به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
حسابداری صنعتی

آموزش حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی ( بهای تمام شده ) به عنوان یکی از گرایش های کلی رشته ی حسابداری و همچنین یک ابزار بسیار مهم برای مدیریت هزینه ها و افزایش سوددهی در کسب و کار ها مورد استفاده قرار می گیرد و هر کسی به عنوان فارغ التحصیل از این رشته می تواند به صورت اختصاصی با کسب دانش و تجربه های لازم و مربوطه، در این حوزه مشغول به کار شود. بدون شک داشتن مطالعه ی بیشتر و آگاهی از تمامی اصطلاحات، جزییات و ضروریات مرتبط با این حوزه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید پروژه های بیشتری را با موفقیت به انجام برسانید.

اگر به تازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده اید، دوره های آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار را به شما پیشنهاد می نماییم، همچنین اگر به عنوان یک معلم مشغول به تدریس هستید، اگر به عنوان یک حسابدار یا مدیر مالی مشغول به کار هستید و قصد ارتقا دانش علمی و عملی خود را دارید، باز هم این دوره ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد؛ چرا که از کیفیت و جامعیت آموزش های قابل ارائه در طول این دوره ها اطمینان داریم.

برگزاری دوره ی آموزش حسابداری صنعتی توسط شرکت اقتصاد قرن در کرج

این دوره ی تخصصی با نظارت کارشناسانه ی مجموعه ی ما به صورت حضوری برگزار خواهد شد و مطالب لازم در قالب تئوری و کارگاه های آموزشی ارائه می گردند. به واسطه ی دقتی که در انتخاب سرفصل ها و مفاهیم داشته ایم، تنوع مطالب قابل ارائه در این دوره به گونه ای است که رضایت فرد شرکت کننده را در بر خواهد داشت.

آموزش حسابداری در دو سطح مقدماتی و پیشرفته مطابق با چارت درسی تهیه شده در شرکت اقتصاد قرن به متقاضیان ارائه خواهد شد و به دلیل این که در طول این دوره با پروژه های عملی سر و کار خواهید داشت، برخی از مهم ترین مباحث و مفاهیم مرتبط با حسابداری صنعتی نظیر بهای تمامی شده، کالای ساخته شده، سربار ساخت و تولید، فرمول تولید، هزینه یابی و … را خواهید آموخت و به این ترتیب زمانی که در بازار کار پروژه ای را بپذیرید، آن قدر از لحاظ اطلاعاتی و تجربی توانمند خواهید بود که به راحتی بتوانید آن را به بهترین شکل ارائه دهید.

بدیهی است که به موازات افزایش یافتن اطلاعات شما و حرفه ای تر شدن در این حوزه ی کاری، فرصت های شغلی بهتری نیز پیش رویتان قرار خواهند گرفت. دوره ی آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار به صورت کاملا کاربردی برای کسانی طراحی شده است که می خواهند جایگاه شغلی حرفه ای تری را از آن خود کنند.

مزایای شرکت در دوره ی آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار

آگاهی از مزایای هر انتخاب و هر اقدامی باعث می شود که شخص انتخاب کننده با اطمینان خاطر بیشتری به انجام آن کار ادامه دهد و از این رو وظیفه ی شرکت اقتصاد قرن می باشد که به مزیت های شرکت در این دوره ها اشاره نماید؛ از جمله بزرگترین و چشمگیر ترین فواید این اقدام، کسب اطلاعات و مهارت های بیشتر در مدت زمان کمتر است؛

به گونه ای که دیگر لازم نیست برای آموختن بیشتر زمان بسیاری صرف نمایید و به عنوان کارآموز ( به جهت استفاده از تجربه ی مدیران مالی ) در شرکت های مختلف فعالیت داشته باشید، همانطور که می دانید کارآموزی در موسسات حسابداری و حسابرسی معتبر کار چندان آسانی نیست و طبیعتا زحمت زیادی می طلبد، چه بسا زمانی که چنین فرصتی فراهم شد از حوصله و وقت کافی برخوردار نباشید یا این که زمانی که برای کارآموزی حسابداری به یک مجموعه مراجعه کردید، آن چه دریافت می نمایید از آنچه تصور کرده اید، فاصله ی زیادی داشته باشد؛

از این رو اگر هدفتان کسب تجربه و دانش بیشتر در این زمینه است، شرکت در دوره های آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار که در شرکت اقتصاد قرن برگزار می شود، انتخاب بسیار مناسبی است؛ چرا که به صورت کاملا برنامه ریزی شده، هدفمند و جامع آنچه برای فعالیت در این حوزه ی کاری نیاز دارید، در اختیارتان قرار خواهد داد. البته توجه داشته باشید که موفقیت شما در نهایت به میزان تلاش و سختکوشی خودتان بستگی دارد که تا چه حد بتوانید از آموزش های با علمی، کاربردی و با کیفیتی که در اختیارتان قرار دادیم، استفاده نمایید.

آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار

چه کسانی می توانند در دوره ی آموزش جامع بهای تمام شده یا حسابداری صنعتی شرکت نمایند؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم بدون هیچ محدودیت سنی و جنسیتی، تمامی افراد ائم از دانشجویان، فارغ التحصیلان ، اساتید دانشگاه، کارمندان واحد حسابداری و حسابرسی، مدیران ارشد و ….. امکان حضور در این کلاس های آموزشی را دارند و می توانند علاوه بر استفاده از مفاهیم قابل ارائه در این جلسات، از تجربیات مفید مدرسان ( مرتبط با بازار کار این حرفه) نیز بهره مند شوند.

چه مطالبی در دوره ی آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار ارائه می گردد؟

مطالبی که در این کلاس های تخصصی به شرکت کنندگان ارائه خواهند شد، به صورت یک پکیج جامع اطلاعاتی شامل توضیحات مربوط به ماهیت حسابداری صنعتی، سیستم بهای تمام شده کالا ها و خدمات، مواد اولیه ، تولید و فرمول های تولید، هزینه های سربار ساخت و تولید، روش های هزینه یابی، آموزش نرم‌افزارهای متداول در بازار کار این رشته و غیره می باشد که در قالب سرفصل های تعیین شده و به ترتیب در اختیار شخص قرار می گیرند. ساختار کلاس های آموزشی شرکت اقتصاد قرن به گونه ای است که زمان کافی برای رفع اشکال، پرسش و پاسخ و گفتگو به ازای هر فرد دانشجو وجود دارد و هدف اصلی ما این است که مطالب به صورت عمقی و ریشه ای تفهیم شوند.

آیا پس از پایان دوره آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار، مدرک معتبر ارائه می شود؟

اعطای مدرک معتبر، یکی از مهم ترین ویژگی های این دوره ها و یکی از مهم ترین دلایلی است که موجب می شود متقاضیان، در جلسات آموزشی شرکت اقتصاد قرن شرکت نمایند. از آنجایی که مجموعه ی ما یک مرکز شناخته شده و فعال در حوزه ی حسابرسی و حسابداری در شهر های کرج و تهران می باشد، حتما گواهی نامه ای را نیز در پایان دوره به شما ارائه خواهد کرد. مدرک مذکور به عنوان یک گواهینامه ی بین المللی از آکادمی آمریکایی ALLIANCE &BTI صادر خواهد شد و همچنین یک گواهینامه ی داخلی از سوی شرکت اقتصاد قرن نیز به عنوان پایان دوره آموزش حسابداری صنعتی ویژه بازار کار به شرکت کنندگان اعطا می گردد.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی شرکت اقتصاد قرن

به جهت دستیابی به اطلاعات کاملتر در خصوص این دوره، شامل اساتید آموزش دهنده، شهریه ی تعیین شده و شرایط پرداخت آن، روز ها و ساعت برگزاری، تاریخ شروع و پایان دوره و ….. می توانید از طریق شماره های درج شده در این وب سایت با کارشناسان واحد آموزش مجموعه ی ما یا تالار حسابداری گفتگو نمایید.

Rate this post

2 دیدگاه دربارهٔ «آموزش حسابداری صنعتی»

  1. روزانه تعداد زیادی فاکتور هزینه دریافت میشن که برای اونها فاکتور رسمی صادر نشده ایا حتما باید هزینه های به این شکل در صورت معاملات فصلی اورده شوند؟ در اظهارنامه ارزش افزوده چطور؟ اگه قرار باشه در صورت معاملات فصلی اورده بشن اونوقت حتما باید در اظهارنامه ارزش افزوده هم ثبت بشن سوال اینجاست در کدام قسمت اظهارنامه ارزش افزوده؟ خرید کالا و خدمات مشمول؟ خرید کالا و خدمات معاف؟ اگه فقط یه مورد اول رو که ایا ثبت نکردن هزینه های بدون فاکتور رسمی مشکلی ایجاد میکند یا خیر جواب بدین دیگه بسمه مثلا فاکتور خرید جزئی از سوپرمارکت فاکتور کرایه تاکسی فاکتور خرید جزئی لوازم التحریر هزینه غدای کارکنان از رستوران این ها که بابتشان فاکتور رسمی دریافت نمیشه که ما بدونیم ارزش افزوده براشون محاسبه شده یا نه اگه بخایم توی صورت معاملات فصلی اورده بشن باید حتما توی اظهارنامه ارزش افزوده هم وارد بشن و سوال اصلی من کجای اظهارنامه ارزش افزوده؟ خرید کالاها و خدمات مشمول؟ خرید کالاها و خدمات معاف؟

  2. دوره خیلی عالی بود استاد فوق العاده توانمند هستند واقعا دوره کاربردی هست از مجموعه اقتصاد قرن ممنونم که همچین دوره ای برگزار کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *