به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
آموزش حسابداری

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد حسابداری

اگر شما در رشته ی پر طرفدار حسابداری تحصیل کرده باشید و یا تا حدودی نسبت به آن اطلاع داشته باشید، حتما می دانید که این حرفه از تخصص های گوناگونی تشکیل شده است و کسی که می خواهد به عنوان یک حسابدار حرفه ای مشغول به کار شود، باید به چه مفاهیم حقوق و دستمزد تسلط کامل داشته باشد.

یکی از مهم ترین و ضروری ترین مهارت های چنین فردی، آگاهی کامل نسبت به سیستم حسابداری حقوق و دستمزد است. زمانی که به یک موسسه یا شرکت خصوصی یا دولتی برای گزینش و مصاحبه ی کاری مراجعه کنید، قطعا از شما خواهند پرسید که چه تجربیاتی در این حوزه داشته اید و آیا در روزمه ی کاری خود، پروژه های مرتبط با این زمینه را به انجام رسانده اید؟ بدیهی است که اگر چنین سوابقی داشته باشید، به عنوان یک حسابدار با تجربه در لیست انتخاب های برتر آن مجموعه قرار خواهید گرفت و اما اگر چنین تجربه ای ندارید، شرکت در دوره آموزش حقوق دستمزد ویژه بازار کار که توسط شرکت اقتصاد قرن برگزار می گردد، می تواند بهترین انتخاب شما باشد تا در مدت زمانی مشخص به سطح قابل قبولی از مهارت در این حوزه ی کاری دست یابید.

حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۲

جزئیات افزایش حداقل دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۲ اعلام شد!

به گزارش خبرگزاری‌ها، سیصدو چهاردهمین جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی بعد از هشت ساعت مذاکرات سه جانبه به نتیجه رسید و حداقل حقوق کارگران با ۲۷ درصد افزایش همراه شد.

سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از این جلسه، اظهار داشت: حداقل دریافتی کارگران با بعد خانوار ۳/۳ نفر از مبلغ ۶ میلیون و ۴۳۳ هزار و ۱۱۷ تومان به ۸ میلیون و ۲۰۸ هزار و ۳۰۰ تومان با میانگین رشد ۲۷ درصد افزایش یافت

وی افزود: سایر سطوح ۲۱ درصد افزایش می یابد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: اقلام مصرفی کارگری و کمک هزینه مسکن به گونه ای افزایش یافت که حداقل دریافتی کارگران با افزایش یک میلیون و ۷۷۵ هزار و ۲۴۳ تومان همراه شد.

همچنین اصغر آهنی ها نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: حق اولاد مطابق قانون سه برابر دستمزد روزانه کارگر محاسبه می شود. بنابراین با توجه به اینکه پایه حقوق ۲۷ درصد افزایش یافته است، حق اولاد پنچ میلیون ۳۰۸ هزار و ۲۸۴ ریال به ازای هر فرزند خواهد بود.

وی افزود: برای سایر سطوح که با ۲۱ درصد افزایش حقوق همراه خواهد بود، به صورت روزانه ۸۳ هزار و ۵۹۶ ریال و یا ماهانه ۲ میلیون و ۵۰۷هزار و ۸۸۰ ریال خواهد بود.

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار افزود: مبلغ بن خواروبار کارگران یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و حق مسکن ۹۰۰ هزار تومان و پایه سنوات ۲۱۰ هزار تومان تعیین شد.

علی خدایی نماینده کارگران در شورای عالی کار نیز گفت: ما برای افزایش حقوق کارگران، تمام تلاش خود را انجام دادیم و به این رقم رسیدیم.

وی افزود: طبق قولی که وزیر تعاون داده است، اگر افزایش ۲۰ درصد حقوق کارمندان دولت در سال آینده با تغییر جدیدی همراه شود، همان افزایش را برای حقوق کارگران نیز باید اعمال کنیم.

همچنین در مورد سقف معافیت مالیاتی هم طبق آخرین شنیده‌ها گفته شده که ماهانه ۱۰ میلیون تومان است. سخنگوی تلفیق بودجه در مورد سقف مالیات در سال آینده اینگونه می‌گوید که در سال ۱۴۰۲ سقف مالیاتی و نرخ مالیات بر مجموع درآمد اشخاص حقیقی که تحت عناوینی از قبیل حقوق و مزایا (به استثنای عیدی) مقرری یا مزد و یا هر عنوان دیگری به صورت نقدی و غیرنقدی از یک یا چند منبع در بخش دولتی و یا غیردولتی تحصیل می‌کنند مشخص شد که تا ماهانه ۱۰ میلیون تومان معاف است در حالی که تا قبل از این صحبت از معافیت تا ۷ میلیون تومان بود.

در ضمن نرخ مالیات بر مجموع درآمد اشخاص حقیقی تعیین شد. نرخ مالیات بر مجموع درآمد اشخاص حقیقی به صورت پلکانی به شرح زیر است:

 • نسبت به مازاد ۸۴۰ میلیون ریال تا یک میلیارد و۶۸۰ میلیون ریال، ۱۰درصد.
 • نسبت به مازاد یک میلیارد و ۶۸۰میلیون,ریال تا دو میلیارد و۷۶۰ میلیون ریال،
 • ۱۵ درصدنسبت به مازاد دو میلیارد و ۷۶۰میلیون ریال تاچهار میلیارد و ۸۰ میلیون ریال، ۲۰ درصد.
 • نسبت به مازاد چهار میلیارد و ۸۰ میلیون ریال به بالا، ۳۰ درصد.

همچنین جناب آقای کوهساری، عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ در مجلس طبق آخرین اخبار اعلام کرده‌اند که بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال آینده پلکانی نیست و به حقوق همه افراد ۲۰ درصد اضافه خواهد شد. در ادامه این مطلب، اطلاعات کاملی در خصوص پایه حقوق سال ۱۴۰۲ در اختیار شما خواهیم داشت. شما با مراجعه به جداول موجود در این صفحه، میتوانید از جزئیات افزایش حقوق امسال مطلع شوید.

درخواست جلسه مشاوره رایگان

دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار شامل چه سر فصل هایی است؟

در این دوره ی تخصصی استاندارد های تعیین شده در مورد قانون کار و بیمه به طور کامل توضیح داده خواهند شد و به طور موازی با آموزش های تئوری، یک پروژه ی تکمیلی حقوق در نظر گرفته می شود تا در طی جلسات بر اساس نیازمندی های آن، عملیاتی مثل انواع محاسبات، تهیه فیش و لیست حقوق و سایر ملزومات انجام گردند. همچنین یادگیری نرم افزار های رایج در خصوص بیمه و محاسبات آن یکی از بخش های اصلی دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد  ویژه بازار کار می باشد، با توجه به این که امروزه تسلط به سیستم های کامپیوتری و برنامه های رایج امری بسیار ضروری حسوب می گردد.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

کارگاه های آموزش حقوق و دستمزد

این جلسات به گونه ای تنظیم شده اند که آنچه به شرکت کنندگان ارائه می گردد، کاملا کاربردی و مناسب برای بازار کار باشد. همچنین توجه داشته باشید که مدرسان شرکت اقتصاد قرن، نسبت به کوچک ترین به روز رسانی ها و تغییرات در خصوص جزییات قانون کار و بیمه آگاه هستند و تمامی به روز رسانی های لازم در خصوص محتوا و مفاد جلسات آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار در زمان مناسب انجام خواهد شد؛

بنابراین شما از مباحثی جامع و بهره مند خواهید شد و کیفیت کلاس های مجموعه ی ما، بزرگ ترین تضمین قابل ارائه به متقاضیان ارجمند می باشد.

دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار برای چه کسانی مناسب است؟

برای شرکت در این دوره ها، فرقی نمی کند که مبتدی باشید و یا از سابقه ی کار مرتبط بهره مند باشید؛ زیرا آموزش ها جامع و کامل می باشد و پس از اتمام دوره تمامی افراد از اطلاعات و مهارت یکسان بهره مند خواهند بود. البته طبیعتا کسانی که از قبل در این زمینه تجربه داشته باشند، خیلی سریع تر بر مباحث تئوری و عملی مسلط می شوند. شرکت در کلاس های آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار برای دانشجویان این رشته، حسابداران و حتی مدیران مجموعه ها، شرکت ها و موسسات مناسب و گاها ضروری می باشد.

به عنوان یک مدیر، در خصوص حسابداری حقوق و دستمزد پرسنل شرکت یا مجموعه ی خود تا چه حد اطلاعات دارید؟

معمولا مدیران ترجیح می دهند که شخصی را به عنوان حسابدار استخدام نمایند و تمامی وظایف و مسئولیت ها را به وی بسپارند و یا برای این که حرفه ای تر پیش بروند، نیروی کاری به عنوان مدیر مالی استخدام کنند تا بر همه ی امور و حتی عملکرد حسابدار نظارت کند اما آیا چنین کاری موجب بالا رفتن هزینه ها و پیچیدگی امور نخواهد شد؟

آیا لازم نیست که یک مدیر تا حدی به سیستم حسابداری و حسابداری حقوق و دستمزد آشنایی داشته باشد و بتواند به عنوان ناظر بر کار پرسنل خود نظارت کند؟ البته که در مجموعه ها و شرکت های کوچک تر این امکان به خوبی فراهم می گردد؛ بنابراین مدیران ارجمند به واسطه ی آگاهی یافتن نسبت به امور مربوط به بیمه، حسابداری حقوق و دستمزد و گزارشات مالی می توانند بهتر از گذشته مسائل را پیگیری و حل و فصل نمایند و در قبال پرسنل و کارمندان مجموعه ی خود با درایت بیشتری عمل کنند.

همچنین تسلط بر مباحث مذکور موجب می شود تا امکان ایجاد هر گونه خطا و ضرر های مرتبط با بیمه و مالیات به حداقل برسد؛ بنابراین اگر می خواهید شرایط ایده آل و بی نقصی برای کسب و کار خود ایجاد کنید و یک مدیر آگاه نسبت به حقوق خود و دیگران باشید، اطلاعات خود را از طریق شرکت در دوره های آموزش حسابداری حقوق و دستمزد افزایش دهید.

برای شرکت در دوره ی آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار، از کجا شروع کنید؟

 1. پذیرفتن ضرورت یادگیری و تسلط به مهارت های جدید : در ابتدا لازم است که شما به عنوان یک دانشجو یا یک حسابدار ضرورت شرکت در این دوره ها را پذیرفته باشید و با توجه به آینده ی بسیار روشن رشته ی حسابداری، درصدد افزایش توانمندی های خود برآیید. همانطور که گفتیم آگاهی نسبت به مفاهیم حسابداری حقوق و دستمزد، به عنوان یکی از علوم کاربردی رایج و اصلی در این شغل، مورد تقاضای کارفرمایان می باشد و اگر می خواهید در اینده به عنوان یک حسابدار حرفه ای شناخته شوید، بهتر است که هر چه سریع تر برای افزایش مهارت های خود تصمیم بگیرید و حتی همین امروز در دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار شرکت نمایید.
 2. تماس با شرکت اقتصاد قرن در کرج : هر زمان که تصمیم خود را گرفتید، تنها از طریق یک تماس تلفنی با مجموعه ی ما می توانید از مشاوره های کارشناسان بخش آموزش بهره مند شوید و یا در صورت تمایل به صورت حضوری به آدرس شرکت تشریف بیاورید. سعی کنید تا حد امکان تمامی سوالات خود را بپرسید تا نکته ای برایتان مبهم نباشد.
 3. تمامی اطلاعات مرتبط با روز های برگزاری کلاس های آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار، ساعات و تعداد جلسات، شهریه، تاریخ شروع و پایان و ….. به طور کامل به شما ارائه خواهد شد و پس از اطلاع یافتن در مورد آن ها در صورت تمایل و توانایی هماهنگی با شرایط ذکر شده، ثبت نام شما انجام خواهد گرفت.
 4. اگر تمایل دارید که به طور خصوصی در جلسات آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار شرکت داشته باشید، کارشناسان ما در خصوص هزینه و شرایط کلاس های خصوصی راهنمای شما خواهند بود.

جدول حقوق و دستمزد 1401

حسابداری حقوق و دستمزد

اخذ گواهینامه و مدرک معتبر پس از اتمام دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد ویژه بازار کار

شرکت اقتصاد قرن، مدارکی به عنوان گواهی نامه ی پایان دوره به شرکت کنندگان ارائه خواهد کرد که از اعتبار لازم برخوردار باشند. برای اطلاع از نوع مدارک و میزان اعتبار و کارایی آن ها بهتر است که با کارشناسان واحد آموزش مجموعه صحبت نمایید.

همچنین در صورتی که گواهینامه ی خاصی مد نظرتان است، حتما آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید و اگر آن نوع مدرک قابل ارائه از سوی شرکت اقتصاد قرن نباشد، حتما شما را راهنمایی خواهیم کرد که پس از اتمام دوره ها از چه طریقی برای دریافت آن اقدام نمایید.

حسابدار حقوق و دستمزد باید توانایی لازم برای محاسبه حقوق و دستمزد بر اساس قوانین وزارت کار و بیمه را کسب کرده کرده باشد و با نحوه تنظیم گزارش اطلاعات فردی کارکنان آشنایی لازم را داشته باشد. اگر فارغ التحصیل و یا حتی دانشجوی رشته حسابداری هستید و میخواهید خیلی سریع وارد بازار کار شوید شرکت در دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد یکی از دوره های درآمدزا برای شماست. شما با شرکت در کلاس آموزش جامع حسابداری حقوق و دستمزد و سایر کلاس های آموزش حسابداری رایگان آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن تهران مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای دریافت میکنید و میتوانید با این مدرک در ایران و یا کشور های خارجی مشغول به کار شوید و کسب درآمد کنید.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن) ش.م 104355

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

ما در شرکت حسابداری اقتصاد قرن اقتصاد قرن تهران علاوه بر ارائه خدمات حسابداری برای آموزش رایگان حسابداری حقوق و دستمزد گام مثبتی برداشته ایم و تعدادی فیلم در این جهت برای شما در این صفحه قرار داده ایم.

در دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد به شما مهمترین اصول محاسبه حقوق و دستمزد را بر اساس قوانین کارو بیمه آموزش میدهیم و با نحوه تنظیم قرارداد کاری کارکنان و نحوه محاسبه اضافه کاری ، عیدی ، ماموریت ، مالیات و کسر کار و … آشنا میشوید.

امروزه بازار کار حسابداری حقوق و دستمزد در ایران بسیار رونق یافته است زیرا مدیران موفق تمام تمرکز خود را برای انجام امور تخصصی صرف میکنند و رسیدگی به امور مالی و حسابداری و امور مربوط به حقوق و دستمزد کارمندان را به حسابداران حرفه ای میسپارند.

ما در این صفحه تعدادی فیلم برای آموزش رایگان حسابداری حقوق و دستمزد قرار داده ایم تا شما را با مباحث مهم این شاخه از حسابداری آشنا کنیم.

دوره آموزش جامع حسابداری حقوق و دستمزد به صورت یک کارگاه تئوری /عملی برگزار میشود و شما علاوه بر اصول تئوری با نحوه کار با نرم افزار به صورت عملی آشنا میشوید.

آموزش کامل حقوق و دستمزد در آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن تهران زیر نظر بهترین اساتید حسابداری تهران انجام میشود و شما در انتهای دوره میتوانید با شرکت در آزمون حسابداری حقوق و دستمزد مدرک بین المللی و معتبر فنی و حرفه ای دریافت کنید.

قیمت دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

دوره آموزشی حسابداری حقوق و دستمزد در آموزشگاه ما به وصرت خصوصی و عمومی برگزار میشود.

قیمت دوره آموزشی حسابداری حقوق و دستمزد در آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن تهران ……….. تومان میباشد.

قیمت دوره های خصوصی در آموزشگاه ما هر جلسه ……………. تومان میباشد.

برای آشنایی بیشتر شما با این دوره آموزشی ما آموزش رایگان حسابداری حقوق و دستمزد را در قالب ویدی. در این صفحه قرار داده ایم.

شما میتوانید برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی حقوق و دستمزد با همکاران ما تماس بگیرید.

ما سرفصل های این دوره را به صورتی قرار داده ایم که شما میتوانید در پایان این دوره به سرعت وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید.

برای اطلاع از شرایط استخدام و آماده شدن برای استخدام در شرکت حسابداری اقتصاد قرن اقتصاد قرن تهران و یا گذراندن دوره های کارآموزی وارد صفحه استخدام حسابدار شوید.

قیمت کلاس آموزش حسابداری حقوق و دستمزد عمومی

قیمت کلاس آموزش حسابداری حقوق و دستمزد عمومی در آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن تهران …………….. تومان برای تمام دوره در نظر گرفته شده است.

کیفیت کلاس حقوق و دستمزد عمومی و سرفصل های آموزشی در هر دو کلاس خصوصی در اقتصاد قرن تهران یکسان بوده و تفاوتی با هم ندارند.

تنها تفاوت کلاس حقوق و دستمزد خصوص و عمومی در تعدا نفرات شرکت کننده در دو دوره است.

قیمت کلاس آموزش حسابداری حقوق و دستمزد خصوصی

کلاس حقوق و دستمزد خصوصی در آموزشگاه اقتصاد قرن تهران هر جلسه……………تومان در نظر گرفته شده است.

شما میتوانید در ساعاتی که تمایل بیشتری برای شرکت در دوره آموزش کامل حقوق و دستمزد دارید با همکاران ما هماهنگی های لازم را داشته باشید و کلاس حقوق و دستمزد خود را در آن ساعات برگزار کنید.

مزایا آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

شما در انتها دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد توانایی های زیر را کسب خواهید کرد و برای ورود به بازار کار آمادگی لازم را کسب میکنید.

 • آشنایی با اصول محاسبه حقوق و دستمزد بر اساس قوانین وزارت کار و بیمه
 • توانایی تهیه گزارشات مربوط به حقوق پرسنل و ارائه گزارش به مدیریت مجموعه
 • ثبت و بررسی قرارداد کارمندانو پرسنل و توانایی پردازش قرارداد ها
 • توانایی محاسبه عیدی، پاداش، مزایا، مرخصی با حقوق و بدون حقوق و ارارئه گزارش و سند مربوطه
 • توانایی محاسبه بازخرید مرخصی کارکنان و ارائه گزارشات و اسناد مربوطه
 • تهیه گزارشات سنوات خدمت و توانایی تحلیل و بررسی اسناد و مدارک مربوطه
 • محاسبه و ارسال بیمه کارکنان به سازمان بیمه تامین اجتماعی
 • محاسبه مالیات حقوق و درآمد کارکنان سازمان و آشنایی با درصد های معافیت مالیات در امور خاص
 • بررسی میزان بدهی های مالیاتی و پرداخت مالیات و رسیدگی به امور مالیاتی سازمان برای جلوگیری از جریمه های مالیاتی (اگر نمیدانید چقدر بدهی مالیاتی دارید میتوانید با راهکارهای گفته شده در مقاله استعلام بدهی مالیاتی با شناسه ملی خودتان از میزان بدهی و معوقات مالیاتی تان مطلع شوید)

شما در دوره آموزش کامل حقوق و دستمزد با تمامی این موارد و ده ها مورد تخصصی دیگر آشنا میشوید و توانایی حضور در بازار کار و بنگاه های اقتصادی مختلف را کسب خواهید کرد.

کلاس حقوق و دستمزد

کلاس حقوق و دستمزد در آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن تهران از پرطرفدار ترین کلاس هاست زیرا بازار کار این رشته در ایران رو به رونق است و تمامی بنگاه های اقتصادی به یک حسابدار خبره و ماهر در زمینه محاسبه حقوق و دستمزد نیاز دارند.

در کلاس حقوق و دستمزد شما تسلط کافی به امور مالیاتی در زمینه حقوق کارکنان پیدا خواهید کرد و به یک حسابدار حرفه ای در این زمینه تبدیل میشوید.

در این کلاس شما از صفر تا صد با مفاهیم حقوق و دستمزد آشنا میشوید و جزوات مربوط به دوره آموزشی حقوق و دستمزد را در قالب pdf دریافت میکنید.

مطالب آموزشی در هر جلسه کلاس حقوق و دستمزد ضبط میشود و در اختیار کارآموزان محترم قرار میگیرد تا بتوانند چندین بار مباحث تدریس شده را مرور کنندو در این زمینه تخصص پیدا کنند.

سرفصل های حسابداری حقوق و دستمزد

سرفصل های حسابداری حقوق و دستمزد در آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن تهران با توجه به سرفصل های تعیین شده از جانب سازمان و فنی و حرفه ای میباشد و کلیه مباحث کاربردی حسابداری حقوق و دستمزد به شما عزیزان آموزش دادده میشود.

کیفیت تدریس حقوق و دستمزد در آموزشگاه ما از سایر آموزشگاه ها بالاتر میباشد که دلیل آن بهره گیری از بهترین اساتید در سطح تهران و آموزش مباحث در قالب کارگاه تئوری/عملی است.

سرفصل های آموزش حسابداری حقوق و دستمزد در آموزشگاه حسابداری اقتصاد قرن تهران عبارتند از :

 • آشنایی اب اصول محاسبه حقوق و دستمزد بر اساس قوانین
 • آموزش رایگان حسابداری حقوق و دستمزد
 • آموزش جامع حسابداری حقوق و دستمزد
 • آموزش کامل حقوق و دستمزد
 • دوره آموزشی حقوق و دستمزد
 • آموزش جامع حسابداری حقوق و دستمزد

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره مورد نظرتان با همکاران ما در شرکت حسابداری اقتصاد قرن تهران تماس بگیرید.

سوالات متداول

سرفصل های دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد؟

تمامی سرفصل های آموزشی دوره حسابداری حقوق و دستمزد مطابق با سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و ما علاوه بر آن با تمرینات تئوری و عملی شما را برای ورود به بازار کار آماده میکنیم.

طول دوره آموزش حسابداری کاربردی حقوق و دستمزد چقدر است؟

ما در آموزشگاه این دوره را در ساعات مختلف و روز های متنوع برگزار میکنیم تا هیچکس برای شرکت در این دوره مشکلی نداشته باشد و بتواند از مطالب آموزشی به خوبی استفاده کند.

هزینه دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزد چقدر است؟

با توجه به تغییر هزینه کلاس ها در فصول مختلف بهتر است برای اطلاعات دقیق با همکاران ما در آموزشگاه تماس بگیرید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

3 دیدگاه دربارهٔ «آموزش حسابداری حقوق و دستمزد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *