به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
حسابداری مالی مالیاتی

خدمات مالیاتی و اظهار نامه مالیاتی

خدمات مالیاتی و اظهار نامه مالیاتی

کد برای کسب اطلاعات لازم در زمینهٔ مسائل مالی و حقوقی و هم چنین موضوعات مالیات – اظهار نامه مالیاتی استفاده از مشاوران و کسانی که اطلاع کافی در این زمینه را داشته باشند همواره کمک شایانی به افراد مختلف خواهد کرد و شفافیت موضوع، به دست آوردن اطلاعات کافی می تواند مشکلات بسیاری را در زمینه مالیات – اظهار نامه مالیاتی حل و فصل کند.

اهمیت پرداخت مالیات

یکی از راه های درآمد دولت ها در همه جای دنیا، پرداخت مالیات مردمی می باشد که تحت حمایت دولت مربوطه می باشند. مالیات ها در زمینه ایجاد رفاه، آبادانی کشور و تامین امنیت مردم در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. پرداخت مالیات برای همه افراد جامعه یکسان نیست و متناسب با درآمدها و مشاغل آن ها با یکدیگر متفاوت است؛ همه افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند به نحوی موظف به پرداخت مالیات به دولت می باشند. برخی از این مالیات ها به طور مستقیم و برخی به صورت غیر مستقیم از مردم دریافت می شود. پرداخت مالیات توسط مردم نیازمند به پاسخگویی و عکس العمل مناسب از دولت می باشد تا مردم رغبت و اهتمام بیش تری در پرداخت مالیات به دولت داشته باشند.

مدیران محساب اقتصاد قرن دارای مجوز هیات نظارت اتاق اصناف ایران به شماره ۱۴۰۲۳۲۰۶۶۱

مالیات – اظهار نامه مالیاتی چیست؟

در گذشته محاسبه مالیات به دو شیوه علی الراس و خود اظهاری صورت می گرفته است. به این صورت که مأمور سازمان امور مالیات کشور با مراجعه به شرکت ها و سازمان های مختلف اقدام به محاسبه میزان سود شرکت و یا سازمان مورد نظر کرده و طبق سود سالیانه، میزان مالیاتی که باید به دولت پرداخت شود را مشخص می کرده است. در حال حاضر نحوه محاسبه مالیات تغییر کرده است و اغلب به شکل خود اظهاری انجام می شود به این نحو که خود شرکت، سازمان و یا ارگان با محاسبه سود سال مالیاتی، مالیات خود را مشخص کرده و از طریق تکمیل فرم مالیات – اظهار نامه مالیاتی به صورت اینترنتی آن را در اختیار سازمان امور مالیات کشور قرار می دهد.

اظهارنامه مالیاتی به فرم هایی گفته می شود که توسط سازمان امور مالیات کشور تهیه و تنظیم شده است و در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی شرکت ها و سازمان ها قرار می گیرد تا با تکمیل و ارائه آن به سازمان امور مالیاتی، مالیات خود را به دولت پرداخت کنند.

مشاوره مالیاتی و اظهارنامه مالیاتی

خدمات شرکت مشاوره مالیاتی اقتصاد قرن

اطلاع دقیق از روند دریافت و محاسبه مالیات ها و امور مالیاتی از موارد مهم و ضروری است که دارندگان شرکت ها، مشاغل و افراد حقیقی و حقوقی باید از آن ها اطلاع کافی داشته تا در این زمینه با مشکل روبه رو نشوند. از جمله خدمات شرکت مشاوره مالیاتی اقتصاد قرن در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه معافیت‌های مالیات – اظهار نامه مالیاتی
  • مشاوره تخصصی در زمینه تکمیل فرم های اظهارنامه مالیاتی
  • مشاوره برای ارائه مالیات های تکلیفی
  • ارائه راهکار مناسب برای افراد در زمینه مالیات – اظهار نامه مالیاتی و تشکیل پرونده
  • ارسال مشاوران خبره و متخصص در زمینه های مختلف مالی، مالیات – اظهار نامه مالیاتی به شرکت ها و ارگان های گوناگون
  • حضور مشاوران شرکت اقتصاد قرن در مراجع حل اختلاف و بسیاری دیگر از خدمات مشاوره ای در زمینه های حقوقی در خدمت شما عزیزان می باشد.

برای کسب اطلاعات لازم و دریافت مشاوره در زمینه مالیات – اظهار نامه مالیاتی می توانید با شرکت حسابداری و حسابرسی اقتصاد قرن در تماس باشید و سؤالات خود را در زمینه خدمات و مشاوره های مالی، حسابداری، حسابرسی و مالیات – اظهار نامه مالیاتی از مشاوران اقتصاد قرن بخواهید. هم چنین در صورت نیاز برای انواع مسائل مالی، حقوقی و مالیات – اظهار نامه مالیاتی می توانید به صورت حضوری در شرکت اقتصاد قرن حضور یافته و از مشاوران ما استفاده نمایید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *