به وب سایت اقتصاد قرن خوش آمدید
آموزش مالیات برای مدیران

آموزش مالیات برای مدیران

دانستن مباحث مالیاتی برای مدیران می تواند یک برگ برنده محسوب شود. در واقع حقیقت این است که لاین آموزش مالیات برای مدیران کسب و کار بسیار دقیق تهیه شده است و کسانی که مدرس این بخش هستند همه امور مالیاتی را پوشش می دهند. مباحث مالیاتی سبب می شود تا مدیران شرکت بتوانند روی کسب و کار خود بهترین تصمیم گیری را داشته باشند. حتی اگر به تازگی قصد ثبت شرکت دارید بدانید که ثبت شرکت یک موضوع جدا و تشکیل پرونده های مالیاتی نیز یک موضوع جداگانه محسوب می شود. مشکلات مالیاتی گاه به قدری زیاد است که سبب می شود یک شرکت از هم پاشیده شود.

مدیران محساب اقتصاد قرن دارای مجوز هیات نظارت اتاق اصناف ایران به شماره ۱۴۰۲۳۲۰۶۶۱

دفتر ثبت نام دوره کارورزی

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن کرج : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارورزی : خانم یوسفی و احمدی

خدمات مربوط به آموزش مالیات برای مدیران

بخش های مختلفی که در مبحث آموزش مالیات برای مدیران در نظر گرفته شده است به صورت کاملاً جامع و دقیق سنجیده می شود. مثلاً در امور مالیاتی نیاز است که مدیر دقت بالایی برای تشکیل پرونده مالیات بر عملکرد داشته باشد. همینطور نیاز است که تشکیل پرونده مالیات بر ارزش افزوده نیز به درستی تعیین شود. ارائه و اقدام یک سری راهکار های مالیاتی نیز می تواند مسیر مدیریت برای یک شرکت را بهبود بخشد. نیاز است که دفاع از پرونده های مالیاتی عملکرد به درستی صورت بگیرد. در آموزش آنلاین بخش مالیاتی برای مدیران به آنها توصیه می شود که تنظیم لایحه دفاعیه مالیاتی را تا حد زیادی شناسایی نمایند. این عملکرد سبب می شود که بدهی های مالیاتی در شرکت کاهش یابد. همینطور نیاز است که اظهارنامه های مالیاتی و دفاتر قانونی نیز بررسی شود. کدینگ و اصلاح حسابها از مواردی است که قطعاً باید یک مدیر از آن اطلاع داشته باشد.

 

آنلاین یا حضوری آموزش ببینید مدرک فنی و حرفه ای، بین المللی بگیرید

آموزشگاه فنی و حرفه ای مدیران محاسب (اقتصاد قرن)

آموزش مالیات برای مدیران

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و ارزش افزوده به همراه گزارش معاملات فصلی نیز بخش مهمی از پروسه آموزش مالیات برای مدیران محسوب می شود.

آموزش مالیات برای مدیران چه کمکی به آنها می کند؟

امور مالیاتی و حسابداری یک شرکت دو بخش جدا نشدنی از هم محسوب می شوند و آموزش مالیات برای مدیران همین هدف را دنبال می کند. در واقع آموزش حسابداری و مالیات به مدیران سبب می شود تا برای به روز رسانی حساب ها مشکلی نداشته باشند و همینطور گزارشات مالی را به درستی اجرا نمایند. کنترل دقیق بانک ها و رفع مغایرت با پرینت ها از دیگر ویژگی آموزش حسابداری و مالیات برای مدیران است. آنها می توانند در محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد بهترین شرایط را در نظر بگیرند. منطبق بودن گزارشات سیستم با سامانه های مالیاتی می تواند عملکرد درستی داشته باشد. باز هم حجم فعالیت ها در امور مالیاتی سبب می شود که نرم افزار حسابداری عملکرد بهتری داشته باشد. در واقع یک مدیر می تواند تمرکز بهتری روی امور مختلف داشته باشد.

مشاور مالیاتی در هر شرکت می تواند بخشی از کارهای مدیر را برعهده بگیرد و همکاری خوبی با او داشته باشد. شاید در نگاه اول این تصور برای شما ایجاد شود که مشاوران مالیاتی قرار است جنبه تبلیغات در شرکت را بر عهده بگیرند اما این تصور به کل اشتباه است. بسیاری از کسب و کارها هنوز دنیای سنتی خود را دارند و تکالیف مالیاتی را به شکل سنتی انجام می دهند. به طور کلی تعیین حوزه مالیاتی در پایان هر سال سبب می شود که محاسبات مالیاتی به بهترین نحو صورت بگیرد. دقت کنید که تغییرات فوق العاده تخصصی و سیستماتیک در قوانین مالیاتی می تواند به کسب و کار شما کمک نماید. به طور کلی تصمیم گیری ها در این زمینه می تواند متفاوت و دقیق تر باشد. مدیر باید بتواند روش های دفاع مالیاتی را به خوبی یاد بگیرد. او باید نسبت به مراتب کار دقت بالاتری داشته باشد. همینطور نیاز است که در لایحه نویسی نیز دقت بالایی از سوی مدیر وجود داشته باشد.

آموزش مالیات مدیران

ارتباط امور بیمه ای و مالیاتی

حقیقت این است که آموزش مالیات برای مدیران برای تسلط بهتر روی امور بیمه ای نیز در نظر گرفته شده است. در این راستا تشکیل پرونده سازمان تامین اجتماعی مدنظر است. رسیدگی و حل و فصل در همه امور بیمه سازمان تامین اجتماعی برای مدیران در نظر گرفته می شود. پیگیری جرائم قبلی سبب می شود که امور بیمه ای به شکل کاملاً دقیق و اصولی اجرا شوند. از سوی دیگر پیش حسابرسی های بیمه نیز سبب می شود که تنظیم لایحه دفاعیه از گزارش حسابرسی بیمه به درستی صورت بگیرد. شما به عنوان یک مدیر می توانید به واسطه یادگیری مالیات از پس امور بیمه ای نیز آیید بدون اینکه نیاز به هزینه اضافی داشته باشید. در بهترین شرایط می توانید همه امور را بررسی کنید. یک نکته بسیار مهم دیگر که باید بدانید این است که امور بیمه ای و مالیاتی معمولاً بر اساس موقعیت گزارش حسابرسی بیمه سنجیده می شود. بسیار مهم است که هزینه خدمات حسابداری و مالیاتی مورد محاسبه قرار بگیرد.

آموزش مالیات به مدیران کسب و کار

مثلاً مدیر تعریف درستی از کد حسابها را یاد می گیرد این امر سبب می شود که ثبت و صدور سند حسابداری با دقت بالایی انجام شود. به روزرسانی حسابها و گزارش های مالیاتی نیز از موارد مهمی است که برای این بخش در نظر گرفته می شود. منطبق بودن گزارشات سیستم با سامانه های مالیاتی نیز از لاین های مربوط به آموزش مالیات برای مدیران است. در بهترین شرایط مدیر می تواند حجم فعالیت ها را بسنجد و سعی کند چهارچوب مخصوصی در این زمینه در نظر بگیرد. یک نرم افزار حسابداری درست می تواند کسب و کار شما را به بهترین نحو هدایت کند و در صورتی که مدیر نیز امور مالیاتی را یاد گرفته باشد بررسی موقعیت حسابرسی به بهترین شکل صورت می گیرد.

دفتر ثبت نام دوره کارورزی

 • دفتر کرج : میدان شهدا ساختمان اداری و تجاری سلوک  طبقه دوم اداری  واحد ۶٧
 • دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه ابتدای بلوار آیت الله کاشانی خیابان احمدی ساختمان آراد
 • تلفن کرج : ۰۲۶۳۲۲۲۰۱۸۱  ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۳
 • تلفن تهران : ۰۲۱۸۸۹۸۲۳۵۰
 • موبایل : ۰۹۱۲۳۹۸۲۹۲۵  ۰۹۳۶۲۲۳۳۶۰۶
 • مشاور و مسئول ثبت نام دوره کارورزی : خانم یوسفی و احمدی

جمع بندی گروه آموزش مالیاتی اقتصاد قرن برای مدیران کسب و کار

 کسب و کارها به طور کلی بر اساس حوزه های مالیاتی بررسی می شوند. قوانین مالیاتی نیز رفته رفته می توانند روی سودآوری کسب و کار تاثیرگذار باشند. در بهترین شرایط نیاز است که تصمیم گیری در خصوص حوزه های مالیاتی متفاوت در نظر گرفته شود. البته که مسیر درست مالیاتی نیز در این زمینه اثر بخش است. طراحی و اجرای درست طرح های مالیاتی می تواند جلوی ضررها را بگیرد. هرچه میزان ضرر کمتر باشد سودآوری بیشتر خواهد بود. قوانین جدیدی در حوزه مالیاتی در نظر گرفته شده است که بسیاری از مدیران از آن اطلاع ندارند به این ترتیب وجود لاین های آموزشی می تواند به سطح اطلاعات بیشتر کمک کند.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

95 دیدگاه دربارهٔ «آموزش مالیات برای مدیران»

  1. سلام وقت بخیر بله برای تعیین وقت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۰۲۶۳۲۲۶۵۰۳۲ در ارتباط باشید.

  1. سلام وقت بخیر بسته به گردش مالی شرکت و نوع شرکت در کوتاه ترین حالت ممکن ۳ روز و طولانی ترین حالت ممکن دو هفته زمان می برد. اما طبق آئین نامه تحریر دفاتر حداکثر زمان تأخیر در تحریر دفاتر ۱۵ روز میباشد.

 1. حامد مدیرروستا

  سلام وقتتون بخیر
  جهت گرفتن مشاور مالیاتی از مجموعه شما با چه شماره ای میتونم ارتباط داشته باشم؟

  1. سلام وقت بخیر بیمه مشاغل آزاد یا خویش فرمایی به این صورت است که خود شخص به طور مستقل برای دریافت مستمری بازنشستگی از تأمین اجتماعی خودش را بیمه میکند به این صورت که در زمان اشتغال بر اساس جداول سازمان تأمین اجتماعی به تناسب نرخ های انتخابی بین ۱۲ درصد، ۱۸ درصد، یا ۲۴ درصد،مبلغی رو به صورت ماهانه به حساب تأمین اجتماعی واریز میکند.

  1. سلام وقت بخیر از تاریخ ابلاغ برگ تشخیص به مدت ۳۰ روز مهلت اعتراض وجود دارد و در صورت عدم اعتراض، مبلغ برگ تشخیص تبدیل به مالیات قطعی میشود.

  2. طبق ماده ۲۳۹ ق.م.م درشرایط زیر برگه تشخیص به برگه قطعی تبدیل خواهد شد:

   اعلام کتبی از سوی مودی ظرف ۳۰ روز از تاریخ ابلاغ مبنی بر قبول مالیات.
   پرداخت مالیات به ماخذ برگ تشخیص.
   عدم اعتراض کتبی به برگ تشخیص.
   عدم مراجعه به اداره امور مالیاتی.

  1. ردیف پیمان کد ویژه‌ای است که به قراردادهای پیمانکارانی اختصاص داده می‌شود. این کد فقط مربوط به پیمانکاران است و شماره کارگاهی که به لیست بیمه کارکنان معمولی شرکت داده می‌شود، چیزی متفاوت از ردیف پیمان است. به عبارت بهتر ردیف پیمان، کدی است که تنها برای پیمانکاران در نظر گرفته می‌شود.

  2. سلام وقت بخیر در صورتی که زمینه کاری یک شرکت پیمانکاری باشد، بابت بیمه پرسنلی که در آن پیمان استفاده کرده باید از تأمین اجتماعی ردیف پیمان گرفته شود و زمان ارسال لیست بیمه ماهانه به تناسب پیمان های متفاوت ردیف های پیمان متفاوت و همین طور لیست بیمه مربوط به ردیف پیمان مد نظر را خواهد داشت.

  3. ردیف پیمان کد ویژه‌ای است که به قراردادهای پیمانکارانی اختصاص داده می‌شود. این کد فقط مربوط به پیمانکاران است و شماره کارگاهی که به لیست بیمه کارکنان معمولی شرکت داده می‌شود، چیزی متفاوت از ردیف پیمان است. به عبارت بهتر ردیف پیمان، کدی است که تنها برای پیمانکاران در نظر گرفته می‌شود.

  1. در تعریف مفاصا حساب به زبان حسابداری باید بگوییم که مفاصا حساب برگه‌ای است که طی آن تمام جزئیات حساب‌های بدهکاری و بستانکاری ذکر می‌شود و مراحل تسویه حساب نیز در آن ذکر می‌شود.

  2. سلام وقت بخیر
   مفاصا حساب برگه ای است که در آن تمام جزییات حسابهای بدهکاری و بستانکاری و همین طور تمام مراحل تسویه حساب در آن قید می شود.

  3. در تعریف مفاصا حساب به زبان حسابداری باید بگوییم که مفاصا حساب برگه‌ای است که طی آن تمام جزئیات حساب‌های بدهکاری و بستانکاری ذکر می‌شود و مراحل تسویه حساب نیز در آن ذکر می‌شود.

  1. سلام
   دوره کارآموزی بین ۳ تا ۴ ماه زمان می‌بره
   دوره کارورزی هم دوره های ۳ ماه به بالا که بستگی به کاروز داره که چقدر مطالعه و علاقه به یادگیری داشته باشه

  1. سلام وقت بخیر تمام گزارشات اعم از ترازهای آزمایشی، گزارش سود و زیان، گزارش گردش سرمایه، صورت جریان وجوه نقد، ترازنامه و …. گزارش هایی هستند که یک حسابدار در اختیار استفاده کنندگان درون سازمانی مانند مدیر یا مقام بالاتر یا حتی در اختیار استفاده کنندگان برون سازمانی مانند اداره دارایی یا تامین اجتماعی و …. قرار میدهد.

 2. سلام عرض ادب
  من حسابدلری یه مزرعه تو نقطه مرزی دارم اونجا نه برق داره نه اب که برای تامین اب مزرعه مجوز چاه های عمیق و گرفتیم و برای تامین برق اداره برق هزینه کابل کشی ،تیر برق ،پست برق و قبول نکرد و شرکت برق مجوز تامین برق منوت کرد که هزینه های کابل،تیر برق، پست برق و…. را شرکت بدهد . شرکت ما بالغ به چهار میلیارد تا الان به شرکتهای زیر مجموعه برق پرداخت کرده تا پست برق، کابل، و تیربرق تازمین و داخل مزرعه بیاد حالا این خریداری پست برق، کابل، تیر برق جز اموال مزرعه است و هر سال باید مستهلک بشه ؟یا باید از اموال دربیاد بره تو هزینه انشعاب؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سلام وقت بخیر اگر زمینه کاری شرکت پیمانکاری هست، بابت انعقاد هر پیمان باید اقدام به دریافت ردیف پیمان کند.

 3. ملیکا تهامی

  سلام وقت بخیر، آیا امکان اصلاح حسابها بعد از بستن حسابها وجود دارد؟ به دلیل جا افتادن بعضی از فاکتورها ؟

 4. سلام در ثبت اولیه سند بیمه تکمیلی در حسابداری ثبت مالیات ارزش افزوده باید انجام شود؟ یا مبلغ کل را یکجا سند بزنیم؟

 5. سلام یک سوالی دارم در صورتی که تنخواه گردان بیشتر از سقف تنخواه هزینه کنه چه ثبتی انجام می شه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *