به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
حسابداری بازرگانی مالی

آموزش حسابداری بازرگانی

پیدا کردن جایگاه شغلی مناسب در بازار کار، همواره دغدغه ی بسیاری از افراد است و هر کس به تناسب میزان تخصص خود با چنین مسئله ای روبروست. یک دانشجو در دوران تحصیل خود به آینده ی شغلی رشته ی دانشگاهی اش می اندیشد و حتی کسی که هم اکنون به عنوان کارمند یا در سمت های دیگری مشغول به فعالیت است، دغدغه ی ارتقا شغل و کسب موفقیت بیشتر را دارد و این مسئله در مورد هر رشته و تخصصی صدق می کنند اما چیزی که همیشه می تواند برای هر کسی، با هر سطح تحصیلی و با هر تجربه ی کاری مفید واقع شود؛ تلاش برای کسب بیشتر دانش کاربردی است و به همین منظور شرکت اقتصاد قرن در کرج، دوره های آموزش حسابداری بازرگانی ویژه بازار کار را ارائه می دهد، برای آن عزیزانی که جویای تخصص، مهارت و دانش جامع تر در این زمینه هستند.

دوره های آموزش حسابداری بازرگانی برای چه کسانی مناسب است؟

  1. اگر دانشجوی رشته ی حسابداری هستید، شک نداشته باشید که شرکت در این کلاس ها به نفع آینده ی کاری شماست.
  2. اگر در رشته ی دیگری تحصیل کرده اید ولی علاقمند به کسب آموزش در این حوزه ی تخصصی می باشید، سرفصل ها و موضوعات درسی این دوره به گونه ای انتخاب شده اند و به قدری جامع و کامل هستند که شما با کمی همت و پشتکار می توانید در این زمینه آموزش دیده و حتی در همین زمینه، شغل خوبی پیدا کنید.
  3. همچنین دوره های آموزش حسابداری بازرگانی ویژه بازار کار شرکت اقتصاد قرن، مناسب برای کسانی است که در حال حاضر به عنوان یک حسابدار یا حسابرس مشغول به کار هستند اما می خواهند جایگاه کاری بهتری را از آن خود کنند و امنیت شغلی بیشتری داشته باشند؛ در نتیجه افزایش دادن اطلاعات خود در زمینه های امور مالی و مالیاتی را بهترین روش برای کسب مهارت و تجربه ی بهتر می دانند و این دقیقا چیزی است که صاحبان کسب و کار به دنبال آن هستند؛ یک حسابدار با تجربه و همه فن حریف. دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار از ویژگی ها و جزییاتی برخوردار است که شخص شرکت کننده بعد از سپری کردن آن، قطعا پیشرفت واضحی در تجربیات و آموخته های خویش احساس خواهد کرد.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

تاثیر شرکت در دوره های آموزش حسابداری بازرگانی بر میزان درآمد حسابدار

به نظر شما چه عواملی می توانند موجب ارتقا سمت شغلی یک حسابدار یا حسابرس شود؟ لطفا به این سوال بسیار ساده، خیلی عمیق تر فکر کنید؛ چرا که صرفا پیدا کردن یک موقعیت کاری چشمگیر در سازمان، اداره یا شرکت بهتر و معتبر تر عامل اصلی پیشرفت نخواهد شد و در واقع خود کسی که در این زمینه کار و فعالیت می کند، باید مهارت و تخصص خاصی برای ارائه داشته باشد که مورد نیاز و مورد تایید آن مجموعه ی خاص واقع شود؛

بنابراین شرکت در دوره های آموزش حسابداری بازرگانی ویژه بازار کار به لحاظ این که موجب می گردد به اطلاعات و دانش شما افزوده شود و در موقعیت های کاری بهتر بتوانید از فرصت هایی بهره مند شوید تا از تجربه ی مدیران مالی دیگر استفاده کنید، بسیار مفید واقع خواهد شد و طبیعتا به میزانی که مهارت های شما اضافه می شود و کارفرمایان بیشتری خواهان همکاری با شما خواهند بود، میزان درآمد و حقوق دریافتی شما نیز افزایش می یابد.

در دوره های آموزش حسابداری بازرگانی ویژه بازار کار چه مباحثی ارائه می گردد؟

این دوره نیز یکی از بخش های دوره ی جامع آموزش صفر تا صد حسابداری است که توسط شرکت اقتصاد قرن در کرج به متقاضیان ارائه می شود و تمرکز اصلی آموزش ها بر تفهیم اطلاعات مقدماتی و پیشرفته در خصوص امور مالی و مالیاتی کسب و کار های فعال در حوزه ی خرید و فروش، صادرات و واردات و بازرگانی می باشد.

مطالب تعیین شده در این جلسات آموزشی نظیر تمامی مفاهیم مرتبط با نرخ ارز، کالای تجاری، انبار کالا، فروش و صادرات کالا، قوانین وضع شده ی موجود، تهیه ی صورت های مالی ( سود و زیان، مالیات، تراز نامه، گردش وجوه نقد و … )، نحوه ی ثبت فاکتور، سیستم قیمت گذاری کالا، استهلاک و دارایی های ثابت و سایر موضوعات مرتبط به گونه ای تدوین شده اند که برای فارغ التحصیلان جویای کار رشته ی حسابداری کاملا کاربردی خواهند بود؛ یعنی همانطور که بار ها به این موضوع اشاره داشته ایم، شما پس از سپری نمودن این دوره به راحتی می توانید از ان چه آموخته اید در بازار کار و پروژه های مرتبط با حسابداری بازرگانی استفاده نمایید؛

چرا که به میزان قابل توجهی به تکنیک و مهارت اجرای دانش و آموخته های خود مسلط شده اید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سر فصل های آموزشی این دوره می توانید از طریق شماره های ذکر شده در این وب سایت با شرکت اقتصاد قرن تماس بگیرید.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

فواید اخذ مدرک دوره های آموزش حسابداری بازرگانی ویژه بازار کار چیست؟

پس از اتمام جلسات آموزشی، به تمامی شرکت کنندگان یک گواهی نامه ی پایان دوره ارائه می شود که دارای اعتبار بین المللی است و در صورت نیاز کارشناسان واحد آموزش شرکت اقتصاد قرن می توانند به طور کامل در مورد ماهیت و اعتبار این مدرک اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

طبیعتا زمانی که شما از یک مدرک معتبر برخوردار باشید، پروسه ی پذیرش در شغل مورد نظرتان آسان تر خواهد شد؛ چرا که دریافت چنین گواهی نامه ای از سوی مجموعه ی ما به منزله ی موفقیت و قبولی شما در دوره آموزش حسابداری بازرگانی ویژه بازار کار می باشد و همچنین بیانگر این است که شما به عنوان یک کاراموز مباحث علمی و عملی متداول در این حوزه را گذرانده اید؛ بنابراین سایر کارفرمایان نیز بهتر می توانند به مهارت های شما اطمینان کرده و فرصت فعالیت و اثبات توانمندی هایتان را در اختیارتان بگذارند.

پایان دوره حسابداری بازرگانی

پس از پایان یافتن این دوره و دریافت مدرک معتبر، اگر دانشجو باشید به راحتی می توانید آموخته های خودتان را با نیاز بازار کار تطبیق دهید و در صورتی که خودتان صاحب کسب و کاری مرتبط با خرید و فروش، صادرات و واردات کالا باشید، تجزیه و تحلیل امور مالی و مالیاتی کار سختی برایتان نخواهد بود.

اگر هم اکنون به عنوان یک حسابدار در شرکت یا اداره یا به صورت پاره وقت و پروژه ای مشغول به کار هستید، پس از پایان دوره های آموزش حسابداری بازرگانی ویژه بازار کار می توانید با مجموعه ای از اطلاعات تکیمل و به روز رسانی شده در شغل خود حضور داشته باشید و بدون شک کارفرما و مدیر مالی آن مجموعه متوجه پیشرفت شما خواهد شد.

انجام هر چه سریع تر و با کیفیت تر کلیه ی امور مرتبط با حسابداری بازرگانی، محاسبه بهای تمام شده کالا،  انبار داری، هزینه های جاری ( هزینه های عملیاتی و حمل و نقل )، صورت های مالی مربوط به خرید و فروش، امور ارزی، محاسبه ی سود و مالیات و …..  از جمله بدیهی ترین فواید شرکت در این دوره ها و اخذ مدرک معتبر از شرکت اقتصاد قرن در کرج می باشد.

Rate this post

5 دیدگاه دربارهٔ «آموزش حسابداری بازرگانی»

  1. سلام چه دوره کارآموزی شرکت و چه کلاس های ورود به بازار کار هردو بسیار عالی و پر کاربردی هستن و کلی اطلاعات به اطلاعات و آموخته های قبلی حسابدارتون اضافه میشه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *