به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
خدمات مالیات

خدمات مالیاتی شرکتها و موسسات

یکی از وظایف شرکت اقتصاد قرن به عنوان یک مجموعه ی فعال در خصوص حسابداری، حسابرسی مالیاتی و رسیدگی به امور مالیاتی و مالی است که علاوه بر انجام دادن این امور به نحواحسن، در این زمینه به کسب و کار های مختلف اطلاع رسانی نماید؛ چرا که به وفور در طی سال های فعالیت خود مشاهده کرده ایم که بسیاری از مدیران شرکتها و صاحبین مشاغل به اندازه ی کافی نسبت به امور مرتبط با مالیات اطلاعات نداردند و همین امر موجب می گردد که در زمان های مختلف دچار مشکل و گرفتار جرایم سنگین مالیاتی شوند.

طبیعتا توجه به مقررات و آگاهی داشتن از ضوابط وضع شده در این خصوص می تواند تا حد زیادی از مخاطرات احتمالی برای یک کسب و کار بکاهد و همچنین به عنوان یک روش بسیار کاربردی برای تعدیل هزینه ها شناخته شده است.

خدمات مالیاتی یکی دیگر از گزینه هایی است که شرکت اقتصاد قرن در کرج و تهران به متقاضیان و مراجعه کنندگان ارائه می دهد و امور محوله را به بهترین شکل و بالاترین کیفیت به انجام می رساند و برای حاصل شدن ایده آل های خود از مفهوم کیفیت، افتخار داشته است تا با مجرب ترین و با تجربه ترین حسابداران و حسابرسان همکاری داشته باشد.

فواید بهره مندی شرکت ها و موسسات تجاری و غیر تجاری از خدمات مالیاتی شرکت اقتصاد قرن

بدیهی است کسب و کار هایی که با هدف دریافت این خدمات به مجموعه ی ما مراجعه می کنند، از مزایا و فواید این کار مطلع هستند؛ برای مثال بسیاری از کارفرمایان می دانند که باید نسبت به وظایف قانونی خود در قبال پرسنل و کارمندان و همچنین قوانین تعیین شده در حوزه ی کاری خود مطلع باشند و همچنین صرفا اطلاع کافی نیست، بلکه باید نسبت به انجام وظایف خود نیز اقدام نمایند.

برخورداری از خدمات مالیاتی شرکت اقتصاد قرن مناسب برای آن دسته از مدیران ارجمندی است که عمدتا به دلیل مشغله های کاری و فکری زیاد، زمان پرداختن به این موضوعات را در اختیار ندارند و برای بهینه سازی هزینه ها نیز تصمیم گرفته اند تا مسئولیت رسیدگی به امور مالیاتی و حسابرسی مالیاتی را به یک شرکت متخصص برون سپاری نمایند.طبیعتا محول نمودن چنین مسئولیت مهمی به یک مجموعه نظیر اقتصاد قرن یکی از بهترین تصمیمات هر مدیری می تواند باشد.

انجام خدمات مالیاتی شرکت سهامی عام و سهامی خاص

اگر شما مدیریت یک شرکت سهامی خاص یا عام را بر عهده دارید و در سطح وسیع و گسترده ای مشغول به فعالیت مستمر هستید، اگر به مشاوره های تخصصی و حرفه ای در زمینه ی خدمات مالیاتی و مالی نیاز دارید، اگر بدهی های معوقهداشته و مشمول جریمه شده اید و اکنون قصد دارید که به پرونده ی مالیاتی کسب و کار خود رسیدگی نمایید؛

مجموعه ی اقتصاد قرن در این خصوص همراه و مشاور شما خواهد بود. به طور کلی پروسه ی این رسیدگی به لحاظ این که چه اموری انجام می شود و چه اسناد و مدارکی مورد نیاز می باشند، در زمینه های مختلف مشترک و یکسان است ولی باز هم بر حسب نوع فعالیت شرکتها و موسسات می تواند طولانی تر شود و یا زودتر به انجام برسد. زمانی که از خدمات مالیاتی مجموعه ی ما بهره مند می شوید، در واقع انجام اموری همانند

  1. جمع آوری اطلاعات، گزارشات، اسناد و مدارک و مستندات
  2. تحریر دفاتر قانونی
  3. تنظیم اظهارنامه
  4. رسیدگی به عوارض و جریمه ها
  5. مالیات بر ارزش افزوده
  6. حسابرسی مالیاتی و تهیه ی گزارشات مرتبط با خرید و فروش
  7. رسیدگی به اطلاعات حسابداری ثبت شده در اوراق و اسناد الکرتونیکی و نرم افزار ها
  8. رسیدگی به وضعیت و چگونگی بهره گیری از معافیت و …

را به شرکت اقتصاد قرن سپرده اید و بدون شک در این پروسه از مشاوره های تخصصی نیز برخوردار خواهید شد؛ چرا که همکاران ما از آشنایی کافی نسبت به قوانین وضع شده در خصوص فعالیت شرکتهای سهامی عام و خاص مطلع هستند.

انجام خدمات مالیاتی شرکتها و موسسات

انجام خدمات مالیاتی شرکت با مسئولیت محدود، تعاونی، تضامنی، بورسی

مجموعه ی ما توانایی پذیرش پروژه های متعدد در این زمینه را دارد و کسب و کار شما در هر حوزه ای که فعالیت داشته باشد، خواهیم توانست که امور مالیاتی مرتبط را به بهترین شکل اجرایی نماییم. یکی از مهم ترین کارهایی که بر عهده ی مدیران و کارفرمایان ارجمند می باشد، تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و دفاتر قانونی است که در بازه های زمانی مشخصی باید به انجام برسد . از آن جایی که این کار نیازمند حوصله، دقت و آگاهی کافی است، برون سپاری آن به حسابداران خبره ی شرکت اقتصاد قرن یک انتخاب بسیار عاقلانه خواهد بود.

حسابداران و کارشناسان مجموعه ی ما با تسلط کامل به خدمات مالیاتی و اطلاع از زمان های مقرر و تعیین شده برای تحویل اسناد مالیاتی تنظیم شده به سازمان امور مالیاتی کشور، نسبت به این امر اقدام خواهند کرد و اگر شما به عنوان مسئول و مدیر شرکتهای با مسئولیت محدود، تعاونی، تضامنی، بورسی و … از چگونگی انجام این امور ( حسابرسی مالیاتی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی،  تهیه ی مدارک، دفاتر قانونی، روزنامه و دارایی و … ) مطلع نیستید، با محول نمودن این وظیفه به شرکت اقتصاد قرن بخش زیادی از نگرانی و استرس شما رفع خواهد شد.

انجام خدمات مالیاتی اصناف، انجمن و فروشگاه ها

یکی از موضوعاتی که صاحبین چنین کسب و کار هایی همواره با آن مواجه هستند، به مالیات ارزش افزوده مربوط می شود و بسیاری از افراد در مورد آن اطلاع دقیقی ندارند. ارزش افزوده مبلغی است که در طی سال ها به قوانین اضافه می گردد و تمامی کسانی که مشمول آن می شوند، موظف به پرداخت خواهند بود.

به خصوص مشاغل فروشگاهی و تولیدی بیشتر با این مقوله روبرو می شوند، به این معنا که هر کالای تولید شده در زمان فروش به مصرف کننده ی بعدی مشمول این هزینه خواهد شد. در صورتی که مالیات ارزش افزوده پرداخت نشود، جریمه های سنگینی را برای صاحب ان کسب و کار ایجاد می نماید. کارشناسان شرکت اقتصاد قرن در کرج و تهران و اعضای تالار حسابداری با تکیه بر اگاهی خود در زمینه ی قوانین رایج در خصوص خدمات مالیاتی و مالی و در راستای تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و گزارشات مربوط به خرید و فروش و همچنین مالیات بر ارزش افزوده، مشاور مالیاتی و راهنمای متقاضیان، اصناف، انجمن ها و مشاغل خواهند بود.

حسابرسی مالیاتی و ماده ۲۷۲ قانون مالیاتهای مستقیم

ماده ۲۷۲ قانون مالیات های مستقیم بیان می نماید که شرکت های تولیدی، خدماتی و بازرگانی وظیفه دارند تا صورت های مالی و مالیاتی خود را همراه با اظهارنامه ی تنظیم شده به سازمان امور مالیاتی کشور ارائه دهند. صورت های مالی باید توسط سازمان حسابرسی یا یک شرکت معتبر نظیر اقتصاد قرن که عضو رسمی جامعه حسابداران ایران می باشد، حسابرسی مالیاتی و بررسی شده باشند.

این واحد ها حداکثر تا سه ماه پس از انقضای مدت زمان تعیین شده برای تحویل اظهارنامه ی مالیاتی، وقت دارند تا این کار را به انجام رسانند و در غیر این صورت، مشمول جریمه ی مالیاتی بیست درصدی خواهند شد. برای اطلاع از جزییات و این که دقیقا چه شرکت هایی با چه زمینه ی فعالیتی، طبق ماده ۲۷۲ قانون مالیات های مستقیم موظف به انجام این کار شده اند، پیشنهاد می نماییم با کارشناسان پشتیبانی (شرکت اقتصاد قرن، پیشرو در ارائه ی خدمات مالیاتی در کرج و استان البرز و همچنین استان تهران ) تماس گرفته و مشاوره نمایید.

1 دیدگاه دربارهٔ «خدمات مالیاتی شرکتها و موسسات»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *