا باید خریداری کنیم ؟ ویدیو اموزش حسابداری هست ؟ یا به صورت جزوه هست ؟

 11. سلام وقتتون بخیر
  تشکر میکنم از شرکت اقتصاد قرن بابت خدمات و اموزش های مفید و کار ا
  آمدشون

 12. سلام میخواستم بدونم براى درخواست مدیریت مالى یک شرکت بازرگانى در مشهد با چه شماره اى تماس بگیریم؟

 13. سلام وقت بخیر
  برای شهر تربت جام یک نیرو حسابدار میخوام که تو کارخونه کار کنه
  چه جوری میتونم اذتون مشاوره بگیرم بابت اعزام نیرو؟!

 14. شهناز هنرمند

  سلام
  رشته من مدیریت بازرگانی است تا حدودی آشنایی با حسابداری دارم.امکان برگزاری دوره عملی در زمینه حسابرسی مالی و مالیاتی وجود دارد یا خیر؟حالت کارورزی باشه
  با تشکر

  1. سلام و درود
   برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمایید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲
   ۰۲۱۴۴۰۹۸۴۷۰

 15. سلام وقت بخیر میخواستم تنظیم لایحه برای دفاع مالیاتی انجام بشه با چه شماره ای در مشهد تماس بگیرم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *