به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
آموزش حسابداری

آموزش حسابداری ویژه بازار کار

حسابداری ویژه بازار کار

حسابداری به عنوان یک حرفه ی بسیار تخصصی و کارآمد شامل مجموعه ای از عملیات است که به گردآوری، طبقه بندی، ثبت، محاسبات و در نهایت تهیه ی گزارش های مالی می پردازد. در دنیای امروزی تمامی کسب و کار ها به این سیستم کامل و جامع نیاز دارند تا بتوانند در مواقع لازم از اطلاعات مالی خود استفاده نمایند.

هر چه یک کسب و کار بزرگتر باشد، قطعا امور مالی پیچیده تری خواهد داشت و به جهت جلوگیری از بروز خطا و به وجود امدن مشکلات مالی لازم است که حتما از سیستم پیشرفته ی حسابداری استفاده شود. با گذر زمان و افزایش نیاز به این سیستم، بازار کار حسابداران نیز بهتر شده است و اگر کسی در این رشته تحصیل کرده و از آموزش های لازم بهره برده باشد، قطعا با کسب میزانی از تجربه خواهد توانست فرصت های شغلی عالی به دست آورد.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن) ش.م 104355

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

به یاد داشته باشید که این حوزه ی کاری یکی از پر مخاطب ترین و پر تقاضا ترین رشته  ها در بازار کار می باشد؛ پس اگر قصد فعالیت بیشتر در این زمینه را دارید، با برنامه ریزی پیش بروید و به عنوان یک حسابدار حرفه ای فرصت های طلایی را از آن خود کنید.

دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در شرکت اقتصاد قرن

با توجه به این که در سال های اخیر، این رشته به عنوان یکی از پر کاربردترین تخصص ها شناخته شده است و بازار کار بسیار خوبی برای آن فراهم شده، شرکت اقتصاد قرن با تکیه بر دانش تخصصی و سابقه ی درخشان و فعال خود در این حیطه ی کاری، نسبت به برگزاری دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در کرج اقدام نموده است و تمام اشخاص بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند در این کلاس ها ثبت نام و شرکت نمایند.

حتی اگر پیش زمینه ی قابل توجهی در این رشته ندارید و مبتدی محسوب می شوید، نگران چگونگی پیشرفت خود نباشید؛ زیرا آموزش های ما به حدی جامع و کامل است که در پایان دوره شما آمادگی لازم برای به دست آوردن شغل مطلوب در بازار کار رشته حسابداری را خواهید داشت.

میزان پشتکار و تلاش خود شما در کسب دانش و تجربه ی کافی مهم ترین عامل در تعیین سطح علمی و تجربی شما به عنوان یک حسابدار است و طبیعتا به هر میزان که سطح بالاتری داشته باشید، فرصت های شغلی بیشتر و با کیفیت تری نیز پیش روی شما قرار می گیرد.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

معرفی طرح آموزش حسابداری ویژه بازار کار، حسابداری تکمیلی

شرکت اقتصاد قرن، با هدف ارائه ی بهترین و جامع ترین نوع آموزش حسابداری تکمیلی، مهم ترین و استاندارد ترین سرفصل های آموزشی را در قالب یک پکیج در کنار یکدیگر قرار داده است که شامل واحد های مختلفی می شود، از جمله:
قوانین پایه، تحریر دفاتر، حقوق و دستمزد، نرم افزار هلو و رافع، مالیات Tax/Vax، مالیات مکانیزه، حسابداری صنعتی، بازرگانی، پیمانی، اصناف، بازاریابی مالی، مصاحبه شغلی و …

دقت داشته باشید که مباحث فوق در جلسات مشخص و بر اساس تعداد ساعات مشخص شده در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار به متقاضیان ارائه خواهد شد و پیشنهاد می کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزییات کلاس ها ( شهریه، سوابق آموزشی مدرس، روز های برگزاری، کارآموزی، گواهینامه ی معتبر و … ) از طریق شماره های درج شده در این وب سایت با کارشناسان واحد آموزش شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن تماس حاصل نمایید.

مزایای شرکت در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار

 1. یادگیری یک تخصص جدید و کامل برای کسانی که علاقمند به این رشته و اشتغال در این حیطه ی کاری هستند.
 2. آمادگی برای ورود به بازار کار پس از آموزش اصولی مفاهیم تئوری و محاسبات مالیاتی خاص
 3. امکان بهره مندی از یک پکیج آموزشی جامع در استان البرز ( شرکت اقتصاد قرن با هدف در دسترس قرار دادن یک دوره ی حرفه ای و تخصصی برای عزیزان ساکن در کرج این دوره ها را به متقاضیان ارائه می دهد؛ بنابراین شما می توانید در شهر خودتان و با حداقل صرف هزینه جهت رفت و آمد از این کلاس ها بهره مند شوید )
 4. همچنین هزینه و شهریه ی دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار به گونه ای تعیین شده است که بر اساس واحد های درسی و مدت زمان در نظر گرفته شده، منصفانه و معقول باشد و تمامی افراد با سطوح مالی و اقتصادی مختلف امکان استفاده از این مزیت را داشته باشند.

شرایط آموزشی حسابداری ویژه بازار کار

 1. همانطور که قبلا اشاره شد، نام نویسی و شرکت در این کلاس ها هیچ محدودیتی ندارد و هر فردی با هر سن و سالی می تواند از آموزش ها بهره مند گردد، هرچند بیشتر متقاضیان را کسانی تشکیل می دهند که دانشجو هستند و به منظور پیدا کردن شغل تخصصی و حرفه ای پس از پایان تحصیلاتشان، جهت تسلط به اطلاعات و مهارت بیشتر نسبت به شرکت در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار اقدام کرده اند.
 2. پس از گذراندن این دوره می توانید در شرکت اقتصاد قرن و یا شرکت های مورد اعتماد ما به کارآموزی مشغول شوید تا در صورتی که جویای کار در این حوزه هستید، به مهم ترین کارهای عملی مورد نیاز اغلب موسسات، کارخانه ها، شرکت های دولتی و خصوصی و کسب و کار های داخلی بازار کار ایران مسلط شوید.
 3. عملیاتی مثل تنظیم اظهارنامه های مالیاتی، تنظیم صورت های مالی، تحریر دفاتر، محاسبه مالیات و میزان سود، تهیه گزارش های مالی و … برای یک پروژه ی خاص، که در طی دوره ی کارآموزی به عنوان پروژه به شخص متقاضی سپرده خواهد شد.
 4. اعطای مدرک و گواهینامه های معتبر پس از اتمام دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار ( برای اطلاع از نوع گواهینامه ها، با شرکت تماس بگیرید)

شرکت اقتصاد قرن پیشرو در اشتغال زایی برای فارغ التحصیلان رشته حسابداری در کرج

همانطور که در ابتدای این مقاله ی تخصصی از سری مقالات منتشر شده ی سایت www.ithce.ir و تالار حسابداری اشاره شده است؛ بازار کار رشته ی حسابداری نسبت به سایر رشته ها بسیار پر رونق است و کمتر کسی است که پس از اتمام تحصیلات خود تا یک مقطع مشخص، نتواند فرصت شغلی خوبی به دست آورد، حتی بسیاری از افراد به صورت پاره وقت یا پروژه ای با شرکت ها و موسسات همکاری می کنند و از این بابت راضی و خشنود هستند.

دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار ارائه دهنده ی نکات کلیدی و کاربردی است که آگاهی و تسلط به آن ها باعث می شود که در هنگام انجام پروژه های مالی سریع تر و دقیق تر عمل کنید.

ممکن است با بخش هایی از مباحث آشنا باشید و در دوران دانشجویی واحد های مربوطه را گذرانده باشید اما بدون شک در این دوره ضمن برخورداری از تدریس حرفه ای مدرسان با تجربه ی موسسه اقتصاد قرن، با ریزه کاری ها و جزییاتی سروکار خواهید داشت که اصول فعالیت به عنوان یک حسابدار را در بر می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام در دوره ی تضمینی آموزش حسابداری ویژه بازار کار و بهره مندی از مزایای مذکور با ما تماس بگیرید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

22 دیدگاه دربارهٔ «آموزش حسابداری ویژه بازار کار»

  1. سلام و درود بر شما
   حسابداری مقدماتی – حسابداری حقوق و دستمزد – حسابداری بازرگانی – مباحث مالیاتی و ….. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس واحد آموزش در ارتباط باشید

  1. سلام و درود بر شما
   هر دو برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های کارشناس کارورزی در ارتباط باشید

  1. سلام وقت بخیر
   بستگی به دوره های زیر مجموعه ای که انتخاب می کنید داره اما به طور نرمال بین ۲ الی ۳ ماه

 1. سلام من رشتم حسابداری بوده در دانشگاه و دنبال کارورزی و کسب مهارت های بازار کار این رشته هستم . دوره آموزشی شما چه مدت است و شامل چه مبحث هایی میشه ؟

  1. سلام و درود بر شما
   حسابدار دارای وظایف روزانه شامل ثبت اسناد حسابداری، وظایف ماهانه ارسال لیست بیمه و لیست مالیات حقوق پرسنل، وظایف فصلی شامل گزارش معاملات فصلی و اظهارنامه ارزش افزوده، وظایف سالانه شامل ارسال اظهارنامه عملکرد و تهیه صورت های مالی اساسی می باشد در صورتی که مدیر مالی به ماحصل گزارشات مالی و مدیریتی حسابدار نظارت نموده و بودجه بندی شرکت را بر عهده دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *