به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
مالیات

آموزش مالیات ویژه بازار کار

در سال های اخیر با افزایش تعداد شرکت های دولتی و خصوصی، کارگاه های صنعتی و بنگاه های اقتصادی و نیاز روز افزون آن ها به حسابرسی و حسابداری، بازار کار خوب و فرصت های شغلی بسیار برای متخصصان این رشته فراهم شده است و از آن جایی که پایه و اساس هر کسب و کاری بر مبنای پول و درآمد و مسائل مالی است، حسابرسانی که به امور مرتبط با مالیات مسلط هستند در اولویت استخدام و دعوت به همکاری موسسات قرار دارند. در این خصوص یک اصل ثابت وجود دارد؛ مبنی بر این که با افزایش یافتن میزان و تقاضا، تعداد افراد ارائه دهنده ی خدمات نیز افزایش می یابد و در حوزه ی تخصصی حسابداری مالیاتی نیز تعداد متخصصان با مهارت های مرتبط افزایش یافته است. معمولا کسانی که به تازگی وارد چنین شغلی می شوند، نگران چگونگی بازار کار و روند پیشرفت خود هستند اما اگر پیگیر مقالات تخصصی شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن بوده باشید، بسیار تاکید داشته ایم که برای یک فرد متخصص، همیشه فرصت های کاری درخشان وجود دارد. از این رو، دوره ی آموزش مالیات ویژه بازار کار نیز با هدف افزایش مهارت و دانش شما عزیزان، در برنامه های آموزشی مجموعه ی ما قرار گرفته است و بدون شک کسانی که به صورت متمرکز مفاهیم مرتبط با حوزه ی کاری حسابداری و حسابرسی مالیاتی را فرا می گیرند و با بهره مندی از آموزش تخصصی، بر علم و تجربه ی خویش می افزایند، شانس بیشتری در بدست آوردن مشاغل حرفه ای تر در شرکت ها، سازمان ها و …. دارند و طبیعتا میزان درآمد و حقوق دریافتی آنان نیز بیشتر خواهد شد. اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ی آموزش مالیات ویژه بازار کار هستید، از شما دعوت می نماییم که در ادامه ی این مقاله ی تخصصی شرکت اقتصاد قرن که سالهاست در زمینه آموزش حسابداری حرفه ای فعالیت دارد با ما همراه باشید.

مدیران محساب اقتصاد قرن دارای مجوز هیات نظارت اتاق اصناف ایران به شماره ۱۴۰۲۳۲۰۶۶۱

آشنایی با مفاهیم، فلسفه مالیاتی و تاریخچه مالیات

اگر بخواهیم در یک توضیح مختصر و مفید به معنا و مفهوم اصلی مالیات اشاره نماییم، در واقع منظور پول و هزینه ای اجتماعی است که بر اساس قوانین وضع شده و از پیش تعیین شده، اشخاص حقیقی و حقوقی موظفند که به صورت سالیانه از درآمد و ثروت خود به دولت بپردازند. از زمان آغاز تمدن و حکومت ها این سیستم به عنوان سیاست مالی به وجود آمده و در طول تاریخ نیز دستخوش تغییرات گوناگونی شده است. برای بسیاری از افرادی که اطلاعات چندانی در خصوص مسائل مرتبط با مالیات ندارند، این سوال مطرح می شود که:

ضرورت پرداخت مالیات چیست؟

در واقع دولت با اجرای این قوانین و دریافت این هزینه می تواند به انجام امور مرتبط با مدیریت کشور، ارائه ی خدمات، آموزش و پرورش، راهسازی، برقراری امنیت و آبادانی و …. بپردازد؛ بنابراین مالیات یک مشارکت جمعی در جهت بهبود وضعیت جامعه می باشد. در گذشته پادشاهان و حاکمان بر سرزمین های مختلف حکومت می کردند و این مقوله را در قالب پول، سکه یا کالا از مردم طلب می نمودند ولی در اجتماع امروزی، همان گونه که شیوه ی زندگی و کار فعالیت مردم تغییر یافته ، قوانین مالیاتی نیز دچار تغییر شده اند. در جامعه ی امروز به هر میزان که تمامی افراد و به ویژه صاحبین کسب وکار های مختلف از اطلاعات بیشتری مطلع باشند، میزان اشتباهات و خطا ها کمتر خواهد شد و جامعه در راستای تکامل و بهبود و تعادل اقتصادی پیش خواهد رفت.

آموزش مالیات ویژه بازار کار

دوره های آموزش مالیات ویژه بازار کار در کرج و استان البرز

شرکت اقتصاد قرن با هدف ارتقا و اعتلای سطح علمی و عملی علاقمندان و فعالان در زمینه ی حسابرسی مالیاتی، کلاس های آموزشی را برگزار می نماید و این دوره ها مطلوب تمامی عزیزان است؛ کسانی که کاملا مبتدی هستند و همچنین کسانی که با پیش زمینه ی قبلی، قصد افزایش اطلاعات و مهارت خویش و تجزیه و تحلیل حرفه ای تر را دارند. با توجه به اینکه در بازه های زمانی متفاوت، قوانین مالیاتی کشور به روز رسانی می شوند و طبیعتا مقررات سخت تر و پیچیده تری مطرح می گردند، مباحث و سر فصل های دوره های آموزش مالیات ویژه بازار کار نیز مطابق با کوچک ترین تغییرات ایجاد شده در این حوزه آپدیت و تکمیل می گردند؛ بنابراین شرکت کنندگان در جلسات آموزشی شرکت اقتصاد قرن می توانند از جامعیت مطالب قابل ارائه مطمئن باشند.

شرکت در دوره های آموزش حسابرسی مالیاتی شرکت اقتصاد قرن، سرآغازی برای داشتن پیشرفت های شغلی

توجه داشته باشید که همواره فرصت های شغلی بهتر برای حسابرسانی فراهم می شود که نسبت به تکمیل، ویرایش و به روز رسانی اطلاعات قبلی خود کوشا بوده و بر مجموعه ی قوانین وضع شده در این حوزه، تمرکز کافی داشته باشند. برای افزایش کیفیت دوره های آموزش مالیات ویژه بازار کار با اساتید فرهیخته و با تجربه در زمینه ی حسابداری مالیاتی همکاری خواهیم داشت و شما عزیزان ساکن در شهر کرج و استان البرز می توانید با صرف مناسب ترین هزینه های مالی و زمانی از آموزش های تخصصی مجموعه ی ما بهره مند شوید.

در دوره های آموزش مالیات ویژه بازار کار چه مطالبی ارائه می شوند؟

بدیهی است که این دوره نیز همانند سایر دوره های آموزشی شرکت اقتصاد قرن از دو بخش تئوری و عملی تشکیل شده است. مفاهیمی همچون فلسفه مالیات و ضرورت آن به طور کامل ارائه خواهد شد، البته عمده ی عزیزانی که در دوره ها شرکت می کنند تا حدی با این موضوعات آشنایی دارند. آگاهی از ضوابط و قوانین وضع شده در مورد پرداخت این هزینه و رسیدگی به امور مالی از جمله مهم ترین اطلاعاتی است که هر شخص فعال در این حوزه باید به آن مسلط باشد. همچنین در خصوص انواع این هزینه ی اجتماعی نیز اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن) 

آموزش مفاهیم مرتبط با حسابداری مالیاتی

شخص شرکت کننده در دوره ی آموزش مالیات ویژه بازار کار، با مفاهیمی کاملا کاربردی همچون مالیات مستقیم و غیر مستقیم، اصناف، تصاعدی، تنازلی، تعادلی، حقوق و همچنین مهم ترین اقسام آن یعنی مالیات بر واردات، بر ارث، بر مشاغل، بر فروش، بر ارزش افزوده، سرانه و … آشنا می گردد و به طور واضح در پروژه های عملی و مالیاتی که در ادامه ی این دوره ارائه خواهد شد، با آن ها سر و کار خواهد داشت.  در این دوره ی تخصصی تمامی شرکت کنندگان با نحوه ی تنظیم اظهار نامه مالیاتی، دفاتر حسابداری، رسیدگی به صورت معاملات فصلی، آماده سازی مدارک و تشکیل پرونده، تهیه گزارشات مالی و …. آشنا خواهند شد که این موارد از جمله مهم ترین بخش های قابل ارائه در جلسات آموزشی می باشند. برای آگاهی دقیق از هزینه دوره آموزش مالیات ویژه بازار کار، گواهی نامه پایان دوره، روز های برگزاری و سایر اطلاعات با شرکت اقتصاد قرن تماس حاصل نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *