به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
تدریس خصوصی حسابداری صنعتی

تدریس خصوصی حسابداری صنعتی

تدریس خصوصی حسابداری صنعتی

یکی از پرطرفدارترین تدریس دروس به صورت خصوصی است و این پرطرفداران بودن به آن جهت است که کارخانه ها و شرکت های صنعتی برای محاسبه بهای تولیدات و کنترل خود بر روی هزینه ها، به دنبال حسابداران صنعتی هستند. تدریس خصوصی حسابداری صنعتی در منزل شما، محیط کار شما و موسسه آموزشی توسط برترین و حرفه ای ترین اساتید با تجربه در شرکت های صنعتی و تولیدی انجام خواهد گرفت.

حسابداری صنعتی

یک شاخه از علم حسابداری است که با جمع آوری اطلاعات مربوط به هزینه های انجام شده و بهای تمام شده برای محصولات و خدمات، تجزیه و تحلیل کارها و روش های کاهش هزینه را بر اساس روش هایی خاص را، پیشنهاد می دهد.

اهمیت حسابداری صنعتی از آن جهت است که مدیران با استفاده از تجزیه و تحلیل های حسابداران صنعتی، تصمیمات مدیریتی کاهش یا افزایش محصولات و قیمت ها را انجام می دهند و اگر این تحلیل ها اشتباه باشد، می تواند حتی منجر به ورشکست شدن یک کارخانه یا واحد صنعتی شود.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

تدریس خصوصی حسابداری صنعتی

شما می توانید علاوه بر تدریس خصوصی حسابداری صنعتی، این درس را به صورت کلاس عمومی و یا نیمه خصوصی (کلاس هایی در حدود ۵ نفره) اخذ کنید.

اما اگر می خواهید به یک حسابدار خبره صنعتی تبدیل شوید، ما به شما تدریس خصوصی حسابداری صنعتی را پیشنهاد می کنیم. چرا که کل زمان کلاس دست خود شما است و می توانید تمامی سوالات خود را از مدرس مربوطه بپرسید و اگر بخشی از درس را متوجه نشدید، مدرس می تواند چندین بار آن را برای شما تدریس کند.

نکته مهم آن است که در تدریس حسابداری صنعتی نباید از اساتیدی استفاده کرد که تنها دارای علم تئوری به حسابداری صنعتی هستند، بلکه برای تدریس این درس باید از مدرسینی استفاده کرد که دارای تجربه عملی در زمینه حسابداری صنعتی هستند.

آموزشگاه حسابداری فنی و حرفه ای

  • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧

اگر در تهران و کرج هستید، ما به شما تدریس خصوصی حسابداری صنعتی توسط اساتید مجرب و حرفه ای در شرکت های صنعتی و تولیدی را پیشنهاد می کنیم. همچنین اگر رشته شما حسابداری نیست، نگران نباشید. مدرسین ما تمامی آموزش ها را از صفر تا صد برای شما انجام می دهند.

آموزش خصوصی حسابداری صنعتی

در آموزش خصوصی حسابداری صنعتی، ۴ مهارت مهم در حسابداری شامل ثبت سنتی، ثبت مکانیزه، ثبت مالیاتی و حسابرسی تدریس خواهد شد.

همچنین سرفصل های آموزشی این دوره عبارتند از هزینه یابی ها به صورت جذبی، مستقیم، سفارش کار، هزینه یابی استاندارد، هزینه یابی به صورت برآوردی یا همان تخمینی و هزینه یابی مراحل تولید محصول، که همگی دز این دوره های آموزشی به شما آموخته می شود.

قبل از شروع کلاس خصوصی، شما می توانید با استاد مربوط، یک جلسه معارفه داشته باشید و هدف خود را از اخذ کلاس با او در میان بگذارید که بر اساس آن، برای تدریس برنامه ریزی کند. همچنین اگر می خواهید تنها یک بخش خاص از حسابداری صنعتی را فرا بگیرید، می توانید به استاد مربوطه این موضوع را انتقال دهید.

همچنین اگر بخواهید می توانید استاد خود را عوض کنید و زمان کلاس را بر اساس زمانبندی خود انجام دهید. تمامی این امکانات فقط در تدریس خصوصی امکان پذیر خواهد بود و در تدریس همگانی، شما مجبور هستید طبق برنامه کلاس پیش بروید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *