به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

از زمان های قدیم رشته حسابداری به صورت سنتی انجام می شد و در آن زمان ها هر کسی که به دنبال آموزش در این رشته بود به صورت تجربی این مهارت را از بزرگان آن زمان می آموخت.

اما امروزه آموزش های این رشته به صورت آکادمیک شده و هر شخصی که میخواهد به صورت حرفه ای این رشته را فرا بگیرد نیاز دارد تا در این رشته تحصیلی از دیپلم تا دانشگاه تحصیل نماید.

همچنین برای افزایش مهارت های این رشته، آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار داخلی توسط مراکز معتبر مانند شرکت حسابداری اقتصاد قرن در حال انجام است.

در واقع حسابداری علمی است که نیاز به آموزش داشته و به جمع آوری اطلاعات مالی و دفتری و سپس طبقه بندی منظم و دقیق آنها می پردازد تا بانکها، شرکتها و ادارات مختلف بتوانند از نتیجه کار آنها بهره ببرند.

دفتر ثبت نام دوره کارورزی

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن کرج : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارورزی : خانم یوسفی و احمدی

همیشه آموزش ها در سالیان نه چندان دور به صورت حضوری و سنتی برگزار می شد و افراد با حضور سر کلاس های تعیین شده به فراگیری علوم مختلف می پرداختند.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، آموزش آنلاین حسابداری به شکل مجازی و از راه دور نیز امکان پذیر شده است.

آموزش  آنلاین حسابداری ویژه بازار کار می تواند به راحت ترین شکل ممکن بازار کار شما را شکل دهد.

کسانی که به دنبال یادگیری رشته حسابداری باشند و این حرفه را در بازار کار حرفه ای پیگیری کنند می توانند به عنوان مدیر سازمان یا شرکت انتخاب شده و برنامه ریزی های سازمانی و شرکتی را در جهت پیشبرد اهداف مالی و مدیریت منابع انجام دهند.

پکیج آموزش تصویری حسابداری و حسابرسی

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار میتواند کمک شایانی به افراد تحصیل کرده و سایر علاقه مندان به رشته حسابداری نماید تا بتوانند فوت و فن این رشته را با تمامی جزئیات بطور کامل فراگرفته و خود را برای بازارکار حرفه ای آماده تر کنند.

دروس مرتبط با حسابداری در دانشگاه شامل برخی دروس پایه نظیر روانشناسی گرایش عمومی، درس جامعه شناختی، مبانی علوم اقتصادی، ریاضی پایه، ریاضی کاربردی، آمار و احتمال کاربردی، دروس کامپیوتر در حسابداری، پژوهش عملیاتی، درس مدیریت در تولید، بازرگانی و غیره می باشد که در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار این مهارت های تدریس نمی شود و مستقیم به مباحث کاربردی این رشته در بازار کار پرداخته خواهد شد.

 • یکی از مزیت های کاربردی کردن دوره های آموزشی زودبازده بودن و پرداختن به اصل مسئله یعنی حسابداری می باشد.
 • سایر دروسی که بصورت تخصصی مربوط به رشته حسابداری است شامل دروس اصول حسابداری، حسابداری میانه، حسابداری پیشرفته، حسابداری صنعتی، حسابرسی، حسابداری مالیاتی، اصول تنظیم و کنترل بودجه، مدیریت مالی، مباحث جاری حسابداری و متون حسابداری می باشد.
 • در آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار کلیه مواردی که برای یک حسابدار قوی و قدرتمند نیاز است آموزش داده می شود.
 • از جمله مواردی که در حال حاضر برای کار حسابداری یک نیاز اساسی محسوب می شود کاربرد نرم افزار های موجود در این زمینه است.
 • امروزه انواع نرم افزار های حسابداری از جمله نرم افزار هلو و سایر نرم افزار های ایرانی نظیر نرم افزار شرکتی فرداد، حسابداری آرمان سیستم، حسابداری میزان، نرم افزار حسابداری آنلاین لیام، نرم افزار مالی یاس سیستم و بسیاری دیگر برای کار حسابداری در دسترس هستند.
 • یک حسابداری حرفه ای حداقل چند نوع از این نرم افزار ها را آموزش می بیند و در صورت نیاز به توانایی های خود در زمینه نرم افزاری روز به روز می افزاید.

اهداف آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار

داشتن دانش اختصاصی در یک رشته خاص مثل حسابداری شامل گذراندن یکسری دوره های تئوری در دانشگاه بصورت آکادمیک می باشد.

این دوره های آموزشی بصورت طبقه بندی شده در دو دسته ی دروس پایه و دروس تخصصی تقسیم بندی می شوند و تمامی افراد با انتخاب رشته حسابداری این دروس را پاس می کنند.

اما تنها پاس کردن دروس تئوری و دانشگاهی برای رشته ای که مدام در حال بروز شدن است کافی نبوده و افراد نمی توانند پس از گرفتن مدرک تحصیلی در رشته ی حسابداری، با خیالی آسوده برای ۱۰ سال آینده نیاز به هیچ مهارت دیگری نداشته باشند.

یکی از دلایلی که باعث این امر و مسئله شده است بروز شدن تکنولوژی و بوجود آمده نرم افزارهای مرتبط با حسابداری است.

اگر فقط به بحث دروس تئوری دانشگاهی متکی باشیم جایی در بازارکار حسابداری نداشته و نمی توانیم در این کار موفق باشیم.

یک حسابداری حرفه ای همیشه خود را با جدید ترین نرم افزارهای روز دنیا بروز می کند و توانایی های خود را برای پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت خود بکار می برد.

در نتیجه آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار میتواند این هدف را محقق کرده و مهارت های مفید و کاربردی این رشته را به افراد تحصیل کرده در این حوزه آموزش دهد.

همچنین از دیگر اهداف این نوع آموزش ها سهولت در امر کسب مهارت های شغلی است.

در آموزش آنلاین حسابداری فرد بدون اینکه به جایی بصورت حضوری مراجعه نماید فقط با استفاده از یک سیستم متصل به کامپیوتر و یا حتی با موبایل خود می تواند مهارت مورد نیاز خود را فرا بگیرد.

اما یکی از مهم ترین اهداف آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار براساس کاربردی بودن این آموزش ها بوده و نیاز کاربر را متناسب با نیاز بازار کار برطرف می کند.

بسیاری از آموزش های موجود در بازار آموزش های خود را شامل بسیاری از سرفصل های گمراه کننده و طولانی کرده اند که مخاطب نمی تواند بخش اصلی آموزش ها را از سایر قسمت ها تفکیک کند.

اما در این مجموعه با طبقه بندی آموزشی که زیر نظر کارشناسان حرفه ای انجام شده است تمامی آموزش های حسابداری بهینه شده و بخش های مهم و ضروری که کاربردی نیز هستند به صورت یک مجموعه کامل گردآوری شده است.

از جمله بخش های بسیار مهم این آموزش ها، پرداختن به نحوه محاسبات مالی در نرم افزارهای معروف حسابداری، اصول و روش های محاسبات بودجه برای سازمان ها وشرکت ها و همچنین قرار گرفتن آموزش های مربوط به ده ها نرم افزار مرتبط با حسابداری می باشد.

بطور خلاصه برای مهارت آموزی داشتن هدف بسیار مهم است و تعیین اهداف مرتبط با مهارت کاری نیز یکی از مهم ترین بخش های زندگی حرفه ای است.

در رشته حسابداری نیز کسانی موفق خواهند شد که با پیگیری اهداف مورد نیاز در بازارکار زندگی کاری خود را بهینه و درست هدف ریزی می کنند.

 آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار می تواند با یک برنامه ریزی هدفمند یک زندگی کاری ایده آل را برای شما رقم بزند و شما را در جهت تبدیل شدن به یک حسابداری حرفه ای پیش ببرد.

آموزش حسابداری برای معرفی به بازار کار

آموزش حسابداری برای معرفی به بازار کار

همواره آموزش یکی از راه های کسب مهارت در جهت حرفه ای شدن بوده و در واقع آغاز یک زندگی کاری حرفه ای است.

افرادی که مهارت دارند نسبت به افرادی که فقط تحصیل کرده هستند در بازار کار موفق ترند.

موفقیت فقط تحصیلات نیست و افراد برای اینکه بتوانند کاری را از پیش ببرند نیاز به کسب مهارت های مورد نیاز در بازار کار را نیز دارند.

وقتی ما از دوران تحصیل خود خارج میشویم و فاصله میگیریم بطور طبیعی دچار یک فاصله گیری از رشته تخصصی خود خواهیم شد و این مسئله نیاز ما به آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار را افزایش می دهد.

همچنین اگر در دوران تحصیل خود به بهترین شکل ممکن مهارت های تئوری را آموخته باشیم حتما کم و کاستی هایی را برای ورود به بازارکار احساس خواهیم کرد.

دلیل این امر نیز کم بود وقت برای آموزش همه مهارت ها در دوران تحصیل است.

دانشگاه ها و مراکز آموزشی یک سرفصل هایی را دارند که این سرفصل ها یکسری دروس مربوط به حسابداری را شامل شده و به اندازه کافی زمان را از دانشجو خواهد گرفت.

اما کمبود های مهارتی و مرتبط با بازارکار با وجود گذراندن مهارت های آکادمیک و تخصصی همواره احساس می گردد.

یکی از کارهای مهمی که آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار می تواند برای دانشجویان، حسابداران و تمامی علاقه مندان به این حرفه نماید تکمیل کردن مهارت های ورود به بازارکار بوده که همینامر می تواند ما را برای رسیدن به اهداف کاری خود نزدیک تر نماید.

همچنین با توجه به اینکه کارفرمایان زیادی برای پیدا کردن افراد توانمند به آموزشگاه های مهارت آموزی مرتبط مراجعه می کنند، لذا قدرت معرفی این آموزشگاه ها و موسسات آموزشی برای معرفی افراد به بازارکار بسیار زیاد است.

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن) ش.م 104355

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

در این مجموعه آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار به افراد داده می شود و کسانی که شایستگی های لازم در خصوص کار حرفه ای حسابداری را داشته باشند به کارفرمایان حرفه ای معرفی می شوند.

کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که فقط صرفا بار علمی نداشته باشند بلکه علاوه بر بار علمی بتوانند با استفاده از ابزارهایی که به آنها معرفی می شود فعالیت کرده و کارهای شرکت و سازمان را پیش ببرند.

این امر نیز بدون داشتن مهارت تحقق نمی یابد و داشتن مهارت نیز ارتباط مستقیم به کسب آموزش های مهارت محور داشته تا در کنار تخصص و بار علمی بتوان از آنها در مسائل کاری بهره برد.

این مجموعه با تمام توان در خدمت متقاضیانی است که می خواهند توان و مهارت های خود را افزایش داده و صرفا اسم یک حسابداری را یدک نکشند.

دفتر ثبت نام دوره کارورزی

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن کرج : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارورزی : خانم یوسفی و احمدی

آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار کمک می کند تا علاوه بر آشنایی با مهارت های لازم و کاربردی نیاز شرکت ها و سازمان ها نیز شناخته شده و حسابداران با توجه به نیاز کاری در جای مناسب مشغول به کار شوند.

برای بهره مندی از این آموزش ها می توانید با مشاوران شرکت حسابداری اقصتاد قرن در تماس باشید و از راهنمایی های رایگان در خصوص این آموزش ها استفاده کامل را ببرید.

همچنین می توانید با گشت و گذار در سایت از زمان برگزاری انواع دوره های آموزشی مطلع شوید.

۴/۵ - (۴ امتیاز)

142 دیدگاه دربارهٔ «آموزش آنلاین حسابداری ویژه بازار کار»

  1. سلام وقت بخیر
   بله نرم افزار های حسابداری شامل سپیدار، رافع، هلو و حتی کاربرد نرم افزار اکسل در حوزه حسابداری و همین طور نرم افزار های لیست بیمه، لیست مالیات حقوق، معاملات فصلی (نرم افزارهای آفلاین)

  1. سلام وقت بخیر تمام مباحث تئوری و عملی موجود در چارت آموزشی شرکت اعم از حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق دستمزد، مباحث مالیات، نرم افزارهای حسابداری و بیمه و مالیاتی و….

  1. سلام وقت بخیر آموزش ها با توجه به تایم خالی و آزادی که در زمان مصاحبه اعلام میفرمایید، برنامه ریزی میشوند

  2. سلام وقت بخیر با توجه به چارت انتخابی و تایم آزاد اعلام شده توسط شما در زمان مصاحبه، حدود ۲ الی ۲/۵ ماه زمان خواهد برد.

  1. سلام وقت بخیر با توجه به اینکه شرکت اقتصاد قرن نمایندگی فروش و آموزش نرم افزار سپیدار هست، علاوه بر آموزش نرم افزار سپیدار خدمات پشتیبانی هم ارائه میدهد.

  1. سلام وقت بخیر با توجه به مصاحبه انجام شده و تعیین سطح، شرایط و زمان دوره کارآموزی اعلام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۳۲۲۶۵۰۳۲-۰۲۶ و ۳۲۲۶۵۰۳۳-۰۲۶ در تماس باشید.

 1. تمام مسائلی که تو کلاس های حضوری گفته میشه تو کلاس های آنلاینتون هم هست”
  یا به صورت خلاصه تر گفته میشه؟

  1. سلام وقت بخیر تمام مباحث کلاس های حضوری با تمام جزئیات موجود در کلاس های حضوری در کلاس های آنلاین آموزش داده میشوند.

  1. سلام وقت بخیر بله جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۳۲۲۶۵۰۳۲-۰۲۶ و ۳۲۲۶۵۰۳۳-۰۲۶ در تماس باشید.

  1. سلام وقت بخیر بله جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵ و ۰۹۱۲۴۶۷۷۷۶۲ در تماس باشید.

  1. سلام وقت بخیر با توجه به نواقص موجود در آموزش های تئوری وار دانشگاه ها و عدم داشتن کیفیت لازم آنها برای ورود به بازار کار قطعا گذراندن دوره های آموزشی حسابداری کاربردی لازم و ضروری هستند.

  1. سلام وقتتون بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تماس حاصل فرمایید
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
   ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵

  1. سلام وقتتون بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تماس حاصل فرمایید
   ۰۲۶۳۲۲۰۲۵۸۲
   ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
   ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵

  1. سلام وقتتون بخیر
   مباحث مرتبط با حسابداری ویژه بازار کار
   اصول پایه، حقوق و دستمزد، نرم افزار، بازرگانی، مالیات تئوری و مکانیزه، تحریر دفاتر و….

 2. سلام وقت بخیر اموزش به صورت انلاین تاثیری در یاد گیری دارد ؟ چون حسابداری رشته ای است که باید به صورت عملی و حضوری باشد

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله تشکیل خواهد شد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمایید
   ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
   ۰۲۱۴۴۰۹۸۴۷۰

 3. سلام ودرود
  آیا برایفصولی که خرید و یا فروش نداشته و در ارزش افزوده صفر رد شده باید در صورت معاملات رکورد رد کنیم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *